Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Thrawn válasza R.Zoli (#1447) üzenetére


Thrawn
félisten

12 órával 16.? Az szép! :)
Mi szerint osztályozza,? Hát amennyi pontot termeltél aznap.

ngabor2: beleszámít

Hajrá pontgyűjtők! by Ottoka :D

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1452) R.Zoli válasza Thrawn (#1451) üzenetére


R.Zoli
őstag

Igen, de a géped teljesítménye is beleszámít úgy tudom a pontozásba...Szóval van valami teszt a géped teljesítményéről és az egy értéket ad amit alapján kapod a pontokat...

Olyat tudok nézni valahogy ,hogy nem országos szinten hanem acsapatomban tegnapi napon ki hány pontot termelt?

(#1453) R.Zoli


R.Zoli
őstag

Az számít valamit ,hogy csak FAH-s csomagokat futtatok? Van olyan csomag amikkel jobb pontszámot lehet elérni? Mondjuk nem akarok erről a projektről leszállni és másikakat is számoltatni,csak a kiváncsiság :)

(#1454) Thrawn válasza R.Zoli (#1452) üzenetére


Thrawn
félisten

Beleszámít. Minnék gyorsabban számolsz ki egy csomagot, annál előbb számolhatod a következőt, így több pontod lesz. Az egyes csomagok pontjainak MHz-re pontos statisztikáját westlake és Soak mester tudja pontosan.
A gépet tesztelő rész, szerintem csak abba szól bele, hogy mennyi csomag legyen egyszerre a gépeden.

Olyat tudok nézni valahogy ,hogy nem országos szinten hanem acsapatomban tegnapi napon ki hány pontot termelt?
BoincSynergy-n van ilyen oldal, de napok óta Database Error-ral elszáll... [link]

#1453: Ha FAH-ot számolsz azért több pontot kapsz, de tovább is tart kiszámolni. Szóval teljesen mindegy melyik csomagot nyomod. WCG-n belül jelenleg BOINC-al a GC (Genome Comparison), FAH (FightAIDS@Home) és a HPF2 (Human Proteome Folding 2) elérhető, UD klienssel a HMD (Help Muscular Distrophy) is számolható.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1455) Májsztró


Májsztró
addikt

van valakinek tapasztalata 500 -as körüli celeron számítási teljesítményében ? és duál 500-as celeron ? :DDD

(#1456) Thrawn válasza Májsztró (#1455) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem 1400 MHz-es Celeron a legkisebb befogott gépem. Megy :) ,

Rendszerigények:
- Genome Comparison project
At least a 160MHz Intel Pentium™ processor or equivalent

- FightAIDS@Home, the minimum requirements are:
At least a 550MHz Intel Pentium™ processor or equivalent

- Human Proteome Folding - Phase 2 project, the minimum requirements are:
At least a 550MHz Intel Pentium™ processor or equivalent

Necces lesz de hátha. Tuning? ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1457) Májsztró válasza Thrawn (#1456) üzenetére


Májsztró
addikt

hát , 550 mhz x2 , mert ugye duál a cucc .... csak gondoltam rákérdezek, hátha van aki ilyennel is számoltat , és hogy milyen rátával emgy a számolgatás :)

(#1458) Thrawn válasza Májsztró (#1457) üzenetére


Thrawn
félisten

Nos, túl sokat nem szednek össze egyesével, de mivel 6 ilyen gép és két 2.53 MHz-es Celeron is számol a nevem alatt, kitesznek egy kétmagos 2 GHz-es X2-t.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1459) Májsztró válasza Thrawn (#1458) üzenetére


Májsztró
addikt

6*1400 + 2*25** mhz ? egy darab 2ghz-es X2 ? Nemár .... akkor 600-ra tuningolok , az meg már majdnem 100% tyuning :DDD

