Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15351) Gaben001 válasza Upo (#15347) üzenetére


Gaben001
tag

Köszönöm, hogy ennyi időt szántál rám. Tanulságos az írásod.
1. Szakértelem hiánya: így van, csak a tapasztalatokra hagyatkozom.
2. Hogyha mindegy: igen, úgy vettem, hogy hibás és nem megyek tönkre ha nem sikerül. Sőt, elhatároztam, hogyha egyszer végre rendesen megy, összetöröm. De addig csinálom amíg nem sikerül.
3. Eredetileg 8-as volt rajta, előző tulaj frissítette és szinte semmi sem működött rajta (start menü, tálca, hálózat, alapvető programok nem indultak el.) A helyreállítás volt az első amit kipróbáltam de miután látszólag végig ment a végén kiírta, hogy "egy hiba miatt nem futott le, semmi változás nem történt"
Most ott tartok, hogy 90 fokkal el van fordulva a touch és van némi eltolás is benne. De most újrarakom a windowst és elkezdem ahogy írtad.
A kiano@kiano.pl-re írtam ők küldték a pack-ot. Azt mondták ha nem megy küldjem ki, ráteszik. De az már nem megérős lenne.
Köszi még egyszer!

(#15352) májkimiki


májkimiki
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítség kéne, kijelzők fényerejének a mértékére. Konkrétan erről a Win-es tabletről lenne szó. [link]
Fényerőre a cikk 400cd/nm-ert ír. Az mennyi nit-ben? Bocs, de nem vágom a mértékegységeket.
1000 nit-es kijelző lenne ajánlott a felhasználást illetően.

(#15353) Papooo válasza Gaben001 (#15351) üzenetére


Papooo
senior tag

Rászoktam arra, hogy ha bármilyen driver kell, keresek egy hasonló hardverrel szerelt Lenovo tabot, és annak a support oldaláról töltöm le és teszem fel a drivereket.
Eddig bármilyen z37xx atomos 8 vagy 10"-os tabbal volt dolgom, Lenovo drivereket tettem rá, és gond nélkül üzemeltek.
Érdemes lenne megpróbálkozni a Miix 2 8 drivereivel

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#15354) Gaben001 válasza Papooo (#15353) üzenetére


Gaben001
tag

Köszi, ha nem jön össze a többszöri telepítés akkor a következő ez lesz. Már keresem is.

(#15355) this is life válasza Papooo (#15353) üzenetére


this is life
Ármester

A kínai tableteknél nem mindig válik be a normális brand-ek drivereit használni , eddig nálam volt kínai tablet ,azoknál valamiért csak az általuk elérhetővé tett touch driverrel lehetett életet lehelni az érintő felületbe .
Telepítési sorrendben pedig alaplap,i2c,gpio driver majd befejezésnek mehetett fel a touch panel .inf drivere , esetleg lehetett találni,elérni cmd alól rendszergazdaként futtatható telepítő állományt . (baytrail atom) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15356) Gaben001 válasza this is life (#15355) üzenetére


Gaben001
tag

Sajnos eddig sikertelen a többszöri telepítés. Kb 7-szer mentem végig az összesen de még mindig ismeretlen hardver a touch. Újraindítások voltak közben.
Érdekes, mert amikor először telepítettem az összetevőket, mindig kiírta, hogy a"Feladat sikeresen végrehajtva". Most már nem írja ki. Elindítom az inf telepítését és annyi. Se bú se bá. Lenovo driver csak Win8-hoz van az nem jó. Most megpróbálom a többi drivert is többszörösen telepíteni.

(#15357) Papooo válasza Gaben001 (#15356) üzenetére


Papooo
senior tag

A Win8 drivereket használom Win10 alá is.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#15358) this is life válasza Gaben001 (#15356) üzenetére


this is life
Ármester

Próbáld meg régebbi cc 2 éves windows 10 telepítéssel is , az újabb windows is okozhat inkompatibilitást .Touchpanel driver kinai tabletre hátha használható ---->[link] rendszergazdaként indítva telepítendő .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15359) Gaben001


Gaben001
tag

A kínai és a lenovo driver sem hozott javulást. Szereztem régebbi windowst megpróbálom még azt is hátha...

