Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Balu77 válasza Soak (#1199) üzenetére


Balu77
őstag

6700-as 4,7 Ghz-en??? Mivel hűtöd?

izé

(#1202) Soak válasza Balu77 (#1201) üzenetére


Soak
veterán

Az csak a max órajel, 4,2-n megy 24/7

(#1203) Ottoka


Ottoka
őstag

Omg, omg, omg by Soak
Oink Oink by Thrawn
Hajrá pontgyűjtők by én

Mezőhegyes

(#1204) Soak válasza Ottoka (#1203) üzenetére


Soak
veterán

:DDD

(#1205) westlake válasza Soak (#1202) üzenetére


westlake
félisten

milyen jo is, hogy semmi ertelme nincs akkora frekin hajtani :D

Play nice!

(#1206) Soak válasza westlake (#1205) üzenetére


Soak
veterán

Volt már 900-as avg 2 maggal neked?

szerk: meg különben is, ha neked menne a procid alapfeszen 4.5Ghz-t akkor csak 3,6on hajtanád ,mert több nem kell? :B

[Szerkesztve]

(#1207) westlake válasza Soak (#1206) üzenetére


westlake
félisten

849 volt a vege 3150mhz-en.. en is hajthatnam az x6800-at 4ghz-en, se semmi ertelme.. tudod, a multkor mar emlitettem, hogy en kiszamoltam, nincs kulonbseg 3800 es 3600mhz kozott.. persze hajthatod 4.2g-n, nem fog tortenni semmi.. viszont majd egyszer szamold ki, mennyivel fizetsz (fitenek a szuleid) havonta tobb villanyszamlat a semmiert.. egyebkent ezen kar vitatkozni.. en is csak a teszteknel hajtom a procit maxon..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1208) Soak válasza westlake (#1207) üzenetére


Soak
veterán

most szeriinted a kompi fogyasztása mellett majd a proci fogyasztása fog érdekelni? MEg különben is a villanyfogyasztás az nálunk meg van oldava, szóval ez érdekel a legkevésbé :D

(#1209) westlake válasza Soak (#1208) üzenetére


westlake
félisten

en kerek elnezest..

Play nice!

(#1210) ngabor2


ngabor2
nagyúr

keres még valaki s939-es x2-t? tudok egy eladóról.

(#1211) Ottoka válasza ngabor2 (#1210) üzenetére


Ottoka
őstag

Mekkora és mennyi forint?

Mezőhegyes

(#1212) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm, vajon az elmúlt 3 napban miért csak 16 órás runtimeokat kapok a statisztikás oldalon, mikor végig, éjjel-nappal ment a gép?

Gábor, engem érdekelne a proccos, ha 4600+, vagy 4800+.

[Szerkesztve]

(#1213) tomazin válasza (Kolombusz) (#1212) üzenetére


tomazin
veterán

Mert amiket számolsz marad pending validos,és igy az nem lesz elszámolva nem csak a pontoknál,hanem sehol.(run time/returned results)

(#1214) ngabor2 válasza (Kolombusz) (#1212) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem az enyém, HERR Z árulja a debreceni adok-veszekben.

(#1215) DeadMeat válasza Soak (#1208) üzenetére


DeadMeat
veterán

kiloptad a reaktort a kurszk-bol mi te zsivany? :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1216) Thrawn válasza ngabor2 (#1214) üzenetére


Thrawn
félisten

Az enyém is tőle van, bátran ajánlom mindenkinek! :)

132-ik hely!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1217) tomazin


tomazin
veterán

Total Run Time (y:d:h:m:s) (Rank) 29:278:08:18:48 (#240)
Points Generated (Rank) 15,485,794 (#132)
Results Returned (Rank) 53,723 (#145)

Tök durva,h tök erős gépekkel számunk világviszonylatban(runtime:240. hely pontok alapján meg 132.) :U

[Szerkesztve]

(#1218) Thrawn válasza tomazin (#1217) üzenetére


Thrawn
félisten

Kevés idő alatt sok pontot szedünk össze. Hol itt a gond?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1219) Soak válasza DeadMeat (#1215) üzenetére


Soak
veterán

Hát lebuktam :D


Ha tényleg érdekel akkor elmondom pü-ben :D

(#1220) Soak válasza Soak (#1219) üzenetére


Soak
veterán

Ojee meg van a 400k :D

11 nap alatt 100k nem is rossz

[Szerkesztve]

(#1221) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na szép megvannak a pendinges csomagjaim amik eltűntek hmm. Ma reggelre kaptam is 8K-t :D És az avg-m újra 600 felett van ennek örömére és azért mert nagyon fűti a szobát a proci: visszavettem kicsit az órajelet és a feszt. Így legalább a hangja is emberibb lett a kicsikének.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1222) Thrawn válasza kigyi_23 (#1221) üzenetére


Thrawn
félisten

Pfuj! Downclocker! ;] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1223) ngabor2 válasza kigyi_23 (#1221) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt is melegszenek a proccok... mi lesz, ha tartósan 35 fok felett lesz a RT? már így is 50 fokos az x2, 67 a core duo noti... a melóhelyes gépeket meg nem tudom megnézni, mert a dell olyan fasza alaplapot meg chipet tett bele, hogy semmi progi nem támogatja...

azok pentium d-k, tehát nem igazán a hűvösségükről híresek.

