Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Alexios


Alexios
veterán

[link]
és bmeg nem adja fel, mindenki hülye csak ö a helikopter

(#3802) Blyan


Blyan
félisten

Csak irigykedtek, mert nem vagytok olyan okosak, mint ő! :D

Ahelyett, hogy inkább fát keresnétek karácsonyra. :D [link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3803) philoxenia válasza crey (#3798) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát nekem egy olyan obim van, de nem igazán szeretem, jobbak a K bajonettes régi obik... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3804) crey válasza philoxenia (#3803) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na az az amit, abszolút macera lenne átheggeszteni Nikonra... fránya bázistávolság. :U

adam014:
Ez a darvinya... nagyon súlyos...

Random WTF mára:

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3805) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Gondoltam, hogy nem marad el a vikir féle agyhalott trolkodás a Logoutos L800 cikknél.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3807) gzbotii válasza crey (#3804) üzenetére


gzbotii
veterán

Lattam en ezt a kepet ma es arra gondoltam, hogy hasonlo pozicit ket kullombozo nemu emberi egyen kozott en lattam mar (de nem 9gag-en)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3808) 3XV


3XV
tag

Leadtam ma szervizbe az Optimust, kaptam cserébe egy voda 845-öt.
Nem tudom, mit vagytok úgy oda azért a blédért, ez sokkal jobb! ;]

(#3809) Maateeo válasza 3XV (#3808) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Amíg Spicat nem használtál ne aggódj :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#3810) 3XV válasza Maateeo (#3809) üzenetére


3XV
tag

Spica, a legfényesebb szűz? :DDD

(#3811) Blyan válasza 3XV (#3810) üzenetére


Blyan
félisten

Végre, valaki ismeri is a Spicát. :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3812) Lall válasza Blyan (#3811) üzenetére


Lall
veterán

Kerlek ne viccelj. Fel evet toltottunk teljes szimbiozisban. :D Akinek Spica-ja nem volt, jo ember nem lehet. :))

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3813) Alexios


Alexios
veterán

fú b+, de utálom a vizsgaidöszakot.. :DDD

(#3814) Blyan válasza Lall (#3812) üzenetére


Blyan
félisten

Aah, nekem közel egy évig volt. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3815) gzbotii válasza Alexios (#3813) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ne is mond...bar nekem csak januar 21.en kezdodik, de mar most 2 fordul a gyomrom, ha bele gondolok...
megintlatastol mikulasig tanulas :(((

Blyan: akkor te erost jo ember lehetsz :P Ugylatszik en meg viszonylag jol kezdtem, mert a maga idejeben az X10 Mini eleg jo keszulek volt, lagg se volt erost benne :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3816) Blyan válasza gzbotii (#3815) üzenetére


Blyan
félisten

Az sötét oldal erőssé tesz. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3817) gzbotii válasza Blyan (#3816) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem az ott megtapasztalt sok szenvedes es az emberisegben meg a multinacionalis cegekben vetett hited omlott ossze...ez vezetett at a sotet oldalra ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3818) Alexios válasza gzbotii (#3815) üzenetére


Alexios
veterán

a mai vizsgát megusztam hála a mávnak.. sikerült 1 órát késnie egy olyan vonalon ahol eleve óránként jár a vonat...

(#3819) Воланд válasza Alexios (#3818) üzenetére


Воланд
titán

merrol jarsz be?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3820) Alexios válasza Воланд (#3819) üzenetére


Alexios
veterán

18ker, pestszentimre. és a bme-re nem sikerült több mint egy óra alatt beérnem..:DDD

(#3821) Воланд válasza Alexios (#3820) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3822) Blyan válasza Alexios (#3820) üzenetére


Blyan
félisten

Vonat? :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3823) Alexios válasza Blyan (#3822) üzenetére


Alexios
veterán

ja. más életképes tömegközlekedési eszköz nem nagyon van a közelben.. :DDD

(#3824) balcsida válasza Alexios (#3820) üzenetére


balcsida
senior tag

Az tényleg egy nagyon szivatós vonal, hétvégente nagyihoz szoktam lemenni Örkénybe és vissza, hát mit ne mondjak, a 2 órás menetidő mellé bónusz 1 órát kaptam énis múltkor.
Viszont utána meg a nyugatiból mentem volna, pont elértem a vonatot, a krva kallernő nem adott jegyet a késésre hivatkozva sem, és leszállított. Szóval így lett az öszesen 3 órás útból 5-5,5.

