Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) westlake válasza Winner_hun (#599) üzenetére


westlake
félisten

a alapkovetelmenyek nem meglete miatt es barminemu instabilitas miatt.. egyeb okrol nem tudok.. pl. nem tudok olyanrol, hogy barmelyik bionc verzio miatt lehalt volna az egyik csomagfajta..

Play nice!

(#602) westlake


westlake
félisten

[link] tul a 100 hoston :P (nem mintha barmennyire is realis lenne ez a szam ;) )

Play nice!

(#603) Thrawn válasza Winner_hun (#599) üzenetére


Thrawn
félisten

Melyik másik gép? Valószínűleg instabilitás lesz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#604) Winner_hun válasza Thrawn (#603) üzenetére


Winner_hun
félisten

A régi gépem, de azt hiszem leszedem róla, nem arra való

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#605) westlake válasza Winner_hun (#604) üzenetére


westlake
félisten

ha regia gep, akkor lehet, hogy nem felel meg az alapkovetelmenyeknek.. egyebkent meg attol meg, hogy regi, mukodni kellene normalisan ;)

Play nice!

(#606) Thrawn válasza Winner_hun (#604) üzenetére


Thrawn
félisten

Adjál meg neki külön profilt, nekem is így dolgoznak a sulis gépek. Csak GC-t meg mondjuk FAAH-ot szedjen le.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#607) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Azt se tudom, hogy hogy kell beállítani, ez az egyik, amiért leszedem, a másik az, hogy 5 perc alatt sem képes a windows elindulni, nagyon be van lassulva, félig ez miatt, szóval nem gyilkolom vele. Majd az x2 behozza amit az számolna:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#608) Thrawn válasza Winner_hun (#607) üzenetére


Thrawn
félisten

Rakd újra azon is a Win-t ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#609) westlake válasza Thrawn (#608) üzenetére


westlake
félisten

de minimum vistat :DDD

Play nice!

(#610) Thrawn válasza westlake (#609) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt pont te mondod :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#611) Winner_hun válasza Thrawn (#608) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép]

Hol kell beállítani hogy mennyi csomagot töltsön le a boinc?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#612) Thrawn válasza Winner_hun (#611) üzenetére


Thrawn
félisten

WCG honlapon, de most frissül. [kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#613) DeadMeat válasza Thrawn (#612) üzenetére


DeadMeat
veterán

menem alszol admiralis?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#614) Thrawn válasza DeadMeat (#613) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert nemsokára rakok be statot azért. Meg más is akad...
Látom te reggel 6-ig leszel. Nem irigyellek ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#615) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#616) DeadMeat válasza Thrawn (#614) üzenetére


DeadMeat
veterán

kibirom :) valahogy :))
Hehe hozott ma a konyhara a cor2dujo kemeny 2000 pontot,meg vagy 10 pendiget :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#617) Thrawn válasza DeadMeat (#616) üzenetére


Thrawn
félisten

Az szép!
Számoljatok:[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#618) Soak


Soak
veterán

ma megprobálom megdönteni a napi átlagot az uj procival :D 3k reméljük meg lesz :D

szerk: most nézem ,hogy már a régivel emgdöntöttem... lol

[Szerkesztve]

(#619) Thrawn válasza Soak (#618) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak nem szereztél valami állat procit? Ezzel akkor a 4000-et kell elérned!

Ja és: [link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#620) Soak válasza Thrawn (#619) üzenetére


Soak
veterán

De :D most 4,1-en stabilnak tünik, majd meglátjuk mi lesz vele :D

(#621) tomazin válasza Winner_hun (#611) üzenetére


tomazin
veterán

kedves PH! nagyúr rangú Winner_hun barátunk: 1.hsz :P :DDD

(#622) Winner_hun válasza tomazin (#621) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az a hozzászólás túl messze van a lassan 700 hozzászóláshoz, így csak keveset kellett visszanézni: [link] [OFF]bár összefüggés nincs vagy nemtom, ugyan úgy egy kattintás, sőt, még kedvencekbe (khmmmm ff-ban könyvjelző) szóval abban is benne van, az legalább nem tölt előző hozzászólásokat.
Amúgy meg lusta voltam megnézni, illetve jobban megnézni a beállítást, azt hittem hogy a programban is be lehet állítani ezért nem vacakoltam vele.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#623) westlake válasza Thrawn (#619) üzenetére


westlake
félisten

csak megjott az esze neki ;]

