Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na igen a topic-ban is elég inaktívak vagyunk :(
Amúgy képzeld el ha legalább 100-an számolnánk lol :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#852) slayer006 válasza kigyi_23 (#851) üzenetére


slayer006
addikt

Na igen a topic-ban is elég inaktívak vagyunk

mindenkinek aki nincs megvan rá az oka ... ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#854) westlake válasza ngabor2 (#847) üzenetére


westlake
félisten

nem akarok senkit megserteni, de ha tokos temvezer lenne, akkor gatat szabna ennek.. en tuti szembrebbenes nelkul (fuggetlenul nemre, korra, fajra :D ) kitennem a team-bol azokat, akik mondjuk 1 honapja nem aktivak.. nekem ezek a dolgok annyira hasonlitanak a ph-s regisztralt felhasznalok ''szamolasara''

Play nice!

(#855) Thrawn válasza westlake (#854) üzenetére


Thrawn
félisten

A 'temvezer' ki tud tenni tagokat? Szerintem nem, de ki tudja.
Szereztem X2-t :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#867) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Nalatod mondom en.Csak az osszpontszamod maradna meg,ha visszajosz a Ph teambe kezdhetned ujra a karriered az utolso helyrol.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#868) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Ugylatom mar megint nekem fog kelleni a statot berakni :( Eszmeletlenek ezek a droidok...

Fel ora kesessel de csak berakja,ne nekem legyen igazam :DDD

[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#869) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#872) tomazin válasza Thrawn (#848) üzenetére


tomazin
veterán

Itt elvileg kiirja(nem tudom mi alapján ugyan),hogy mennyi az aktív embör..[link]

(#873) tomazin válasza westlake (#854) üzenetére


tomazin
veterán

Majd ha ráérek akkor visszamész az alapítványodba,meg én is odajelentkezek,és meglátod ki lehet-e dobni embereket...

Most látom nagy tisztogatás volt :U

akinek még tartozom válasszal,fogok neki válaszolni,csak nincs időm net előtt csücsülni :(

(#874) Thrawn


Thrawn
félisten

Aki tudja mi volt törölve annak üzenem hogy kész a PHroba team, lehet csatlakozni: [link] :)
Kamu névvel csináltam, nehogy elvesszen az a rengeteg pontocskám amit összekuporgattam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#875) Thrawn


Thrawn
félisten

A mai napon szerverkarbantartás és backup miatt kiesés várható, lehet a kliensek nem tudnak majd csomagot küldeni/fogadni.

Forrás: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#876) kigyi_23


kigyi_23
addikt

De nagyon leült a totyik mi van ma? Ilyenkor szoktatok a legélénkebbek lenni......

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#877) Thrawn válasza kigyi_23 (#876) üzenetére


Thrawn
félisten

Majd 3 óra után nézz be :D

Neked most milyen csomagok vannak a gépen?

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#878) DeadMeat válasza Thrawn (#877) üzenetére


DeadMeat
veterán

[kép]

Nekem faah lb es a soxamos csomagok vannak.


Mod:Mar megint jottunk fol 1-2 helyet mind3 kategoriaban :C

[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#879) tomazin válasza DeadMeat (#878) üzenetére


tomazin
veterán

Na mivan teljesen elvetted az admirális feladatát?
Vagy már csak fogja magát és kiosztja a feladatokat? :D

(#880) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem jó ez igy, játék közben ki kell kapcsolni a boincet, mert nem képes egyenletesen terhelni a procit.
Amikor leesik 60%-ra, akkor tökéletes, de aztán felnyomja 100-ra, olyankor meg belassul a játék.
Tisztára mintha laggolnék, nagy zavaró.

Nem igaz, hogy nem lehet megirni úgy, hogy egyenletesen terheljen, a folding@home kliense tökéletesen ment egyenletes 70%-os terheléssel.

