Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) kew


kew
senior tag

hali!

egész nap csináltam egy xls-t, amit véletlenül pendrive-ra mentettem folyamatosan szerintem. nem távolitattam el a winnel a pendrive-ot, mielőtt kinyomtatam a windozt, msot pedig sehol sem találom a doksit :W :W :W

van valahogy esély visszahozni? gondolom cachelte, és nem rakta rá a pendrivera... valahol meg van ez a winyon, vagy cseszhetem és kezdjem ujra? :(

thx

(#5852) Loretto válasza roPHka (#5843) üzenetére


Loretto
veterán

Remélem jól értelmeztem a gondodat, és ez segíthet.

Soirée...

(#5853) kraftxld válasza kew (#5851) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Getdataback-et ráeresztheted, hátha.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5854) kew válasza kraftxld (#5853) üzenetére


kew
senior tag

hát nem hozta vissza, legalább is nem leltem meg. no mind1, ha holnap sikerül levizsgáznom, akkor igazából lényegtelen :)
csak baromira felhúzott, hogy egész nap gürcöltem vele, aztán mire hazajövök eltűnik :) illetve rá sem került a pendrivera... legalább ezentúl erre is figyelek :)

(#5855) PazsitZ válasza kew (#5854) üzenetére


PazsitZ
addikt

Esetleg a Documents and Settings\user\Local Settings\Temp\-ben nézd még meg hátha ott van. (nem biztos, hogy doc kiterjesztéssel!)

- http://pazsitz.hu -

(#5856) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Egy érdekes dolgot vettem észre a gépen. Szépen elmesélem: hajdanában danában 5 részre partícionáltam a winyómat és felpakoltam az elsőre az XP-t. Később felraktam a másodikba egy másik XP-t. Innentől indításnál ki lehetett választani, hogy meik induljon. Ez így ok, rendbe van...DE! Letöröltem a 2. XP-t a 2. partícióról és a 2.,3.,4. és az 5. partíciót egybevontam (le is formáztam), majd telepítettem rá a Vistát, ez is ok. Viszon innentől jött az a zavaró tényező, hogy az indításnál mikor kiválasztom, hogy az 1., azaz az XP induljon, alatta még mindíg ott van és ki lehet választani a 2. XP-t. Azt hogyan lehet onnan eltűntetni? Remélem valamennyire érthető amit írtam. (Még én is nehezen igazodtam ki ezen a hosszú szövegen, mikó visszaolvastam. :DDD ) Pls help (még nem próbáltam ki mi lesz, ha rányomok a másik XP-re, de az biztos, hogy má nincs fenn a gépen).
Kösszépen. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5857) #96302336 válasza JetiRulez (#5856) üzenetére


#96302336
törölt tag

A boot loader-t kell átszerkesztened.
jobb klikk sajátgép, tulajdonságok speciális, indítás, és helyreállítás, beállítások, szerkesztés.
Itt csak ki kell törölni a fölös oprendszerhez tartozó sort.
Elvben :)

[ Szerkesztve ]

(#5858) kelen


kelen
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek az miért van ha rádugok egy pendrive-ot a gépbe, elölre hátra tök mind1 hogy hova akkor lelövi az internetet.
Sose találkoztam még ilyennel, lenne erre vmi megoldás?

(#5859) REDeath válasza kelen (#5858) üzenetére


REDeath
őstag

egyetlen tippem hogy valamiért ütközik a hálókártyával (pl. IRQ), de tényleg csak tipp, ilyet énse hallottam még :)

ui: csak pendrive? vagy bármilyen usb adattár?

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#5860) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Üdv Mindenki!