Soak: keves vagy :P [link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#624) Thrawn válasza westlake (#623) üzenetére


Thrawn
félisten

Te is: [link] :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#625) westlake válasza Thrawn (#624) üzenetére


westlake
félisten

jo, majd ha nekem is lesz egy iskolanyi prescottom, akkor lesznek ilyen atlagjaim ;)

Play nice!

(#626) Winner_hun válasza tomazin (#621) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kedves senior újonc rangú szalontai Úr!
Az előző, magához címzett postomból kimaradt egy aprócska, ám igen fontos dolog. Amikor nekem akart segíteni, az első hozzászólásra irányított. Arra is rájöttem, hogy miért.
Saját irományát óhajtja népszerűsíteni, mikor tudja, hogy egy blokkal* ezelőtt pontosan le volt írva, hogy hol lehet az általam kért adatokat módosítani. (Biztos vagyok benne, hogy olvasta azt a hozzászólást, mivel utána válaszolt egy előtte levő kérdésre.) Abban a hozzászólásban van ez leírva, melyet Thrawn (továbbiakban Gí (rrrRRR)) írt, de ez nem az Ön szerzeménye. Ami valójában zavarhatja, az vagy az, hogy Gí összefoglalója sokkal átláthatóbb, vagy az, hogy Önnek a topikban mért népszerűségi indexe igen alacsony és ezzel szeretett volna ezen az átlagon javítani. Ezennel megkérném igen mélyen tisztelt szalontai mester, hogy az elkövetkezendő időkben ne saját érdekeit tartsa szem előtt, hanem másokon, önzetlenül próbáljon meg segíteni. Köszönöm.

* - alap, 30-as listázással, kombinált nézetben fórumozva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#627) westlake válasza Winner_hun (#626) üzenetére


westlake
félisten

hehe.. odaver ;) (egyebkent en is utalom szalonna mestert :DDD )

Play nice!

(#628) westlake


westlake
félisten

[kép]

hehe... kecseg Thrawn ;] :P

Play nice!

(#629) Thrawn válasza Winner_hun (#626) üzenetére


Thrawn
félisten

Tisztelt PH! nagyúr rangú Winner_hun Úr!

Mélységes felháborodással olvastam eme postnak nevezett, nyilvánvalóan összecsapott irományát melyben a valóságtól teljes mértékben eltérő dolgokat állít. Felhívnám figyelmét, hogy ha a hozzászólásaimat vagy azok egy részét idézné, vagy bármilyen egyéb módon felhasználni kívánná, akárcsak utalni szeretne rájuk, előtte lépjen velem kapcsolatba, hogy az ilyen tévedéseket elkerülhessük. Ezenkívül teljesen megdöbbentett, hogy nick-emet (Thrawn), egy számomra teljesen ismeretlen 'Gí' nevű egyénnel keverte össze. Ezúton szeretném kijelenteni, hogy személyem (Syndic Mitth'raw'nuruodo) és eme Gí (ismertebb nevén Tata) nevű egyén között semmiféle kapcsolat nem létezik. Valószínűnek tartom hogy ha Önt Pali-nak (rrrRRR) szólítanák, hasonlóképpen vélekedne. Ezúton megkérném arra, hogy az itt illetékes hatóságoknál (moderátorok) önszántából jelentse az esetet, és kérje a hibája kijavítását minnél előbb. Amennyiben kérésemnek nem tenne eleget, vagy tovább terjesztené ezt a nyilvánvalóan téves információt, abban az esetben kénytelen lesz számolni a következményekkel.

Együttműködését előre is köszönöm.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#630) Thrawn válasza westlake (#628) üzenetére


Thrawn
félisten

Tisztelt PH! nagyúr rangú westlake Úr!

