Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) bozont


bozont
veterán

Még egy taggal bővült a tím! :DD

(#1752) westlake válasza Thrawn (#1749) üzenetére


westlake
félisten

befejezted?? :DDD

Play nice!

(#1753) Balu77


Balu77
őstag

Megvan a 3 milla! :))

izé

(#1754) tomazin válasza Bdanyy (#1743) üzenetére


tomazin
veterán

Ez nem UD kliensnél van kiirva szép cirádás betűkkel?Mertha olyan van fent neked,akkor töröl izibe,és rak fel bionc..na boinc...vannak már itten megzavaró tényezők :DDD

Balu,westlake:Grat a sok ponthoz! :)
Bozont:Üdv a teamben! :)
Whaskes:Ha kocsmában vagy akkor mé nem sörözöl,ahelyett,h ide irkálsz? :P
Thrawn: Oszt ezekben azúj béjtákban van-é olyan korlátozós bizbáz? :U

[Szerkesztve]

(#1755) ngabor2 válasza tomazin (#1754) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Whaskes:Ha kocsmában vagy akkor mé nem sörözöl,ahelyett,h ide irkálsz?

a kettő nem zárja ki egymást...

mindenesetre kb. 1 nap kiesett a notival (2 mag), mert az is kecsón volt.

(#1756) Ottoka


Ottoka
őstag

Nem mehettem, tesóméknál voltunk. keresztlányomnak volt szülinapi party

Mezőhegyes

(#1757) westlake válasza Balu77 (#1753) üzenetére


westlake
félisten

gratulalok.. te vagy a kovetkezo, aki meg lesz eszve ;]

Play nice!

(#1758) ngabor2 válasza Ottoka (#1756) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, az a jobbik eset. a pü-d után azt hittem, hogy kellemetlenebb dolog volt :D

(ja, ez másik topik... most már mindegy.)

(#1759) bozont válasza Thrawn (#1749) üzenetére


bozont
veterán

Aki próbálta ezt a beta-t, tapasztalt fagyásokat? Vagy nálam lehet valami gond, mert néha befagy tőle a gépem.

(#1760) Thrawn válasza bozont (#1759) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam jó ez a béta, nem csinál mínuszokat :)

#1738: azért mert lapozni kell egy oldalt, ott vagy a 107. helyen

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1761) pink75 válasza Thrawn (#1760) üzenetére


pink75
aktív tag

hm...kösszi...klissé le vann marhadva, ab boinc szeríint 18e-nél járokk?!

xxx

(#1762) Thrawn válasza pink75 (#1761) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez a 18e mi?

Az össz kredited szerint vagy a világban a 22.633. helyen.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1763) pink75 válasza Thrawn (#1762) üzenetére


pink75
aktív tag

Accumulated Points: 19,221
esz akkor mij a szössz? :F

xxx

(#1764) Balu77 válasza westlake (#1757) üzenetére


Balu77
őstag

De kegyetlen vagy! :R :DDD

izé

(#1765) Ottoka válasza pink75 (#1763) üzenetére


Ottoka
őstag

a szösz az olyan apró.... :DDD

Mezőhegyes

(#1766) Balu77 válasza tomazin (#1754) üzenetére


Balu77
őstag

Köszi!
Sok pont, meg sok villanyszámla! :DDD

izé

(#1767) Soak válasza Ottoka (#1765) üzenetére


Soak
veterán

Omg omg omg :W :DDD

(#1768) R.Zoli válasza westlake (#1757) üzenetére


R.Zoli
őstag

Amint jön a K10 Te is meg leszel eszve sokak által, pár kretén biztos vesz 4x4-et :D
50%-kal több pont 4 magos procinál mint amit egy Kentsfield tud jelenleg :D Az szép tuning esetén 20K pont procinként... 40K-s átlag naponta 1 géppel azért elég LOL lenne :D
Szóval kezdj el gyűjteni egy K10-re ha első akarsz maradni :D

Egyébként grat a sok ponthoz meg az országos első helyhez napi átlagban! :)