Most szereztem +1GB RAM-ot a gépbe, így már 2GB-om van. Ekkora mérethez mekkora virtuális memót állítsak be?
Mennyi a szükséges/ajánlott/hasznos, ami ehhez a ram mérethez kell?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5861) REDeath válasza Dr. Romano (#5860) üzenetére


REDeath
őstag

tipikusan mindig a másfélszerese a ramnak, de 2 GB-al lehet hogy nincs is rá szükséged... de azért jó ha van, de 1 GB bőven elég szerintem

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#5862) brd válasza Dr. Romano (#5860) üzenetére


brd
nagyúr

Én pl. 0-val nyomom, már vagy fél éve (szintén ennyi RAM-mal). Elsősorban attól függ, hogy milyen tevékenységet végzel a gépen. Pl. ha marhanagy képeket szerkesztesz, renderelsz, és hasonló memóriaigényes tevékenységek, akkor lehet, hogy kevés lesz a 2 GB is. Nézegesd néha a Feladatkezelő Teljesítmény fülén a Csúcsértéket. Ha az olyan 1700000 fölé megy, akkor néha-néha azért szükség lehet a virtuális memóriára is, ilyenkor érdemes beállítani legalább 512 MB-ot.

The only real valuable thing is intuition.

(#5863) Dr. Romano válasza brd (#5862) üzenetére


Dr. Romano
veterán

REDeath:
Jelenleg én is még 1GB-ot állítottam be v.ramnak. :)

brd:
Hát nem tudom, egyelőre nem merem levenni nullára, mert azért futtatok pár ram igényes játékot is (Crysis, Oblivion, stb...) és nem tudom ezekre hogyan hatna a kikapcsolnám.
De kipróbálom 512-vel is hogy megnézzem van e különbség.

Köszi a tippeket! :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5864) daninet


daninet
veterán

helló!
gyors kérdés mert vindózt telepítek de izibe:
Ha most XP-ről kimentem a leveleimat a Doc&Settings-ből .dbx formátumban akkor Vistába be tudom majd rakni őket? Nagyon fontos lenne csak nincs kedvem elmentegetni wml-be mindent :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5865) Poctar válasza daninet (#5864) üzenetére


Poctar
senior tag

Bár még nem próbáltam, de szerintem nem fog menni a .dbx-es megoldás.

(#5866) Kernel válasza daninet (#5864) üzenetére


Kernel
nagyúr

Noha nemrég láttam egy másik fórumon, valaki kifejezetten sértőnek találta a Google ajánlását, pedig az sok esetben azonnal válaszol, míg fórumon lehet várni... Mondjuk, annak a figurának más szempontból is volt egy kis "beütése".

Csak két szót kell beírni: Vista dbx

Egyébként én szoktam alkalmazni olyan trükköt is, hogy az OE ablakában az összes levelet kijelölve (Ctrl-A), egérrel egyszerűen áthúzom az Asztalra, ott is egy új mappába.

Ennek során *.eml fájlok fognak keletkezni. Ugyanez működik visszafelé is, tehát mappából az OE ablakába, azon belül a kívánt almappába, lehet toloncolni a leveleket.

De az eml fájlok nyilván önmagukban is achiválhatók, nem biztos, hogy mindenkinek muszáj visszapakolni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5867) daninet válasza Kernel (#5866) üzenetére


daninet
veterán

tudom tudom engem is idegesít ha nem guglizik valaki csak itt gyorsan szoktak válaszolni meg most amugy is van egy órám mert másolja a backup-okat (biztos ismered ezt az oldalt www.treck.hu/google :D )
Rá is gugliztam végül és egy gyerek valahol azt írja hogy a Vista Outlook-ja be tudja tallózni a dbx-et és csnál belőle olyat ami neki jó valami flo-t. A mappába húzás nemjó mert a levelek 90%-ának csatolt állomány van. :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5868) Kernel válasza daninet (#5867) üzenetére


Kernel
nagyúr

Már akinél, de én néztem a csatolt fájlokat is, nekem nem tűnt el.

Szövegesen átkódolódott, bele az eml fájlba, később meg is tudtam nyitni. Ezek egyébként kisebb méretű csatolt fájlok voltak.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5869) kew válasza PazsitZ (#5855) üzenetére


kew
senior tag

ezeket már végig néztem, de sajna nincs sehol.
de sikerült levizsgázni, igy már nemkell ugyse :))

(#5870) JetiRulez válasza #96302336 (#5857) üzenetére


JetiRulez
őstag

Csak elvben, mert indításkor még mindíg ott van a másik Windows felirata.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5871) Oracle


Oracle
senior tag

Hello!!

