Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) tomazin válasza Thrawn (#943) üzenetére


tomazin
veterán

Na hát ma sikerült egy hpf-et 10órán keresztül számolnia,de a mutató megállt 37%nál :O
fujjfujj béta :P


Várunk vissza Ottoka!!

[Szerkesztve]

(#952) westlake válasza tomazin (#951) üzenetére


westlake
félisten

milyen ottoka? ;] :DDD

bent a melohelyen vegre folyamatosan megy 10 darab c2d-s noti.. remelem hamarosan latni is lehet majd az eredmenyet ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#953) tomazin


tomazin
veterán

Megint léptünk előre:
[kép]
Ti is láttátok az előbb azt az ördögszekeret,ami átgurult a topicon? :(

(#954) Thrawn válasza Ottoka (#947) üzenetére


Thrawn
félisten

:( [kép]
A Kutykurutty legyen Veled!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#955) tomazin válasza (Kolombusz) (#716) üzenetére


tomazin
veterán

Kolombusz:Hiba javítva bocsi.Hogy nem hivatalos levélben válaszoltam azért meg én kérek elnézést.
[link]

(#956) Soak


Soak
veterán

Meg van a 200.000 O jeeee :D

(#957) tomazin válasza Soak (#956) üzenetére


tomazin
veterán

Gratu :C
Akkor minden hónapban bedobsz egy 100ast a kalapba ezek szerint? ;)

megy minden gépem megint :DD

(#958) Soak válasza tomazin (#957) üzenetére


Soak
veterán

Igen, most ,hogy nézem, majdnem pont annyit


nem sokára még egy c2d beáll számolgatni nűlam is :))

(#959) Soak válasza Soak (#958) üzenetére


Soak
veterán

valóban, 1 hónap alatt 100k , majdnem napra pontosan [link]

(#960) Balu77 válasza westlake (#952) üzenetére


Balu77
őstag

Látom szépen törsz felfelé, mint a talajvíz! :D
Még 1,8 milla és beérsz engem is...

izé

(#961) westlake válasza Balu77 (#960) üzenetére


westlake
félisten

ah, most annyira nem is eroltetem a dolgot.. az itthoni c2d-kbol is csak egyik megy.. (az is csak fel napokat) ;)

Play nice!

(#962) Soak


Soak
veterán

Nah csináltam én is uj rekordot :D . Valaki árulja már el mivel függ ez össze :F :F

04/19/2007 9,227 24 <-- Mai , tegnap csak 5k , mivel van ez összefüggésben? hogyan tarhatnám ezt?

(#963) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Soak: Igen egyszerű a megoldás, sok Pending csomagod lett Valid aznap, ezért a sok pont. :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#964) tomazin válasza Soak (#962) üzenetére


tomazin
veterán

Thrawn beelőzött,meg rájöttem neki van igaza :B

westlake:Hadd kérdezzem már meg miért nem lehet felvenni a telefont,mikor szükségünk lenne a segítségedre :DDD :D

Thrawn:Most kell felkelni??? :P :DDD

[Szerkesztve]

(#965) Soak válasza Thrawn (#963) üzenetére


Soak
veterán

Nyilván... de ez nicns összefüggésben a felhasználóval?

(#966) Xpod válasza Soak (#965) üzenetére


Xpod
addikt

Milyen összefüggésre gondoltál?

Haljuk az összeesküvés elméleted. ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#967) Soak válasza Xpod (#966) üzenetére


Soak
veterán

Pl ,hogy csak egy bizonyos csomagot számol vagy esetleg mittomén :D azért kérdezem :)

(#968) Thrawn válasza tomazin (#964) üzenetére


Thrawn
félisten

Thrawn-nak mindig igaza van, kivéve amikor nincs :)
Ezt a telefonos dolgot én sem értem, pedig vészhelyzet volt :DDD
Nem nem most keltem fel, most értem 'haza' melóból, meg megyek is vissza lassan.


