Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Thrawn válasza Ottoka (#1950) üzenetére


Thrawn
félisten

:Y :W :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1952) Steven válasza Steven (#1948) üzenetére


Steven
addikt

thnx!
cpu benchmark core duonál magonként 2. számsor 10000 pont körül 1,6 p4 nél 1060 körül:D
nem nagy különbség:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1953) Thrawn válasza Steven (#1952) üzenetére


Thrawn
félisten

X2@2600 MHz: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1954) SLYM


SLYM
veterán

elértem a 200.000 pontot és már a 15. vagyok. cél még mindig a 10-be kerülés

(#1955) Thrawn


Thrawn
félisten

BOINC 5.10.8 win32bit beta [link]
BOINC 5.10.8 winx64 beta [link]

enjoy :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1956) Ottoka válasza Thrawn (#1955) üzenetére


Ottoka
őstag

Én már enjoyolom is. ;)

Mezőhegyes

(#1957) Thrawn


Thrawn
félisten

BOINC 5.10.8 linux x86 beta [link]
BOINC 5.10.8 linux x64 beta [link]
MAC OSX 5.10.8 beta [link]
enjoy :)

Aki frissített 5.10.7-re annak melegen ajánlott ez a verzió!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1958) westlake válasza Thrawn (#1957) üzenetére


westlake
félisten

foleg azert, mert kubuntu alatt nem mukodik az 5.10.8-as linuxos kliens :U :P

Play nice!

(#1959) Ottoka


Ottoka
őstag

Enjoy.


Az gáz/gyanús ha pár napja csak paradicsomlét iszok? Nappal. Éjjel ki tudja? :DDD

Mezőhegyes

(#1960) ngabor2 válasza Ottoka (#1959) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem. az azt jelenti, hogy szomjas vagy. én maradok a sörnél. viszont a sör nem marad nálam.

és total runtime-ban még mindig én vezetek, vesztlék több, mint egy évvel van lemaradva :D

(#1961) westlake válasza ngabor2 (#1960) üzenetére


westlake
félisten

majd nyitok egy feregjaratot, aztan vegetek lesz... egyebkent meg felfoghato ugy is, hogy en egy evvel kevesebbnyi szamitasi teljesitmennyel elertem azt a pontmennyiseget, ami neked van :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1962) ngabor2 válasza westlake (#1961) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lassan úgy fogsz magyarázkodni, mint annak idején HoZo tanár úr :D

(#1963) tomazin válasza ngabor2 (#1962) üzenetére


tomazin
veterán

Csak ő statokkal is alátámasztotta az állításait :DDD

(#1964) westlake válasza ngabor2 (#1962) üzenetére


westlake
félisten

magyarazkodasra annak van szuksege, akit valamivel ''megfonak''.. jelen helyzetben te mondtal valamit, en pedig megfogtalak.. innentol mar csak te magyarazkodhatsz :D

Play nice!

(#1965) ngabor2 válasza westlake (#1964) üzenetére


ngabor2
nagyúr

minek magyarázkodjak... a tények magukért beszélnek :D

(#1966) westlake válasza ngabor2 (#1965) üzenetére


westlake
félisten

igazad lehet.. bar ugy remlik, hogy valaki azt bizonygatta itt, hogy a begyujtott pontokon kivul semmi sem szamit ;] hogy is van ez akkor? :D

Play nice!

(#1967) ngabor2 válasza westlake (#1966) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és én ennek hol állítottam az ellenkezőjét? :P csak megjegyeztem, hogy az én időm a legtöbb.

(#1968) Ottoka válasza ngabor2 (#1967) üzenetére


Ottoka
őstag

Beeee nekem van a legtöbb pontoooom...

Mezőhegyes

(#1969) westlake válasza Ottoka (#1968) üzenetére


westlake
félisten

nekem meg a lenyagobb....
mod: ... pofam :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1970) westlake


westlake
félisten

hopp-hopp.. berkliek rajottek, hogy az 5.10.7 windows-os kliens megsem olyan stabil mint eloszor gondoltak? [link] visszaraktak utolso stabil verzionak az 5.8.16-ot :U

Play nice!

