Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15501) miklos3391 válasza this is life (#15500) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Édes Istenem, mit csináltam... Ha ezt tudom, nem veszek windowsosat..Na most már mindegy. Nagyobb baj, hogy 1 óra használat után egyszer csak nem lehet többé belépni a menübe. A képernyőzárat nem tudom feloldani. Még kikapcsolni se tudom. Elképzelhető, hogy valamit rosszul csinálok?

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#15502) this is life válasza miklos3391 (#15501) üzenetére


this is life
Ármester

A képernyő feloldásnak működnie kell, ha más nem felfelé sepersz ujjal a képernyőn, touchpanelen és utána a beütöd a pin kódot , jelszót amit beállítottál, jelszó kikapcsoláshoz egy kis segítség [link] . A gépházban kikapcsolhaó a jelszó kérése (windows hello) ,kikapcsolni zárolt képernyőn is lehet, a kijelző jobb sarkán lévő power ikonra kattintva.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15503) tlac válasza miklos3391 (#15501) üzenetére


tlac
nagyúr

tekints rá úgy, mint egy laptopra
azt sem tudod csak úgy simán összekötni usb-n keresztül, viszont pendrive-ot lehet rákötni átalakítóval

volt egy szériahibájuk ezeknek, ha semmit nem érzékelt a kijelző, akkor lehet belefutottál

(#15504) miklos3391 válasza tlac (#15503) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Igen, azt hiszem sikerült belefutnom ebbe a hibába. Semmire nem reagál a kijelző. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#15505) FirstAndroid válasza Upo (#15497) üzenetére


FirstAndroid
tag

Mit is?

(#15506) Papooo válasza miklos3391 (#15504) üzenetére


Papooo
senior tag

Kb 2 éve jelentkezett valami Lenovo + Atom driver+Win10 ütközés, ezért vagy Win8-cal használd a tabletet, vagy tegyél rá valami őskövület Win10-et, és azonnal tilts le benne mindenféle frissítést.
Több Lenovo tablettel is belefutottam ebbe a problémába.
Felment a Win10, és az első frissítés után nem sikerült többet működésre bírni ez érintést, csak a tiszta telepítés segített rajta, de az is csak az első frissítésig...

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#15507) Upo válasza FirstAndroid (#15505) üzenetére


Upo
addikt

DriverBooster és társait. 15493.
De mindenki azt csinál a készülékével amit akar, csak utána kicsit fura, ha esetleg siránkozás lesz belőle.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15508) FirstAndroid válasza Upo (#15507) üzenetére


FirstAndroid
tag

Ja, hogy azt? Már értem. :R
Elengedtem a kezét végül. :O

[ Szerkesztve ]

(#15509) dzsampi


dzsampi
junior tag

Sziasztok!

Ezidáig iPad-et használtam tabletben csak, de a kisfiam lenyúlta és így kellene még egy eszköz. Gondolkodom, hogy Windows-os tabletet vásárolnék. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy egér és billentyűzet nélkül mennyire használható jól? Van aki iPadról váltott?
Nagyjából neteznék rajta és filmet néznék utazások alkalmával és szobabicikli közben.

Köszönöm szépen! :R

(#15510) tlac válasza miklos3391 (#15504) üzenetére


tlac
nagyúr

szedd le a hátulját és húzd ki és dugd vissza az érintőkijelző kábelét
[link]
aztán ha szerencséd van, hónapokig jó lesz ismét

(#15511) tlac válasza dzsampi (#15509) üzenetére


tlac
nagyúr

használható, de ha nincs szükséged a win-re, akkor nem biztos, hogy ajánlanám, mert kényelmetlenebb, mint egy ipad vagy egy androidos tablet

(#15512) ferko21 válasza miklos3391 (#15504) üzenetére


ferko21
csendes tag

Helló!
Az eszközkezelőben le kell tiltani a(Accelerometers) kijelző elforgatásért felelős szenzort,és utána reboot win...
Újrainditást követően ,a bill kombinációjával lehet forgatni a képernyőt( Ctrl+Alt+jobbra .vagy le,fel,balra .)!
És a HID-kompatibilis érintőképernyős illesztőprogramnak is fen kell lennie.
És remélhetőleg működni fog,sok sikert! Üdv..

