Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-11-19 09:14:46

LOGOUT.hu

WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) FrezeR válasza The DJ (#1400) üzenetére


FrezeR
senior tag

Küldtem egyet.

(#1402) The DJ válasza FrezeR (#1401) üzenetére


The DJ
addikt

Meg is kaptam, köszönöm.

A helyzet az, hogy ez nem Wordpress, hanem Joomla, tehát nem csoda, hogy nem találtál wp-config.php-t :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1403) FrezeR válasza The DJ (#1402) üzenetére


FrezeR
senior tag

Akkor nem jó helyen néztem elnézést a kavarásért. :B

(#1404) The DJ válasza FrezeR (#1403) üzenetére


The DJ
addikt

Folytassuk itt, hátha másnak is hasznos lesz a beszélgetés/megoldás.

A hibaüzenet alapján egy plugin lesz a ludas. Lépj be a "wp-content/plugins" mappába és ott a facebook nevű plugin mappáját nevezd át mondjuk facebook_off-ra (de teljesen mindegy mire nevezed át, a lényeg, hogy adj neki más nevet). Ezzel kikapcsolod és megnézzük így betölt-e az oldal. Ha igen, akkor vagy keresni kell másik alternatívát helyette vagy ha van hozzá frissítés, akkor azt kellene előbb alkalmazni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1405) FrezeR válasza The DJ (#1404) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ok most már bejön az oldalt szerkesztő felület. Viszont ha a bővítményekre megyek ezt írja: Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) /wp-admin/menu-header.php on line 121 Akármire megyek ezt írja ki csak más számokkal.

Ha a vezérlőpultra megyek akkor meg ezt: Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 40961 bytes) in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/mvc/package.module.mvc.php on line 489

[ Szerkesztve ]

(#1406) CharlieDrop válasza The DJ (#1398) üzenetére


CharlieDrop
veterán

1GB RAM elég?
Meg ajánlották itthonról ezt az oldalt, a paraméterek alapján jó lehet?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1407) The DJ válasza FrezeR (#1405) üzenetére


The DJ
addikt

Ez a hibaüzenet elég egyértelmű. 64MB a szerveren PHP memórialimit, ezt pedig folyamatosan túllépi a Wordpress. Meg kellene próbálni megemelni 128MB-ra.

Nyisd meg a wp-config.php-t és add hozzá ezt a sort: define('WP_MEMORY_LIMIT', '128M');

Fontos, hogy a /* That's all, stop editing! Happy blogging. */ sor elé szúrd be.

Ha ez nem segít, akkor valószínűleg nem tudod kézzel állítani, ebben az esetben a szolgáltatóval kell kapcsolatba lépni és kérni a memórialimit megemelését (vagy egy normális tárhelyre költözni, ahol nincs ilyen gond. De a legjobb választás a VPS.)

(#1406) CharlieDrop: Normális Linux/Apache(vagy nginx)/PHP konfig mellett elégnek kell lennie.

A linkelt céget nem ismerem, de a paraméterek alapján nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1408) FrezeR válasza The DJ (#1407) üzenetére


FrezeR
senior tag

Beírtam a megadott helyre, ha elmentettem és jó a dolog, akkor az oldal/szerkesztő felület frissítése után már működnie kell rögtön?

(#1409) The DJ válasza FrezeR (#1408) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, ha működik, akkor a hibaüzeneteknek el kellene tűnnie.

Ha nem tűnnek el és van php.ini fájl a gyökérkönyvtárban, akkor oda még beírhatod ezt: memory_limit = 128M ;
(Ha nincs, akkor megpróbálhatod létrehozni.)

Ha ez sem segít, akkor az utolsó opció az az, hogy a .htaccess fájl végére beszúrsz egy ilyet: php_value memory_limit 128M

Több lehetőség nincs, ha egyik se segít, akkor csak a szolgáltató tud.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1410) FrezeR válasza The DJ (#1409) üzenetére


FrezeR
senior tag

a php.ini-t létrehoztam beleírtam, a .htaccess-t nem találtam, de a működő két lehetőség sem segített eddig. :/
Ha írok a szolgáltatómnak, akkor ezeket a változásokat állítsam vissza, vagy nem fog bekavarni ha ők megcsinálják az emelést?

