Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Soak válasza R.Zoli (#1300) üzenetére


Soak
veterán

Egy jobb C2D is 900 felett termel naponta. Boinc pontból. WCG az enm tom mennyi

(#1302) Thrawn válasza Soak (#1301) üzenetére


Thrawn
félisten

900 BOINC pont x7 = 6300 WCG pont

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1303) Soak válasza Thrawn (#1302) üzenetére


Soak
veterán

Tudom ,hogy 7-el kell emgszorozni. De az nem jön ki. Mert naponta többet termeltek mint ennek a duplája (na jó persze nem mindig) . És a másik csak 350-es AVG-val megy

(#1304) Thrawn válasza Soak (#1303) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a nem mindig a pendingek miatt van nem? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1305) westlake válasza R.Zoli (#1297) üzenetére


westlake
félisten

nem tudom, hogy a 4x4 hogy teljesit wcg alatt, de nem veletlen, hogy senki nem vesz ilyen rendszert.. nagy volt a fustje, kicsi lett a langja.. en inkabb vennek egy kentsfieldet a helyedben.. elvegre egy p35-os chipsetes lapban is megy a cf

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1306) Thrawn válasza westlake (#1305) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt most komolyan mondod? Van egy lényeges különbség a két rendszer között, de ezt gondolom te is tudod :U

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1307) westlake válasza Thrawn (#1306) üzenetére


westlake
félisten

konkretan nem tudom mi az a kulonbseg, de lattam teszteket, amik nem gyoztek meg..
mondjuk az is biztos, hogy csak a wcg miatt nem vennek egy ''halott'' rendszert (akkor sem, ha jobb, mint a jelenlegi intel flagship desktop rendszer) ettol fuggetlenul megneznek egy 4x4-es avarge-ot ;)

Play nice!

(#1308) Ottoka


Ottoka
őstag

Kora reggeli Hajrá pontygűjtők.

Mezőhegyes

(#1309) westlake


westlake
félisten

juhuhuuu... vegre szalontait is sikerult megharapnom ;] [link]

Play nice!

(#1310) Soak válasza westlake (#1309) üzenetére


Soak
veterán

látom munkába állt nálad egy q6600. Alapon megy? (ahogy olvasom igen) . Kiváncsi vagyok az alap avg-re. Márha fog nálad annyit menni ,hogy kirajzolódik.

Szerinted q6600 ES-el is fentállhat az a probléma mint e6600 ES-el a p5w64-el kapcsolatban?

(#1311) westlake válasza Soak (#1310) üzenetére


westlake
félisten

nem tudom megmondani, de ha quad-on gondolkozol, akkor add el az i975-ot es veszel egy p35-os lapot.. ugyebar otvozodik benne az i975 tudasa es az i965 tuningolhatosaga..
igen, szeretnem egy ideig alapon hajtani a procit (nem mintha kivancsi lenne az avarge-ra... inkabb azert, mert tuninghoz poliroznom kellene a procit) nem tudom, hogy jelentkezne-e a hiba q-s procival is..

Play nice!

(#1312) Soak válasza westlake (#1311) üzenetére


Soak
veterán

nyilván, Csak most van proci, most kell venni :) . Lapot majd késöbb

Azt olvastam a kent topikban ,hogy gyenge a kupak

[Szerkesztve]

(#1313) R.Zoli válasza westlake (#1305) üzenetére


R.Zoli
őstag

Én 2 négmyagossal gondoltam a 4x4-et és GPGPU támogatás mellett Crossfire-ben :D Ez egy 2-3 hónap múlva elérhető lesz... Olyan 100K pontot lehetne összeszedni egy ilyen konfiggal naponta...

(#1314) westlake válasza R.Zoli (#1313) üzenetére


westlake
félisten

es csak azert megvenned tobb szaz rugoert :F

Play nice!

(#1315) tomazin válasza westlake (#1309) üzenetére


tomazin
veterán

Hát már elég régen...de nem baj,hadd hidd azt,h ~380k-t csináltál eggy nap alatt :P :D
Jaaa,hogy run time-ban.meg csomagban is.Hát legalább halad a team :)

(#1316) Soak


Soak
veterán

Nekem is lett egy kisebb fajta pendig szerencsém
05/20/2007 14,155 39

(#1317) Ottoka válasza Soak (#1316) üzenetére


Ottoka
őstag

Hajrá-hajrá :)

Mezőhegyes

(#1318) R.Zoli válasza westlake (#1314) üzenetére


R.Zoli
őstag

Természetesen nem :D Ha ilyen gépet vesz az ember azért annak általában több oka van minthogy WCG-t futtasson :D Csak arra akartam rámutatni ,hogy otthonra is milyen szörnyetegek léteznek már, ergo pillanatok alatt a temaranglista elejére lehetne repíteni egy csapatot 3-4 ilyen géppel :)

