Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) balcsida válasza dejaris (#17999) üzenetére


balcsida
senior tag

Szorry, hónap megyek úgyis neurológushoz, majd akkor rámnéznek
Ja, és semmit nem csináltam omniára, csak egy rom-ot.

[ Szerkesztve ]

(#18002) negyedes válasza gzbotii (#17972) üzenetére


negyedes
addikt

megneztem, hat baze nem tudom hova tegyem. a Subconscious Cruelty ota nem lattam ennyire beteg filmet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#18003) dejaris válasza balcsida (#18001) üzenetére


dejaris
addikt

De azzal lehetett nokias appokat nyomni. Nekem annyira jol jonne a storage check mint egy falat kenyer.

(#18004) balcsida válasza dejaris (#18003) üzenetére


balcsida
senior tag

Az egy darab érték átírása volt a registryben (SAMSUNG->NOKIA). Mivel WP8-on még nem lehet csak úgy bohóckodni a registryvel, ezért ne is várjál semmi ilyet.

(#18005) Blyan


Blyan
félisten

Hat... Ez a trónok rész elegge odabasszott!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18006) pushalias válasza Blyan (#18005) üzenetére


pushalias
addikt

Eh, elfelejtettem megnézni. Gyorsan pótolom is. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#18007) legiaap


legiaap
nagyúr

Az első része is nagyon tetszett, de ez a videó alapján nagyon várós a folytatása.
:K
Júli 18-án jön IOS-re.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18008) pushalias válasza pushalias (#18006) üzenetére


pushalias
addikt

Á, a címből már tudom, hogy az jön, amire gondoltam. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#18009) Blyan válasza pushalias (#18008) üzenetére


Blyan
félisten

Annak aki nem olvasta a könyvet, annak eléggé váratlan csavar ez a rész.
En ezek köze tartozom. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18010) nicu71 válasza polonic (#17968) üzenetére


nicu71
addikt

hát....én most sem tértem magamhoz,mivel a legenda szerint a Trónok harca 9.rész mindig nagy fordulatokat hoz....tudtam hogy ütős lesz,de besza ,behu.... :Y

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18011) Blyan válasza nicu71 (#18010) üzenetére


Blyan
félisten

Biza en is emésztem a dolgot egyelőre. Elég utos lett s azon filozom, hogy mi lesz még az utolsó részben, mert ez bőven elég durva évadzáró lett volna.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18012) nicu71 válasza Blyan (#18011) üzenetére


nicu71
addikt

hát nehéz spoiler nélkül,de meg kell mondani,általánosságban annyira áhitatos és földöntúlian nyálas hepi volt a hangulat,hogy már komolyan kezdtem kételkedni a 9.rész legendájában,amikor is...hm...
ezek után mi jöhet még...de úgy sejtem,a szokásos évadzáró orgazmus meglesz.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18013) Blyan


Blyan
félisten

Szerintetek mitől van ennyire kibukva? [link]

Lehet en nem látom át.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18014) emvy válasza Blyan (#18013) üzenetére


emvy
nagyúr

Vegyen egy extra Wunderbaumot a kocsiba.

while (!sleep) sheep++;

(#18015) pushalias válasza Blyan (#18009) üzenetére


pushalias
addikt

Én meg pont erre számítottam, és amikor megláttam a címet, végleg tudtam. Ugyanakkor itt már kezdenek meredek különbségek lenni a könyvhöz képest, és már van olyan, ami a lehet, hogy a cselekményt döntően fogja befolyásolni.

A könyvben különben durvábban van megírva a vörös menyegző. De ne aggódjatok, hamarosan lesz még lagzi a történetben, aminek jobban fogtok örülni (sátáni kacajos szmájli sajnos nincs). ;]

Honor 9 / HP 8470P

(#18016) Blyan válasza emvy (#18014) üzenetére


Blyan
félisten

Vagy nyugtatót. Durván hiszti rohamot kapott. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18017) pushalias válasza Blyan (#18013) üzenetére


pushalias
addikt

Fosik, hogy oda is jönnek a szaracsempék!