(#1411) The DJ válasza FrezeR (#1410) üzenetére


The DJ
addikt

Állíts mindent vissza, úgy a tiszta.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1412) FrezeR válasza The DJ (#1411) üzenetére


FrezeR
senior tag

Rendben, köszönöm szépen a segítségedet! :)

(#1413) The DJ válasza FrezeR (#1412) üzenetére


The DJ
addikt

Nagyon szívesen, remélem megoldódik majd a probléma.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1414) FrezeR válasza The DJ (#1413) üzenetére


FrezeR
senior tag

Megkérdeztem és nem emelik fel a limitet csak ha előfizetek egy jóval drágább csomagra, ami nekem sajnos nem fér bele.
Azt hogy tudom megnézni, hogy mennyivel léptem át a 64 mb-os keretet? Illetve ha törlök valami bővítményt, akkor helyreállhat a dolog? Mert így nem tudok sem szerkeszteni sem frissíteni sajnos.

(#1415) Des1gnR válasza FrezeR (#1414) üzenetére


Des1gnR
őstag

Hagyd ott ezt a szolgáltatót a p*csába, ki fognak hullani idővel ezzel a hozzáállással :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1416) The DJ válasza FrezeR (#1414) üzenetére


The DJ
addikt

Megpróbálhatod kikapcsolni a plugineket egyesével, hátha akkor csökken a memóriahasználat, de ez nem valódi megoldás és a probléma újra elő fog jönni rövidesen.

A felettem hozzászólóval értek egyet, ott kell az ilyen céget hagyni és keresni egy normális szolgáltatót (például Tárhelypark), de legjobban saját VPS-el járnál, ott akkora limitet adsz meg amekkorát akarsz. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1417) FrezeR válasza The DJ (#1416) üzenetére


FrezeR
senior tag

Amíg nem akartam frissíteni az aktuális wordpress verzióra nem is volt baj :) De így meg semmit nem tudok csinálni vele. Természetesen nem volt felesleges plugin felrakva, de megnézem mit lehetne "kirakni" a meglévők közül. Most év elején fizettem be egy újabb évet, hát ha ezt tudom előre... :((( Akkor úgy látszik nem lesz más megoldás mint a költözés, csak jó lett volna enélkül megoldani, mert az is macerás gondolom, mert sosem volt még hozzá szerencsém.

(#1418) The DJ válasza FrezeR (#1417) üzenetére


The DJ
addikt

Nem vészes a költözés, csak elsőre tűnik ijesztőnek. BackWPUP pluginnal lementesz mindent (adatbázis+összes fájl), aztán letöltöd a gépedre a mentést, kitömöríted, FTP-n keresztül feltöltöd az összes fájlt az új tárhelyre, majd létrehozol egy új MySQL adatbázist (+felhasználót) a tárhely admin felületén keresztül, ebbe importálod a lementett adatbázisod, végül szerkeszted a wp-config.php fájlt és módosítod benne az adatbázis nevét, felhasználóját és jelszavát (mivel ezek szinte minden esetben változnak egy költözés során).

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1419) FrezeR válasza The DJ (#1418) üzenetére


FrezeR
senior tag

Szétnézek akkor, hogy hová érdemes menni, és köszi az eddigi tippeket is a szolgáltatókról. Amúgy mennyi az a MB mennyiség ami ajánlott wp alá, hogy később ne legyen ilyen gondom?

A szolgáltatónak amúgy ez plusz költségbe, vagy munkába kerül, hogy megemeli? Vagy miért van az, hogy egyik megteszi a másik meg nem? A jelenlegi felajánlotta, hogy olyan csomagba rak (prémium) ahol több memória van, és 9500 Ft/év az ára. Most egy 3500-as csomagban vagyok.

(#1420) The DJ válasza FrezeR (#1419) üzenetére


The DJ
addikt

128MB ajánlott véleményem szerint. Rosszul megírt, vagy erőforrásigényes scriptek igényelhetnek ennél többet is, de általánosságban elég szokott lenni a 128MB.

A szolgáltatóknak ez egy egy perces (és egy soros) módosítás lenne a tárhelyhez tartozó PHP.ini-ben, de a legtöbben sajnos nem akarják meglépni ezt anélkül, hogy legombolnának rólad még néhány ezrest.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1421) FrezeR válasza The DJ (#1420) üzenetére


FrezeR
senior tag

Akkor sikerült kifognom azt ahol nem szánnak rám 1 percet :)

Most amúgy ezt írja ki nekem a belépésnél amikor a wp-ben szeretnék szerkeszteni:
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in wp-admin/menu-header.php on line 121

Ezzel mit tudok kezdeni? Már letöröltem 2 plugint, de nem változott semmi egyelőre ugyan ezt írja.

