Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) negyedes válasza catroot (#2649) üzenetére


negyedes
addikt

kemeny arc vagy. :C (szigoruan a jo iranyba :P )

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2652) catroot


catroot
veterán

Jönnek mindjárt itt a "comming out"-ok ;]

@btudos

Bevagyol jelölve.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2653) Barthezz2 válasza balcsida (#2635) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

éshakihúzomamadzagotakkornemetír? :D

Everybody lies.

(#2654) Lall válasza balcsida (#2647) üzenetére


Lall
veterán

Noket is kell hivni, el ne laposodjon a buli. Partyyy Time! :D

catroot: Ha hazaerek megboklek. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2655) catroot válasza Lall (#2654) üzenetére


catroot
veterán

Remélem nem a csodapaszullyal! :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2656) gzbotii válasza Barthezz2 (#2653) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem igen, elvegre ez a lenyege az oldalnak, nem :P?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2657) mukibuci válasza catroot (#2655) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

reménykedj csak :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2658) negyedes válasza gzbotii (#2656) üzenetére


negyedes
addikt

tipikus kolozsvari egyetemista vagy. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2659) gzbotii válasza negyedes (#2658) üzenetére


gzbotii
veterán

Miert is? ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2660) negyedes válasza gzbotii (#2659) üzenetére


negyedes
addikt

ha mert sztereotipia na, mindenki hasonloan nez ki arra fele. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2661) gzbotii válasza negyedes (#2132) üzenetére


gzbotii
veterán

"Mert azok meg oszinten visitanak. Az en baratnom, meg most is oszinten....."

Mar kezdem erteni ;] :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2662) negyedes válasza gzbotii (#2661) üzenetére


negyedes
addikt

Elmult mar 18, regen. ;]

:O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2663) gzbotii válasza negyedes (#2662) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem kell bankodni ezert :P
Igen lattam (ber eloszor neztem kicsit neztem ferden)..bar nem olyan regen... ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2664) negyedes válasza gzbotii (#2663) üzenetére


negyedes
addikt

Mindjart masfel ev az mar. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2665) gzbotii válasza negyedes (#2664) üzenetére


gzbotii
veterán

Amugy meg, egy ismerosod azt hiszem, ott lakott Kolozsvaron, ahol most en.
Marmint amig egyetemista volt itt volt alberlten, evel a bandval :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2666) negyedes válasza gzbotii (#2665) üzenetére


negyedes
addikt

Ki az? Eleg a keresztnev is :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2667) gzbotii válasza negyedes (#2666) üzenetére


gzbotii
veterán

Robert

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2668) catroot


catroot
veterán

Milyen csata megy már a "Mindenütt hódít az Android" topkban :D

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2669) Lall válasza catroot (#2668) üzenetére


Lall
veterán

Baz épp most olvasom. Nagyon kemény. De kiderült, hogy RaveForce a "soha többet android" aláírást "ismét androidra" cserélte. Gondolom Motorolat vett. ;] Amúgy mennyi frusztrált ember van a világban... Biztos az android hibája. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2670) gzbotii válasza catroot (#2668) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat en eddig tiszteltem a tagot...de a hsz-je elso felben leirt dolgok kicsit "kiabranditottak"
Igy nem lessz ma cooming out reszemrol :(

;]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2671) catroot válasza Lall (#2669) üzenetére


catroot
veterán

Éljen a következetesség! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2672) Blyan válasza catroot (#2636) üzenetére


Blyan
félisten

En is bepipaltalak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2673) pushalias válasza catroot (#2668) üzenetére


pushalias
addikt

„Én láttam már olcsó andoridos telót, és inkább villával kaparnám ki a szemem, minthogy azzal szívjak.”

Na, ezen a beszóláson leültem egy kicsit. :D

Honor 9 / HP 8470P

(#2674) Blyan válasza gzbotii (#2670) üzenetére


Blyan
félisten

Csávókám, N9-et próbáltál már? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2675) mukibuci válasza Blyan (#2672) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

be? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2676) gzbotii válasza Blyan (#2674) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez most, hogy jon oda? Vagy ide?
Amugy, nem ..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2677) Blyan válasza gzbotii (#2676) üzenetére


Blyan
félisten

Oda sehogy, csak lusta voltam leírni a neved, ezért válasz lett. :D Szóval nem?

Kár, érdekelt volna mit tudsz mondani róla.

(#2675) mukibuci

Meg-, vagy ki? :D Melyik a helyes?

(#2678) btudos

Viszi, vágja, sőt strímeli is ha kell. Bléd maga az isten f@sza, csak könnyebb!