Soak: milyen összefüggésre gondolsz? Számolsz, lesz egy csomó Pendinged, és akik ugyanazokon a csomagokon dolgoztak éppen azon a napon számolták ki azokat a csomagokat. Ergo lett egy csomó Valid csomagod, függetlenül attól, hogy mondjuk már 2 napja készen voltál velük. Szóval nem tőled függ, hanem a többi számolgató embertől.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#969) tomazin


tomazin
veterán

Ebbe a zúj bojincba mit kell belőni,h automatice legyen a frissítés?(azaz ne nekem kelljen a kész cuccokat reportolni) :U

(#970) westlake válasza tomazin (#964) üzenetére


westlake
félisten

bocsanat... ti hivtatok ejjeli egykor? nem azert nem vettem fel, mert nem volt kedvem, hanem mert nem hallottam, hogy csorog... bocs.. miben kellett volna segiteni?

boinc manager 5.9.4 beta [link]
boinc manager 5.9.4 x64 beta [link]
vegre van kulon x64-es verzio is.. kivancsi lennek, hogy egy 64 bites windows alatt mutatna-e kulonbseget a 32 es a 64 bites progi...

mod: vegre nem lepked ki a boinc, ha allitgatjuk az oszlopmereteket.. sot, le sem fagy! :R remelem hamarosan kijon a linuxos valtozat is..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#971) westlake válasza tomazin (#969) üzenetére


westlake
félisten

tudtommal semmit.. az uj boinc preferences-eben 0.1000 naponkent csatlakozik a szerverhez (default)... es csatlakozik is.. nalam legalabbis csinalja 10 gepen..

Play nice!

(#972) tomazin válasza westlake (#971) üzenetére


tomazin
veterán

nekem nem csatlakozik automatikusan.Beállítottam neki,h szedjen le soknapnyi munkát,de a connectiont azt hagytam 0,1napon...

semmi fontos nem volt,csak kicsit be voltunk csiccsentve,és hivtunk nincs-e kedved csatlakozni ;)

Naon le van halva a totyik :(

[Szerkesztve]

(#973) westlake válasza tomazin (#972) üzenetére


westlake
félisten

na varjal.. tudomasom szerint azt, hogy hany csomag ''fekudjon'' a gepen, pont az hatarozzam meg, hogy milyen gyakran csatlakozzon a netre.. magyarul, ha 0.1 napot allitasz be, akkor a gepen max 2-3 csomag lesz.. ha viszont 5 napot, akkor 20-30... javits ki, ha tevedek ;)

Play nice!

(#974) Winner_hun válasza ngabor2 (#945) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ennyi: [kép]
Kicsit késve, de csak most tettem ki:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#975) tomazin válasza westlake (#973) üzenetére


tomazin
veterán

van egy olyan a preferences/network usage,hogy:
connect about every x days ->mennyi időnként csatlakozzon
ettől jobbra:
additional work buffer z days->ehhez képest mennyit szedjen még le
de nekem meg nem jelent pedig 0,1 ill 5 van beállítva :F

(#976) tomazin


tomazin
veterán

[kép]
léptünk előre 3-mat :)

(#977) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Error page exception
The server cannot use the error page specified for your application to handle the Original Exception printed below. Please see the Error Page Exception below for a description of the problem with the specified error page.
.........

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#978) westlake válasza Winner_hun (#977) üzenetére


westlake
félisten

The page you requested is currently unavailable due to scheduled
system maintenance such as database backups or application
updates. Please try again later. ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#979) ngabor2 válasza westlake (#978) üzenetére


ngabor2
nagyúr

2007.04.23. 6:39:15|World Community Grid|Scheduler request failed: couldn't connect to server

mod: hülye proxy-beállítások :(

(#980) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]
Még két hely :)

Itt ahol vagyok, nem volt gond a szerver elérésével.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#981) westlake


westlake
félisten

ezt mutattam mar? ;) [link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#982) Soak válasza westlake (#981) üzenetére


Soak
veterán

Szép :)

Már csak egy hajszálnyira vagyok a 700-as avg-től :)

most nézem van vagy 15-20 erroros csomagom, iidota XP kikészit :W , van olyan BOINC ami fut Win 2003 alatt?

[Szerkesztve]

(#983) westlake válasza Soak (#982) üzenetére


westlake
félisten

a megfelelo ''bites'' xp verzio siman mukodik 2003 server alatt is..

Play nice!

(#984) Ottoka válasza westlake (#981) üzenetére


Ottoka
őstag

És én ezt? :[link eltávolítva :( NG]

Mezőhegyes

(#985) Ottoka


Ottoka
őstag

Én kérek elnézést gyengébb idegzetű rádiónézőinktől.

Kutykurutty

[Szerkesztve]

Mezőhegyes

(#986) westlake


westlake
félisten

hogy ne csak mocskolodjunk...
boinc manager 5.9.4 linux 32-64bit beta [link]
erdemes hasznalni, mert mar jo a 32 es a 64 bites linuxokhoz is.. raadasul mar nem lepked ki a progi, ha valtoztatjuk az oszlopmereteket

[Szerkesztve]

Play nice!