(#1422) sz.j válasza FrezeR (#1419) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha nem titok, akkor elárulnád a mostani szolgáltatód nevét?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1423) The DJ válasza FrezeR (#1421) üzenetére


The DJ
addikt

Ez még mindig ugyanaz a hibaüzenet, csak mindig más PHP fájl meghívásakor fogy el a 64MB-os memória limit. Nem tudom melyik verzióról frissítettél, de valószínűleg az új kiadás (meg ugye a pluginek) már kicsivel több memóriát igényel(nek) és ezért találkozol most ezzel a problémával. Lényeg a lényeg, ez valószínűleg így is marad amíg nem váltasz nagyobb csomagra vagy amíg nem költözöl másik tárhelyre/szerverre.

Én azért az összes plugint kikapcsolnám egy próba erejéig, hátha csak egy rosszul megírt script zabálja fel az összes memóriát. Ha kikapcsolás után nincs gond, akkor egyesével aktiválnám őket újra és megnézném, hogy melyik bekapcsolása után kezdődik el ismét a probléma.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1424) FrezeR válasza The DJ (#1423) üzenetére


FrezeR
senior tag

Akkor elég az ha úgy átírom mint mondjuk tegnap a facebook nevű plugint faceboook_off-ra, azzal ki tudom kapcsolni?

(#1425) FrezeR válasza sz.j (#1422) üzenetére


FrezeR
senior tag

Persze nem titok, newhosting

[ Szerkesztve ]

(#1426) The DJ válasza FrezeR (#1424) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, elég csak átnevezni őket.

A newhostingról sajnos elég sok negatív véleményt olvastam/hallottam (személyes tapasztalatom viszont nincs velük).

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1427) FrezeR válasza The DJ (#1426) üzenetére


FrezeR
senior tag

Oké, akkor nekiállok átnézem mindet.

Nekem még annak idején dicsérték őket lehet, hogy azóta változott a helyzet. :U

(#1428) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv
Hogyan lehet azt megoldani hogy a xyz.hu/index.html re ne 404 et dobjon be az oldal hanem irányítsa át a xyz.hu ra?
A régi oldal html alapú volt és a szórólapra xyz.hu/index.html re mutató qr kódot nyomtattunk.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#1429) sz.j válasza Gyb001 (#1428) üzenetére


sz.j
nagyúr

Például .htaccess-ben történő átirányítással. [link]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1430) The DJ válasza Gyb001 (#1428) üzenetére


The DJ
addikt

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index.html$ /index.php [R,L]

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1431) mobileman válasza FrezeR (#1427) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ne fáradj, egy kici pénzért megnövelik a limitet, nekem is volt ilyen problémám, aztán otthagytam a fenébe őket, mert valami 9e forint per év volt a tarifa nem olyan régen..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1432) lalimano


lalimano
tag

Sziasztok!

Hobbiszinten ismerkedem a Wordpressel, és arra gondoltam jó lenne ha az oldal látogatói rendezhetnék különböző szempontok szerint a bejegyzéseket.
Erre találtam is egy plugint, ami tökéletes kiindulási alap: [WP Sort Posts], sikerült is annyival kieészítenem, hogy postok száma szerint csökkenő sorrendbe is tudjon rendezni:
<?php
/*
Plugin Name: WP Sort Posts
Plugin URI: http://sitehint.ru/?p=757
Description:
Version: 1.0
Author: TrueFalse
Author URI: http://red-book-cms.ru
License: GPLv2 or later
Text Domain: wpsp
Domain Path: /languages
*/

# Загрузка строк локализации:
load_plugin_textdomain('wpsp', false, dirname( plugin_basename( __FILE__ ) ). '/languages/');

# Сортировка записей:
function wpsp_orderby_posts($vars) {
$params = wpsp_get_orderby_select();
$vars->set('orderby', $params['orderby']);
$vars->set('order', $params['order']);
$vars->set('ignore_sticky_posts', 1);
return $vars;
}
add_filter('pre_get_posts', 'wpsp_orderby_posts');