Nem olyan könnyű megunni, de ócsóért vannak az N9-ek, szóval érdeklődöm. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2678) btudos válasza pushalias (#2673) üzenetére


btudos
veterán

Nem láttál még Blade-et, az a FullHD filmeket is akadásmentesen viszi ;]

Blyan: Unod az iOS-t? :P

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2679) mukibuci válasza Blyan (#2677) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én a lepippantásra gondoltam ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2680) balcsida válasza Blyan (#2674) üzenetére


balcsida
senior tag

Szivesen kipróbálnám, asszem szerválni kell valahonnan egyet... :C

(#2681) Blyan válasza mukibuci (#2679) üzenetére


Blyan
félisten

Egyrészt nem az én világom.. :D És sisakrostéllyal nehéz is lenne. :DDD

(#2682) gzbotii

Itt 50-70 között vannak az aprón.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2682) gzbotii válasza Blyan (#2677) üzenetére


gzbotii
veterán

Nallam a proba N9-nel az 15p nyomkodas es kb 2 ora YT videoanyag nezgetes volt...
Sajnos allig talalni hasznaltat, ami van meg horror aron sokszor...de ha addig elek is (ramegy a penzem->ehalal) kiprobalom :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2683) mukibuci válasza Blyan (#2681) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szóval erre is az erőt használod :D

force blowjob :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2684) Blyan válasza mukibuci (#2683) üzenetére


Blyan
félisten

Naná, de a képesség amit mondani akartál, a mind trick. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2685) catroot


catroot
veterán

Na, egyik haveromat éppen most beszélem rá, hogy invesztáljon csak be egy wp8-as telóba.

;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2686) pushalias válasza mukibuci (#2683) üzenetére


pushalias
addikt

Bakker, kicsit nem figyelek, és átalakulunk retro BDSM kinky amateur granma midget casting bukkake milf college frat party hardcore anal brute force vintage cumshot lesbian deepthroat virgin shemale teacher hacker klubbá, aztán jönnek a moderátorok ...

... és beszállnak ők is ...

Honor 9 / HP 8470P

(#2687) Blyan válasza catroot (#2685) üzenetére


Blyan
félisten

ámen! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2688) btudos válasza catroot (#2685) üzenetére


btudos
veterán

Én tovább terjesztem a rendszert a családban, nagyapám állt most rá a 8X-re (így is majdnem biztos vagyok benne hogy az egy családban fellelhető WP telefonok száma nálunk a legnagyobb, de még tolom a szekeret, biztos ami biztos :P ), lehet hogy a Telenornál beleugrik :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2689) catroot válasza btudos (#2688) üzenetére


catroot
veterán

Oda lehet én is beleugrom majd, utána érdeklődöm, hogy a 8X-et vállalkozóival el lehet-e hozni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2690) btudos válasza catroot (#2689) üzenetére


btudos
veterán

Elég jó áron van egyébként, de nem veszek függő telefont,így nekem nem volt alternatíva :N

franc0: Üdv a csapatban! :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2691) franc0


franc0
őstag

A Tré Lumia 800 akciójának nem tudtam ellenállni, így vettem hétfőn egy Lumia 800-at.
Minden OS-t használtam már korábban, kivéve ezt.
Ez a telefon valami k*rvafasza gyerekek, mind a vas, mind az OS. Nem értem, miért nem viszik mint a cukrot...

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2692) pushalias válasza franc0 (#2691) üzenetére


pushalias
addikt

Próbáltak lebeszélni róla? Annak idején én úgy úsztam meg, hogy a tiráda elején nagyon keményen ránéztem az eladóra, és megismételtem, hogy én ezért jöttem, mire végül hátrament az akkor egyetlen egy darabért. Westend, hivatalos T-pont, nem simagörönygyösi alvállakozó.

Honor 9 / HP 8470P

(#2693) Dunbar válasza franc0 (#2691) üzenetére


Dunbar
senior tag

Voltunk bent T-ben, anyámnak telefont venni. Mondtam a Lumia 800 érdekelne, xy díjcsomaggal, nő cinikusan rám néz: kinek lesz a telefon? Mondtam édesanyámnak, azt mondja "ezt komolyan gondolod?" Anyám kérdezte, hogy miért, mi a baj azzal. "Hát tudni kell hogy ez vindózhetet futtat, nem androidot, a többi telefonon android van Nagyon fontos, hogy mire használod a telefont? Nem lehet saját csengőhang csak 8 mp-es, meg ez egy lumia készülék így csak más lúmiákkal tud kommunikálni, nem működik a bluetooth küldés, nagyon fontos hogy nem androidos, így nem lehet rajta az androidos alkalmazásokat futtatni, ezt azért mondom, mert nagyon sokan visszahozták mert nem tud, és háttérképet sem lehet beállítani (mindegyik érv után cinikus pillantás rám), de a wifije tökéletesen működik, ha ez önnek megfelel, akkor válassza csak, csak azért mondom mert nagyon sokan visszahozták és nem akarom hogy majd visszahozzátok. Közben másik pultnál arról érdeklődött egy nyugdíjas házaspár 5 perce, hogy a Galaxy S Három mennyibe kerül, most előttük egy Galaxy Y és egy Ace, másik csaj magyaráz hogy ez mindkettő érintős, csak ez világít is. Felment bennem a pumpa, de minél gyorsabban el akartuk intézni (egy agresszív vén fasz és egy inkompetens T-kolleganő közben már fél órája próbáltak kommunikálni egymással, de mindig csak ugyanazt ismételgették, a vén fasz hogy nem megy a rádió hangja illetve TÖBB fülhallgatóval is tesztelte, a nő meg visszakérdezett hússzor hogy a hang nem jó? Tehát a belső mikrofon? Aztán ezt sikerült tisztázni, az ideiglenesen kapott kukadroid beállításával viszont meggyűlt a bajuk), nem kezdtem el egyenként cáfolni a pontjait.