A lomtárat hogy tudom eltüntetni az asztalról?

(#5872) Andie válasza Oracle (#5871) üzenetére


Andie
őstag

Legegyszerübben TweakXP-vel. Egy rakás egyéb frankó dolog is beállitható vele.

De ha nem félsz a registryben túrkálni, akkor:
- keresd meg a köv. kulcsot a registryben:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace
- töröld az alábbi alkulcsot: {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

Nem kell újrainditani a gépet, pár másodperc múlva magától eltünik a kuka.
Ha vissza akarod állitani, csak ismét létre kell hozni a fenti albejegyzést.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#5873) REDeath


REDeath
őstag

Hi, na ma feltettem a rendszert az új sata vinyóra és énis beszoptam.
25-ször megy végig a csík mire bebootol a szűz rendszer...
mondom biztos nvidia sata driver kell neki. felteszem, ere eltávolítható meghajtóként látszik, ahogy másoknak is a neten...
nForce driverek közül bepipáltam mindent másodjára, de az audiovezérlőt ugyanúgy nem tette fel...
és a legdurvább, hogy ugye kábelnetem van, MAC cím szerint azonosít, de mivel újonnan telepített rendszer ezért az alaplapi ethernet vezérlőt fel kellett még tenni, de a legújabbat akartam és ezért egy PCI-os realtek kártyába dugtam a kábelt, és simán kapott IP-t. jó, driver letölt , feltesz, látja is a kártyát, de viszont IP-t már nem kapok rá. ekkor jutot eszmbe hogy megállj, mer it mac cím szerint mennek a dolgok,de akor hogy volt netem a másik kártyával? és mér nincs a mostanival? (amivel eddig volt? :S )
De valahogy a sata-s hülyeség jobban idegesít. most megnézem milesz ha viszarakom mellé a régi ata vinyót, azt csak azért húztam le, hogy telepítésnél C: legyen az új rendszerpartíció... remélem ha visszarakom akkor megoldódik a hülye boot probléma.. ja és nvidia ide drivereket szedem is le.
Ja és a vinyót hol tudom állítani, hogy milyen módba menjen, sata1,5 Gb/s vagy 3 Gb/s ?? lehet hogy ez is a baja...
help me :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#5874) akaido válasza JetiRulez (#5870) üzenetére


akaido
addikt

Szerintem a boot.ini fájlban kell törölni a már nem létező partícióról induló WinXP-re vonatkozó bejegyzést. Ez nem befolyásolja a dual boot-ot mert azt a Vista intézi.
(+jegyzem, hogy én is benyaltam a dolgot, ugyanis tegnap az xp mellé telepítettem a Vistát egy üres partícióra, erre nem indult a xp, szóval lehet vak vezet világtalant)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5875) JetiRulez válasza akaido (#5874) üzenetére


JetiRulez
őstag

Igen a boot.ini-ből törültem a másik Win bejegyzését, de még mindíg ott a másik Win az indításnál. Szerintem hagyom az egészet a p****ba, semmi értelme vele szarakodni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5876) Kernel válasza JetiRulez (#5875) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szerkesztési hiba szokott lenni általában, fent a default sort is át kell írni, értelemszerűen. Vagy másold be ide...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5877) zvaragabor


zvaragabor
senior tag

Üdv.

Hatalmas problémám van, van egy mp3 lejátszóm, eddig ment minden vele rendesen, bedugtam, cserélhető lemezként felismerte az XP, most meg bedugom, és valami MTP media player-ként ismeri föl. Csak a winamp, és wmp szerepel a műveletek listájában a kis ablakban, ráadásul nincs ott az kis systray ikon, amivel el tudom távolítani az óra mellett, és a sajátgépben sincs ott a meghajtó ikonja.. Az mp3 lejászómenüjében látom ezt az MTP akármi mappát, de nem tudom törölni.
Windows Media Player 9-em van.
Másik USB portba bedugva is próbáltam, ugyan ez.

Mivel tudom ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#5878) Cufter


Cufter
tag

Hali!

