Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) SLYM válasza westlake (#1800) üzenetére


SLYM
veterán

lassan már annyi csomagod lesz, mint a PH csapatnak összesen. nade tényleg hol akarsz első lenni?

(#1802) Thrawn válasza SLYM (#1801) üzenetére


Thrawn
félisten

Mindenhol!

Apropó, nem unjátok még ezt a témát? :U Van aki számol van aki nem, mit kell ezen ennyit filózni :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1803) Ottoka válasza Thrawn (#1802) üzenetére


Ottoka
őstag

Te még ezt nem értheted. :DDD

Mezőhegyes

(#1804) westlake válasza SLYM (#1801) üzenetére


westlake
félisten

ph csapat.. nincsenek elerhetetlen celjaim :D

Play nice!

(#1805) R.Zoli válasza westlake (#1804) üzenetére


R.Zoli
őstag

Azt gondoltam akkor már legalább országosan...

(#1806) Thrawn


Thrawn
félisten

boinc 5.10.6 win32bit beta [link]
boinc 5.10.6 winx64 beta [link]

enjoy ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1807) Silivrian


Silivrian
csendes tag

Nah, ismét váltanom kellett projectet, a második klímamodellem halt le 20% körül...

Kérdés: lehet úgy regelni a wcg oldalra, hogy valahogy azonos boinc cross project id-n (32karakteres) legyen a többi projektbeli profilokkal?

(#1808) Thrawn válasza Silivrian (#1807) üzenetére


Thrawn
félisten

Uh, könnyebbet és kettőt :F
A regelésnél nem emlékszem hogy kérnének BOINC cross project ID-t.
Mindenesetre üdv a csapatban! A többieknek is akik nemrég csatlakoztak! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1809) Silivrian válasza Thrawn (#1808) üzenetére


Silivrian
csendes tag

Mindegy, max. két képet teszek be profilba. :DDD

(#1810) Thrawn válasza Silivrian (#1809) üzenetére


Thrawn
félisten

Milyen képre gondolsz? BoincSynergy-s vagy valami más?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1811) SLYM válasza Thrawn (#1802) üzenetére


SLYM
veterán

azért jó látni, hogy lassan feljövök az 1-k közé :U apropó olvastam, hogy befejeztek már pár projectet, te aki tudsz angolul el tudnád mondani, hogy az miről szólt, meg mit értek el vele? mittomén gyógyírt találtak a valamire. köszi

(#1812) SLYM válasza westlake (#1804) üzenetére


SLYM
veterán

dehát akkor mér nem a pontra méssz rá? mert csomagba már nagyon vezetsz

(#1813) Silivrian válasza Thrawn (#1810) üzenetére


Silivrian
csendes tag

jaja

(#1814) ngabor2 válasza SLYM (#1812) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert azt nehezebb gyűjteni. ráál az 1-órás csomagokra, abból gyűlik, mint a szemét. de átlagpontban alig van eltérés az egyes csomagok között időben.

(#1815) westlake válasza SLYM (#1812) üzenetére


westlake
félisten

jelen formaban ez a kerdes ertelmetlen... a csomagmennyiseg termeszetesen teljesen lenyegtelen.. a pont az, ami szamit.. tobbszor is elmondtam mar, hogy miert kizarolag gc-ket szamoltatok.. egyebkent ezek atlagban 30-48 perc alatt elkeszulnek (geptol fuggoen).. miert nem a pontokra megyek ra? erdekes kerdes.. ennel jobban hogy menjek mar ra a pontokra? igy az elerheto osszes geppel wcg-zek..

Play nice!

(#1816) westlake válasza ngabor2 (#1814) üzenetére


westlake
félisten

cinizmus powa? :U ahol lehet, marjunk bele a masikba? jo hozzaallas ;)

Play nice!

(#1817) ngabor2 válasza westlake (#1816) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tanulok tőled, Mester :R

ps: :P

(#1818) Steven


Steven
addikt

ujabb ph-s taggal bővült a csapat szerény személyemmel remélem van értelme....:)

[Szerkesztve]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1819) Thrawn válasza Steven (#1818) üzenetére


Thrawn
félisten

Persze hogy van! :R

SLYM: egyelőre ennyit: [link] a többiről még nem tudom mikor írok.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1820) Steven


Steven
addikt

most nézem létezik hgoy két projektet csinálok egyszerre? két mag miatt? pfff az egyik nemsokára kész lessz másik 3 óra:D ohh yeah:D

izé kár hogy a vga-t nem lehet befogni számolásba elvileg a 8800gts képes rá és sokkal gyorsabb is mint a cpu-m.....