Vásárlásból semmi nem lett, mert kiderült, tavaszig hűségnyilatkozat van anyám számára, nem tudjuk mire, mert a telefonja vagy négy éves és akkor is filléres cucc volt, ezen kívül másfél éve fizetünk havi 4k-t, mert az elhagyott telefonom után nem mondtuk le az előfizetést, mert amikor bementünk a lemondást kérvényezni akkor még élt a hűség, így csak 2 hétre szüneteltetve lett a szám (dafuq?), és SIMkártyát sem kaptunk újat. Amikor kiderült a hűség elkezdte sorolni az olcsóbb samsungok meg sonyk specifikációját és árait, alig tudtam beleszólni, hogy köszönjük akkor áprilisban visszajövünk, mert egy alsókategóriás droiddal még rosszabbul járnánk mint egy 1500Ft-os Tesco mobillal, kajak teljesen agresszív lett a végére, hogy milyen hülye vagyok, nem fogom fel hogy a megváltást hozná el nekünk az androiddal.

Mondjuk a hűségről és a lemondásról nem tudok nyilatkozni, mert azt a szüleim intézték még akkor, de valószínűleg szándékos beszopatás volt a 2 év MédiaMánia M hűség, mint mondtam egy filléres Samsung kagylóra, a lemondást pedig félremagyarázhatták, szüleim pedig megnyugodtak, hogy okés minden, számlákat pedig nem nézték meg behatóan. Arról nem adtak tájékoztatást, hogy a maradék 3 hónapot lebeszélhetjük, ha új SIMkártyát kérünk, ezért mindenképpen bekaphatják.

A lényeg hogy az emberek kibaszott hülyék, ezért nem adnak el és nem vesznek Lumiát.

(#2694) franc0 válasza pushalias (#2692) üzenetére


franc0
őstag

Tudtam hogy jó készülék, a főnökömnek ilyen van. Annak is utánanéztem, hogy nekem egyáltalán nem dealbreaker a WP8 hiánya.Az ingyen navi pedig mindent aláz. A-GPS nélkül lock van 5 másodpercen belül, beszarás.
Webshopból vettem Dominoval, 60 ropit simán megért. Ha aláírok 2 évet MM XS-re, akkor 15-tel lett volna kevesebb. Hajukra kenhetik.

Utána volt a Black Friday akció, Lumia 710 vagy 610 volt 990 forint ha mégis aláírom ezt a hűséget. Faternak remek karácsonyi ajándék lett volna, de a Tré online felülete nem tudta kezelni azt a problémát, hogy 3 nap (!!!) van még a hűségemből. Előtte Vodás voltam, ott ez évekkel ezelőtt ment.
A T elmehet a fenébe. Főleg a 25K-s unlock-kal.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2695) pushalias válasza franc0 (#2694) üzenetére


pushalias
addikt

Ez a három nap hűség érdekes, mert annak idején 2009-ben én is úgy vettem telefont, hogy pár nap hátra volt. Felhívtam őket érdeklődésileg pont ezért, és mire kettőt pislogtam, már el is adták nekem azzal, hogy nem számít, annyi belefér. Különösebben sosem rajongtam egyik szolgáltatóért sem, de akkor a T szerzett nálam pár jó pontot.

Most viszont nincs jó hangulatom, ez a mákgép az istennek nem volt képes kiesni Brazíliában.

Honor 9 / HP 8470P

(#2696) crey


crey
MODERÁTOR

Daily What the Fuck?! :D

pushalias: ne is mondd.... :W hihetetlen hogy nincs balszerencséje.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2697) pushalias válasza crey (#2696) üzenetére


pushalias
addikt

OMG. És ott van gangnamosítva is, bár az annyira nem lett jó.

Baszki, ez a csávó, ha az elején kiesett volna, utána tuti, hogy belebaszott volna a villám mindenki másba. vagy nem tudom. Grosjeannak meg remélem, küld egy láda pezsgőt, ugyanis nélküle nem lenne világbajnok.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#2698) Воланд válasza crey (#2696) üzenetére


Воланд
titán

de ez most mi? :F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2699) Blyan válasza pushalias (#2695) üzenetére


Blyan
félisten

Dettó, mocskosul mérges vagyok. Nem vagyok Alonso drukker, de most elértéktelenedett a 3x vb fogalma is.
Juhé \0/

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2700) Maateeo válasza pushalias (#2695) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Dettó idegbaj. Nem hiszem el, hogy nem tud kiesni. Szerintem egy álcázott tankkal közlekedik. Az meg, hogy sárgában elöz szankció nélkül a kutyát nem érdekli... sejj.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.