(#1224) kigyi_23 válasza ngabor2 (#1223) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igazából nem lett volna gond a melegedés ha nem kell egy légtérben aludnom vele. Kicsit rásegít a szoba melegedésére ami nyáron nem túl kedvező :(
Amúgy 60C körül maradt, de a házhűtés még nem volt felpörgetve, csak az én agyam esténként, hogy nem akart hűvösebb lenni a szobában :)
Télen jó volt amikor melegítette a proci meg a többi alakatrész az egész szobát, de mostmár elég belőle majd ősszel újra rákapcsolok.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1225) Soak válasza ngabor2 (#1223) üzenetére


Soak
veterán

A kompim is erősen megérzi a hőm emelkedést, igaz csak addig van mig nem megy a klima ,de ma arra jöttem haza ,hogyy 5-7fokkal volt több a proci :Y

(#1226) kigyi_23 válasza Thrawn (#1222) üzenetére


kigyi_23
addikt

Így van ezt a kifejezést már hallottam régebben.
Az 1.3-as celeronom (tualatin magos) tuningoltam dow-n amikor levettem a feszt és visszavettem az órajelét annyira, hogy ne kelljen bekapcsolni a hűtőt film nézés közben :D
Finom halk gépecske volt az.
És még egy jó dolog: 1,3GHz@2,3GHz :D :D Szép kis tuningbarát példány volt az :)))))))
Még mindig megy igaz 1.6-on adtam el de azóta is szépen ketyeg ezen az órajelen.
Amúgy a C2D-t is antituningolni. Pl. 6300-as C2D-k elmennek 1,1V-al majdnem az alapórajelükön :D Na ott aztán melegedés szinte kizárva :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1227) Thrawn válasza ngabor2 (#1223) üzenetére


Thrawn
félisten

50 fok egy X2-nél? Szerintem az nem is sok. Mivel nézted? Coretemp? A notinál szintén elfogadható az a 67 fok. A melóhelyes gépek meg csak melóhelyes gépek ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1228) ngabor2 válasza Thrawn (#1227) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a gkrellm írja ki, de a sensors is ugyan azt mondja.

napközben, ha nagyon meleg van az irodában, úgyis megy a klíma, vagy nyitva van az ablak.

(#1229) Soak válasza kigyi_23 (#1226) üzenetére


Soak
veterán

Hazudol :D [link] éppenséggel az egy WR :D

(#1230) tomazin válasza kigyi_23 (#1224) üzenetére


tomazin
veterán

a koliban 2 gép megy 0-24ben,és még déli fekvésű is a szoba... :(
jah és most 5en alszunk egy kis semmi szobában :O

(#1231) Thrawn válasza ngabor2 (#1228) üzenetére


Thrawn
félisten

Na ebből most nem értettem semmit, de legalább újra rájöttem hogy te Linux-ot használsz. Ezt a gkrellm-t meg sem merem tippelni, a sensors-ra már mernék tétet tenni mi lehet. :D

Iroda? Neked nem a kémcsövek meg a vegyszerek között van a helyed? :D

szalontai: mi 3-an lakunk 3 szobában de ez ugye vidék ;] Mondjuk gép az egy sincs, talán valamikor a héten vagy majd jövőre :(

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1232) kigyi_23 válasza Soak (#1229) üzenetére


kigyi_23
addikt

No hazudul tényleg ment annyin igaz sokra nem mentem vele mert azon kívül, hogy fagyott nem sok minden más történt :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1233) Soak válasza kigyi_23 (#1232) üzenetére


Soak
veterán

nem is kell sokat csinálni, csak egy CPU-z validot :D

[Szerkesztve]

