Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) negyedes válasza gzbotii (#13999) üzenetére


negyedes
addikt

a fonokom. :DDD

hajtukanyar? felersz a dombra, kuplung 4, gaz, kuplung 5, gaz, a kocsi megindult a lejton, kanyar elott fek, vissza 3, motorfek par meteren, megint fek, vissza 2 kozbe mar kanyarodik a kocsi, feken a labam, kiert a kanyarbol nagy gaz, kuplung 3, gaz, kuplung 4. ;]

Segesvar fele van ez a kis utszakasz.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14002) philoxenia válasza Blyan (#14000) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyszer volt, hogy vissza kellett kapcsolnom, 45 fokos emelkedő és 15-20 nál gyorsabban nem mertem menni, mert egy kocsi széles volt az út és szinte beláthatatlan...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14003) Blyan válasza philoxenia (#14002) üzenetére


Blyan
félisten

Beszari. :DDD

Azért belátod, nem gyakori dolog azért. Persze, alírom, biztosan van, hogy indokolt, főleg ha csak ennyivel mersz menni x körülmény miatt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14004) negyedes válasza philoxenia (#14002) üzenetére


negyedes
addikt

nem vissz tobbet a kocsi hogy 1-be valtottal?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14005) gzbotii válasza Blyan (#14003) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem tudom, en jartam a Gyilkosto fele parszor, es volt emelkedon olyan resz, ahol vissza kellet kapcsoljak egyesbe, foleg amikor meg szembe is jon auto es az ut ugy 4m szeless mindenestol. Es havas.
De persze ez nem egy Kecskemét - Szeged szakaszon :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14006) nicu71 válasza gzbotii (#14005) üzenetére


nicu71
addikt

hát én elhiszem! ha nekem a dombságon 2-3 ba és vissza volt a repertoár,akkor a Gyilkos tónál indokolt lehet az 1 is.Busszal voltunk,de kínszenvedés volt a sofőrnek/bár én vidáman élveztem a tájat a busz farába :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14007) philoxenia válasza negyedes (#14004) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

1.4-es motor, Berlingo.... Alföldi vagyok, itt elég.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14008) negyedes válasza philoxenia (#14007) üzenetére


negyedes
addikt

waaaaa meghalnek azzal. :DDD a mienk 2 TDI

boti: havas uton nem kapcsolunk 1be, legalabbis en igy tudom/csinalom.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14010) gzbotii válasza negyedes (#14008) üzenetére


gzbotii
veterán

Vezetem en 1972-es Dacia 1300-at de meg azt is jobban birtam mint a haverom 1.2 Corsajat, ami szeintem kegyetlenul gyenge. Egy kavedaralo motra erosebb

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14011) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR


Oppenheimer üzenete odaátról:

Erről mit gondoltok? Gyerekkori álmom, hogy létezzenek földönkívüliek és kapcsolatba léphessek velük. :D Szerintem viszont ez a dokumentumfilm csak egy sima film.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14012) Oppenheimer válasza mukibuci (#14011) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszi :C Valahogy az on topikba került :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14013) Maateeo válasza gzbotii (#14005) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Boti: Én személy szerint elinduláson kívül max parkoló keresésekor használom az egyest, de akkor is nagyon ritkán.

philoxenia: átérzem, a családi autó nekünk is az, néha elég nehéz vele menni. De amióta megvan a saját autóm már nemnagyon vezetem a Berlingot. :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#14014) philoxenia válasza Maateeo (#14013) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon szeretem, de hegyekben nagyon kevés a 75 ló, na meg az is 3500 körül éled....
Persze kétévente egyszer kibírjuk, amúgy meg tele lehet pakolni mocskosul.... , majd három köbméter előrebukfencezett ülésekkel. :D Meg a 600 kiló terhelhetőség se kevés... :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14015) gzbotii válasza Maateeo (#14013) üzenetére


gzbotii
veterán

Rover?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14016) Maateeo válasza philoxenia (#14014) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Elözni se nagyon lehet vele (mondjuk erre apám mindig annyit mond, hogy: "ha Kis Polskival lehetett, ezzel is lehet"), és amivel a legjobban elcseszték a kényelemfaktort az a zaj meg a zörgö müanyag. Cserébe viszont három összeszerelt börfotelt meg két megpakolt ládát is el lehet vinni vele egy körben, szóval praktikum tekintetében viszont fantasztikus. De az a 75LE kevés...