(#1460) Thrawn válasza Májsztró (#1459) üzenetére


Thrawn
félisten

Hétfőtől csütörtökig reggel 8-tól este 10-ig számolnak, pénteken 8-tól délig. Hétvégén semennyit. Kb 20-25 GC csomagot küzdenek le ennyi idő alatt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1461) westlake válasza ngabor2 (#1441) üzenetére


westlake
félisten

ha ezt en mondtam volna, tuti, hogy otto mar elmondott volna mindennek.. en ugy tudtam, hogy nem az a lenyeg, kinekem mennyi pontja van (egy csapatban), hanem hogy ki mennyivel jarult hozza a vegkifejlethez.. ahhoz ugye meg nem szukseges, hogy megmaradjanak a pontjaid.. :U peace ;)
mod: egyebkent en totalisan egyetertek azzal amit zoli leirt.. apropo.. zoli nem ZoliG? ;) (vagy hogy irja a nevet..)
mod2: tehat.. lassuk jol ertem-e... van egy ph es egy hungary team, akik kulon kapjak a pontokat (tok egyertelmuen).. viszont szerencsere a valodi hungary (orszagos, nem csapat) statisztikahoz az osszes magyar csapat pontjai hozzaadodnak.. igy tok mindegy, hogy ki melyik csapatban szamol..azt mondjuk nem tudom, hogy pl. regisztracional be kell-e allitani kotelezo jelleggel a nemzetiseget, vagy az egyeni lehetoseg.. ha az utobbi, akkor lehet, hogy jonehanyan nemzetiseg nelkul szamolnak ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1462) Thrawn válasza westlake (#1461) üzenetére


Thrawn
félisten

Én nem mennék át akkor sem ha át lehetne vinni a pontokat :U Már csak azért sem mert így is úgy is Magyarországhoz vannak elkönyvelve a pontjaim ha a megfelelő statisztikát nézzük.

Egyébként meg Ottoka nem ilyen :) Ugye Ottoka? :D

Peace!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1463) westlake válasza R.Zoli (#1453) üzenetére


westlake
félisten

a hpf2-ert kapsz a legtobb pontot.. nem sokkal tobbet, mint a tobbiert, de megis... osszessegeben tenyleg az a lenyeg, hogy minel tobb mag dolgozzon, minel nagyobb frekin..
#1462: jaaa.. mibol gondolog, hogy a ''mi'' ottokankrol beszeltem :U :D (akire te gondolsz, nem is igy irja a nevet ;] )
mod: tul a 4k-n :P [link], es a top100-ban [link]
mod: soak, szeritned hogy lehet, hogy a full avarge-om folyamatosan emelkedik, a q6600-ame meg csokken? ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1464) Thrawn válasza westlake (#1463) üzenetére


Thrawn
félisten

Azért remélem értetted amit írtam ;) :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1465) R.Zoli válasza Thrawn (#1451) üzenetére


R.Zoli
őstag

Nem tudom de a mostani szerint meg 15. vagyok az országos listán :D Egy nap olyan 8K pontot hoz össze a gépem ha egész nap fut... Nem tudom ez sok vagy kevés egy C2D-től?
Lett volna lehetőségem most egy 3600Mhz-es Kentsfieldre váltani amivel kb. 20K pontot tudtam volna összeszedni naponta ,de megvárom az AM2+ AMD procikat...

(#1466) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a wcg szerint 128.-ak vagyunk, a boincsynergy szerint 49.-ek.
a boincynergy szerint westlake már megelőzött. a wcg szerint még van vagy 135k pont addig.

(#1467) Ottoka válasza Thrawn (#1462) üzenetére


Ottoka
őstag

Ugye hogy ugye :)

Hajrá pontgyűjtők! by Ottoka

Oink-Oink by Thrawn

Omg omg omg by Soak

Mezőhegyes

(#1468) westlake válasza R.Zoli (#1465) üzenetére


westlake
félisten

3.6-os q procit meg is kell am huteni... nalam majdnem elszall a pwm resz a lapon, pedig meg 1.3 voltot sem kap a proci 3.0ghz-en

Play nice!