(#1769) Ottoka válasza Soak (#1767) üzenetére


Ottoka
őstag

Oink Oink by Thrawn :)

Hopp iszok még egy sert... (asszony kiküldetésben, hugát meg sógor jelöltet békít, én mondtam beszélek sógorral egy jó sör mellett, reggelre haza is értem volna)

[Szerkesztve]

Mezőhegyes

(#1770) Thrawn válasza Ottoka (#1769) üzenetére


Thrawn
félisten

Kutykurutty! by Ottoka :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1771) Ottoka válasza Thrawn (#1770) üzenetére


Ottoka
őstag

Hajrá pontgyűjtők! --- csak hogy teljes legyen a pakk. ;)

[Szerkesztve]

Mezőhegyes

(#1772) westlake válasza R.Zoli (#1768) üzenetére


westlake
félisten

varjuk ki annak a 10h-nak a veget.. szoktak volt mondani: hiszem, ha latom.. nem mondom, hogy kizart az a teljesitmeny, amirol te beszelsz, csak szeretem tobb kezbol is megkapni ugyanazt az infot ;) ha sokkal jobb platform lesz, mint a kent, akkor term lecserelem a mostani gepet..
ja es nekem csak addig buli ez a wcg, amig elso nem leszek.. azutan erdektelenne valik az egesz :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1773) westlake válasza R.Zoli (#1768) üzenetére


westlake
félisten

meg egy szo erejeig feltartanalak.. a conroe-hoz kepest a kent nagy szo volt.. gyakorlatilag mar vagy tobb mint fel eve elerheto (hivatalosan), a ph-n megis csak kb. 5-6 darab van belole.. ebbol 2-en wcg-zunk ottoval.. a 10h jon, de tuti, hogy meg jo ideig nem lesz wcg-s embereknek.. akik igazan benne vannak ebben a dologban, azok nem asztali gepekkel nyomjak (legalabbis nem kis tetelben).. ezt en is tudom, te is tudod.. mindettol fuggetlenul tok mindegy, hogy ki esz meg kit.. ez csak egy jatek.. legalabbis ebben a formaban.. no offens, no flame ;) erosek vagyunk, szepek vagyunk, okosak vagyunk.. meg ha kevesen is vagyunk :R
var az agy.. mindenkinek szep almokat es bajuszos angyalokat.. ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1774) Thrawn


Thrawn
félisten

Hm, miniblokk veszély :D
Már 445.46 a RAC-om.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1775) Ottoka válasza westlake (#1773) üzenetére


Ottoka
őstag

Copyrightos a bajuszos angyalok duma :)

Mezőhegyes

(#1776) ngabor2 válasza westlake (#1772) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja es nekem csak addig buli ez a wcg, amig elso nem leszek.. azutan erdektelenne valik az egesz

látod, ez a baj...

(#1777) R.Zoli válasza ngabor2 (#1776) üzenetére


R.Zoli
őstag

pont ezt akartam mondani én is...Ez nem a versengésről szól úgy látszik páran még nem fogták fel teljesen,ami egyeseknek itt számolgatás az emberi életeket menthet meg ha minél többen vagyunk it és minél nagyobb erőt mozgósítunk... Szóval ez jó ''játék'' csak az a gond ,hogy nem játék igazából...

Egy egészséges versenyszellem lehet mindenkiben és büszkeség is ha sok pontot hoz a hazájának illetve csapatának csak ezen túl kell látni...Az egész nem a pontokról szól...

[Szerkesztve]

(#1778) westlake válasza ngabor2 (#1776) üzenetére


westlake
félisten

nem is tagadom.. ez van.. valoszinuleg az a problema, hogy nem vagyok csapatjatekos.. nem voltam az, es valszeg sosem leszek...
#1777: ha ez kicsit sem szolna a versengesrol, akkor minek a szamok? minek a helyezesek? minek a pontok? semmi masra nem jok, csak hogy a renglistan valamilyen helyezest biztositson.. ha nem lenne lenyek, akkor mindenki megelegedne egy olyna kis email-el amiben ez szerepel: koszonjuk minden raszorulo neveben, hogy segitesz.. ennyi.. csak eppen a ''nagy'' ujezerek tobbsege fel lenne haborodva, hogy semmivel sem ''becsulik'' meg jobban, mint egy friss ujzert..
1775: tudom, hogy az.. viszont arra nem emlekszem, hogy melyik filmben volt :B

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1779) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.5 win32bit beta [link]
boinc 5.10.5 winx64 beta [link]

enjoy ;)

Play nice!