(#3825) crey válasza Alexios (#3820) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ne aggódj... a veresegyház-váci sem sokkal jobb.... egy sínpár végig a szakaszon, rendszeres a minimum 10-15 perces késés, de ha valahol beragad valamelyik szerelvény, onnantól kakukk a teljes vonal, mert Rákosrendező, Istvántelek, R.palota-Újpestnél van legalább két sínpár (ezek egymás után következő még budapesti megállók), utána Fót, Őrbottyán, Veresegyház és Vác. A többi helyen ha beszarik valami, akkor onnan órákig egyik irány sem közlekedik.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3826) balcsida válasza crey (#3825) üzenetére


balcsida
senior tag

Te ott jársz?
(egyébként az általa említett vonal is hasonló cipőben jár, imréig van asszem két pálya, onnantól csak egy)

[ Szerkesztve ]

(#3827) crey válasza balcsida (#3826) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Yep, de csak kertvárosig (és mostanság egyre ritkábban). Amíg egyetemista voltam sokat jártam Fót felé (haver eldobott arra) Gödöllőről, mert úgy is ott lakott.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3828) Alexios válasza balcsida (#3826) üzenetére


Alexios
veterán

á nem, köbánya-kispest után már csak 1 nyomtáv van, elég szivás is tud lenni.

(#3829) gzbotii válasza Alexios (#3828) üzenetére


gzbotii
veterán

Kezdem ugy erezni, hogy a CFR (Roman Vasut) meg jo a MAV-hoz kepest. Utobbi idoben fejlodtek. En 3 eve jarok fel Kolozsvarra es idaig 1 alkalommal kesett 20p-et, maskor mindig pontos :K

Az is igaz, 2 eve Gyergyo-Csikszereda vonalon (ami 1ora 20p) volt 2 ora kesese (erkezeskor Gyergyoba) es kint volt -20 fok...amikor bemondtak osszeteptem a jegyemet, buszal hazamentem es kocsival 47p csinaltam kaputol-kapuig :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3830) crey válasza gzbotii (#3829) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Viccelsz? -20 fokban mi már csak imádkozunk, hogy valamilyen szolgáltatás legyen...

A MÁV-nak mindig az a baja, hogy vagy túl hideg van (elfagyó váltók, sok hó, jegesedés, a jég miatt leszakadó felsővezeték, mozdonyok műszaki hibái) vagy túl meleg (meglágyuló sínek - az ebből fakadó sebesség korlátozások, mozdonyok műszaki hibái, elromló váltók).

Tavasszal és ősszel pedig az esőzések okoznak fennakadást... :U

Be kéne ezt az ősrégi mamutot szántani, és sóval behinteni a területét, hogy még véletlenül se nőjön semmi a helyén, és alapjaitól újra értelmezni a hazai tömegközlekedést - példának véve a hasonló földrajzi adottságú országok struktúráit (lásd pl. Hollandia).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3831) Blyan


Blyan
félisten

Ettől egyszerre meredezik a fényfütykös és szorul el a torok :DDD

Milyen jó bige ez... :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3832) pushalias válasza Blyan (#3831) üzenetére


pushalias
addikt

Jó bige, jó bige, de mi ez a nyálas maszatolás, amit művelnek? :(

[link]

Bár mostanában az Iron Maident kezdtem el magamnak újrafelfedezni 20 év után ...

[link], vagy akár [link]

Bár kicsit nekem még ezek is nyálasak.

(#3833) Blyan

ja, nem vak az a ló, hanem bátor ... :( Még a ritmusa se stimmel, nem cover ez, hanem födő.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#3833) Blyan válasza pushalias (#3832) üzenetére


Blyan
félisten

Viccelsz, ez tök jó cover. Sőt, bátor. Maximális respekt.

Ez meg az egyik legjobb cover solo, amit valaha hallottam. Amúgy is az egyik kedvencem albumom a Ride.

Nyálas? :D Én már kinőttem abból, hogy lenyálasozzak dolgokat. Persze anno én is ezt mondtam volna.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3834) pushalias válasza Blyan (#3833) üzenetére


pushalias
addikt

Megmondom neked a frankót: én se nagyon nyálasozok le dolgokat, de azért van, ami az.

