Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) tomazin válasza westlake (#1329) üzenetére


tomazin
veterán

aztán meg majd itt sírna a szád,hogy küldjünk neked zsíroskenyeret postával,mert nincs mit enni mi?? :P ;]

BioNiCMaN:Üdv a teamben!Sokszor látom a neved és mindig Boincman-nek olvasom.Most már nem lesz olyan nagy hiba ez :DDD

[Szerkesztve]

(#1352) westlake válasza BioNiCMaN (#1348) üzenetére


westlake
félisten

majd halotthusit jol elverjuk :D

Play nice!

(#1353) BioNiCMaN válasza DeadMeat (#1349) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

#1352 westlake! Nem kell elverni, nem tudta mit cselekszik, egy elejtett fél mondat elég volt, hogy ide keveredjek, igaz kellett 1-2 hónap. :DDD Az ominózus hsz: [link] :B

Köfi DeadMeat! ;) Ha bántani akarnak szólj nekem, majd én kidumállak! :DDD

#1351 szalontai! Köszi neked is! Én meg a Boinc-ot olvasom Bionc-nak. :F :D

Hehe, most látom, hogy DeadMeat is elírta ''bionicoltam'', a fenti hsz-ben, akkor még nem is értettem, hogy mit akart, aszittem beszót! :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1354) westlake válasza BioNiCMaN (#1353) üzenetére


westlake
félisten

a fejed miatt mindig ossze foglak keverni thrawn-al :B

Play nice!

(#1355) Thrawn válasza westlake (#1354) üzenetére


Thrawn
félisten

format memória: :DDD

nagy T mr Westlake ;)

BioNiCMaN: láthatod, hogy az nála kevés.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1356) BioNiCMaN válasza westlake (#1354) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Hamarost egyedi pofázmányom lesz, úgyhogy ez majd elmúlik. :DDD
Egyébkén nekem is a f...tököm tele van, hogy mindenhol összekeverem magam mindenkivel... :U

[Szerkesztve]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1357) Soak válasza westlake (#1341) üzenetére


Soak
veterán

Igazából. Én már elvégeztem ezt a tesztet :D . 5napja vagy 6 3,8on üzemelek e-miatt

(#1358) BioNiCMaN válasza Thrawn (#1355) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Az a baj, hogy amennyiben csak a színeket érzékeli ;] , bajban lesz, mert a betervezett pofámon a kék szín dominál. Most már mindenki tudja, hogy egy összevert pofájú borg van tervebe véve. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1359) westlake válasza Thrawn (#1355) üzenetére


westlake
félisten

bocsi, tHRAWN :D

mas: jelentem, a melohelyen 7 darab cd2, 1 darab 2x2 magos xeon, otthon egy 4 magos proci teljesit szolgalatot.. holnap utos kis napi eredmenyem lesz ;)

Play nice!

(#1360) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mostanában ti is több pontot kaptok csomagokért, mint az igényelt (claimed)? én rendszeresen +10-15 ponttal többet kapok :D

(#1361) Soak válasza ngabor2 (#1360) üzenetére


Soak
veterán

Nem :(

westlake : egyelőre 3,8-on tartja a 960-at :D . most ez olyan 1,39V-el megy is

[link] <-- most küldte egy fórumtárs :D

[Szerkesztve]

(#1362) Thrawn válasza ngabor2 (#1360) üzenetére


Thrawn
félisten

GC esetében csak 1-2 ponttal kapok többet, de a FAAH és a HPF már 10-15 jah.

Soak: a link :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1363) tomazin válasza westlake (#1354) üzenetére


tomazin
veterán

Annyira durva mikor el kezdtem olvasni a 1353-at először azt hittem,h én is,h Thrawn irta :F
Soak:Ilyet neeee :( akkor már inkább fáradj ezen:[link]

Ngabor:Gc-knél többet(+1,2pont) a többinél kevesebbet. :(

[Szerkesztve]

(#1364) ngabor2 válasza tomazin (#1363) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig tudhatnád, hogy egyéni arcképet listásra nem lehet visszacserélni. Thrawn most már marad ilyen...

amúgy érdekes, hogy 1-1 avatarhoz igen gyakran 1-1 név odaragad. pl. a mérges hordóról egy másik user jut eszembe, de majdnem minden avatarnak van ''neve''


akkor én vagyok az ilyen szerencsés, hogy ennyivel több pöttyöt kapok? monnyuk mostanában a pending-szerencse eléggé változó, csúnyán ugrál az átlagom. szerencsére általában felfele...