(#15360) Gaben001


Gaben001
tag

A régi Windows (2019) felment és az első indulásnál kifagyott. Előtte bejött az asztal. A fagyás utáni indulás már nem történt meg. Csak a shell jön be. Azóta csak 7GB-nal lát a belső tárhelyből a win telepítő is. Szóval haladás van csak nem arra amerre kellene

(#15361) rocketry23


rocketry23
tag

Sziasztok!
Vettem egy surface pro 4-et, aminek fel van púposodva a közepe, a kijelző széle be van sárgulva enyhén. Ez elvileg az akku miatt van. Az eladó vissza adna valamennyit az árából. Mennyibe kerül kb a javítása?
Köszönöm!

(#15362) emvy válasza rocketry23 (#15361) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem gazdasagos megcsinalni, tobbe fog kerulni megcsinalni, mintha vennel egy masikat. Ha ezt nem mondta az elado, akkor adja vissza az egesz penzt.

while (!sleep) sheep++;

(#15363) rocketry23 válasza emvy (#15362) üzenetére


rocketry23
tag

87ezerért vettem, ilyen sokba kerülne megjavítattni? :(

(#15364) emvy válasza rocketry23 (#15363) üzenetére


emvy
nagyúr

A hivatalos Microsoftos ar egy ilyen hibara kb. 130-150e forint.

while (!sleep) sheep++;

(#15365) cidalain válasza rocketry23 (#15363) üzenetére


cidalain
veterán

Hát ezt azért meg kellett volna említenie az eladónak! Alapvető hiba! Ha hirdetnek egyet púpos akkuval és sárgult kijelzővel, akkor mennyiért vetted volna meg? 30? 20? Ingyen se kellett volna? Na, látod. Ha megérné megcsinálni, akkor megcsináltatta volna az előző tulaj. De hogy neked tuti nem éri meg úgy hogy nem értesz hozzá (szervizesnek, aki tud nettó áron kijelzőt venno, és érti a szakszerű csere folyamatát, annak lehet hogy megéri cserélni)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#15366) Upo válasza cidalain (#15365) üzenetére


Upo
addikt

Lehet hogy csak azért sárgul mert nyomja az akku. Szét kell apni hogy ne nyomja az akku a kijelzőt, ha pár nap alatt nem áll be akkor cserével javítható. Vagy úgy marad sárgán.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15367) rocketry23


rocketry23
tag

Köszönöm mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#15368) rocketry23 válasza cidalain (#15365) üzenetére


rocketry23
tag

Sikerült az eladóval megegyezni, nagyon korrekt :)

(#15369) BestofJAVA válasza rocketry23 (#15367) üzenetére


BestofJAVA
tag

Úgy van, hogy a Microsoft nem javít. Kiválasztod a menüből a problémát, és annak megfelelő árajánlatot kapsz egy új készülékre. Én csak szoftverfrissítést akartam, és 400 euróért ajánlott a rendszer vadonatúj gépet.
A Surface Pro előnye az integráltság magas foka. Ebbe nem barmolnak bele, az már nem lenne ugyanaz. Nem toldoz, nem foltoz.
A biztonság kedvéért és hazaszeretetből írom, figyelmeztetésül, hogy ez a készülék nem minden célra megfelelő, amire egy laptop. Számomra a zsanér nélküli billentyűzet nem elég. Az egyetlen USB esetleg nem elég. A mini Display porthoz vettem HDMI átalakító kábelt Kínából, 1000Ft alatt. Megrendeltem bőven azelőtt, hogy valaha szükség lett volna rá, hogy ne kerüljön hirtelen szükségben a tízszeresébe.
(Mivel portrait módban használom, azaz A4-es lapot imitálva, a saját billentyűzete pedig landscape módra van kitalálva, mágnessel a sarkába tettem egy parányi billentyűzetet egérrel. Ha nem akarod A4 lapként használni, akkor inkább laptopot vegyél, akár Surface Bookot vagy mást.) Vagy 2 az 1-bent.