(#1469) Winner_hun válasza ngabor2 (#1466) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudják, hogy mi lesz:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1470) westlake


westlake
félisten

juhuuuu ;) [link]
mod: trt-ben a genhibas szarvas atvette a vezetest ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1471) Soak válasza westlake (#1463) üzenetére


Soak
veterán

Több gépet állitasz be?:DDD

Egyébként meg Soak :)

[Szerkesztve]

(#1472) westlake válasza Soak (#1471) üzenetére


westlake
félisten

gondoltam eleg egyertlemu, hogy ha ilyet tennek, akkor nem kerdeztem volna meg.. hiszen a valasz egyertelmu lett volna ;) mindegy is, mert en a gepekre kiirt avarge-ot nem tudom hova tenni.. a total avarge a lenyeg amugyis ;) (tudom, hogy nagybetuvel van irva az s, de en meg elvbol nem irok nagybetuket (se ekezeteket).. igy mindig vergodom, hogy nagybetuvel irjam a neveket, vagy sem :D )

Play nice!

(#1473) R.Zoli válasza westlake (#1468) üzenetére


R.Zoli
őstag

A vízhűtésem csak röhögött volna azon a 3,6-os Kentsfielden :D Léggel ment egyébként 3,6-ot 1,42 Volton...Amúgy nálam a FET-ek s vízzel vannak hűtve és egy venti sincs a gépben :) Ezért is mehetne éjjel nappal a gép mert nincs semmi hangja és nem zavar, csak nagyon fűti a szobát és nem szeretem ha 25 foknál több van a szobában ezért szoktam lekapcsolni éjjelre...

(#1474) westlake válasza R.Zoli (#1473) üzenetére


westlake
félisten

en gyakran 30 fokos szobaban alszom :DDD ha 1.4 voloton leghutessel ment hosszutavon 3600mhz-en, akkor tuti, hogy valami jobb kupakos verzio (esetleg es) az en ket q6600-osomnak az a baja, hogy rohadt homoru a kupakja, igy a kozepehez nem is er a huto :(

Play nice!

(#1475) R.Zoli válasza westlake (#1474) üzenetére


R.Zoli
őstag

ES példány volt :D De nem volt kedvem 100+K-t kiadni most procira, várom az Agena-t és az AMD új platformját :) Vaéahogy jobban bejön az egy chipsetaz AMD fronotn, nem kell 2 blokkal szarakodni és az eddig látott AM2+-os lapok is nagyon szépen felépítettek voltak ,szóval én inkáb várok... Ne feledkezzünk meg ,hogy 50%-os többletet ígérnek FPU teljesítményt ígérnek az Intelhez képest...Ha ez igaz lesz akkor egy 4 magos Agena olyan 30K pont körül hozhat naponta :)

(#1476) R.Zoli válasza westlake (#1474) üzenetére


R.Zoli
őstag

Én 28 fokos szobában már haldoklok :(
Mindegyik C2D kupakja szar, csak valamelyik jobban valamelyik kevéssé...

[Szerkesztve]

(#1477) Soak válasza westlake (#1472) üzenetére


Soak
veterán

Valószinűnek gondoltam ,hogy nem ilyen ''egyszerű'' . Vajh miért van ott a szmájli? :) Egyébként én is néztem és olyan vicces a táblád ,hogy egy csomo gép 10-15 AVG aztán mégis 4k felett vagy.MOndjuk most ahogy megnézem, elég sok van 100 körül és 100 felett.Az ok gondolom az ,hogy amit irok is mindjárt :D ,hogy lassabban éri el a többi proci a csúcsot Különben -ez nem ide tartozik- ,de kell elég sok idő mire egy gép (vagy proci) eléri a max Avg-jét .

A neves dologra meg nem tudok mint mondani Westlake, végülish szived joga ;)

(#1478) Soak válasza R.Zoli (#1475) üzenetére


Soak
veterán

30k ? Most az elvileg 4200 Boinc pont. Az kicsit sok lenne nem? :DDD ottoka q6400-e csinált ,ha jól emléxem 1050-1100-et , mondjuk nem tudom ,hogy milyen sebbeségen. De kétlem ,hogy ettől 4-szer többet hozna egy uj cpu család


szerk: És nem mindegyik C2D kupakja szar :)

[Szerkesztve]

(#1479) westlake válasza Soak (#1477) üzenetére


westlake
félisten

a listaban levo gepek 98% sosem eri a max avarge erteket, mivel mindig elviszik elobb.. ezek olyan notik, amiket eppen tesztelek es ha jon az ugyfel, akkor azonnal odaadom neki..mas kerdes, hogy a hosszu hetvegen kb. 6 darab c2d gep ment folyamatosan.. ezert a 4k-s avarge.. van egy masik erdekes dolog is.. meg csutortokon beraktam egy 2*2magos xeon szervert, de a listabol valamiert hianyzik.. azota sem sikerult rajonnom, hogy miert..