Boti: Igen, zöld. :)

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#14017) Lall válasza Maateeo (#14016) üzenetére


Lall
veterán

A 75ló akkor kevés, mikor az ember hozzászokott máshoz és ahhoz méri be pl. az előzéseit. Feleségem 1.4-es Polo-jával néztem már farkasszemet más autóval, mert hozzászoktam a jóhoz. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14018) gzbotii


gzbotii
veterán

tudnek en evel vitatkozni ;]

szek: bazz, elsore olyan kepet vettem ide be, hogy azert meg az emlekemet es minden kommentemet egyenkent torolnek...

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14019) Maateeo válasza Lall (#14017) üzenetére


Maateeo
aktív tag

ez igaz. :) 110-en tanultam, 75-ön vezettem otthon, és most van 131. Ennyi már mindenre elég.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#14020) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ez az ellop mekkora egy szemét, nem elég, hogy a szimbijánost tönkrette, most megöli a vindózt is :O

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14021) Lall válasza Maateeo (#14019) üzenetére


Lall
veterán

78-on tanultam és most 200 van. Ez mindenre elég. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14022) mukibuci válasza Lall (#14021) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

buknak rá a csajok :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14023) Lall válasza mukibuci (#14022) üzenetére


Lall
veterán

Ja, jól nézek ki a két gyereküléssel mögöttem. Csajozós. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14024) catroot


catroot
veterán

Nagyon klasszik.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#14025) philoxenia válasza Lall (#14023) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14026) Lall válasza philoxenia (#14025) üzenetére


Lall
veterán

[link] :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14027) Lall


Lall
veterán

Úgy néz ki becsődöltem ezzel a 820-al. 2 hete nem tudom elérni a srácot, aki eddig intézte a dolgaimat a Telenornál. Ma bementem máshoz, hogy elindítom ott, de azt mondta Ő nem tud részletre adni cégnek. Faszkivan, ha ezt tudom előre, nem adom el a Dell-t. :((( Most megint WP7.x-et nézegetek, mert ettől a BB9800-tól agyfaszt kapok annyira lassú, főleg a böngésző. Gyakorlatilag használhatatlan. Van egy makulátlan Radar 25-ért. Szerintetek? Esetleg egy L900 50-ért? kurvaélet... :W

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14028) mukibuci válasza Lall (#14027) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

esetleg ajánlanám a vodát ;] van részlet is, cégnek is :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14029) Воланд válasza mukibuci (#14020) üzenetére


Воланд
titán

vannak gondok ott is.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14030) Lall válasza mukibuci (#14028) üzenetére


Lall
veterán

Ha nem lenne hűségem, szerintem már Red-em lenne. Most kibasz-felbasz a srác, mert azt mondta már megrendelte, intézkedik, stb.. Hívom, írok neki azt semmi. 2 hete! :W

Lehet puhitom még kicsit Kecán Ildit. ;] :P (csak sajna, Ő nem jogosult egy csomó dologra)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14031) gzbotii válasza Lall (#14030) üzenetére


gzbotii
veterán

MM meg hasonlo uzletekben biztos adnak reszletre...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14032) mukibuci válasza Lall (#14030) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hát akkor ne vegyetek telót és pikk-pakk lejár a hűség :K aztán elhozom a tejjel-mézzel folyó mobilkánaánt ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14033) Lall válasza mukibuci (#14032) üzenetére