Örömmel vettem tudomásul, hogy önszántából elvállalta a naponta frissülő statisztikai adatok elkészítését és megjelenítését a topikban! Felhívnám figyelmét arra a fontos dologra, hogy ezen adatok rendkívül fontosak a topik látogatóinak számára, ezért elmaradásuk igen destruktív módon hatna rájuk. A statisztika elkészítését és a topikba való beillesztését a megjelenés után legkésőbb egy órával meg kell tenni, a korán kelő csapattagok miatt. Mindig szem előtt kell tartania az adatok ösztönző hatását arra vonatkozóan, hogy már puszta látványuk is arra sarkallja a PH! Team tagjait, hogy bármi áron növeljék pontjaik számát, ezáltal a csapatot a világranglistán minél magasabb pozícióba juttassák. Természetesen ez a nemes feladat nem csak felelősséggel jár, elismerésül egy négy személyre szóló két hetes egzotikus görög kávéfőzőt is fel tudok ajánlani.

További jó statisztikázást kívánok!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#631) ngabor2


ngabor2
nagyúr

úgy látom, itt is mindenkinek szülinapja van... :P

(#632) Soak válasza westlake (#623) üzenetére


Soak
veterán

Várjál csak, még ki sincs tesztelve, hogy mennyit bir...majd este mikor átveszem tőled az 1. helyet meglepődsz :P :D

(#633) Winner_hun válasza Thrawn (#629) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tisztelt őstag rangú Thrawn

Ezt írta nekem címezve:
Felhívnám figyelmét, hogy ha a hozzászólásaimat vagy azok egy részét idézné, vagy bármilyen egyéb módon felhasználni kívánná, akárcsak utalni szeretne rájuk, előtte lépjen velem kapcsolatba, hogy az ilyen tévedéseket elkerülhessük.
Őszintén szólva nem értem, hogy mi a problémája ezzel. Hogy miért? Bármi felhasználható Ön ellen vagy Ön mellett amit a fórumban ír, erre jogot adnak az alapelvek, melyet ezen a [link]en megtalál. (a hozzászóló fórumbeli hozzászólásai erejéig lemond szerzői jogáról: sem anyagi sem más jellegű követeléssel nem élhet.)
A felém idézett hozzászólása második részére reagálva:
Ha nem ismerné a remekművet (rrrRRR) ahonnan az új nevét kapta akkor nem írta volna le a benne található szereplők nevét. Mivel a Thrawn a filmben szereplő -hez hasonlóan kimondhatatlan nevű ezért bátorkodtam a továbbiakban -nek nevezni, mivel minden jogom megvan rá, az alapelvek ([link]) nem tiltják, hogy a fórumba regisztráltak CSAK saját nevükön legyenek megszólíthatóak.
Ezek tudatában megkérném arra, hogy eme felém irányuló zaklatásokkal mielőbb hagyjon fel, ellenkező esetben ''a fagyi visszanyal'' effekt állhat elő.

Megértését és együttműködését köszönöm.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#634) westlake válasza Soak (#632) üzenetére


westlake
félisten

elso helyet egy processzorral lehetetlen atvenni, de ezt te is tudod ;) egyebkent meg regebben ravilagitottam arra a tenyre, miszerint egy bizonyos teljesitmeny felett nem kapsz tobb pontot.. (szereny velemenyem szerint) pl. nalam a ket itthoni gep kozott van 100mhz kulonbseg, de ez mindosszesen orankent +0.1 pontot jelent.. ez ugyebar azert van, mert nem csak az szamit, hogy a te procid milyen gyors (mintahogy szamit barmelyik masik megosztogatos, szamolgatos ''jateknal'').. de ettol fuggetlenul hajra a maximalizmusnak :R

Play nice!

(#635) westlake válasza Thrawn (#630) üzenetére


westlake
félisten

Tisztelt PH! őstag rangú Thrawn Úr!.....

LOL... hagyjuk mar :DDD :DDD

Play nice!