[Szerkesztve]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1821) Thrawn válasza Steven (#1820) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha BOINC-ot használsz akkor két csomagot is futtathatsz a két mag miatt. Kentsfielden meg négyet.

A VGA-k közül csak ATI-kat lehet befogni számolásra X1600-tól felfelé, de csak a Folding@Home esetében. A GeForce-ok is képesek rá elvileg, csak még nem programozta le senki. Ja és drivertámogatás is kell hozzá ami nVidia téren kissé - hogy is mondjam - hadilábon áll ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1822) westlake


westlake
félisten

vegre.. 5k+ :P [link]

Play nice!

(#1823) Steven válasza Thrawn (#1821) üzenetére


Steven
addikt

Kössz az infot! :R :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1824) Steven


Steven
addikt

Lehet hogy hülyeséget kérdezek de most hogy fut megcsinált már egy projektet azt automatikusan elküldi fogadja stb ha always fent vagyok neten....? svzoal kell manuálissan bármit is csinálnom vagy elvan ez magával mint a befőt?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1825) Thrawn válasza westlake (#1822) üzenetére


Thrawn
félisten

HÖ, király!
[kép]

Steven: nincs mit :)
Elvan mint a befőtt, nem kell piszkálni, de a Frissítés gombbal te is vissza tudod küldeni a csomagot ha akarod.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1826) pink75


pink75
aktív tag

hm...megjelentek a házban a upc-emberek, belebújtak a szekrénybe, dolgukat végezték, aztán elmentek.
3 napra el is ment (csak nálunk) a net, tv, telefon
? mi a fenét csinálhattak ezen kívül
biztos zavarta őket, hogy innen még nem ment panasz
most kiestem emiatt a lendületből

xxx

(#1827) ngabor2 válasza pink75 (#1826) üzenetére


ngabor2
nagyúr

priorizálnak... még szerencse, hogy a wcg-s csomagok nem a ''priorizált'' részbe tartoznak.

(#1828) westlake válasza pink75 (#1826) üzenetére


westlake
félisten

az osszes upc-s elofizeto tudja, hogy havonta egyszer kuldeni kell egy csomag haribo gumimacit a szereloknek, kulonben kijonnek es kegyetlenul buntetnek.. nem lehet, hogy anyukadek elfelejtettek postazni az ehavi adagot?

Play nice!

(#1829) pink75 válasza westlake (#1828) üzenetére


pink75
aktív tag

anyukámék? :DDD bár az ő gondjuk lenne...:)

xxx

(#1830) westlake


westlake
félisten

;) [link]

Play nice!

(#1831) Thrawn válasza westlake (#1830) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt hittem haribo-t fotóztál :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1832) Steven


Steven
addikt

izé egy napja megy bionic dolgozik is ezerrel de van egy pár kérdőjel pl mi az a credit mire jó aztán mi az a '''work done'' (kész munka) nálam az most 220 , ez pl azért kérdőjel mert ha jól láttam akkor kb 3-4 órás feladatokbol nem csinált 220 at max 10 :D akkor meg mit mutat
aztán a bionic nem igazán veszi le a piorytást pl halo 2 zök nagyban aztán az eddigi 100 fps csunyán 20-40 között ugrál:D ami lássuk be nem túl rozsás kikapcsolni meg nem szeretném:D
Nah mindegy ezek volnának....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1833) Thrawn válasza Steven (#1832) üzenetére


Thrawn
félisten

credit: gyűlik :D Van aki versenyszerűen gyűjti, van aki nem is nagyon foglalkozik vele. Ebbe ne menjünk bele mert megint tele leszünk OFF-al :)
work done: hol?
prioritás: amíg játszol Snooze-ra állíthatod a BOINC-ot, de vissza kéne vennie ha más programnak kell a prociidő :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1834) Steven válasza Thrawn (#1833) üzenetére