(#881) Thrawn válasza tomazin (#879) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen átvette, mert türelmetlen voltam. 4-ig vártam, hogy megjavuljon a PH! de aztán kidőltem. Pedig ha tudtam volna, hogy már csak kb 15 percet kell kibírni...
Na, mindegy az a lényeg h megint javítottunk a helyezéseinken. :R

Te milyen feladatot szeretnél? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#882) Soak


Soak
veterán

Nah kiprobáltam Fear alatt a boincot 1GB rammal és meglepetésemre semmi akadás és nem is nagyon csökkent az FPS, szóval nekem ez jól működik szerencsére

(#883) DeadMeat válasza Soak (#882) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ja nekem is fasza szepen leveszi a terhelest az 1ik magrol.


szalontai :a teljes parancsnoksagot atvettem,enyem a birodalmi flotta maradeka.Thrawnt lefokoztam zsurkocsiva.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#884) ngabor2


ngabor2
nagyúr

már megint ki van kapcsolva 2 pentium d-s gép :( pedig megegyeztem a gazdáikkal, hogy menjen hétvégén is.

az offokat pedig én irtottam, és ezután is fogom írtani. egyelőre csak az offokat... utána ha romlana helyzet, akkor mást is.

(#885) Thrawn válasza Soak (#882) üzenetére


Thrawn
félisten

Én a S.T.A.L.K.E.R.-rel végig aktív BOINC mellett játszottam egy és két magos procival is. Szerintem max 1-2 FPS lehet a különbség, ennyiért meg nem fogom kikapcsolni amíg játszok.

#875: a kiesés holnap lesz 15-én :B

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#886) Soak válasza DeadMeat (#883) üzenetére


Soak
veterán

jaja, nem is az ,hogy a proci nem birja, azért abban per pill van egy kis kraft :D , de a fear nagyon memoria igényes , 3gb az ajánlott, 1gb-vel full közelében sem nagyon jó játszani , de ment, azért örülök ,hogy nem ekll kikapcsolni .

U.i.: Azon gondolkoztam ,hogy vajon igy mennyit esik vissza a BOinc a számitásban?

(#887) Thrawn válasza Soak (#886) üzenetére


Thrawn
félisten

Mennyit esik vissza? Sokat az biztos. Próbáld ki, megnézed mennyi van hátra egy csomagból, felírod, aztán játszol egy órát mondjuk.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#888) (Kolombusz) válasza DeadMeat (#883) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor valami gond nálam lehet.
Nem lehetséges, hogy do work after 3 min idlere kéne állitanom és nem always workre? :F

Kipróbálom.

MOD: kipróbáltam, rányomtam a save-re, aztán a preferencesre megint rákattintottam és megint always workön van.

[Szerkesztve]

(#889) DeadMeat válasza (Kolombusz) (#888) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hat ne a kliensben allitsad be :) Probald a wcg honlapon.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#890) Thrawn válasza (Kolombusz) (#888) üzenetére


Thrawn
félisten

Melyik BOINC klienst használod?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#891) (Kolombusz) válasza Thrawn (#890) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

5.8.15@Winvista 32bit

(#892) Thrawn válasza (Kolombusz) (#891) üzenetére


Thrawn
félisten

Abban hiába állítod be, a WCG honlapon beállítottakat fogja használni. Ha nem akarsz mindig a WCG oldalon turkálni, akkor tedd fel az 5.9.3-ast, abban már jó a Preferences menü.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#893) (Kolombusz) válasza Thrawn (#892) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Köszi, majd felteszem! :)

(#894) Thrawn


Thrawn
félisten

Visszaértek az utolsó HDC csomagok is, a projekt befejeződött. Nemsokára hivatalosan is Completed lesz! :C :R
Forrás: [link]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#895) westlake


westlake
félisten

sorry, tenyleg nem lehet tagokat kirugni.. azert ez eleg gaz.. rosikanal siman ki lehet vagni barkit :U
mod: most nezem, hogy a defektes kek szarvas milyen avarge-ot er el :W :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#896) Thrawn válasza westlake (#895) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugye-ugye, mondtam én. Na akkor meg is szüntetem a PHroba team-et.

EnDzsíTú jól nyomja, viszont Ottoka nem számol már vagy 5 napja :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#897) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Egy nap alatt csak ennyi hsz?
Na szép remailem azért csak ennyi mert annyira számoltok, hogy nem bírtok írni :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#898) westlake válasza kigyi_23 (#897) üzenetére


westlake
félisten

a defektes kek szarvas mindenkit megfelemlitett, ezert nem merunk semmit olyat irni, ami nem kapcsolodik szorosan a topik temajahoz ;]

Play nice!

(#899) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#900) Thrawn


Thrawn
félisten

szalontai mester bekerült az 1.000.000 pontosok klubjába! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.