Honor 9 / HP 8470P

(#18018) negyven2 válasza Blyan (#18013) üzenetére


negyven2
veterán

Legyel vele megerto, lehet eppen most jott meg neki. :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#18019) Blyan válasza pushalias (#18017) üzenetére


Blyan
félisten

;]

De ettől végképp eldurrant :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18020) pushalias válasza Blyan (#18019) üzenetére


pushalias
addikt

Olvasom azt a topikot, egyre csak olvasom, de azt hiszem megérte, mert lassan átjött a mondanivaló: egy igazi iPhohe felhasználó számára haladás egyenlő icipicit másként ugyanolyan ikonok. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#18021) Blyan válasza pushalias (#18020) üzenetére


Blyan
félisten

Dehogy, ellenkezzoleg. A haladás az, mikor nem változik semmi, mert az a biztos.
A kicsi változás = platformváltás

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18022) joey04 válasza Blyan (#18019) üzenetére


joey04
titán

ami ronda, az ronda.
18021: van szép változás is: a weather app nagyon szép lett. szkeumorf irányban is lehetett volna fejlődni. egyébként is: ha valami jó, az minek változzon meg?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18023) Blyan válasza joey04 (#18022) üzenetére


Blyan
félisten

Nem ronda, más. :) ráadásul eppen csak picit más. Semmi radikális, az ikonok szinte nem is változtak - csak eltűnt a felesleges csicsa! Letisztultabb lett.
Ha ez ronda mit eszel magán a készüléken? Kb ez a változás bejárta azok kulsejét is.

Szerk:

Akar lehetett volna, de most más az irány. Ne rondabb, hanem más. Ami szinten jo, sőt jobb mivel ez egy újdonság.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18024) joey04 válasza Blyan (#18023) üzenetére


joey04
titán

mert más a hw kinézete és más a gui. Ive előbbihez nagyon ért, utóbbihoz hülye mint a segg.
szerk.: de ezzel feladták az eddigi alapokat. ez nem továbbfejlesztés, hanem mint a mozikban a reboot. csak itt szar lett. az a baj, így igazuk kesz azoknak, akik azt mondják, hogy a többiek diktálta trendet kezdi követni az apple. mert valóban ez a helyzet a flat design esetében is, és a nagyobb kijelzőnél is. Nem azért fog lecsúszni az apple mert "csak" a konkurenciáta reagálnak, hanem mert nem a saját fejük után mennek, aminek az eddigi sikereiket köszönhették. Jobs magával vitte a sírba ezt a hozzáállást is. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18025) pushalias válasza Blyan (#18023) üzenetére


pushalias
addikt

Na, ez az, végre egy ki szifonos ketfájt a WP off topikban! :D Üsd, végd, nem apád! :))

(#18022) joey20 Amikor Blyan azt írta, hogy a fejlődés nálatok azt jelenti, nem változik semmi, úgy éreztem, ha nem is nagyon, de egy icipicit azért csak túloz. Tévedtem. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#18026) dejaris


dejaris
addikt

Eloszor nem hittem el mit fujtok fel annyira ezen a GoT reszen, de aztan megneztem. Hat eldurrant az agyam.

(#18027) joey04 válasza pushalias (#18025) üzenetére


joey04
titán

nem érted. nem kell külsőben változni, ha egyszer az jó. örvendetes volt a safari fejlesztése, hogy belekerült a fullscreen mód, vagy korábban a reader. okos és hasznos dolog a twitter és fb integráció is. Vagy a notification center átemelése a cydiából. ezeket mind úgy oldották meg, hogy passzolt az ios kinézetéhez. én ezt nevezem fejlődésnek. Azt, hogy felrúgjuk az eddigi alapokat, amitől egyedi volt a rendszer, az nem fejlődés, hanem rombolás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18028) Blyan válasza joey04 (#18024) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor hajra android. Az mennyivel csinosabb, totális összhang es harmónia. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18029) pushalias válasza Blyan (#18028) üzenetére


pushalias
addikt

Aljas vagy, azt remélem tudod. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#18030) joey04 válasza Blyan (#18028) üzenetére


joey04
titán

nem, de legalább htc-s óra-időjárás widget szép effekteket tud, van csillogás, áttetsző, stb. A Sense pl már túl csicsás volt, de itt most az ötös verzióban szépen össze lehet legózni egy éppen kellően csicsás felületet. a gyári holo is faék, de legalább ott nem ez a szürke-fekete förmedvény van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18031) Blyan válasza pushalias (#18029) üzenetére


Blyan
félisten

Ő akar Androidra váltani, mi közöm nekem ehhez?:D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18032) pushalias válasza Blyan (#18031) üzenetére


pushalias
addikt

Mondasz valamit. :K

Honor 9 / HP 8470P

(#18033) Blyan válasza joey04 (#18030) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudjuk egymást meggyőzni, de nem is kell. Szerintem ez jo lesz, nem radikális, csak kicsit más, pont annyira hogy újabbnak hasson, de ne legyen idegen.
Szerinted meg ronda.

Patthelyzet. :)

Buenas noches muchachos! Mentem aludni!