Meg kellene változtatnom -újratelepítés nélkül- az xp seriálját és product key-jét(legalizálás), de semmi használható programot nem találok. Nem tudtok egyet?
Csak legvégső esetben akarok én a registryben kotorászni.

Köszi :R

(#5879) Cufter válasza zvaragabor (#5877) üzenetére


Cufter
tag

Az mp3 lejátszódonn lehet állítani, hogy milyen módban szeretnéd használni:
-mint egy pen drive-ot, és így könnyen másolhatsz rá TC-rel is /MSC mód/
-vagy mint zenelejátszó, ilyenkor főleg a media player segítségével /MTP mód/

(#5880) zvaragabor válasza Cufter (#5879) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Mp3 lejátszómban nem találtam ilyen beállítást.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#5881) Kernel válasza Cufter (#5878) üzenetére


Kernel
nagyúr

A mennyiségi licenc termékkulcsának módosítása Windows XP SP1 vagy frissebb Windows XP rendszerű számítógépen: [link] A link egy programot is tartalmaz: MLKodModositas2600.vbs

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5882) Panthera


Panthera
őstag

ezt nem ide akartam...

[ Szerkesztve ]

(#5883) Kernel válasza Kernel (#5881) üzenetére


Kernel
nagyúr

Vagy ha talán túlzás is programnak nevezni, mindenesetre egyszerű a használata.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5884) JetiRulez válasza Kernel (#5876) üzenetére


JetiRulez
őstag

[boot loader]
timeout=15
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /fastdetect /NoExecute=OptIn
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /fastdetect

A legalsó sor lenne a másik Windóz, amit törültem, de hiába törlöm ki ezt a sort, mégis ott van indításnál. Szóval mit is kéne a default-nál átállítani?
Kösszépen.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5885) Kernel válasza JetiRulez (#5884) üzenetére


Kernel
nagyúr

Talán ez egy másik boot.ini. Azt a rejtett fájlt kell keresni, amelyik az aktív partíció gyökerében van. Bár a Vista készít a boot.ini-ről egy backup fájlt is, de ha jól emlékszem, az nem játszik szerepet. Nem is igen játszhat, mivel mikor XP-t választunk, az ntldr-hez kerül át a bootfolyamat, az pedig a mellette lévő boot.ini tartalmát nézi.

Zavart okozhat esetleg a Windows alapértelmezett hülyesége, vagyis a kiterjesztés elrejtése.

Partíciókkal való kavarás során én úgy szoktam áttekinthetőbbé tenni a dolgot, hogy a képernyőn megjelenő szöveget módosítom:

Microsoft Windows XP Professional - magyar
Microsoft Windows XP Professional - magyar

szöveg helyett

XP 1
XP 2 stb.

Tehát, ha nem ezt látom a képernyőn, rögtön tudom, hogy másik partícióról, vagy akár másik vinyóról bootolt a gép, vagy nem jó boot.ini-hez nyúltam stb.

Esetedben például:

[boot loader]
timeout=5
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="XP 1" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINDOWS="XP 3" /noexecute=optin /fastdetect

Jut eszembe, ha beírod, hogy:

timeout=00

...akkor eltűnik a menü és a default rendszer indul.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5886) Loretto válasza JetiRulez (#5875) üzenetére


Loretto
veterán

Ezt olvasd át.

Soirée...

(#5887) laragirl83


laragirl83
őstag

Hm, tudom 32bites XP nem képes 4GB mamóriát kezelni, de elvileg ilyen 3.5-3.6GB-ot kellene látnia, nem?
Ezzel szemben nekem csak 3GB-ot mutata XP... pedig mintha első boot alkalmával 3.60GB lett volna ... :F
Erre vmi 5let?

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5888) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Mégeccer kösszépen.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5889) kraftxld válasza laragirl83 (#5887) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5890) laragirl83 válasza kraftxld (#5889) üzenetére


laragirl83
őstag

jó ezt a kapcsolót már beiktattam boot.ini-be, csak akkor sem értem, mintha tegnap este mikor betettem ramokat, az XP 3.60GB mutatott.... vagy ez tök lehetetlen? most meg csak kereken 3.00gb... :F

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5891) DZs


DZs
senior tag

Xp Sp2-nél van olyan, hogy ha nagy a virtuális memória, akkor a windows a ramok helyett azt használja?