(#15513) dafyfy


dafyfy
csendes tag

Sziasztok!
Remélem belefér a témába, mert már nem tudom hol kérhetnék segítséget.
Acer Switch 10e SW03-13
A probléma a következő. Ha TAB mód után visszarakom a monitort a billentyűzetre, nen csatlakoztatja vissza a billentyűzetet és touchpadot se, meg a bennük lévő HHD-t se. Vagyis mintha vissza se raktam volna rá! Csak ujraindítás után áll helyre. Külföldi fórumokon olvasom, h mások is találkoztak a hibával, de megoldást eddig nem találtam meg.
Nem rendszer függő a hiba. Én már így kaptam W10, a hiba fenneált. Csináltam egy Recovery-t, a hiba szintén fennáll. Most újratelepítettem W8.1-el, driverek felrakva (nem egyszerű történet volt a telepítése se), minden műxik, de ez a hiba most fennál. Acer Quick Acces felrakva, hiba így is fennál (telepítés után 1x működött, de azóta se).
Tud valaki vali segítséget?

(#15514) energomatt válasza dafyfy (#15513) üzenetére


energomatt
senior tag

Lehet, hogy ez hiba, de én ilyet csak kikapcsolt állapotban csinálnék.

(#15515) Upo válasza energomatt (#15514) üzenetére


Upo
addikt

Az lényegében egy USB dokkoló. Elvileg annak idején azért (is) találták ki az usb-t, hogy menet közben is lehessen csatlakoztatni/leválasztani.
Te is mindig kikapcsolod a gépet, amikor egeret/billentyűt/pendrive-ot/külső hdd-t csatlakoztatsz?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15516) Upo válasza dafyfy (#15513) üzenetére


Upo
addikt

Pendrive-ról indított live ububntu-val kipróbálnám, ha ott is dobja a hibát, akkor valami hardver gond lehet (csatlakozók, kontakt hiba, kondi/induktivitás/fet/stb hiba az alaplapon, stb. stb.).
Ha ubuntu alatt jó, akkor meg a windows és/vagy driver a hibaforrás.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15517) energomatt válasza Upo (#15515) üzenetére


energomatt
senior tag

Ok. Igyekszem elkerülni a billentyűzet gyakori levételét (Surface pro) akár ki, vagy bekapcsolt állapotban. Egy usb csatlakozó sokkal stabilabb és kevésbé kényes.

(#15518) energomatt


energomatt
senior tag

Tudtok ajánlani valakit aki akkut cserélne egy Surface pro 4-ben elfogadható áron?

(#15519) szeky81


szeky81
tag

Sziasztok!
Remélem jó topikba írok... :)
Adott egy HP elite 1000 G2 windows 10-es tablet. Az a problémám vele, hogy bármilyen hangot/ videót játszok le rajta online pl.: youtube, videa, soundcloud ott olyan, mintha dupla sebességgel játszaná le. Cincog és hallhatóan gyorsabb a sebesség.
Már mindent próbáltam driver frissítés, codek pakk, stb...
Tudtok rá valami gyógymódot?
Köszi a segÍtséget! F.

Szerk.: Letöltött lokális fájlokból is ugyan ilyen. :(

szódabikarbabónábó'

(#15520) Papooo válasza szeky81 (#15519) üzenetére


Papooo
senior tag

Amióta kijött a Win10 nem használok semmilyen codec packot.
Vlc és SMplayer van feltelepítve.
Ha az egyik problémázik valaminek a lejátszásával, a másik biztosan normálisan viszi.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#15521) carr válasza Papooo (#15520) üzenetére


carr
őstag

+1

Esetleg a hangbeállítás oldalon Windows belül is megnézném mivan.