(#1319) tomazin válasza R.Zoli (#1318) üzenetére


tomazin
veterán

meg 3-4 millió forinttal :P

(#1320) Thrawn válasza tomazin (#1319) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugyan már, hiszen a pénz a legkevesebb :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1321) tomazin válasza Thrawn (#1320) üzenetére


tomazin
veterán

annak akinek van :P

(#1322) R.Zoli válasza tomazin (#1319) üzenetére


R.Zoli
őstag

Jólvan a pénz ilyen esetben nem szabhat gátat a jótékony cselekedeteknek :D

(#1323) tomazin válasza R.Zoli (#1322) üzenetére


tomazin
veterán

Olyan szivesen magamba szivnám a gondolkodásmódod. :) Majd küldök számlaszámot :DDD
Amúgy meg nem tudom miért kell neked erőmű,de ha már télleg veszel akkor nagy :R ,hogy befogod :)

(#1324) Thrawn válasza tomazin (#1323) üzenetére


Thrawn
félisten

Te is befoghatnád! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1325) ngabor2


ngabor2
nagyúr

(és ezek ketten barátok :DDD képzeljétek, mi lenne, ha utálnák egymást... a mérgeshordó meg a postaláda :D)

#1326: r2d2-t kért, de postaládát kapott :D

(#1326) tomazin válasza ngabor2 (#1325) üzenetére


tomazin
veterán

postaláda[kép]

(#1327) slayer006 válasza ngabor2 (#1325) üzenetére


slayer006
addikt

:)) :))

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1328) SLYM válasza Soak (#1316) üzenetére


SLYM
veterán

de hogyhogy ilyen sokat kapsz? mármint pontot. nekem is megy 1 nap 16-8 órát a gép és abból csak pár óra a játék, de csak 2000 pont az átlag naponta. mennyi proci számol neked? és mennyi ideig megy?

(#1329) westlake


westlake
félisten

mar azon gondolkodom, hogy veszek valami 8 magos rendszert, csak azert, hogy sarguljatok ;] :P

Play nice!

(#1330) Thrawn válasza SLYM (#1328) üzenetére


Thrawn
félisten

Sok pending csomagja lett Valid aznap. Ha jól tudom 2 C2D számol neki, szénné húzva. (E6700+E4300?)

westlake: 4X4 vagy V8? Amúgy meg hajrá!

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1331) Soak válasza SLYM (#1328) üzenetére


Soak
veterán

2 , az egyik egy e6700 @ 4,2 . a Másik e4300 alapon

(#1332) westlake válasza Thrawn (#1330) üzenetére


westlake
félisten

clovertown*2 :D

Play nice!

(#1333) Thrawn válasza westlake (#1332) üzenetére


Thrawn
félisten

Legalább egyszer vehetnél valami normális procit ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1334) Ottoka válasza westlake (#1329) üzenetére


Ottoka
őstag

Úgyse ;)

Mezőhegyes

(#1335) slayer006 válasza westlake (#1329) üzenetére


slayer006
addikt

hát elég m..ha vagy ,ha csak azért veszel procit :D
egyébként jön a nyár én pl. barnulni szoktam ... :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1336) westlake válasza Ottoka (#1334) üzenetére


westlake
félisten

jo, hat igy mar tenyleg nem poen ;)

Play nice!

(#1337) westlake


westlake
félisten

nah, ki mas futna bele valami bugba, he nem en? :U a helyzet a kovetkezo.. adott az uj quad proci, amivel a gep olyat csinal, hogy szamolgatas kozben egyszer csak eltunik minden a desktoprol (kiveve a hatterkepet).. nem fagy le a gep, mert alt+tab, ctrl+al+del, stb. mukodik..
az osszes futott process leallt, koztuk persze a boinc is.. sajnos ezt a folyamatot sosem lattam, mert ki szkotam kapcsolni a monitort.. masra nem tudok gondolni, mint a tulmelegedesre.. mondjuk akkor meg inkabb lekapcsolna a gep.. azt hittem, hogy szar a win, de miutan ujratelepitettem, ugyanugy elojott a hiba.. eddig ilyet ketmagos procival sosem csinalt..
mod: ujrainditas utan egyaltalan nem nyultam a gephez, mert az jutott eszembe, hogy mindig nyitogatom a boinc-ot es frissitgetem.. hatha emiatt csinalja..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1338) Thrawn válasza westlake (#1337) üzenetére


Thrawn
félisten

A hiba az ön készülékében van. Túlmelegedésnél nem feltétlenűl kapcsol le a gép tapasztalatain szerint. Driverek rendben? Hűtés rendben? Full terhelés alatt ? fokos a proci?