(#1234) kigyi_23 válasza Soak (#1233) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na igen biztos gondolkoztunk mi ilyenben 4-5 évvel ezelőtt :D
lol még internetem sem volt akkoriban csak a DPG (csak a leveleket tudtam leszedni)
Nem is tudtuk mi, hogy mi az a tuning csak véletlenül jött ez össze (kicsit elütöttem a bios-ban a beállítást :D Be is jött a win vagy 3x-ra, de aztán ennyi, mert mindig kifagyott gondolom túlmelegedett meg az alaplap sem bírta sztem, egyébként 1.8-on volt stabil fölötte bármilyen prociterhelésre fagyással reagált pár percen belül de inkább másodperceken belül :D
Ettől függetlenül volt róla kép is, hogy 2.3-at megy mert azt még sikerült készíteni, de aztán ennyi. Azóta jó öreg 4,3-as winyóm a szekrényben fekszik örökre bezárva az összes dokumentumot ami rajta volt sajnos a winyó akkor halt meg amikor tuningoltunk (nemtudom volt-e köze hozzá vagy csak véletlen volt, de megadta magát. Így aztán drága mulatság lett volna akkor mégegyszer megpróbálni (nem volt olcsó kezdetben a tualatinos cerka legalábbis nekem mert ugye még nem dolgoztam akkoriban. De szép idők voltak azok sajnos hiába volt tél és hideg az ablakban nem tudtuk strabillá varázsolni a gépet ezen a sebességen. :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1235) tomazin válasza Thrawn (#1231) üzenetére


tomazin
veterán

Mi elvileg 4en lennénk,csak exszobatársam kidobták albiból,és most nincs hol laknia.. :(

(#1236) ngabor2 válasza Thrawn (#1231) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lombikok és oszlopok között dolgozok, kémcsövek nem nagyon vannak. vegyszer se sok, max oldószerek (abból viszont sok...). iroda is kell, mert ugyebár dokumentálni kell a dógokat, meg valahol ph-zni is kell :D ott csak win van, az egyik gép asszem holnap fog 30. napja menni... lassulásnak semmi nyoma. úgyhogy aki a win-re azt meri mondani, hogy szétesik, széttörik, meg a faszom, azt fejbevágom egy sorompóval, vagy arcba egy szívlapáttal. vagy a nyuszi arconrúgja :D

másik irodában másik 2 hasonló gépen másik 2 ph-s számol az én nevem alatt. itthon 2 gép, linuxszal. eddig 5x2 mag, gyakorlatilag 7/24-ben...

(#1237) Soak válasza kigyi_23 (#1234) üzenetére


Soak
veterán

Hát igen, akkor kelett volna kezdeni, gyorsan ásd elő a képet és kezd meg tuning kariered :D

(#1238) westlake


westlake
félisten

nagyon elkanaszodtatok, amig nem voltam... nem baj, legalabb kicsit eltek :D
jujj de jo.... vegre valamiben elso lehetek... (legalabbis a ph-n belul) :D [link]

Play nice!

(#1239) SLYM válasza Soak (#1220) üzenetére


SLYM
veterán

és mindezt egy procival? nekem most eddig ez a legjobb
05/12/2007 0:001:15:18:23 3,681 9

bár nem tom, miért írja ki, hogy több mint egy napot ment a gép, amikor ez lehetetlen :F

ja 1 hónap alatt a barton magos procival kemény 10.000 pontot szedtem össze a mostanival naponta kicsit több mint 1000 az átlag, pedig most este nem is megy a gép

[Szerkesztve]

(#1240) Soak válasza SLYM (#1239) üzenetére


Soak
veterán

Nem, kettővel, de eddig egy procival trtom a pont rekordot, ezzel csak angyobb az átlag

(#1241) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nahát 5666. vagyok lol, de szép szám :)
Amúgy valamiért megállt a boinc-om az éjjel: valamiért nem tudott kapcsolódni és így a letöltött feladatokat sem csinálta hmm a lustaság.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1242) tomazin válasza SLYM (#1239) üzenetére


tomazin
veterán

amikor ez lehetetlen->csak a vaild csomagok lesznek elszámolva.Azaz ami pending valid,az csak akkor lesz elszámolva,ha validra vált.AZ meg lehet másik nap.Sőt kövi hét is akár.

Westlake: Csak GC-t nyomatsz vagy mi?

[Szerkesztve]

(#1243) westlake válasza tomazin (#1242) üzenetére


westlake
félisten

mar kifejtettem, hogy a melohelyi gepeken miert vagyok kenytelen kizarolag gc-t szamoltatni.. az otthoni ket kep ofkorsz a legtobbet hozo hpf2-t nyomatja..

Play nice!

(#1244) tomazin válasza westlake (#1243) üzenetére


tomazin
veterán

jóvanna...nem emlékeztem :P

Hajrá pontgyűjtők!! by Ottoka

(#1245) Ottoka


Ottoka
őstag

A farkasember jó matekból?

Mezőhegyes

(#1246) Thrawn válasza Ottoka (#1245) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó hát!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1247) Ottoka


Ottoka
őstag

Hajrá pontgyűjtők!

Mezőhegyes

(#1248) Ottoka


Ottoka
őstag

Merre van mindenki?

Mezőhegyes

(#1249) Soak válasza Ottoka (#1248) üzenetére


Soak
veterán

Pontokat gyüjtök.

(#1250) Ottoka válasza Soak (#1249) üzenetére


Ottoka
őstag

Akkor hajrá

Mezőhegyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.