[ Szerkesztve ]

(#15370) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Van nekem egy Dell Venue 11 Pro 7130-as tabletem. Nem nagyon használtam egy ideje és most nem bootol be az oprendszer. Úgy tudom hogy ezen rendes, teljes értékű Win10 van mivel rendes UEFI stb... van a tableten.

Melyik Win10-et tegyem fel rá pontosan szerintetek illetve hogyan fogom tudni aktiválni?

Smoke some weed nigga!

(#15371) tlac válasza Wiz Khalifa (#15370) üzenetére


tlac
nagyúr

azt, ami rajta volt
valószínűleg win10 pro 64 bit

majd aktiválódik magától

(#15372) Wiz Khalifa válasza tlac (#15371) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi a választ. Az hogy mi lelte a rajta levő rendszert nem tudom amúgy de ez van. :C

Smoke some weed nigga!

(#15373) BestofJAVA válasza Wiz Khalifa (#15372) üzenetére


BestofJAVA
tag

reagál pendrivra boot disc-ként?
addig fel tudod tenni a neki szánt Windowst.
a következő fokozat az lesz, hogy már nem látja a boot discet - kb 1 év lehet neki hátra
Nem tudom, miért van így, és most még ugyan lehet mit tenni, boot disc nélkül nincs ötletem. eddig minden nem-Microsoft tabletem szívott.

Tudtommal a laptopokkal nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#15374) Wiz Khalifa válasza BestofJAVA (#15373) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Látta, tegnap raktam fel a Windows-t rá. Egyből bekapcsoláskor már a telepítőt töltötte be gond nélkül.

Amúgy én se tudom miért “halt” meg a rajta levő Windows. Utoljára szeptemberben használtam mikor haza látogattam de azon kívül elő se vettem. Előtte is 3-4x használtam csak. Autóm diagnosztikája miatt vettem de ki se használtam ezért a meghirdetése miatt vettem elő mikor kiderült a hiba. :C

Smoke some weed nigga!

(#15375) 3szli


3szli
tag

Sziasztok
Szeretnék Windowos táblagépet venni ami majd fut fut a 11 és kicsit olcsobb mit a surface.
Ez gondolom kina-i masina lenne milyen viszont eladónál nézegessek? (szeretném Magyarországról rendelni)

(#15376) tlac válasza 3szli (#15375) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem ne vegyél kínait
azokkal mindig olyan probléma van, hogy vadászni kell hozzájuk a drivereket, meg bios frissítést sem fogsz kb. soha kapni hozzájuk

ha olcsóbban akarod megúszni, akkor olyat keress, ami régebbi, de win11 kompatibilis

(#15377) this is life válasza 3szli (#15375) üzenetére


this is life
Ármester

Ha jót akarsz magadnak akkor érdemes a kinai tablet,hybrid vasakat kerülni , driver támogatás élmény számba megy föleg amit egy win11-re váltás, update jelenthet , sarkalatos pontjuk többnyire a touchpanel felélesztése , megfelelő driver össze kukázása baj esetén(tiszta telepítés, vagy épp downgrade után) .
Olyan tabletet nézz amely I proci esetén gen8 ez a minimum hw cpu-ban ,tpm chip, secure boot , ezek hiányában , csak trükközéssel rakható fel a w11 . Ami az új oprendszer ellen szól , hogy a tablet módot kissé megcsonkította , kiirtotta az ms a jelenlegi fejlesztés iránya a desktop felé mozdult el és kevésbé gesztus és kéz barát.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15378) PC4200 válasza this is life (#15377) üzenetére