(#1780) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az egyik 1-magos (vagyis csak 1 1-magos volt) gép kiesett, úgyhogy már csak 5 db 2-magos gép számol nekem. az átlagom végre megindult felfele, de emiatt várható egy kis visszaesés hamarosan.

(#1781) Ottoka válasza ngabor2 (#1780) üzenetére


Ottoka
őstag

Nem akarom bántani westlake-t ezen már túlnőttem. De valszeg a nálunk töltött időt is csak annak köszönhetjük, hogy annak idején mikor elkezdte, mondtam hogy úgy se lesz kitartása hozzá.És most megmutatja :F

Mezőhegyes

(#1782) westlake válasza Ottoka (#1781) üzenetére


westlake
félisten

alap... de nektek ugye ezzel nem kell torodni, hogy ki miert szamolgat.. dacbol, segiteni akarasbol, versengesbol, vagy csak ugy.. a lenyeg ugy is csak annyi, hogy szamolunk.. a cel mellekes.. nemde? ;) asszem azt mondtad, hogy meg 100 pontot sem fogok osszegyujteni, mert nincs eleg kitartasom..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1783) Thrawn


Thrawn
félisten

Engem sosem érdekelt ki miért számol, de ha már itt van örülök neki feltétel nélkül. Ha megnézitek a tagokat van aki csak 2 csomagot számolt ki, de ennek is örülni kell. A HDC-s írásomban meg előjött, hogy ez csak a gazdag embereknek lesz jó. Hát kérem, hosszú távban kellene gondolkozni nem? Vagy csak én vagyok ilyen naív? :)

ja es nekem csak addig buli ez a wcg, amig elso nem leszek.. Ez a gondolat ott hibázik, hogy azt az első helyet meg is kell tartani amíg le nem intik a 'versenyt' ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1784) Thrawn


Thrawn
félisten

Hogy a fenébe csináltunk 150.000 pontot? :)
Az utóbbi két nap eredményei szerint közelebb vagyunk a napi 150e ponthoz mint a 100e-hez.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1785) westlake válasza Thrawn (#1784) üzenetére


westlake
félisten

azt hittem, hogy a napi pontok nagyreszet en termelem, de tevedtem :D

Play nice!

(#1786) Thrawn válasza westlake (#1785) üzenetére


Thrawn
félisten

kb harmadát ma ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1787) westlake válasza Thrawn (#1786) üzenetére


westlake
félisten

jah.. a masodik legmagasabb eredmenyem volt ma (tegnap).. kicsit ra kene meg menni a dologra es akkor meglehetne a napi 5k..

Play nice!

(#1788) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez az 5.10.5 végre normális sebességgel működik.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1789) R.Zoli válasza westlake (#1778) üzenetére


R.Zoli
őstag

A ranglista azért van mint amiért egy Nobel-díj kisztó...Odaadhatnák szimplán névtelenül a pénzt a kutatónak és kész... Gondolod ez lenne a helyes? A névtelenség nem működik oilletve ha valamire időt, energiát, pénzt áldotol elvárható ,hogy statisztikában vezetve legyen... Sok embert a versengés és ilyen ranglistákon elért helyezés ösztönös, sokak akik látják miről van szó leszarják azt ,hányadik hely ,csak szimplán segíteni akarnak... A lényeg ez lenne...

Mellesleg aki nem ''csapatjátékos'' az szerintem eléggé negatív jelző,szóval ha ez tényleg igaz rád akkor szerintem változtass ezen... Ezért tart ott ez a világ ahol tart mert nagyon sokan nem ''csapatjátékosok''...