Lall
veterán

A két fő számunkról,amit én és kollegám használunk lejár szeptemberben. Aztán eljő a vodás kánaán, ahol drágábban kapod a telefont mint az új független ár kétszerese. ;] No, majd meglátjuk mit hoz a holnap. :U

Boti: a túlárazott függetlkeneket kihagynám.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14034) mukibuci válasza Lall (#14033) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sztem szeptemberig még a 920 is bemegy 100 alá, és mellé akár részlet is játszik ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14035) Lall válasza mukibuci (#14034) üzenetére


Lall
veterán

Csak nem a Vodánál. :D Van egyáltalán 920 nálatok?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14036) Pttypang


Pttypang
veterán

Dejó, belassult a digi, most évek, mire letöltök bármit is.. lovely^^
Nem feltűnő, hogy mennyi digis ncoreozik, végülis csak a feltöltés visszaesett kb 0-ra, mióta ilyen problémák vannak, pedig a feltöltés nem, csak a letöltés csökkent drasztikusan vmiért.. :W

Everybody lies.

(#14037) pushalias válasza Blyan (#14000) üzenetére


pushalias
addikt

Azért van az a lejtő, amit eggyel kell megtisztelni.

Honor 9 / HP 8470P

(#14038) philoxenia válasza Lall (#14030) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Női kapcsolatokkal is legyél úgy, mint a kocsikkal, kívül lehet gyereküléses, de belül legyen RS...... ;) :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14039) mukibuci válasza Lall (#14035) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem lenne, nem mondanám ;)

200 dollárért még atommal is vennék win8as tabletet :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14040) pushalias válasza mukibuci (#14039) üzenetére


pushalias
addikt

Volt már a kezemben hibrid Atom procival, és nagyon kellemes csalódás volt.

Honor 9 / HP 8470P

(#14041) gzbotii válasza pushalias (#14040) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem a telefonomban van Atom proci, es kellemes csalodas volt :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14042) mukibuci válasza gzbotii (#14041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

attól vagy ilyen sugárzó személyiség? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14043) Pttypang válasza gzbotii (#14041) üzenetére


Pttypang
veterán

De azért hamar merül, ne tagadd :D ha lett volna anno a magenta boltban, akkor nekem is grand x in-em lenne, de se l800 se gxi nem volt abbam a szutyok boltban :(

Everybody lies.

(#14044) gzbotii válasza Pttypang (#14043) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem merul hamarabb mint az Optimus7 vagy Desire anno.
Sot, az Omniak (az a 2drb) meg hamarabb merultek. Uj, eredeti akut vettem bele, es ugy is ;)

Szerintem eloben jobban atjon, hogy egy eleg szep keszulek, fogasra nagyon kellemes anyagbol keszult, nyikorgas 0, kijelzot is reg lattam ilyen jot.
Quadrantban meg 1000 pontot vert (3335 vs 2310) a lakotarsam SGS2-jere..szoval sebessegre sincs panaszom

maci: igen, azota csak ugy doglenek korulottem a csajok :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14045) Pttypang válasza gzbotii (#14044) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudom, melóban az egyik raktárosnak van ilyen telója, hmm azért a droidot nem irigylem ^^

Everybody lies.

(#14046) crey válasza gzbotii (#14044) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Botond, tudom hogy Gyergyó nagyobb város, de nincs esetleg egy Bíró Levente nevű ismerősöd, aki operatőr? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14047) gzbotii válasza crey (#14046) üzenetére


gzbotii
veterán

Feny vagy a Gyegyo TV-nel operator esetleg?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14048) philoxenia válasza Pttypang (#14043) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem nem, mert mértékkel használom.... ;) Idle módon heteket kibír...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14049) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

2005-ben a cél, a Windows Phone legyőzése volt :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14050) philoxenia válasza Oppenheimer (#14049) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

2005-ben még nem is volt WP, ezek a jövőbe láttak? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.