PC4200
tag

jaja a hybrid windows/android fosokat kerüld nagy ivben. én sokat szarakodtam velük, végül vettem egy asus transformer-t később meg egy hp pavilion x360-t. igaz utóbbi nagy de mind a kettőt ajánlom. bár win11 nem támogatja ezeket. ujjabbakat már biztos

CSAK a puffin :)

(#15379) this is life válasza PC4200 (#15378) üzenetére


this is life
Ármester

Nem a dual boot-rá gondoltam , hanem a laptop egyben tabletekre , amik jellemzően celonccsal vannak szerelve 64 esetleg 128 giga emc-n windows-al . Igaz alap dolgokra elég, de amint kicsit is erősebb feladat elé van állítva a vas , egyből lükvercbe kapcsol 😀.
Anno a dual boot android nem volt rossz opció , a win8.x mellett , de w10-nél oka fogyottá vált . Ennek ellenére volt amikor emulátorban droidot futtatam , mert azon volt csak elérhető a számomra lényeges alkalmazás .

A w11 nem rossz , de nagy hiányosságnak tartom a tablet ui és az ahhoz kapcsolódó gesztusvezérlés sutba dobását. Vissza is álltam emiatt w10-re . Amúgy a leginkább járható útnak egy windows-os érintőkijelzős laptop , 8giga rammal , valamelyik 4 core intel/amd procival és ssd-vel . Lehetőleg nem a consumer kategóriából .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15380) tlac válasza this is life (#15379) üzenetére


tlac
nagyúr

tabletes használatra a win8.1 volt a legjobb, aztán minden egyes frissítésnél csak rosszabb lett, win11 meg is koronázta ezt

(#15381) this is life válasza tlac (#15380) üzenetére


this is life
Ármester

Nem tudom , vagy nekem kajlább a kezem , valamiért a w8.x kevésbé volt számomra felhasználó barát és kézre álló , a w10-ből a th2 update volt talán ami elhozta számomra kényelmet . A w11 hát inkább nem mondok semmit . Hozzáteszem hogy ez szigorúan a saját véleményem , amit tableten , érintő felületes és sima laptopon szereztem .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15382) rocketry23 válasza BestofJAVA (#15369) üzenetére


rocketry23
tag

Sziasztok!
Sikerült a Surface Pro 4-ben akksit cseréltetnem, végülis 42k-ból megvolt :C .
Viszont azóta nem írja az Aida a töltési ciklusok számát. Ez normális? Vagy kell vele valamit csinálni szoftveresen?

(#15383) BestofJAVA válasza this is life (#15379) üzenetére


BestofJAVA
tag

Ha szívesen bütykölsz, az más. Azt HP tablettel is megteheted, ahhoz is vadászni kell a drivereket, röviden az is lósz@r.

Anyagilag egy korábbi Surface vagy Surface Pro-val jársz a legjobban. Ne leharcoltat keress, mert a makulátlanok sem drágábbak, csak ki kell fogni. Ezek marha jók, nemcsak támogatottak Windows-ban, hanem egyenesen bennfentesek. Ha Win11-re vágysz, megtalálod online, milyen konfiguráció az elvárás.

"tablet ui és az ahhoz kapcsolódó gesztusvezérlés" - mármint miféle? komolyan nem tudom, mire gondolsz. Volt ilyen Windows 10-en?

(#15384) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Chuwi ubook (Intel Gemini Lake N4120) usb-c - hdmi átalakítóval ad képet vajon monitoron/projektoron? Próbálta esetleg valaki?
Elég ez a kis gép erre? Office, YouTube, böngészés, VLC playerrel filmet nézni? Elvileg ezek a gyengébb procik is megoldják ezeket. Asszonynak kéne. Ő nem játszik, nem vág videót.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15385) varmi2 válasza Victoryus (#15384) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha nincs a leírásban, akkor tuti usb-c-n nem ad képet.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#15386) Victoryus válasza varmi2 (#15385) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Közben megtaláltam, hogy van rajta micro hdmi port, így probléma megoldva. Ahol az előbb néztem ott nem volt a specifikációba beleírva.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15387) this is life válasza BestofJAVA (#15383) üzenetére