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18034) pushalias válasza Blyan (#18033) üzenetére


pushalias
addikt

Én azt javaslom, szidjátok közösen a csempéket. Ahogy elnézem az sok harcedzett, egymást eleinte gyanakodva méregető férfiembert melengetett már össze. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#18035) joey04 válasza joey04 (#18030) üzenetére


joey04
titán

btw. a változáshoz: kikerült a rendszerből ugye a 2 google alkalmazás, a yt és a maps. Ezeket már a kugli csinálja, nem része alapból az ios-nek. Okosabbak is. Igen ám, de rondák mint a fene, és a yt appban nincs zoom, ha tappolok egyet a videón, akkor nem kátom a status bart, hogy mennyi az idő, stb. nincs finevscrubbing sem. így aztán cseszhetem a "fejlődést" ha egy rondább és nehezebben kezelhető alkalmazást kaptam. Persze a mai Apple biztos azt is szétcseszné külsőleg, de legalább a használatot megkönnyítő fícsőrök megmaradtak volna. Bár ha azt veszem, hogy a billentyűzetet is tudatosan elbaszta az alma...

Igazából ezek apróságok tarthatnak a változások ellenére is az iOS-nél csak hát szar nézni, hogy azért olvad az előnyük, mert ők cseszik szét a saját rendszerüket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18036) pushalias


pushalias
addikt

Minden szava arany a srácnak, különösen, amikor éppen sikerül egyeztetnie az alanyt az állítmánnyal. :) Kiemelkedően értékesnek tartom, amikor rámutat arra, hogy a Kezdőképernyőn asztalon képernyőn „oldalirányba(!!!!4!!) kell görgetni... NOOOORMÁLIS??!! Amikor a legtöbb egéren egy görgő van, függőleges irányban...?!”

Vajon milyen anyagot kellene tolnom, hogy én is ilyen okos legyek?

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#18037) pushalias válasza pushalias (#18036) üzenetére


pushalias
addikt

A mobiltávközlés első posztulátuma: ha kellő számú Android és iPhone hívőt egy légtérbe engedünk (akár virtuálisan is) akkor már csak rengeteg poprica kell.

Honor 9 / HP 8470P

(#18038) pushalias válasza pushalias (#18036) üzenetére


pushalias
addikt

Nekem új kedvencem van. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#18039) philoxenia válasza pushalias (#18038) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] Ilyeneket tanítasz...? ;]
Jobbikről.... :U
vindózbajok....[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18040) Воланд válasza pushalias (#18036) üzenetére


Воланд
titán

nekem is szegenyes a fantaziam, mert nem tudom, hogy mire is lenne jo a tobb asztal. mert vallalati kornyezetben, multiuseres rendszerhez nem, az mar biztos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18041) catroot


catroot
veterán

Már értem, hogy este óta miért lett +50 hsz, ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18042) Blyan válasza catroot (#18041) üzenetére


Blyan
félisten

Mert nem voltál itt? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18043) catroot válasza Blyan (#18042) üzenetére


catroot
veterán

Nem, húztam a lóbőrt, viszonylag korán.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18044) Blyan válasza catroot (#18043) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval dugtál! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18045) pushalias válasza philoxenia (#18039) üzenetére


pushalias
addikt

Hogy én odáig vetemedjek felfuvalkodottságomban, hogy tanítani próbáljam ezt a kiváló szakembert, akinek az saruját megoldani sem vagyok méltó? Hát olvasd már el, direkt írtam neki, hogy tanítson, iszom a szavait!

(#18040) woland_y2k Na az hiányozna még csak, hogy egy vállalatnál a userek jelszó nélkül tudjanak munkamenetet váltani. Az baszna be! :(

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#18047) Воланд válasza philoxenia (#18039) üzenetére


Воланд
titán

azt mondja, hogy nem codeckpack problema, mert az nem volt fent, de az ffdshow igen. hat besz*rok. :DDD :W

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18048) Воланд válasza Blyan (#18013) üzenetére


Воланд
titán

sehol egy csillanas, vagy effekt? first world problems. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18049) Blyan válasza Воланд (#18048) üzenetére


Blyan
félisten

Lehetne ilyen is, és akkor szepuku!

Bár ez tényleg túlzás és gyerekes.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18050) gzbotii válasza joey04 (#18030) üzenetére


gzbotii
veterán

En azt hittem, az iOS juzerek azert szeretik az iOS-t mert nincs benne live wallpaper, animalo widget meg bazari majomkodas, hanem minimalista, funkconalitasra toro UI.
Es neked az a bajod az ujitassal, hogy meg minimalstabb lesz es nem lesz benne csillogo ikon?

(#18049) Blyan: na, ha ilyen lenne paran tenyleg foldhoz vagnak a telefonjukat. De ugy is, amikor kijon az i5S honapok alatt millios eldasokat produkalna. Mert Apple.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.