(#636) Thrawn válasza Winner_hun (#633) üzenetére


Thrawn
félisten

Tisztelt Winner_hun PH! nagyúr!

Először is köszönöm a linkeket, bár semmi szükség nem volt arra, hogy ide betegye őket,
mert a fórum alapelveivel már azelőtt tisztában voltam, még mielőtt regisztráltam volna az oldalra. Ezzel gondolom Ön is így van/volt, bár most ezzel a tettével kissé elbizonytalanított.

Sajnálattal tapasztalom, hogy Ön a szövegértése súlyos hiányosságokban szenved! Segítő
szándékkal írtam azt a postot amire reagálni tetszett, de válaszából kiderül hogy Önnek ez fel sem tűnt, és ezzel most hibát hibára halmoz. Sem a szerzői jogokról, sem bármilyen egyéb követelésről nem volt benne szó benne, mivel az általam írt hozzászólásban amire utalni tetszett, és az első hozzászólásban foglaltak között több a hasonlóság mint amit a véletlen fogalma kimerítene. Ön ezenkívül, nyilvánvalóan semmibe veszi, hogy szalontai fórumtársunknak mennyi munkája is van abban a bizonyos első hozzászólásban, ami ráadásul teljesen használható lett volna arra, hogy a kérdésére választ kapjon. Az a tény, hogy az Ön számára érthetőbb és áttekinthetőbb az általam írt hozzászólás, ebben az esetben teljesen lényegtelen, ezért ilyetén megnyilvánulása számomra teljesen érthetetlen.


A nevem nem kimondhatatlan, sőt nagyon sokféleképpen ki lehet ejteni, éppen ez az ami Önnek bizonytalanságot okoz, pedig még csak a nevem 'magjáról' beszélünk. Ez természetesen nem nekem okoz problémát, de egy a témában egyáltalán nem, vagy kevésbé járatos embernek ezt igen nehéz elmagyarázni. Természetesen ezzel nem az Ön szellemi képességeit akarom kisebbíteni! Őszintén szólva ezt úgy gondoltam, hogy ezt egy értelmesnek tűnő ember fel tudja fogni, de be kell lássam, hogy ebben tévedtem. Most már el tudom képzelni mekkora bonyodalmat okozna, ha a teljes nevemen kellene szólítson!
Miért kell a nevemen szólítania? Mondok egy példát. Ha Ön az utcán sétál, és azt hallja maga mögött hogy 'Pali várj meg!' akkor sétál tovább, mintha mi sem történt volna. Érti-e már? Ha ennek ellenére továbbra is néven akar szólítani tegye csak nyugodtan, de ne lepődjön meg ha véletlenül elsiklom az írásai felett, mert nem ismerek bennük magamra.

Megjegyzésként szeretném még hozzátenni, hogy Ön lehet tisztában van az itteni
alapelvekkel, de a netikettről még sosem hallott.


Üdvözlettel: Syndic Mitth'raw'nuruodo

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#637) westlake


westlake
félisten

hehe [link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#638) Thrawn válasza westlake (#637) üzenetére


Thrawn
félisten

Tisztelt PH! nagyúr rangú westlake Úr!

Kellett neked gétéikszet venni :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#639) Winner_hun válasza Thrawn (#636) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tisztelt Thrawn, őstag rangú kolléga!

Olyan kesze-kusza értelemben írt, hogy azt sem tudtam mihez szóljak hozzá az előző kommentjéhez amit felém intézett. Nem is kommentáltam mindet, ezért lehet a félreértés. Ez előfordul a legjobbakkal is.
Az első hozzászólásban szalontai, senior tag rangú kolléga hiánypótló írása sem tökéletes még, mivel az általam hiányolt, ön által posztolt beállítás linkje NEM szerepel az első hozzászólásba.
A nevéhez kapcsolódva:
Legutóbbi találkozásunkkor mintha szóba került volna, hogy hogy is kell komondani a nevét, ha nem jött szóba, akkor itt a fórumon volt róla szó, a végleges álláspont a kimondhatatlannál maradt. Ezek után a rövidítésem jogos, ha az utcán nem is, majd itt a fórumon hozzá fog szokni az új becenevéhez, ha egy másik oldalon már sikerült (nem írom le a másik oldal nevét, egy másik topik címének szabályával ütközne!)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#640) Thrawn válasza Winner_hun (#639) üzenetére


Thrawn
félisten

Tisztelt Winner_hun PH! nagyúr!