Play nice!

(#1480) westlake válasza Soak (#1478) üzenetére


westlake
félisten

1100 potty es 4 magos procitol nagyon keves.. az meg mar a lo masik oldala.. egyebkent en sem hiszem el, hogy egy uj amd proci 30k-t hozna egy nap alatt.. nekem a 30k-hoz kellett 2 darab 4 magos proci, meg meg nehany c2d-s noti.. egyebkent ha nagyon akarom, akkor meg tudom mondani, hogy egy 3.0 gigara huzott kentsfield mennyi pontot hoz egy nap a konyhara.. ja es valoban nem szar az osszes proci kupakja.. pl. en meg nem lattam szar kupakos es procit..

Play nice!

(#1481) Soak válasza westlake (#1479) üzenetére


Soak
veterán

Igen, veled akartam érvelni, mert te pont bele esel most a szoban forgó avg értékbe.

Láttam két 4 magos Xeon-t is. Ugye az nem noti?! :DDD

Az 1100-es avg alapon miért kevés?Egy maxra járatott c2d 950-et csinál. és majdnem (vagy inkább ugy mondom ,hogy van is ) 2ghz a magok között. Persze ,ha nem alapon járt és nem 24/7 az akkor kicsit megváltoztatja a leányzó fekvését

(#1482) Ottoka válasza Soak (#1478) üzenetére


Ottoka
őstag

alapon megy, és esténként azért másra is használom, szal aktiv 18 óra/nap
mod: viszont 7/24.

[Szerkesztve]

Mezőhegyes

(#1483) Soak válasza Ottoka (#1482) üzenetére


Soak
veterán

Akkor kb 1250 lenne :D szal nem sokkal több.

a Másra használás az mi?

(#1484) Thrawn válasza Soak (#1483) üzenetére


Thrawn
félisten

Pl. erre:
Hello Soak! I wanna play a game! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1485) Ottoka válasza Soak (#1483) üzenetére


Ottoka
őstag

mondjuk esténként asszony pajtással megnézünk a remek műsor helyett egy filmet, 90%-ban hd, én szoktam játszogatni pár órát ezzel-azzal, vagy fusizok pár órát photoshop, coreldraw vagy quarkxpress használatával

Alapon megy!

[Szerkesztve]

Mezőhegyes

(#1486) Soak válasza Ottoka (#1485) üzenetére


Soak
veterán

Aham. Ebből a játék ki esik mint komolyabb terhelés. A többi a zért már inkább terhel :) . De a mostani avg nagyából korrekt


Thrawn : LOOL :DDD Jót röhögtem. Régebben mindig ezt mondogattuk egymásnak

(#1487) westlake válasza Soak (#1481) üzenetére


westlake
félisten

mar en is latom a xenont.. szimplan vak voltam ;) pont ilyen ''mennyi pontot csinal alapon'' kerdesek tisztazasa vegett jo az amit en csinaltam.. sz.gep nevet atirni mondjuk 2400mhz-re, bionc install, hagyni egy napot szamolni.. boinc uninstall, egyeb fileok torol, gep atnevez pl. 2600mhz-re, frekit megemelni, aztan boinc install.. igy szepen megmarad a statok kozott, hogy melyik sebessegen mennyit kaptal.. en ezt csinalom mar egy hete.. ha lesz hangulatom, majd kiszamolgatom ;)

Play nice!

(#1488) R.Zoli válasza westlake (#1487) üzenetére


R.Zoli
őstag

Majd most megnézem nekem is mennyit ad ha egész nap fut a kliens...