(#1365) Soak válasza tomazin (#1363) üzenetére


Soak
veterán

Ez is a legjobbak közt van :D

(#1366) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Lehet, hogy csak nekem furcsa, de westlake már több csomagot küldött vissza, mint Ottoka, ennek ellenére pontilag durván még csak a felénél tart. Ez lehet azért, mert régebben egy csomag nem ért annyi pontot?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1367) westlake válasza Winner_hun (#1366) üzenetére


westlake
félisten

annyit mondok, hogy only genome comparsion ;) ottoka valszeg a csomagfajtakat auton hagyta, en pedig nem.. egy 40 perces gc-ert kapok kb. 10 pontot, mig egy 4 oras hdfc2-ert 120-at.. mindket pontmennyiseget egycsomagertkaptam ;)

Play nice!

(#1368) westlake


westlake
félisten

boinc 5.9.12 win32bit beta [link]
boinc 5.9.12 winx64 beta [link]

emjoy ;)

Play nice!

(#1369) westlake válasza ngabor2 (#1364) üzenetére


westlake
félisten

en is tobb pontot kaptam az eelorejelzettek helyet.. azt pedig hidd el, hogy egy konkret csomagfajtaert kapott pontatlagod nem ingadozik.. maximum neked tunik ugy.. nem sok ertelme lenne, ha hetfon egy oranyi melo 20 pontot erne, kedden pedig 30-at ;)

Play nice!

(#1370) SLYM


SLYM
veterán

2 nap alatt újabb 2 helyet léptem előre, köszönhető pl ennek is:
05/22/2007 0:001:23:51:06 5,211 13

már a 33. vagyok :D ti amúgy szoktátok nézni ezeknek a csomagoknak azt a grafikus megjelenítését? nagyon komoly. mindegyiknek más. régen csak ilyen AIDS-es csomagokat kaptam, ezért ott megjegyeztem, hogy mindig középen vannak a színes golyók. most amit most számolok ott ezek kívül vannak :F érdekes [link]

(#1371) westlake válasza SLYM (#1370) üzenetére


westlake
félisten

tuti. hogy bug...

Play nice!

(#1372) SLYM válasza westlake (#1371) üzenetére


SLYM
veterán

vagy megtaláltam az ellenszert :DD

(#1373) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, mire írni akartam, megjavult...

egész mostanáig 3 gépen is internal server error volt, így nem ment se ki csomag, se be számolnivaló. most úgy tűnik, hogy már megy. remélem az otthoni 2 gép is észrevette, és nem ül órákon át semmit se csinálva.

(#1374) westlake válasza ngabor2 (#1373) üzenetére


westlake
félisten

en reggel lattam meg a notikon, hogy nehany gep semmitevoen csucsul a kesz munkakkal a nyakaban ;) elbeszelgettem veluk :D

sihuhu...[link] :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1375) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Urak!

Kérdés:
Olyan gépre, ahol nem enged semmit telepíteni, mert nincs jogom... :U valahogy fel lehet varázsolni a boinc-ot? Valami protable verzsön, vagy ilyesmi? Van itt 20 db egyforma 3GHz-s P4-es, amelyeken csak a word megy... :(((

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1376) westlake


westlake
félisten

pillanat..

Play nice!

(#1377) Winner_hun válasza BioNiCMaN (#1375) üzenetére


Winner_hun
félisten

c:\program files\boinc mappát bemásolod a célgépek program files mappájába, aztán vagy registryből, vagy ütemezett feladatokból elindíttatod a programot. A kérdés csak az, hogy új csomagokat tud-e majd letölteni a kliens

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1378) BioNiCMaN válasza Winner_hun (#1377) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Köszi! Holnap megpróbálom. :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1379) westlake válasza BioNiCMaN (#1378) üzenetére


westlake
félisten

ez egy telepitett beta 5.9.11 [link]
kitomorited egy konytarba, aztan boincmgr.exe.. hatha mukodik.. igen, valahogy be kell allitanod, hogy a gepek indulasaval induljon a progi is

Play nice!

(#1380) Winner_hun válasza westlake (#1379) üzenetére


Winner_hun
félisten

Saját beállításokkal?;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1381) westlake válasza Winner_hun (#1380) üzenetére


westlake
félisten

el sem lett inditva :U ;)

Play nice!

(#1382) BioNiCMaN válasza westlake (#1379) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Hümm.

Leszedtem, kicsomiztam, elindítottam:

Illetve azt írja, amikor megadom a www.worldcommunitygrid.org url-t, hogy ''a projekt ideiglenesen nem előrhető, kérem próbálja újra.'' :(

2007.05.24. 10:32:16||No general preferences found - using BOINC defaults
2007.05.24. 10:32:16||This computer is not attached to any projects

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1383) westlake válasza BioNiCMaN (#1382) üzenetére


westlake
félisten

probald .com-al.. esetelg valami proxy problema?