(#5892) Cufter válasza Panthera (#5882) üzenetére


Cufter
tag

Ez csak a kulcsot módosítja. De nekem a sorozatszámot is kell. Nem? :F

(#5893) John_Doe


John_Doe
senior tag

Sziasztok! Volna egy kis problémám.
Van egy winyóm ami mobil rack-ben van és nem mindig használom, ma viszont mikor használni akartam és bekapcsoltam a win nem látta. Pár reseteléssel és bios turkálással eltöltött perc után kiderült hogy ha elindítom a hardver hozzáadása varázslót mielőtt az leellenőrizné a gépet a win rendesen felismeri a winyót. Mit és hol kavarhattam el és hogyan állítsam helyre?

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#5894) Cufter válasza John_Doe (#5893) üzenetére


Cufter
tag

Nekem ilyet akkor csinál ha nincs biosba beállítva a winyó.

(#5895) pityu21


pityu21
csendes tag

SZIASZTOK AZT SZERETNÉM KÉRDEZNI VAGYIS MONDANI HOGY VETTEM 1 UJ GÉPET ÉS NEM JO A HANGKÁRTYÁM FELTETTEM A Z ILLESZTÖ PROGIT DE A HANG ÉS AUDIO EZKÖZÖKBE NEM LEHET ÁLLITANI SEMMIT ÉS AZT IRJA KI HOGY NINCS HANGEZKÖZ 2002-ES XP-M VAN EZ BEFOJÁSOLHATJA A MÜKÖDÉSÉT AM AZ ALAPLA ASUA M2N INT HANG KÁRTYÁVAL LÉTSZIVES SEGITSETEK MI LEHET A BAJ . MOST AZ XP REBORT AKAROM FELTENNI IGY HÁTHA JO LESSZ :O !!!!!!!!!!!!4 :O

(#5896) John_Doe válasza Cufter (#5894) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nem értem kristálytisztán mire gondolsz. A bios látja a winyót, és mivel nem mindig használon nem akarom (és eddig se volt) fixen beállítani az értékeit.

Shal'kek nem'ron!

(#5897) kalló válasza pityu21 (#5895) üzenetére


kalló
aktív tag

itt nem nézik jó szemmel ha csupa nagy betűvel írod a hozászólást!
biztos feltetted az illesztőt?a gyár cdről kéne felpakolnod annak működnie kell!
vagy ha az nem megy szedd le innen az alaplapodhoz való drivert!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#5898) PazsitZ válasza pityu21 (#5895) üzenetére


PazsitZ
addikt

Először is netikett!: Ne írj csupa nagybetűvel, mert az kiabálásnak számít, használj kis- és nagybetűket is!
Másodszor maga az is zavaró, hogy nincs mondatra tagolva a mondandód. De az végképp, hogy ráadásul teljesen zavaros, amit leírtál.

Megoldásként azt tudom javasolni, próbáld először az alaplapi drivert, ha integrált kártya.
Ha nem integrált gondolom kaptál hozzá cd-t. Ellenőrizd biztos jó drivert tettél-e fel.
Ha nincs hozzá CD, avagy jót raktál fel és azzal valamiért nem működik, szedd le a gyártó honlapjáról a legfrissebbet és azzal próbálkozz.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#5899) kalló válasza John_Doe (#5893) üzenetére


kalló
aktív tag

ha a mobilrack-ed ide-s akkor lőd be fixen slave-ra vagy master-ra ne hagyd cabel-selecten attól mert nem mindig akarod használni nem fog ez bekavarni. A másik dolog nekem volt már olyan hogy frissítés után reboot és újra feltelepíti a már eddig használt slave winyót.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#5900) John_Doe válasza kalló (#5899) üzenetére


John_Doe
senior tag

A DVD író fixen master a rack autodetect a biosban, a benne levő winyó slave-re jumperelve, win update kb egy hete volt és máig rendesen ment :F

Shal'kek nem'ron!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.