this is life
Ármester

Nem én akarok venni , hanem csak véleményt írtam :R de azért köszönöm a kiegészítést .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15388) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Megrendeltem a Chuwi ubook-ot, kíváncsi leszek mit tud. Anno a Chuwi vi10 bevált, Office azon is elfogadhatóan futott.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15389) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Megjött a Chuwi ubook. Arra amire kell elég a teljesítménye. Passzív hűtése van, teljesen hangtalan. YouTube közben langyos. Office 2016 fut normálisan, összetett excel is, meg 200 oldalas docx is.
5ghz wifi ok, Bluetoot ok. Hangszórója is elég hangos szerintem. Védőfólia van rajta gyárilag. Windows 10 automatikusan aktiválódott.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15390) BestofJAVA válasza Victoryus (#15389) üzenetére


BestofJAVA
tag

Hamar megérkezett. Sok szerencsét hozzá. Nálam pihen egy döglött Chuwi. Makulátlan tégla.

(#15391) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali! Ez ér ennyit? Vagy esetleg ez? Mik ennek a lehetséges problémái? Miért ennyi az áruk, amikor boltban 6-7 kilóba kerülnek. Mit lehetne venni 150 körül? Vegyek inkább androidost, vagy egy olcsóbb iPad et? Tvre küldenék vele képet. Vagy éppen csak neteznék az ágyban.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#15392) BestofJAVA válasza DDA40X (#15391) üzenetére


BestofJAVA
tag

Ezek nagyon jók. Sokkal többet tudnak ágyban netezésnél :) Játékon kívül bármit. Teljes productivity, egyszerre húsz ablak sem lassul be.

Az első mindenképp, és szerintem a második is kapja a Windows 11-et. Ez kizárólag a processzor függvénye.
Léteznek teljesen hangtalan modellek, de processzorfüggő, hogy van-e benne ventilator. Ha ez fontos, nézz utána. Nekem fontos volt.

A kijelző olyan szép, hogy talán ki sem küldöd majd a képet tévére. Nekem a fehér kissé túl fényes, elég lett volna matt hófehér. Félprofi képfeldolgozó is a Surface pro. A hangja is hihetetlen. Tévéhez speciális kábel kell, mini Displayport to hdmi. Kínából 3 euró volt, időbe telt.

Az elsőnek a konfigurációja dögös, a második a Microsoft gari miatt. Lehet, hogy elég a számla, de nem tudom, mert már mindent online kell intézni. Ott látják, ki vette. Gari alatt akár szoftver hibával is kapsz ugyanannyiértegy vadiúj gépet.
Az elsőt venném, abból kiindulva, hogy ezeknek is úgysincs semmi baja.

A töltőt ellenőrizd le külön. Szedd szét, tedd össze minden lehetséges módon, próbáld ki hosszabbítóval, több konnektorral. Bár jók és erősek, érzékenyek, és állati drágák. Ezért nem mindegy, hogy teljesen megbízható-e.

Ágyban netezésre inkább Android, mert jobb a touchscreen szövegbevitele. De könyvhöz már inkább Surface Pro, mert szép. Office, Webkliensek, stb mindenképp Surface pro.

Szerintem mellettük szól a megbízhatóság, az igényesség. Ellene szól a zsanér hiánya, szerintem sok tulajdonos egyszerűen nem is tudja használni emiatt, és ezért adja el. Ezért kapható ilyen kedvező áron. Látszik rajtuk, hogy gyakorlatilag hozzá sem értek. Ezért újat venni full értelmetlen, mert, mint látjuk, féláron is kapható újszerű. De ennyiért is gondold át, nem kell-e neked zsanér és több port.