Steven
addikt

projekteknél van a work done, ahol többi is a fiok csapat stb. felső sorban

ok és mikor kapon én akár egy creditet is?:D eddig elveileg azt írta ki hogy 0 midnen 0 a profilomba egy nap után...:D Stat.om kb mikor kezd el jó lenni ?

piorytást hát nem veszi vissza mindegy csak néha zavar amikor kurvára belassul azért az 50 fps még elmegy de onnan is lehet látni hogy dolgozik mint az állat mert egy óra játék után ua ugy hasít a % :D nah mindegy lehet azrét mert beta X64 es van fent vagy fingom nincs...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1835) Thrawn válasza Steven (#1834) üzenetére


Thrawn
félisten

Jaaa, az a work done. Ott az aktuális pontjaidat látod elszámolva (BOINC-módra). Ha megszorzod 7-tel megkapod a WCG-s pontjaidat. Az éjjeli frissítésnél már nem 0 pontod lesz, ha gondolod várd meg, olyan 3 körül megjelenik :D

Credit: akkor kapod meg, ha a többi gép ami ugyanazon a csomagon dolgozott végez, visszaküldi az eredményt, leellenőrzik és Valid lesz. A statnak kell idő bőven míg nagyjából beáll.

Prioritás: ja, hogy te X64-en dolgozol. Arról nincs tapasztalatom. XP vagy Vista egyébként?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1836) Steven válasza Thrawn (#1835) üzenetére


Steven
addikt

Gamék miatt vista ,sokat gamézom:D már ha van időm :((( :((( 4giga ram miatt meg X64

meg amugy is gyorsabb csak kár hogy driver ügyileg egy fos meg kár hogy alig támogatják és kár hogy a buzi intel gyárt még 478 as 32bites procikat és kár hogy ugy viszik mint a cukrot (számtech boltba dolgozom látom:D ) ahelyett hogy mindenki csak X64 et használna és csak arra fejlesztetnének azt sem érte a vistát minek adták ki 32 bitben:S tuti az intel nyomására :D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1837) westlake válasza Steven (#1836) üzenetére


westlake
félisten

en ugy tudtam, hogy az osszes vista alatt nomralisan mukxik a 4 giga.. nem jol tudom?

Play nice!

(#1838) Thrawn válasza westlake (#1837) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem jól tudod :)

Steven: megnyugtatásul, MS állítása szerint a Vista volt az utolsó 64 bites oprendszerük

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1839) Steven válasza westlake (#1837) üzenetére


Steven
addikt

32bit összesen 4 giga fizikai memet tud megcímezni.Fizikai mem sima pc ram és vga stb... magyarul ha van 4 giga ramod meg mondjuk a vga-d akkor 3,5 fél gigát fog csak látni sima ramodból mivel csak annyit tud megcímezni , a X64 es os-ek 128 gigáig tudnak címezni... amugy nem csak jobb de gyorsabb is érdemes mindenkinek azt használni , pl dvd kodolásra lásd ,bionic használatra ,3dmax renderelésre stb... csak még igy is kevés a 64 bites progi sajnos mint írtam az elöző hszmbe, szerintem az intel miatt bár kitudja... 32 bit már rég halott technologia .....ua ezért nem értem miért adtak ki 32bites vistát....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1840) SLYM válasza westlake (#1815) üzenetére


SLYM
veterán

jaaaaaaa. pedig régebben aszittem megértettem hogy műxik ez. aszittem ha kiválasztod mit akarsz számolni akkor kevesebb pontot kapsz

(#1841) westlake válasza Steven (#1839) üzenetére


westlake
félisten

tobbek kozott az utolso mereseim koze tartozott a kulonbozo bites oprendszerek benchmarkolasa.. igaz, hogy 2 gigavan neztem (4-el nem is lett volna sok ertelme), de meg mindig a 32 bites xp a leggyorsabb.. nem a 64-es, es nem a vista.. vannak progik amiknel minimalisan is, de a 64bites xp, vagy a vista jobb, de ezek elhanyagolhatoak.. ugyhogy nem kell azt allitani, hogy a az uj oprendszerek gyorsabbak, mint az ''elavult'' 32 bites xp..

Play nice!

