Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Lall válasza catroot (#13000) üzenetére


Lall
veterán

Már megint a nekrofil témánál vagyunk. Az a szép, hogy mindenhonnan el tudunk jutni ide. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13002) catroot válasza Lall (#13001) üzenetére


catroot
veterán

Amúgy az angol nekrofil szavacskára finom képeket dob ki a google. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#13003) Plazmacucci válasza catroot (#13002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

4chan-on keress rá ^^

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13004) gzbotii


gzbotii
veterán

Az este atmentem egy regi ismerosomhoz (gender: female). Szep barna haja van ;]

Aztan meg hajnalban haza, csomagolas es mar Kolozsvaron ujra.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13005) crey válasza gzbotii (#13004) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kontroll pamacs is barna? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13006) gzbotii válasza crey (#13005) üzenetére


gzbotii
veterán

Azt a tajszolast nem ertem. Cuncusara gondolsz? :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13007) crey válasza gzbotii (#13006) üzenetére


crey
MODERÁTOR

blog.hu-n van egy gingergirls nevű blog, és ott szokták így írni: ha a kontroll pamacs is vörös, tuti nem festett hajú a csaj :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13008) gzbotii válasza crey (#13007) üzenetére


gzbotii
veterán

Vagy ugy. Nem, itt nem volt kontroll pamacs (szerencsere) :P

Amugy meg, meg kell lessem azt az oldalt

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13009) gzbotii válasza crey (#13007) üzenetére


gzbotii
veterán

Meglestem az oldalt. Es mar kezdem erteni mi fogott meg benne :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13010) crey válasza gzbotii (#13009) üzenetére


crey
MODERÁTOR

;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13011) gzbotii


gzbotii
veterán

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13012) negyedes válasza crey (#13007) üzenetére


negyedes
addikt

Jo kis blog. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13013) Blyan válasza crey (#13007) üzenetére


Blyan
félisten

Én szeretem a vörös jányokat de most az oldalt nézve lehet elment a kedvem pár napra tőlük. :DDD

Vannak ugyan bitang csajok (egy-kettő) de rengeteg a tipikusan szigetországi rémség akiket csak bebaszva vállal az ember, de nem a képeit nézegeti... :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13014) gzbotii


gzbotii
veterán

:O :O :O

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13015) mukibuci válasza gzbotii (#13014) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah mi ez a sírás? beugrott egy emlékkép tegnapestéről, mely szerint te voltál a lány?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13016) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

:DDD

Everybody lies.

(#13017) gzbotii válasza mukibuci (#13015) üzenetére


gzbotii
veterán

Lehet elviszik a Hipster Wolverint :O
De lehet nem...remelem nem, mert tokeletes avatar lenne nekem...amolyan szerelem volt elso latasra :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13018) Воланд


Воланд
titán

komolyan mondom, hogy ez a legnormalisabb komment az egesz topicban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13019) Blyan


Blyan
félisten

Mijatetves lószar van ezzel a oldallal ma, órákon át tölt be egy topik, már ha egyáltalán betölt? Kurva idegesítő... :(((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13020) legiaap válasza Blyan (#13019) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam is szar. 503-as hibákat dobál a képembe állandóan.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13021) btudos válasza legiaap (#13020) üzenetére


btudos
veterán

503 jön állandóan, megkergült a webszerver. Bassza is a csőröm, 3-4 próbálkozás kell mire meg tudok nyitni valamit :(((

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13022) balcsida


balcsida
senior tag

Logouton bedobtam egy jó hosszú blogbejegyzést, ha akartok velem sírni, olvassatok :B

(#13023) crey válasza balcsida (#13022) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Olvasom. Szerintem vedd ki az elejéről ezt a hatásvadász szöveget. Csak ameriaki cukros filmeknek jön be. :P :D

Első hiba:

"Bő 1 éve úgy gondoltam, hogy van egy bizonyos tudásom HTML és CSS tudásom"

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13024) balcsida válasza crey (#13023) üzenetére


balcsida
senior tag

Danke, javítva, de ne offoljuk már szét az off topikot! :DDD

(#13025) catroot


catroot
veterán

Na, ma sikerült megjárni Záhonyt. Közben még voltam erre-arra.