A billentyűzetes borító jár hozzá. Ezzel együtt is tartósan és hevenyen idegesítő a zsanér hiánya. Vannak ugyan előnyei, hogy függetlenedik a billentyűzettől, de arra biztos nincs magadtól igényed, mert csak egy év használat után fejlődik ki.
A praktikus oldala:
- A4-es lapot imitálva, állítva (portrait módban) használom. Így nem kell magammal vinnem irattömböket, de ugyanúgy látok egy teljes lapot egyszerre, és írogatok, lapozgatok. Vízszintesbe is fordíthatom, mint egy laptop.
- csepp billentyűzet érintős egérrel a sarokba mágnesezve. Ez tökéletes. Nekem nem vált be a képernyő billentyűzet, akkor már inkább a régi osk.exe. A pici billentyűzet Kínából 20€.
- asztalnál mini emelő állvánnyal használom, pl mint egy állítható magasságú kottatartó (6000Ft). A Bluetooth bill az asztalon vagy az ölemben van, de a kijelzőt (az egész gépet) szemmagasságban nézem. Így semmim sem fáj, nyakam sem gémberedik, és bárhogy helyezkedhetek. A többiek laptopot használnak, melyek képernyője a billentyűzetre van tűzve, ezért lent van. Gödnyednek, láthatóan nem jó nekik.
- tehát két Bluetooth billentyűzet használok egyszerre, egy picike a képernyő szélén, beépített egérrel, és egy rendes gépelésre, szintén beépített egérrel. Ez utóbbi igény szerint 3 méretben kapható, Kínából 10€
- könyvolvasásra kiváló, nagyon szép. Lexikon, képes magazin álom rajta.

Kezdettől fogva kettő védőüveggel használom. Rajta van az oldal védő matrica is, plusz könyvtok.

[ Szerkesztve ]

(#15393) Medvus válasza májkimiki (#15352) üzenetére


Medvus
csendes tag

Szia, a két mérték egység között nincs különbség, igy a válasz 400. :D

(#15394) Medvus válasza DDA40X (#15391) üzenetére


Medvus
csendes tag

Hogy miért ennyi? A kérdésedre a válasz hogy ezek már azért több éves modellek, több generáció kijött a megjelenésük óta. Attól hogy ugyanaz a neve, amit most kapsz újonnan avval nem egyezik meg minden paramétere. Ezeknél még egy picivel régebbit használnak a családban (Surface pro 3) és az általad leírt céloknak még az is megfelelne.
Ha jobban tetszik hogy windowsos, minthogy andoridos vagy ios-es legyen akkor tetszeni fog. Igazából rendszer ilyen egyszerűbb felhasználásnál nem feltétlenül az számít, (neked kell eldönteni melyiket kényelmesebb használnod), hanem inkább a teljesítményé és az egyéb hardver paraméterei, viszont ezeket a surfaceket kellemes használni arról van tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#15395) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

Lassan csere érett a HP Pavilion X10 tabletem.
6 éves, és eléggé be van lassúlva már.
Mivel elég szűk a Windows tablet piac, nehezen találok mást helyette.
Ezt néztem ki magamnak: [link] Esetleg tudnátok véleményezni?
A céget is, és a konkrét tabletet is...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#15396) Attici válasza Victoryus (#15389) üzenetére


Attici
őstag

Honnan rendelted és mennyi volt? Billentyűzettel?
Mi a különbség az ubook és a hi10 között?
Mert most ezt néztem ki, mert elég jó az ára.

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#15397) Victoryus válasza Attici (#15396) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Banggoodról jött, ami billentyűzet nélküli volt. +billentyűzettel 95e lett a vége.
Az Ubookban 8GB ddr4 + 256GB -os m.2 ssd van, valamelyikben meg sima flash memória, ami lasabb.
A másik Ubookot meg alig használtan vettem 55e-ért, annyiért jó árban volt. Egy az enyém, egy az asszonyé. 3d-n kívül mindenre elég.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15398) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#15395) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Erre esetleg valami ötlet, vélemény?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#15399) tlac válasza pècsimunkás (#15398) üzenetére


tlac
nagyúr

(#15400) pècsimunkás válasza tlac (#15399) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.