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#15522) szeky81 válasza carr (#15521) üzenetére


szeky81
tag

Full újratelepítés után is ott a probléma. Először arra gyanakodtam, hogy a Chrome-ban valami tanusitvány hiba, de a letöltött zenék is gyorsított formában szólna. Tanácstalan vagyok... :/

szódabikarbabónábó'

(#15523) Upo válasza szeky81 (#15522) üzenetére


Upo
addikt

Ha már nem marad más, akkor megnézném hogy van-e újabb bios. Olyan dolgokat oldott már meg, amiről nem gondoltam hogy köze lenne hozzá.
De még egyszer írom, ha nem marad más! Tabletet könnyen lehet téglázni, és utána nehéz megmenteni (vagy lehetetlen).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15524) 3szli


3szli
tag

Sziasztok.
Van egy windowsos 11 táblagépem Kínából
Eleinte elfordult a képernyő automatikusan. Frissítettem a Drivereket és már nem fordul. Néztem a Gépházba most nem is ajánlja ezt. Van ötlet, hogy csalogassam vissza ezt a funkciót? Vagy nincs esetleg egy egyszerű plagin amit ha nyomkodok elfordul 90 fokot?

(#15525) this is life válasza 3szli (#15524) üzenetére


this is life
Ármester

A gyári drivereket kellene vissza varázsolni, és lehetőség szerint nem frissíteni. Driver booster és egyebeket felejtsd el örökre. Olyan driverre frissült ami nem teljesen felel meg a tabletben lévő hw-nek.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15526) 3szli válasza this is life (#15525) üzenetére


3szli
tag

Ez elméletben jó ötlet de nem igazán tudom hogy varázsoljam vissza nincs gyártó honlap stb

[ Szerkesztve ]

(#15527) this is life válasza 3szli (#15526) üzenetére


this is life
Ármester

Ebben az esetben, bele kell nyugodnod, hogy így marad. Az alaphelyzetbe állítást is jobb elfelejteni mert törlődnek/hetnek azok a driverek, amivel működik az eszköz, és egy full reset után nincs, nem lesz lehetőség pótolni.
Ki a gyártó milyen eszközről van szó, írd meg hátha találkozott vele valaki.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15528) deerMann


deerMann
lelkes újonc

Üdv!

Szeretnék valami jó kis Windows-os tabletet.
Nézelődtem a piacon és a legtöbb esetben csak 8GB memória van a tabletekben. Létezik olyan amelyet lehet bővíteni?
Mit gondoltok milyen hátrányai/előnyei vannak a Windows tableteknek?

(#15529) tlac válasza 3szli (#15526) üzenetére


tlac
nagyúr

sokszor meg lehet találni azért a drivert itt-ott, de nem írtad a típust
ha más nem, keresd fel a kínai eladót, hátha tud segíteni

(#15530) tlac válasza deerMann (#15528) üzenetére


tlac
nagyúr

nem hinném, hogy nagyon létezne bővíthető
a win-nek az előnye, hogy a win-es programjaidat tudod futtatni, meg OS frissítésben elég jó, gyakorlatilag egy mini pc
másik oldalról viszont kényelmetlenebb használni, mint mondjuk egy android-ot vagy ios-t
a legtöbb program nincs érintőkijelzőre felkészítve

(#15531) novoszath


novoszath
senior tag

adott egy HP elitepad 900 G1 nem tudom hogy a rendszert mikent huzza rajta ujramert reco particio nincs kez alol vettem csak kizarolag toltorol mukodik es csak akkor kapcsol be ha lehuzom az aksit ez mitol lehet?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#15532) this is life válasza novoszath (#15531) üzenetére


this is life
Ármester

A rendszert MCT-vel létre hozott win10 telepítővel fel tudod telepíteni, ha most is van és működik rajta a windows akkor elég egy alaphelyzetbe állítás teljes törléssel, szükség esetén driverek telepítése és használhatod is.

Esélyes hogy cella zárlatos vagy más gondja van az akksinak, akksi elektronikának, ami miatt csak a kivétele után kapcsolható be a gép.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15533) novoszath válasza this is life (#15532) üzenetére


novoszath
senior tag

az alaphelyzetbe allitas nem mukodik mert nincs rajta helyreallitasi particio nem tudok rajta semmit futtatni mert levan vedve mindenhez admin jelszot ker ezert csak a teljes gyalu segit rajta pendrive ra csinaljak egy win10 telepitot MCT vel ha jol gondolom