mod: 130. hely! :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1339) westlake válasza Thrawn (#1338) üzenetére


westlake
félisten

a procihoz nem kell driver ;) mondom, hogy elotte a conroe-val nem csinalt ilyet.. a homerseklet hatarerteken mozog.. 100fok a max es 95-96 fokon uzemel (rohadek szer kupak!!).. egyebkent a tulmelegedest leszamitva nem sok otletem van..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1340) Thrawn válasza westlake (#1339) üzenetére


Thrawn
félisten

Drivernél nem elsősorban a procira gondoltam ;) van ott más is aminek kell. Mivel hűtöd hogy ilyen forró a proci? Azt meg pláne nem értem (ismerve téged) hogy miért van még rajta a kupak a procin :F ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1341) westlake válasza Thrawn (#1340) üzenetére


westlake
félisten

a windows-nak alapbol midnent le kell kezenie normalisan.. meg az uj p35-os chipsetet is! (mar ugy ertve, hogy mukodik a gep intel driverpack nelkul is) a procit a gyari hutovel hutom, gyari feszen es sebessegen hajtom.. eleg nevetseges, hogy alapon 95 fokosak a magok.. raadasul a gep nincs is hazban!! az intel nem tudom hogy gondolja ezt.. nekem meg az is megfordult a fejemben, hogy valamilyen modon ezzel akarnak gatat szabni a tuningnak.. a kupak leszedese nem egy nehez feladat, viszont (mint mar irtam is valahol) a visszarakasa majdnem lehetetlen.. sajnos ez mar nem ugy mukodik, mint az x2-knel.. nem lehet csak ugy beszilikonozni a magot, aztan ratenni a kupakot.. olyan szinten rossz lesz a hoatadas, hogy ihaj.. egyebkent azert hajtom alapon, hogy kideritsem milyen sebesseg felett nem szamit mar a teljesitmeny.. soakal volt valami kis vitank es annak szeretnek utanajarni ;)
mod: ha nem lettem volna eleg ertheto: a kupak leszedese teljesen ertelmetlen! a forrasztos megoldas tokeletes hoatadast biztosit a kupak es a mag kozott.. (az osszes 65 nanos kupakos procit igy csinaljak..)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1342) Thrawn válasza westlake (#1341) üzenetére


Thrawn
félisten

Na ja a win ismer mindent alap szinten, de azért vanak a driverek hogy használjuk őket. A kupakot csak leszedni gondoltam, visszatenni már nem. Valóban nem szép Intel bácsitól, hogy így ki mer adni ezt a procit, majd a Penryn-nel javíthat.

Ez a sebesség vs teljesítmény egy érdekes kérdés, el tudom képzelni, hogy egy adott csomagnál számít egy darabig, hogy milyen gyorsan van kész, majd egy adott procisebességet elérve azon felül már nem jár érte több pont. Viszont. Mivel minnél gyorsabb a proci, annál gyorsabban lesz kész egy csomag, annál előbb állhat neki a következőnek, ami végülis mégiscsak több pontot eredményez :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1343) westlake válasza Thrawn (#1342) üzenetére


westlake
félisten

''a kupak leszedese teljesen ertelmetlen!''.. a kupak elkurasa nem gyartasi hiba/figyelmeltlenseg.. ez nem lehet mas, mint ko kemeny szandekossag..
csomagok kiszamitasaval eltoltott ido mennyiseges: jogos :R

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1344) westlake


westlake
félisten

wohooo.. personal best :P [link]

Play nice!

(#1345) Thrawn válasza westlake (#1344) üzenetére


Thrawn
félisten

pfff... ez kb 10-szer annyi mint amit én csinálok :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1346) DeadMeat válasza westlake (#1341) üzenetére


DeadMeat
veterán

ellenkeznek:Nezz csak ennek jobban utana :) ''az osszes 65 nanos kupakos procit igy csinaljak..'' Az l2 steppingesek pl siman csak pasztazva vannak...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1347) westlake válasza DeadMeat (#1346) üzenetére


westlake
félisten

hmm.. ezt otthon megvizsgalom.. azert lenne furcsa, mert a hoatadasa ugyanolyan hatekony, mint a forrasztott procike.. na mindegy.. ;)

Play nice!

(#1348) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Háj!

2 napja csatlakotam a tímhez, amelyre DeadMeat kolléga hívta fel a figyelmem. :B

Szal üdv mindenkinek! ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1349) DeadMeat válasza BioNiCMaN (#1348) üzenetére


DeadMeat
veterán

Udvozlunk a csapatban! :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1350) DeadMeat válasza westlake (#1347) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tenyleg:Mikor vihetnem ki hozzad azt az omniozus 512mbos modult amirol beszeltunk?
Ugyvanaz,par jo kep kering is a neten roluk...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.