(#987) westlake


westlake
félisten

sorry, kicsit atmanageltem a fileneveket..
boinc 5.9.4 beta linux 32-64bit [link]
boinc 5.9.4 beta windows 32bit [link]
boinc 5.9.4 beta windows x64 [link]
boinc 5.8.16 windows [link]
boinc 5.8.16 beta linux [link]

Play nice!

(#988) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]
1 hely mínusz, húzzunk bele :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#989) Soak válasza Thrawn (#988) üzenetére


Soak
veterán

Mostanában nagyon sok erroros csomagom van , lb-k azok mind azok, ez miért van ?:((( . Pedig uj a win is és megoldodott minden probléma vele, csak ez nem

(#990) Soak válasza Soak (#989) üzenetére


Soak
veterán

le lehet ezeket tiltani valahogy?


hát persze.

[Szerkesztve]

(#991) Thrawn válasza Soak (#989) üzenetére


Thrawn
félisten

Én az lb-k miatt XP alatt nem szívtam csak Vista alatt. Túl gyorsan leállt a gép, nem volt ideje a BOINC-nak kiírni a félbehagyott számolásokat a winchesterre. Megoldás: ha ki akartam kapcsolni a gépet, vagy restartolni, akkor kézzel kilőttem a BOINC-ot (Fájl -> kilépés) majd egy fél perc múlva a gépet is.
Esetleg még a szénné vagy rommá húzott proci is ludas lehet a dologban.
Meg ki is lehet lőni, hogy ne kapjál lb csomagot. (WCG honlapon a HPF projekt elől pipa ki)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#992) Soak válasza Thrawn (#991) üzenetére


Soak
veterán

Már kikapcsoltam, nem állitom le a gépet, tehát ez nem gond , a proci 12hrs+ Orthos stabil ezen az órajelen és még egy hibás csomag sem volt vele, ezeken az LB-ken kivül .

(#993) Thrawn válasza Soak (#992) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy próbát megérne, hogy visszaveszel mondjuk 100-200 MHz-et. Ha így is hibázik akkor gáz van. Memóriahiba nem tudom lehet-e, szerintem az egyből kékhalál lenne. Nade ezt majd megmondja majd a szervizes emberke aki nem veszi fel a telefont éjjel 1-kor :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#994) Soak válasza Thrawn (#993) üzenetére


Soak
veterán

4gigán is hibázott, mondjuk a régi winnel :D . a többi csomag jó, csak az lb rossz

memtestet is futtatam, az hibátlan, Orthos is futott vagy 3órát az uj winnel.... mondom ,hogy a procival nicns baj :U

[Szerkesztve]

(#995) Thrawn válasza Soak (#994) üzenetére


Thrawn
félisten

4 gigán, pff... :DDD Alaplappal minden ok? Esetleg hanyagold az lb-ket egy időre.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#996) Soak válasza Thrawn (#995) üzenetére


Soak
veterán

Persze, minden ok. Ha játszom és közben megy 50%-on a boinc akkor is nyomhatom orákig és semmi fagyás vagy ilyesmi. Az uj winnel az ujra indulás is megoldodott, az LB-ket kilőttem, de még mindig vannak


eldobáltam őket.

[Szerkesztve]

(#997) Thrawn válasza Soak (#996) üzenetére


Thrawn
félisten

Azok eltűnnek mikor frissít a BOINC, de nyomhatod kézzel is. Reporting tasks üzenet ütán el kellene tűnniük.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#998) westlake


westlake
félisten

a gyarilag hibas lb-s csomagokat felejtsetek el! nekem meg tuningolt gepekkel (ket kulonbozo) sem volt problemam.. majdnem 200 valid csomagom van, erroros csak 1-2.. (ez is a memoria miatt)
Soak: teljesen feleslegesen hajtod ilyenkor a procit 4 gigan! en 3.6 gigas procinal pontosan annyi pontot kaptam egy csomagra, mint 3.8 gigas procival.. egy teljesitmenyszint felett nem kapsz tobb pontot.. szerintem ez olyan 3400-3500mhz-re teheto..

Play nice!

(#999) Soak válasza westlake (#998) üzenetére


Soak
veterán

Miért, ha megy akkor miért ne?:) Csak lb volt hibás, a többi mind jó

egyébként 4,2-n megy :)

[Szerkesztve]

(#1000) Ottoka


Ottoka
őstag

1000# :DDD

Nekem sincs gond az lb-s csomagokkal. Kenstfield power :DDD

Mezőhegyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.