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#15534) this is life válasza novoszath (#15533) üzenetére


this is life
Ármester

Ha jelszóval védett, akkor vagy linux-os okossággal lehet törni és megszerezni a root jogot (már ha a bios nem jelszó által védett). A másik út amit fentebb írtam és te is vissza kérdeztél rá a windows 10 media creation tool segítségével telepítőt létre hozni pendrive-ra. Ha a bios védve van jelszóval és nincs lehetőség az usb boot-ra akkor nem kivitelezhető a telepítés.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15535) novoszath válasza this is life (#15534) üzenetére


novoszath
senior tag

linux al mikent tudom megszerezni a jogot mert azt irja ki hogy vannak folyamatok amit a szervezet kezel mikent tudom kiiktatni? :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#15536) this is life válasza novoszath (#15535) üzenetére


this is life
Ármester

Milyen linux alól milyen programmal próbálod össze hozni a jelszó törlést?
Anno nekem, linux alapú parancssoros boot médiával sikerült összehozni, nem céges policy szerint beállított gép volt, hanem csak sima home, helyi fiókkal és elfelejtett jelszóval, ami miatt be sem lehetett lépni a gépbe, windowsba.
Ezt a módszert használtam [link]
Ha AD vagy ms fiókjelszó védi akkor nem fog működni a fenti módszer, helyi fiók de titkosított meghajtó esetén a gépen tárolt fájlok nem lesznek elérhetőek, hiába töröd fel a usert/admin accountot.
Egyszerűbb lenne letúrnia wint és újra telepíteni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15537) novoszath válasza this is life (#15536) üzenetére


novoszath
senior tag

mar megtettem hogy leturtam de nem fogadja el a serialt ami a gep hatuljan van :W
az miert van hogy nincs bios a gepen azt mikent lehet vissza rakni?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#15538) this is life válasza novoszath (#15537) üzenetére


this is life
Ármester

Több oka is lehet, pl az serial kód más windows licence-re szól (home, S..stb), vagy nem w10 hanem w8 licence amit csak kerülőúton fogad el az ms,vagy épp rossz helyen akarom megadnia licence kódot, nem vártál eleget, hogy aktiválódjon..etc

Aktiválás ügyben ide írj (w10 fórum) hátha tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15539) novoszath


novoszath
senior tag

win 8.1 updaltem a 1607 es win 10 el de onnan tovabb nem tudom frissiten esetleg van ra megoldas hogy a tobbi frissites is felmenjen? :F :W :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#15540) this is life válasza novoszath (#15539) üzenetére


this is life
Ármester

Hw függő, hogy meddig engedi frissülni, elvileg a cpu-nak támogatnia kell a sse2,pae,nx,wddm1.0,dx9 funkciót, viszont esélyes, hogy nálad vakólami win hóbort miatt nem jön össze az update-t.
Saját vason amikor ugyan ez a gondom volt, a win alaphelyzetbe állítás segített, vagy az újra telepítés saját adathordozóról.
Jobb ötlet lett volna, a hosszadalmas frissítési procedúra helyett, win8.x-et átugorva alapból friss windows 10-et telepíteni.
Ui: ez a kérdés is inkább a windows topikba való, előbb kapsz választ és hathatós segítséget.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15541) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Acer Iconia W1-810, windows 10-el telepített tablet.
Ismerőstől kaptam, töltő adapter és kábel nélkül.
Olyan problémám lenne, hogy amikor a win10 fut és az itthoni töltőkábelek és adapterek közül bármit párosítok hozzá, akkor csak a csatlakoztatva feliratot adja ki az akkumulátor ikonnál. Rosszabb esetben lassan merül.

Ha kikapcsolom az eszközt és úgy teszem töltőre, akkor kb. 4-5 óra alatt feltölt (egy töltés volt eddig és otthon kellett hagynom, így pontos időt nem tudok a töltésre)

Van valamilyen beállítás a win-ben, hogy töltsön az eszköz vagy az itthoni kábelek és adapterek nem megfelelőek ahhoz, hogy a windows futása alatt tölteni tudják azt.
(van 65W-ostól kezdve szimpla 5, 10 W-os töltésig minden)

Annyit már sikerült kiderítenem, hogy a gyári töltője 10 W-os volt...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#15542) tlac válasza sebijani1982 (#15541) üzenetére


tlac
nagyúr

gyári töltő adatlapját kellene megkeresni (dc output)
meg az is kérdés, hogy min keresztül próbálod tölteni (usb vagy van külön csatlakozója)

(#15543) sebijani1982 válasza tlac (#15542) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Sajnos kizárólag a Micro USB-n keresztüli töltésre van lehetőség.
Micro-SD kártya és jack foglalat valamint a mikrofonnak van egy pici lyuk az eszközön.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#15544) szilagj válasza sebijani1982 (#15541) üzenetére


szilagj
csendes tag

Ez enyém ugyanezt csinálja.