Hát örültem, hogy nem tört ki valamelyik kerekem. :(((

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#13026) negyedes


negyedes
addikt

szornyu latni hogy hany valaki jarkal iphone-al, de foggalma sincs a telefon adta lehetosegrol. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13027) Blyan válasza negyedes (#13026) üzenetére


Blyan
félisten

Bár nem tudom mennyien vannak tisztában a lehetőséggel, de tényleg baromi sokan járkálnak iPhone-nal (itt Pesten),

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13028) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13029) tybsen válasza mukibuci (#13028) üzenetére


tybsen
addikt

XD ezt továbbítottam

(#13030) gzbotii válasza negyedes (#13026) üzenetére


gzbotii
veterán

El tudod passzolni annyiert az Omniat? En egy eve vettem ennyiert.
Persze, megertem, en sem adnam sokkal olcsobban..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13031) negyedes válasza gzbotii (#13030) üzenetére


negyedes
addikt

;) meglatjuk, persze alkudato es 450ig leengedem, ennyit kell adjak a fonokomnek a 8xbe. :)

amugy is kevesebb a lehetoseg mint kolozsvaron. :P nem valogatnak annyit az emberek.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13032) crey válasza mukibuci (#13028) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ó bazz :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13033) gzbotii válasza negyedes (#13031) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat, ha volna ugy penzem, en megvennem..de ehez az kene, hogy visszakapjam az androidos csodamat..es el tudjam adni :P

(#13032) crey: vegul lett baj a tegnap esti dologbol? Nem akartam balhet, es azt se mondtam neki, amit a forumba irt. Pontosabban tartalmilag nem az volt.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13034) crey válasza gzbotii (#13033) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Még semmi.szerintem elül majd

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13035) negyedes válasza gzbotii (#13033) üzenetére


negyedes
addikt

hol volt balhe? :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13036) emvy


emvy
nagyúr

Balra tolem egy regi-regi Apple user ul. Jobbra egy Androidos ficko. Mindketten GMailt hasznalnak jonehany eve, es most mindketten Outlook.com-ra migralnak, mert a GMail egy tulzsufolt szemette kezd valni. Erdekes.

while (!sleep) sheep++;

(#13037) gzbotii válasza negyedes (#13035) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez Hipster ugy volt. Egy kis felretessel, es az en reszeges fejem kozremukodesevel. (:DDD)

emvy: miert lenne zsufolt vagy mire gondolsz? En fel eve tertem at Gmailre, mert a Yahoo kb elashatja magat lassan...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13038) emvy válasza gzbotii (#13037) üzenetére


emvy
nagyúr

Egy 1100 pixel szeles bongeszoablakban, jobb oldalra helyezett kontakt-frame-el a 400 pixel szeles szerkesztoablakot kapsz. Ugyanez Outlook.com alatt kb. 800. 7-8 eve hasznalok GMailt, de most asszem vege lesz a sornak.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#13039) Lall válasza gzbotii (#13037) üzenetére


Lall
veterán

Röviden. Átláthatatlan, reklámmal teli spamgyűjtő.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13040) negyedes válasza gzbotii (#13037) üzenetére


negyedes
addikt

a yahoo az tenyleg kaki, mar a messengert sem hasznalom, skype-on vagyok most mar fent mindig, a yahoos es gmailes cimem csak biztonsagi emailek fogadasara tartom fent.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13041) Lall válasza negyedes (#13040) üzenetére


Lall
veterán

Ez a yahoo és szolgáltatásai mekkora divat Romániában. Európában kb. senki nem használja, de bármennyi romániaival cseréltem mail címet, mind yahoos-t adott meg. És a yahoo messenger divat is dúl/dúlt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13042) gzbotii válasza Lall (#13041) üzenetére


gzbotii
veterán

Nallunk meg meg USAben ez terjedt el :P
Hat nekem spma meg nem jott gmailre. Jobb mint a tobbi fiokom, ilyen szempontbol.
Viszont az uj levelirasi felulet netto marhasag.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13043) mukibuci válasza Lall (#13041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13044) negyedes


negyedes
addikt

en komolyan nem ertem az embereket, mar nem valakitol hallotam vissza hogy milyen nehez a wp. :Y multkor direkt kiprobaltam, oda adta m1 havernek aki meg soha nem kezelt wp-t. kb mindent egybol megtalalt. :U

ennyire visszafejlodunk? nem kepesek az emberek logikusan gondolkozni es OLVASNI???

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13045) Lall válasza negyedes (#13044) üzenetére


Lall
veterán

Nem, hallotta valahol (boltba, havertól, szomszédtól), hogy nehéz. Ezért mondja.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13046) mukibuci válasza Lall (#13045) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mikor tanuljátok már meg végre, hogy az android jó, a wp szar. A google jó, az ms gonosz :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13050) Lall


Lall
veterán

Gondoltam, hogy ez lesz. :D Pedig Blyan értékelte volna. :P

---
legközelebb akkor privátban oszd meg vele :(((

[ Módosította: mukibuci ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.