Ha nem tudta megfejteni amit az előbb világosan leírtam, akkor kár is volt rá válaszolnia, mert a félreértést így nem tudjuk kiküszöbölni. szalontai mester 1. hsz-ével kapcsolatban meg - amit szintén nem sikerült értelmeznie - kérem olvassa el újra figyelmesen a következő kiragadott mondatrészletet:
az általam írt hozzászólásban amire utalni tetszett, és az első hozzászólásban foglaltak között több a hasonlóság mint amit a véletlen fogalma kimerítene
Tehát NEM a link egyezéséről van szó, hanem azok funkcionalitásáról!

Teljesen feleslegesen említette meg a másik oldalt - amiről nem beszélünk, bár sejtem melyik oldalra céloz- de itt egy olyan közösség fórumozik, akik ezt nem értik/érthetik, azaz ezzel a lépésével csak még jobban összezavarja őket. Egyébként sem tudok arról, hogy azon a bizonyos oldalon, új néven szerepelnék - erre számos bizonyítékkal rendelkezem - de mivel ezt sem hozhatom itt nyilvánosságra, megint csak azt kell mondanom, hogy ezzel a másik oldallal bakot tetszett lőni!
A találkozónk alkalmakor - ha emlékszik rá - nem volt elegendő időm, és a helyzet sem volt arra alkalmas, hogy álláspontomat teljes részletességében a közönség elé tárjam. Most megadatott rá az alkalom, de látom Ön még most sem érti. Nem tudom milyen sikerről beszél, amikor az új nevemhez való 'hozzászokásról' beszél, ezért álláspontomat a továbbiakban is fenntartom, miszerint:
ne lepődjön meg ha véletlenül elsiklom az írásai felett, mert nem ismerek bennük magamra.

Üdvözlettel: Syndic Mitth'raw'nuruodo

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#641) westlake válasza Winner_hun (#639) üzenetére


westlake
félisten

mivel ki volt kapcsolva a mobilod, nem tudtalak felhivni, hogy ott allok a hazatok elott :( :D

Play nice!

(#642) Winner_hun válasza westlake (#641) üzenetére


Winner_hun
félisten

Be van kapcsolva a mobilom:U Bár mindig ilyen, hogy ha be van, néha akkor is azt jelzi hogy nem vagyok elérhető. Most újraindítottam, remélem már elérhető vagyok:D Mivel voltál itt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#643) westlake válasza Winner_hun (#642) üzenetére


westlake
félisten

hat nem biciklivel :P

Play nice!

(#644) Winner_hun válasza westlake (#643) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondoltam:DDD
Mikor jársz megint erre?:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#645) westlake válasza Winner_hun (#644) üzenetére


westlake
félisten

megkozelitoleg 15 perc mulva :D

Play nice!

(#646) Winner_hun válasza westlake (#645) üzenetére


Winner_hun
félisten

és merre mész tovább?:D
De majd figyelek, ha jól gondolom elég ha a hangokat figyelem:D:DDD

Hmmm nem DeadMeat-tal furikázol?:D

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#647) alitak


alitak
senior tag

Connected. Régen Setiztem, de sokan mondták, hogy nem sok értelme van. Hátha ezzel többet tehetek :)

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#648) Winner_hun válasza westlake (#645) üzenetére


Winner_hun
félisten

De lassan jár az órád:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#649) alitak válasza Winner_hun (#648) üzenetére


alitak
senior tag

Biztos olyan gyorsan megy, hogy meggörbül nála a tér-idő :DDD

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#650) Xpod válasza alitak (#649) üzenetére


Xpod
addikt

Ha meg is görbül, azt nem a gyorsasága, hanem egy másik tulajdonsága okozza. ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.