Honor 9 / HP 8470P

(#3835) Blyan válasza pushalias (#3834) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor csak elfogult vagyok de én ennek a csajnak azt is megbocsátanám, ha a seggével énekelte volna. :DDD.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3836) pushalias válasza Blyan (#3835) üzenetére


pushalias
addikt

Egy paszulyfújást én is megbocsátanék neki, de azért legyen már határ, különben egész napos Neurosis kúrára foglak. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#3837) Blyan


Blyan
félisten

Karácsony :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3838) gzbotii válasza crey (#3830) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert ne feledd el, hogy Gyergyo es kornyeke, Csik es kornyeke valamint meg neha Brassonal is, januar-februarban szinte minden telen van egy olyan 1-3 hetes idoszak amikor meg d.u. 3kor sem melegedik -15 fole a homerseklet..Akkor nem kell mondjam mennyi van reggel 7kor vagy esetleg estleg este 9kor ;) Ez Szekelyfold emberek ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3839) Alexios válasza crey (#3830) üzenetére


Alexios
veterán

A MÁV-nak mindig az a baja, hogy vagy túl hideg van (elfagyó váltók, sok hó, jegesedés, a jég miatt leszakadó felsővezeték, mozdonyok műszaki hibái) vagy túl meleg (meglágyuló sínek - az ebből fakadó sebesség korlátozások, mozdonyok műszaki hibái, elromló váltók).

Ez még a kissebb baj, mert a fizika már csak ilyen, de azért az ilyenek ellen lehet készülni. Legalábbis én mindig az igazi tél elsö napján találkozom nagyobb gázokkal, pár nap múlva már képesek rendesen üzemelni.. Mintha mindig meglepetés érné öket, hogy jéé idén is van tél.

Nemhogy korszerüsítenék a vonalaikat, újakat építenének stb, hogy legyen munkám ha befejezem az egyetemet :DDD

(#3840) mukibuci válasza Alexios (#3839) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem tűnt még fel, hogy minden hóesésnél elhangzik az, hogy váratlanul érte őket (nem csak a máv-ra gondolok)? Nyáron még meg is érteném, hogy váratlanul éri őket, de télen :F :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3841) Alexios válasza mukibuci (#3840) üzenetére


Alexios
veterán

de, pont ez a bajom, hogy érhet valakit váratlanul decemberben egy hóesés :DDD Érdekes módon a bkv-t amúgy ez kevésbé szokta izgatni tapasztalataim szerint.

(#3842) gzbotii válasza Alexios (#3839) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem tudom mar, kitol hallotam, hogy a varosrendezesi hivatal azt mondta, azert nem takaritjak el a havat:

"...mert marcius 15-re ugyis elolvad"
Es allitolag igy is lett

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3843) Alexios válasza gzbotii (#3842) üzenetére


Alexios
veterán

Utak gyakvezem mondta hogy svédországban ez van, nem takarítanak havat, mer minek, úgyis esik állandóan :D

(#3844) gzbotii válasza Alexios (#3843) üzenetére


gzbotii
veterán

Na jo, de azert nallunk Szatmar meg Kolozsvar kornyeken is van atlag 8-10cm ho, azt azert nem lenne nehez eltakaritani.
Amugy latszik, hogy vizsga idoszak van, ilyen aktiv se voltal ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3845) Alexios válasza gzbotii (#3844) üzenetére


Alexios
veterán

Nemrég költözés volt, aztán nem volt netem, mer a digi 90 napos bekötési határidöt vállal.. :DDD Aztán addig irogattam nekik mindenhol hogy 3 hét után kijöttek, de addig nehéz volt fórumozni :D

(#3846) gzbotii válasza Alexios (#3845) üzenetére


gzbotii
veterán

Most meg ugye vizsgaidoszak...nehez tanulni :O

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3847) Maateeo válasza gzbotii (#3846) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Látom nem csak nekem van bajom a vizsgaidöszakkal... kíváncsian várom mit parádéznak ezek Pesten, mert továbbra sem tetszik a mérnöki pálya... Egyébként Györben láttam eddig a csúcsok csúcsát, még el sem indult a vonat de már 40 percet késett. :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#3848) Alexios válasza Maateeo (#3847) üzenetére


Alexios
veterán

ó pedig milyen jó is a mérnöki pálya, mikor hajnalba nyúlóan kell rajzolni, szopni a mechanikával, stb.. :DDD :DDD

(#3849) Maateeo válasza Alexios (#3848) üzenetére


Maateeo
aktív tag

4 hónap alatt bebizonyította nekem, hogy mi nem feltétlen leszünk jó páros :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#3850) Alexios válasza Maateeo (#3849) üzenetére


Alexios
veterán

á nem olyan vészes amúgy, elsö év után elkezdtünk valami szakmait is tanulni, onnantól egész érdekes szerintem :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.