# Обрабатываем POST с выпадающего списка:
function wpsp_get_orderby_select() {
$result = array(
'1' => ' selected="selected"',
'2' => '',
'3' => '',
'4' => '',
'5' => '',
'orderby' => 'date',
'order' => 'DESC'
);
if (intval($_GET['wpsp_orderby_posts']))
switch ($_GET['wpsp_orderby_posts']) {
case '1': // Сортировать по заголовку:
$result['orderby'] = "title";
$result['order'] = "ASC";
break;
case '2': // Сортировать по дате: сначала новые:
$result['orderby'] = "date";
$result['order'] = "DESC";
$result['2'] = ' selected="selected"';
$result['1'] = '';
break;
case '3': // Сортировать по дате: сначала старые:
$result['orderby'] = "date";
$result['order'] = "ASC";
$result['3'] = ' selected="selected"';
$result['1'] = '';
break;
case '4': // Сортировать по дате последней правки:
$result['order'] = "modified";
$result['4'] = ' selected="selected"';
$result['1'] = '';
break;
case '5':
$result['orderby'] = "comment_count";
$result['order'] = "DESC";
$result['5'] = ' selected="selected"';
$result['1'] = '';
break;
}
return $result;
}
add_filter('wp_head', 'wpsp_get_orderby_select');

# Вывод формы на экран:
function wpsp_orderby_posts_form() {
$params = wpsp_get_orderby_select();
echo "
<form method=\"get\" id=\"order\">". __('Sort posts', 'wpsp'). "
<select name=\"wpsp_orderby_posts\" onchange=\"this.form.submit()\">
<option value=\"1\"{$params['1']}>". __('by title', 'wpsp'). "</option>
<option value=\"2\"{$params['2']}>". __('by date (new forward)', 'wpsp'). "</option>
<option value=\"3\"{$params['3']}>". __('by date (old onwards)', 'wpsp'). "</option>
<option value=\"4\"{$params['4']}>". __('by date modified', 'wpsp'). "</option>
<option value=\"5\"{$params['5']}>". __('by comments', 'wpsp'). "</option>
</select>
</form>";
}

?>

Viszont a Facebookos kommentrendszert használnám, hogy ne fogyasszam a tárhelyet a kommentekk tárolásával.

Tehát röviden: Azt szeretném megvalósítani, hogy az adatbázisban a post adatai mellett legyen egy külön mező (vagy ezt külön táblában kéne, hogy a plugin eltávolítható legyen?) , ami egy számot tárol, és növeli, ha az adott posthoz hozzászólnak (vagy lekéri a facebookos adatbázisból, de csak akkor frissítse, ha kommentel valaki, ne mindig mikor betöltik a konkrét bejegyzést)

Későbbi terv, hogy ha valaki Likeolja, +1-eli vagy megosztja valami közösségi oldalon (az oldalra kihelyezett gombokkal), akkor növel egy számlálót, és ez szerint is lehessen rendezni.

Ezekben tudna valaki segíteni? Elég kezdő vagyok, ami tutorialokat találtam, nem sikerült azok alapján :/
Előre is köszi! :R

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#1433) Domike84


Domike84
csendes tag

Sziasztok,

Kezdő Wp-s vagyok és egy kicsit elakadtam. Tanácsotokra lenne szükségem.

Csinálok egy blogot ami szépen alakul tartalom szempontjából illetve látogatók is vannak. Ami kérdés:

1. Statisztikában megjelennek olyan oldalak látogatottként mint: [No page title found] /wp-comments-post.php vagy [No page title found]/xmlrpc.php ezeket le kellene tiltanom vagy ez normális?

2. Hogyan lehet megoldani hogy az archív cikkeknél ne csak az látszódjon hogy egy hónapon belül mennyi cikk volt hanem mondjuk a címek is így nem kellene mind a 20 cikket végig görgetni?

3. Próbáltam megcsinálni hogy ne a teljes cikk legyen látható hanem csak egy összegzés de valamiért nem történik semmi. Mit csinálok rosszul?

4. Wp touch-ot felraktam hogy mobil barát legyen az oldal de a legutóbbi 2 frissítés után a webmestertools olyan hibát jelez hogy a cím/mobile nem található és ez a hiba
A Googlebot nem tudta feltérképezni ezt az URL-t, mert az URL egy nem létező oldalra mutat. A 404-es állapotkódok általánosságban véve nem ártanak webhelye teljesítésének a keresések során, ám Ön felhasználhatja őket a felhasználói élmény javítására. További információ

Működik az oldal mobilon is így nem tudom mi történt.

Ha valaki tudna pár tanácsot adni szívesen tanulnék :)

Köszi :R

(#1434) Domike84 válasza Domike84 (#1433) üzenetére


Domike84
csendes tag

3. pont megoldva

(#1435) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

WooCommercesek!

Történt veletek olyan, hogy a levélben nem jelent meg a rendelés szám Order #?

A template-be benne van, ha a címbe rakom, ott megjelenik!