(#15545) sebijani1982 válasza szilagj (#15544) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Csináltam egy alaphelyzetbe állítást az eszközön lévő rendszer segítségével. (Volt olyan opció is, hogy külső adathordozóról vagy friss letöltéssel)
Aztán feltöltöttem a tabot teljesen, kikapcsolt állapotban.
Ezután OTG-n keresztül egy USB-Hub-ba bedugtam egy egeret, billentyűzetet...
Így kezelhető lett a tab.
Driver vadászat, majd telepítés után már volt BT és ami a lényeg: Érintőkijelző.
Aztán egy újraindítás után már a töltés tesztelés következett, immár érintés vezérléssel vagy épp BT billentyűzet és egér használata mellett.
Kezdetben ugyanazt produkálta, azaz nem volt töltés Windows alatt.
Aztán egy kis idő (fél óra?) után az egeret az akku ikonja fölé vittem és már azt az információt írta, hogy a teljes töltöttséghez x perc, y másodperc szükséges...
De töltésanimáció nincs továbbra sem...

Többszöri töltővel, töltő nélküli újraindítás után kijelenthetem, hogy pár perc után kijelzi, hogy mennyi idő kell a teljes feltöltéshez és ugyan animáció nélkül, de valós töltést produkál a tablet. Ha nyúzva van, akkor szinten tart vagy lassan tölt bele 1 - 1 %-ot, amikor kicsit tehermentesül, akkor szépen kúszik fel a töltés...

Nem tablet elrendezés, hanem Asztali verzióban lett/lesz az eszköz használva.

Szóval számomra továbbra is F S T probléma volt, hogy miért nem töltött korábban.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#15546) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Szükségem lenne egy tabletre, amivel leginkább filmeket néznék út közben, edzőteremben kardió közben, illetve netezgetnék.
Van egy eladó surface pro 9 és elgondolkodtam a vásárláson. Tudnátok kérlek véleményt mondani arról, hogy mennyire használható billentyűzet, egér nélkül a tablet?
Sosem volt még windows-os tabletem. iPad-em volt, azzal meg voltam elégedve. Hagyjam szerintetek a surface-t és vegyek egy iPad-et vagy vegyek egyet?

Mivel nincsen szinte piaca, ezért az nem játszik, hogy megveszem próbára és utána eladom :( :R

(#15547) Papooo válasza smallmer (#15546) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor inkább egy occót nézz itt az aprón.
Chuwi Ubook 42-45 körül szaladgál.
Ilyen alap dolgokra tökéletes, de excel táblát szerkeszteni ne ezzel akarj, mert ott már a méret adta kényelmetlenségekbe ütközöl.
A windowsnak is megvannak a maga előnyei :anno 8"-os tablettel usb-n keresztül külső írólem még dvd-t is írtam. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#15548) smallmer válasza Papooo (#15547) üzenetére


smallmer
őstag

leginkább az érdekelne, hogy mennyire használható a gép tablet üzemmódban. Tehát jó-e a virtuális billentyűzet, könnyen kezelhető egér nélkül?

Köszönöm!

(#15549) Papooo válasza smallmer (#15548) üzenetére


Papooo
senior tag

10" fölött már egészen jól használható a virtuális billentyűzet

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#15550) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok! elgondolkodtam egy gen 5-6 intel i5-ös Pana toughbook vételén. Mennyire tudjátok ajánlani a családot?

Nálunk 100-150 fontért kapható egy-egy példány. Csillagászati távcsővezérlésre kéne (harmat, sötétbenfelrugom, leejtem kocsiba visszapakoláskor, stb) ahol jól jön, ha masszívabb a kicsike. Igazából ennyit egy 13"-os laptopért is elkérnek hasonló kiépítettségben, bár el tudom képzelni, hogy egy normál lapos nagyobb akksija tovább bírja...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.