(#1971) Thrawn válasza westlake (#1970) üzenetére


Thrawn
félisten

Én mondtam hogy gázos, gyorsan ki is jött az 5.10.8 azzal nincs gond. Az hogy Linux-on nem fut, hát istenkém ;]

ps: Má' megin' mi vót itt? :U :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1972) Ottoka válasza Thrawn (#1971) üzenetére


Ottoka
őstag

Mijé?

Mezőhegyes

(#1973) ngabor2 válasza Thrawn (#1971) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mi lett volna... semmi. egyszer hülyéskedtem egy haverral, erre azt mondta, hogy szórakozzál te a kaszással. hát most azt csinálom :D

(#1974) tomazin válasza westlake (#1969) üzenetére


tomazin
veterán

komolyan télleg tudsz olyanokat irni,h meglepődök rajtad...mondhatni fejlődőképes vagy ;)

1968,Ottoka:Az a baj a sok vámpírkodás leszívja az agyad ;]

[Szerkesztve]

(#1975) westlake válasza tomazin (#1974) üzenetére


westlake
félisten

nem tudom mire gondolsz.. egy szoval sem mondtam, hogy valtoztatni fogok a dolgokhoz valo hozzaallasomon ;)
#1971: nalam se a windows-os, se a linuxos 5.10.7-nek nem volt baja... ellentetben az 5.10.8-as linuxos kliensel, ami el sem indul.. szal nem mondanam, hogy az 5.10.8 jobb lenne, mint a .7

Play nice!

(#1976) ktg3


ktg3
őstag

hol lehet megnézni h hanyadik vagy a csapatban? :B
rá kell vennem még a 2 notimat is h számoljon mert ilyen quadcoreok ellen így esélytelen hiába megy nonstop :U

egyébként jutottak már vmi komolyabb eredményre mondjuk így rák v aidskutatásban a wcg segítségével? mert ahogy elnéztem a total számolási időt.. 1 hónapja volt kb 89000 év ami nem olyan kevés...

(#1977) Thrawn válasza westlake (#1975) üzenetére


Thrawn
félisten

Az 5.10.7 sok crunchernél egyszercsak eltűnt a feladatkezelőből, és vitte magával az explorer.exe-t is. Nálam is :(

ktg3: itt: [link]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1978) ktg3 válasza Thrawn (#1977) üzenetére


ktg3
őstag

de én nem értem h a pont miért nem arányos a resoultokkal.. na mind1
:(

(#1979) westlake válasza Thrawn (#1977) üzenetére


westlake
félisten

akkor en a szerencsesek koze tartozok ;)

Play nice!

(#1980) Thrawn válasza westlake (#1979) üzenetére


Thrawn
félisten

Én nem, igaz csak egyszer csinálta meg. De örülök hogy gyorsan kiadták az 5.10.8-at ez perfect :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1981) ngabor2 válasza ktg3 (#1978) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert vannak nagy csomagok, amik sok pontot hoznak, és sok ideig tart a számolásuk, és vannak pici csomagok, amikre westlake lecsapott, hamar megvannak, de darabonként kevés pontot hoznak.

(#1982) westlake válasza ngabor2 (#1981) üzenetére


westlake
félisten

en inkabb ugy mondanam, hogy kapott pontok szempontjabol tokmindegy, hogy melyik fajta csomagokat szamoljak a gepek.. en sem azert gc-zek, mert tobb pontot kapok ertuk, mint a tobbi fajtaert ;) mondjuk ezt nagyon jol tudjatok ;)

Play nice!