Váááá

megőrülök

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1436) CharlieDrop válasza CharlieDrop (#1435) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Eh, kérdés törölve

Vmi update a h2 színét átállította fehérre, szóval ott volt, csak fehér volt :D

Bázz

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1437) Nagytalp válasza CharlieDrop (#1436) üzenetére


Nagytalp
senior tag

Lájk. :D

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#1438) CharlieDrop válasza Nagytalp (#1437) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ez annyira amatőr volt, hogy fel sem merült bennem :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1439) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Van egy weboldal, ami wordpress motorra épül. Szeretném alatta kicserélni a használt témát (design váltás).

Korábban érintőlegesen találkoztam Weaver témával, mellyel elég sok minden testre szabható amatőrök számára is, de az amatőrségből kifolyólag ez bizonyára jó pár napot igényelni fog mire eljutok majd odáig, hogy élesben is lehet használni.

Milyen megoldással lehetne elérni, hogy míg "szórakozom" a témaszerkesztéssel, próbálgatással közben használható maradjon azért az oldal.

Gondoltam, hogy létrehozok egy aloldalt aloldal.webcím.hu kialakítással és ehhez egy mappába bedobom a wordpresst, melynél majd próbálgatom a kialakítást. Viszont az új verziós wp-nél bekérdezgeti első indításkor a számára szükséges adatokat. Ha ugyanarra az adatbázisra irányítom (ideigleneset nem hoznék létre, bár ha jól emlékszem a tárhelyszolgáltatós szerződés alapján lenne lehetőség) akkor az nem okoz fennakadást? (nem fogja tudni létrehozni, mivel már létezik pl.)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1440) The DJ válasza AtHoS (#1439) üzenetére


The DJ
addikt

Semmiképpen se használd ugyanazt az adatbázist mind a két oldalhoz, egyrészt nem fog működni rendesen, másrészt pedig csak gondod lenne vele.

A rendes megoldás az, hogy klónozod az oldalt, azaz az adatbázist és a fájlokat is, mindezt vagy egy almappába (domained.hu/proba) vagy aldomainre (proba.domained.hu), majd a klónozott oldalon szépen tudsz módosítani/tesztelni bármit az eredeti oldal érintése nélkül.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1441) Dexter68 válasza AtHoS (#1439) üzenetére


Dexter68
addikt

Próbáld ki a Theme Test Drive-ot

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1442) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

srácok

tudtok olyan plugint, ahol egy kódrészletet "leragaszthatok az oldal sarkába", vagyis vmi floating, vagy sticky plugin?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1443) Dexter68 válasza CharlieDrop (#1442) üzenetére


Dexter68
addikt

Ilyesmi mint ez?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1444) CharlieDrop válasza Dexter68 (#1443) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Jah, csak az a baj, hogy ez widgetet fixál, ahova meg kellene ott ki vannak kapcsolva a widgetek, tehát valami független plugin kellene :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1445) The DJ válasza CharlieDrop (#1444) üzenetére


The DJ
addikt

Bárhova be lehet építeni a témán belül új widget pozíciót, nem is annyira bonyolult dolog.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1446) AtHoS válasza Dexter68 (#1441) üzenetére


AtHoS
nagyúr

The DJ és Dexter68

Köszönöm az infókat, ötleteket. Meglesem első körben a plugines részt, hátha használható. Ha bejön, kevesebb melóval járónak tűnik a megoldás. Ha mégsem jön be, akkor ott a másik lehetőség, de nem fontos klónozni az oldalt, mivel csak a kinézetét szeretném alakítani (színek, alapvető elrendezés, menük megjelenése és oldalsávok tartalma), tartalomhoz nem nyúlnék. Szerencsére a weaver-ben lehet menteni és importálni a beállításokat, így könnyen hordozható. Legalábbis remélem :B

read-only mode on the forum

(#1447) CharlieDrop válasza The DJ (#1445) üzenetére


CharlieDrop
veterán

és ha frissül a téma?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1448) The DJ válasza CharlieDrop (#1447) üzenetére


The DJ
addikt

Child theme a megoldás. Egy ideális világban sose módosítjuk a Wordpress core-t és az eredeti sablont sem.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1449) CharlieDrop válasza The DJ (#1448) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ez kimaradt eddig, köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1450) Des1gnR válasza CharlieDrop (#1449) üzenetére


Des1gnR
őstag

Erre sajnos én is csak későn jöttem rá, pedig nem kevés munkaórát megspórolt volna :B

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.