(#1842) Steven válasza westlake (#1841) üzenetére


Steven
addikt

A win xp 64 bit lehet hogy gyorsabb mint a vista X64 viszont xp-n nem egy a halo 2 aztán néz meg egy 3dmax renderelést hogy mennyi idő alatt végez 32 biten vagy mennyi idő alatt 64 biten de ha már benchmarkoknál tartunk ajánlom figyelmendbe a chinebench progit (azt is tudod 64bitben vagy 32bitessen futtatni )aztán ha a gamékat nézzük ajánlom figyelmedbe a far cry-t nézd meg 32 biten és nézd meg 64 biten (AMD oldaláról le lehet tölteni a 64 bites patchet) csodálkozni fogsz mekkora a különbség ..... :R annyit hozzát tennék hogy a 32bites progik nem lesznek gyorsabbak 64 bit alatt sőt valamivel lasabbak lesznek mivel van benne egy ugynevezett fordító progi ami a 32bites alkalmazásokat futtathatová teszi 64 bit alatt ....

[Szerkesztve]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1843) Steven válasza Steven (#1842) üzenetére


Steven
addikt

annyit hozzá tennék hogy nem csak 64 bites kodok gyorsabbak hanem igy legalább van lehetőségem kihasznáni a 4 gigát ha már annyi ramom van, mint modntam csak a 64 bites opok tudnak annyi memet meg cimezni...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1844) westlake válasza Steven (#1842) üzenetére


westlake
félisten

''amugy nem csak jobb de gyorsabb is érdemes mindenkinek azt használni , pl dvd kodolásra lásd ,bionic használatra ,3dmax renderelésre stb'' akkor nem kellett volna ennyire felreerthetoen irnod.. igaz, hogy kiemeltel programokat, amik gyorsabbak x64 alatt, DE az amugy nem csak jobb, de gyorsabb is resz ebben a formajaban NEM felel meg a valosagnak.. a cinebench-nek, es meg par proginak van x64-es valtozata, de egy atlag felhasznalonak NEM eri meg x64-es oprendszert hasznalnia (leszamitva persze 4 giga esetet) amiket irsz, nem hulyesegek, csak figyelj jobban a reszletekre..;) peace

mod: egyebkent a halo2 es a 4 giga miatt en is pont most teszek fel vistat (32bites mar van, de kenytelen vagyok atterni az x64-re.. utalom a vistat, de nagyon eroltetik)
mod2: 5.3k :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1845) Steven válasza westlake (#1844) üzenetére


Steven
addikt

ha két értelműen fogalmaztam bocs helyesbítek csak 64 bites kodok futatása gyorsabb izé Vistát én is csak azért használok mert gamék miat erőltetik anno xp-nél is ez volt elején fikázta mindenki aztán csak áttért mindenki...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1846) Steven


Steven
addikt

Statisztikai kérdés : Prohardver Team! mennyire áll jól a magyar csapatok között?(ha nem legelől menyien kéne még hogy beszáljanak mert buzdítok max pár havert:D ) aztán világszinten mennyire állunk jól nem csak számokra értem hanem megfogalmazva erős közepes vagy eléggé szar stb.....



Aztán másik kérdés van még egy gépem egy 1.8 p4 512mb sd rammal érdemes e arra is feltelepítenem? aztán ha igen akkor még egy kérdés hogy hgoy lehet azt megcsinálni hogy az én statomat nővelje hisz az is az enyém..?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1847) Thrawn válasza Steven (#1846) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt a PH! csapat az 50. helyen van, a Hungary csapat pedig a 66. Más magyar csapat nincs előttünk :)

A Prohardver Team! több mint felét adja Magyarország pontjainak. [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1848) westlake


westlake
félisten

vicces, de 4 gigaval es vistaval egy gc nem 35 perc, hanem csak 25.. furcsa

Play nice!

(#1849) Thrawn válasza westlake (#1848) üzenetére


Thrawn
félisten

Szereti a ramot de ezt eddig is tudtuk. Megkérdezném nincs-e véletlenül 2x1 GB jó DDR1-es kitted, de az már elavult mi? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1850) Steven válasza Thrawn (#1849) üzenetére


Steven
addikt

2. kérdésemre tudsz válazst adni hogy az 1.8 as p4 et 512sd rammal érdemes e befogni munkába éjjel nappal megy meg hogy hogy lehet beállítani hogy az én statomat nővelje az is....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.