(#1489) R.Zoli válasza Soak (#1478) üzenetére


R.Zoli
őstag

Mennyin megy a géped WCG közben? Csak mert tegnap kb. 12 órát ment nálam a gép és 300 ponttal előztél csak meg :)

(#1490) Soak válasza R.Zoli (#1489) üzenetére


Soak
veterán

Most csak egy e4300 számol :D alapon. különben meg 4,2GHz vagy 3,8 egy e6700 . az olyan 950-es avg-t csinál


Szerk: Régebbieken látszik ,hogy 1200-1600 között volt a napi boinc pontom

Te milyen néven számolsz?

[Szerkesztve]

(#1491) R.Zoli válasza Soak (#1490) üzenetére


R.Zoli
őstag

Zollka néven futok :) Az a vicc ,hogy az én gépem is csinál 9K környékén ha egész nap fut pedig csak 3200 MHz-en megy... Viszont 4 giga memo csücsül alatta és ahogy elnézem a memot nagyon szereti s ha ez gyors is... Illetve amit megfigyeltem ,hogy ugye 400-nál van a lap Strap-je és én clockgennel húztam tovább a lapot win alól és így nincs strap, viszont iszonyat sokat gyorsult így a számolás! A memo sebességre nagyon érzékeny a számolási sebesség!

(#1492) Thrawn


Thrawn
félisten

boinc 5.10.0 win32bit beta: [link]
boinc 5.10.0 win64bit beta: [link]

Egyébként halkan jegyzem meg, hogy ezek nem béta hanem alfa verziók.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1493) Ottoka válasza Soak (#1490) üzenetére


Ottoka
őstag

Játék nem terheli :DDD mert általában kikapcsolom.
Meg azért vegyünk figyelembe olyanokat, mint szombati vihar, este fél 9-től jött ment az áram, szal kikapcsoltam a gépet.

Mezőhegyes

(#1494) westlake válasza R.Zoli (#1491) üzenetére


westlake
félisten

a minimalis memoriakovetelmenyen felul tok mindegy, hogy mennyi van a gepben..

Play nice!

(#1495) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az állandó netleállások miatt napi csomagbegyűjtést állítottam be. remélem 1-2 napon belül beáll rendesen az átlag megint.

(#1496) tomazin válasza ngabor2 (#1433) üzenetére


tomazin
veterán

''max. 90-napos ''
Miért max 90 nap?Azután a windows 100%-osan kihal vagy mi?Vagy ha ennyit megy akkor restartolja magát,mert nem tud valamit tovább számolni.Amúgy meg ha nem teccik,h újraindul,akkor kapcsold ki,mert mostanádban kiadtak egy rakat frissítést(na jó nem sokat,de pont elég ahhoz,h restartoljon),és sztem ez a tendencia még marad egy ideig.

(#1497) tomazin válasza R.Zoli (#1439) üzenetére


tomazin
veterán

Én a Hungaryban kezdtem,és nem kellett sokat győzködni,h jöjjek át ide.Hogy miért is?Mert mig a Hungaryban nem ismertem senkit,itt már pár embert személyesen is,és jobb dolognak tartottam azt,h itt számolok,itt versengünk egymással,meg osztjuk az észt :)
És a nemzeti stathoz hozzámegy amit mi számolunk(feltéve,ha mindenki beállította,h magyar).Megértelek téged is,h nem akarod ott hagyni a sok pontot,de sztem senki nem fog átmenni,mint ahogy eddig nem ment.

(#1498) tomazin válasza Májsztró (#1455) üzenetére


tomazin
veterán

régen be volt állítva egy 466os cerka.Egy csomag (hpf) 30-40óráig ment.Sztem semmi értelme,csak pazarolja az áramot.

(#1499) ngabor2 válasza tomazin (#1496) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert a szabályzat szerint min. 3-havonta jelszót kell cserélni...

(#1500) westlake válasza tomazin (#1497) üzenetére


westlake
félisten

''..jobb dolognak tartottam azt,h itt számolok,itt versengünk egymással..'' versengeni? teged mindenki csak megeloz :D

#1499: nem maximum 3 havonta? ;) ha minimum, akkor miert nem pl 120 naponta valtoztatsz?

[Szerkesztve]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.