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1384) BioNiCMaN válasza westlake (#1383) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

:W Hülye vagyok... a proxy-t nem állítottam be... :W
Belőttem a proxy-t, de így se jó, próbáltam com-mal is... úgy se jó. :( A faxom az aktívdájrektoriba. :(((

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1385) westlake válasza Soak (#1365) üzenetére


westlake
félisten

mar keszul neked a sebessegosszehasonlitos statisztika.. kentsfield (ami valojaban nem is lenyeges) 2400, 2600, 2800, 3000mhz.. aztan megyek egyre feljebb, amit a proci (es a huthetoseg) enged..

Play nice!

(#1386) Thrawn válasza BioNiCMaN (#1375) üzenetére


Thrawn
félisten

Fel lehet, majd szalontai mester ad róla linket meg egy .reg fájlt is, amit kicsit át kell majd dolgoznod a gép paramétereinek megfelelően. Nem túl nagy ördöngösség.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1387) westlake


westlake
félisten

csak nalam nem lehet felcsatlakozni a szerverre, vagy nalatok sem.. otthon sem tudtam kb. 8 orakkor, se most.. raadasul a results manager sem mukodik..

Play nice!

(#1388) Thrawn


Thrawn
félisten

Nálam is volt egy Valid áradat:
05/23/2007 0:003:04:28:59 5,471 27
valamint átléptem a bűvös 300.000-es (háromszázezer-harmincezer?) határt :)

Megint valami gáz van:
2007.05.25. 9:17:47|World Community Grid|Scheduler request failed: HTTP internal server error

Üdv a csapatban JohnnyX! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1389) ngabor2 válasza westlake (#1387) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is megerősítem... int. server error. hátha pár óra, és megint menni fog.

(#1390) BioNiCMaN válasza Thrawn (#1386) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Csak az a kérdés, hogy a reg fájlt engedi-e az aktívdájrektori bepakolni a regisztribe. Jó lenne, ha menne, mert ha nem is mind a 20-ra de kb. 5 gépre felpakolnám. ;) :B :U :C

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1391) westlake


westlake
félisten

csomagaradat ;] [link]

Play nice!

(#1392) SLYM válasza westlake (#1391) üzenetére


SLYM
veterán

az miért van, hogy te sokkal több csomagot csináltál mint pl Ottoka, de 2x annyi pontja van Ottonak :F

(#1393) Thrawn válasza SLYM (#1392) üzenetére


Thrawn
félisten

Hivatalos válasz: [link]
Visszaolvasás rulez! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1394) SLYM válasza Thrawn (#1393) üzenetére


SLYM
veterán

köszi ez tök jó. hogy lehet csak ilyen genome comparsion-t letölteni? mármint ezt hol lehet beállítani, hogy csak ilyet szedjen?

szerk: őőő. mégegyszer elolvastam a postot. valamit nem értek. most akkor mégse kell beállítani, mert akkor kevesebb lesz a pontom amit kapok :F szövegértés 1-es :D

[Szerkesztve]

(#1395) Thrawn válasza SLYM (#1394) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]
A My Projects részen van, csak be kell pipálni milyen feladatokat akarsz számolni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1396) westlake válasza SLYM (#1394) üzenetére


westlake
félisten

tehat.. jeleneleg van haromfele csomagfajta (+a beta es a hcmd de azokat most hagyjuk).. az egy csomag kiszamolasaert kapott pontot harom dolog hatarozza meg:
-csomag fajtaja (csomag ''hossza'')
-szamitogeped teljesitmenye
-ugyanazon a csomagon dolgozo emberek gepenek teljesitmenye

pontosan nem tudom neked megmondani, de van egy sorrend, hogy melyik csomag milyen ''hosszu'' (regebben leirtam egy ezzel kapcsolatos statisztikat) a genome comparsion a legrovidebb, aztan jon a tobbi harom.. tetelezzuk fel, hogy a gc csomagokkal a geped 1 ora alatt, fah-al 2 ora alatt, es a hpf2-vel 3 ora alatt vegez.. mindharom szamitas egy csomag, a hpf2-ert megis 3x annyi pontot kaptal, mint egy gc csomagert.. ezert lehet az, hogy osszepontszam szempontjatbol lenyegtelen, hogy mennyi csomagot kuldtel vissza.. sot, ez barmilyen szempontbol tok lenyegtelen ;)

Play nice!

(#1397) BioNiCMaN válasza BioNiCMaN (#1390) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mondjuk, ahogy itt filózgatok, lehet, hogy az összesre felpakolnám (ha müx). :D

[Szerkesztve]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1398) westlake válasza BioNiCMaN (#1397) üzenetére


westlake
félisten

en meg az otthoni mosogepre is megprobalnam feltenni :DDD

Play nice!

(#1399) BioNiCMaN válasza westlake (#1398) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nincs rajt USB... :W [kép] :DDD

[Szerkesztve]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1400) Thrawn válasza BioNiCMaN (#1399) üzenetére


Thrawn
félisten

Floppy :F [kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.