(#1790) westlake válasza R.Zoli (#1789) üzenetére


westlake
félisten

Ezért tart ott ez a világ ahol tart mert nagyon sokan nem ''csapatjátékosok''.. azert ez egy kicsit eros.. a vilag tenyleg ott tart, ahol tart, de ez nem a csapatjatekossag miatt van igy.. ha a penzre mondtad volna ezt, akkor meg meg is ertenem.. egyebkent meg ezen teljesen felesleges elmelkednunk ;) en ilyen vagyok, igy elem az eletem mar regota... masok miatt nem fogok valtoztatni semmin, hiszen nem vagyok raszorulva.. ;) tobbek kozott azt is tok felesleges taglalni, hogy milyen vagyok.. olyan, amilyen..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1791) pink75 válasza R.Zoli (#1789) üzenetére


pink75
aktív tag

hm...én sem vagyok csapatjátékos, dehát mit lehet tenni, ha az embert csak visszahúzná a többi :DDD
és emellett nem izgat, hanyadik leszek a listán, emiatt nem fogok eszeveszett gépfejlesztésbe

xxx

(#1792) Soak


Soak
veterán

Nem vagytok csapatjátékosok , de csapatban számoltok . Niccce :)......

(#1793) pink75


pink75
aktív tag

eh...azt azért szeretem, ha vhol az élen azt látom, hogy ''magyar''...a legbőszebb kommunista éli át és kommentálja a válogatott meccseket a kocsmában, ugye, nna, ez az eset
de:
én végre egy ideje már egyedül dolgozom, heti 2 alkalommal találkozom másokkal munkaügyben, aztán annyi
hadd ne mondjam, hatékonyságban ez mit jelent :)
sok időbe telt (8 év), de csak eljutottam eddig

xxx

(#1794) westlake válasza Soak (#1792) üzenetére


westlake
félisten

azert, mert elmondtam a velemenyem, meg nem kell egybol ''leirni''.. sosem szerettem, ha masok dirigalnak.. szepem megcsinalom a munkamat egyedul, aztan hello.. a velemenyemet meg mar elmondtam a ph-rol, mint wcg csapatrol.. ez egy team, ami all egy bizonyos szamu tagbol, akik a prohardver mevu forumon eszmecserelnek.. ez teny, de ettol meg ez nem ph csapat.. jelen esetben pedig a csapatmunka abban merul ki, hogy az egyeni pontjainkat a ph nevu csapatnev alatt osszesitik.. nem tobb, csak ennyi.. ezt akartam elmondani, de mar befejeztem.. hev a najsz dej.. (ja es tudom, hogy kocsog vagyok, meg bomlaszto a hozzaallasom es a legjobb lenne, ha elhuznek innen a rakba)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1795) SLYM


SLYM
veterán

20. vagyok ésmár van 150.000 pontom :D jövök fel

(#1796) SLYM válasza westlake (#1772) üzenetére


SLYM
veterán

hol akarsz első lenni? mert világviszonylatban ez igen messze van :D

(#1797) Ottoka válasza SLYM (#1796) üzenetére


Ottoka
őstag

Ne hívd fel rá a figyelmét, belebetegszik. :)

Mezőhegyes

(#1798) ngabor2 válasza Ottoka (#1797) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és? elviszi saját magát? :P hadd számolgasson, ha már büszke arra, hogy az övé a legnagyobb.

mármint a gépparkja teljesítményére gondoltam, aki másra... az bújjon még egy kicsit az asszony mellé :D

(#1799) Soak válasza westlake (#1794) üzenetére


Soak
veterán

Én leirtalak?:DDD westlake, a tablettáid :D . Kicsit ellentmondásos volt a mondandótok, ennyi.. mert a csapattol külön is lehet számolni, nem kell egy csapatban.

U.i.: neked ez jol esik különben ,hogy 100szor leirod ,hogy mindenki utál?érdekes mit ne mondjak :D

(#1800) westlake válasza ngabor2 (#1798) üzenetére


westlake
félisten

jah, hagy legyek mar buszke.. meg a vegen kiderul, hogy mar ez is buntetendo ;)

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.