(#1983) Thrawn válasza westlake (#1982) üzenetére


Thrawn
félisten

Miért csak GC-zel? Ezt sosem tudtam :D

Inkább a számolással eltöltött idő a lényeg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1984) westlake válasza Thrawn (#1983) üzenetére


westlake
félisten

ooooo, hogy bszna el a 4 metro!! mar elmagyaraztam kb. 3x.. nem baj, nagyon szivesen elmondom megint.. tehat a melohelyi gepeken javitas utan futtatom a boinc-ot, magyarul barmelyik pillanatban bejohet ertuk a tulajdonos es elviheti.. igy nem lenne elonyos, ha eppen egy 5 oras csomag 80%-anal kellene kikapcsolnom a gepeket.. ellenben a gc ugye a legrovidebb csomag, amik maximum 1 orasak.. na, ezert csinalok csak gc-t.. kocsog :D
mod: inkabb a begyujtott pontszam a lenyeg.. tenyleg semmi mas szamit.. bar jobban belegondolva az sem szamit semmit ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1985) Thrawn válasza westlake (#1984) üzenetére


Thrawn
félisten

nemleszekgonosz nemleszekgonosz nemleszekgonosz :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1986) ktg3 válasza Thrawn (#1985) üzenetére


ktg3
őstag

:DDD:DDD:DDD
kicsinálós fajta;]

de én nem szándékosan csinálok ilyen csomikat...
tökrandom h mit csinál-mmint nem állítottam be h konkrétan melyiket számolja illetve arra állítottam h minden fajtát..

(#1987) Thrawn válasza ktg3 (#1986) üzenetére


Thrawn
félisten

Szándékosan állítottad be randomra nem? ;]
Nálam is fut mindegyik, a bétákra is előfizettem de már nagyon régen nem láttam egyet sem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1988) ktg3 válasza Thrawn (#1987) üzenetére


ktg3
őstag

úgy is mondhattam volna igen:DDD

mimimi???előfizetsz vmire amiért te teszel szívességet v mi??
vmit nagyon nem értek itt... :B

(#1989) Thrawn válasza ktg3 (#1988) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt az előfizettem-et idézőjelben értettem :) Szóval nálam is minden BOINC-ra elérhető projekt fut, plusz a béták.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1990) westlake válasza ktg3 (#1988) üzenetére


westlake
félisten

nem, szimplan azert nem erted, mert trann tul egyszeru ahhoz, hogy egyertelmu valaszokat adjon ;)

Play nice!

(#1991) Thrawn válasza westlake (#1990) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1992) westlake válasza Thrawn (#1991) üzenetére


westlake
félisten

majd rajossz, hogy engem nem lehet megfelemliteni.. elvegre en lennek a kaszas, vagy mifene ;]

Play nice!

(#1993) Thrawn válasza westlake (#1992) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi az? Kicsi, fekete és nem bírja el a kaszát :))

mod: már csak 90 hely választ el attól, hogy benne legyek az első 10.000-ben :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1994) westlake válasza Thrawn (#1993) üzenetére


westlake
félisten

nem kicsi, nem vagyok fekete (legalabbis egyelore), es legutobb meg elbirtam a kaszat :P
mod: 10.000? afolott meg jegyeznek ''embereket''? :DDD
mod2: most mar aztan fejezzuk be, mert a genhibas bambi szetharap mindannyiunkat :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1995) Thrawn válasza westlake (#1994) üzenetére


Thrawn
félisten

Jajj, persze ilyenkor meg fejezzük be mi? Mikor már pont szorulna a hurok :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1996) ngabor2 válasza Thrawn (#1995) üzenetére


ngabor2
nagyúr

inkább örüjjél, hogy nem visz el. bár egy kukával mit tudna kezdeni? :P

(#1997) Thrawn válasza ngabor2 (#1996) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy látom már lemondtál a matricákról :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1998) ngabor2 válasza Thrawn (#1997) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a tábor után 600 nap igen sok idő egy új avatarhoz... :P

(#1999) ktg3


ktg3
őstag

ez jobb mint a viccrovat---génhibás bambi meg kuka meg kaszás meg ezek közötti harcot a népnek:DDD

(#2000) Thrawn válasza ktg3 (#1999) üzenetére


Thrawn
félisten

Így jár aki avatart kap, a nép a szájára veszi :D Pl. a motkány meg a husigombóc még be sem nézett.
Jól el szoktunk lenni az tény, dehát a számolgatásban nincs mindig új a nap alatt :)

mod:2000!!!
mod2: most olvastam el az #1998-at :O Lumpikám, nekem a 600 nap kevés lenne :U

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.