Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) catroot


catroot
veterán

Csak nem ittam még el az agyam. Megint ihatnékom van... :O

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#44002) gzbotii válasza catroot (#44001) üzenetére


gzbotii
veterán

Azt amit irtal az este FB mi volt az ertelme ? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44003) catroot válasza gzbotii (#44002) üzenetére


catroot
veterán

Az az nagy igazság, hogy nem is emlékszem, hogy írtam. :C

Amúgy a posztodra írtam a "Tessék?"-et. Szóval, hogy tudod mennyi az annyi a mentes sörből.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#44004) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Még egy "origami" erre a hétre.
(végre valakinek ez is eszébe jutott)

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#44005) Bogyó bá' válasza vm93hun (#44004) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mert ez műanyag! :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#44006) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Miért van most mindenki oda ezért a O+O-ért? Lépten-nyomon belefutok valakibe, aki elkezdi sztárolni, hogy hű meg há és ez aztán a legtutibb telefon a világon.

(#44007) Pttypang válasza kolosanyi (#44006) üzenetére


Pttypang
veterán

óconjó, ofc csak papiron, kell meg valami?

Everybody lies.

(#44008) kolosanyi válasza Pttypang (#44007) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondjuk, hogy az emberek lássanak kicsit tovább az orruknál és ne a "megoldjuk okosba" mentalitás legyen jellemző. Ha abszolút csúcs hardvert akarsz, akkor szánd rá a pénzt, ne Kínából rendelgess szerintem. Az addig nyújtózkodj... kezdetű mondás baromira igaz és én a saját káromon tanultam meg. Csak az a baj, hogy újabban a Kína fanok rosszabbak, mint régen az iFan-ok. :(

(#44009) Pttypang válasza kolosanyi (#44008) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, en nokia manias vagyok, mert tetszik. Eleg turelmes vagyok hozza, hogy ne zavarjanak masok :DDD

Everybody lies.

(#44010) kolosanyi válasza Pttypang (#44009) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jogos, amúgy se járok sokat más topikokba, a calisthenicsest követem, meg a WP-seket. Úgy tűnik ennyit se kell. :DDD

(#44011) btudos válasza kolosanyi (#44010) üzenetére


btudos
veterán

A WP-s topikokban is van eleg hulye. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44012) Oppenheimer válasza Pttypang (#44007) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én pl nem az ára miatt vettem, hanem mert a legjobb androidos telefon.

A fórumon szinte senki se rendelte Kínából, 90%-nak EU-s verzió van. Londonból jön.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44013) emvy válasza kolosanyi (#44008) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha abszolút csúcs hardvert akarsz, akkor szánd rá a pénzt, ne Kínából rendelgess szerintem.

Ez valami szabály? Ki hozta? Konkrétan bármennyi pénzért ez (volt?) a legjobb Droidos telefon. Szívesen költöttem volna rá +300 eurót, de hát ennyibe került csak sajnos.

Szerintem senki ne vegyen Nokia 520-at. Mi az, hogy olcsón akarsz smooth rendszert "okosba"? Szánd rá a pénzt, és vegyél iPhonet, vagy ha nincs pénzed, vegyél fos olcsodroidot, és szívj vele, ne trukkozz itt holmi WPvel.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#44014) Blyan válasza emvy (#44013) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk az 520 már jó ideje nem teljesíti az olcsón smooth kritériumot. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44015) emvy válasza Blyan (#44014) üzenetére


emvy
nagyúr

Csak a dolog abszurditasat akartam erzekeltetni, remélem átjött...

while (!sleep) sheep++;

(#44016) Pttypang válasza emvy (#44015) üzenetére


Pttypang
veterán

Bezzeg az 530 :DDD

Everybody lies.

(#44017) kolosanyi válasza emvy (#44013) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, ez a véleményem. Rendeltem 2 kínai telefont nyár elején, egy Newman N2-est 110 dollárért és egy Doogee DG300-ast 50-ért. Papíron mind a kettő nagyon jó vételnek ígérkezett, aztán egyik szarabb, mint a másik. Ez az én problémám, nem néztem utána a fórumon, hogy mennyire nincs normális ROM az N2-esre, csak a logoutos tesztet olvastam, ahol agyon dicsérte a tesztelő. Nálam a gyakorlat azt mutatja, hogy ha fizetős appot telepítesz, akkor bootloopba kerül a telefon, a főzött ROM-ok meg bugosak. Illetve a GPS használhatatlan, 2 műholdat lát tiszta időben dombtetőn. Persze a teszt nem ezt mutatta. Az olcsóbbik felefon meg egyszercsak úgy döntött, hogy a kijelző nem működik tovább, csak fehéren világít. Írtam az ügyfélszolgálatnak - levideóztam a hibákat -, erre mi volt a reakció? Postázzam el 20 dollárért, aztán majd ők megnézik, hogy az én hibám miatt szar-e mind a két telefon és ha igen, kiszámlázzák a javítást, meg a visszaküldést is. Több ezer km-ről mindenki azt mond, amit akar, potyára meg nem fogok 100 dollárokat kidobálni. Na ez a kis közjáték azt eredményezte számomra, hogy többet nem veszek kínai telefont, mert kell a hazai támogatás.

Egyébként miért forgatod ki, amit mondok? Továbbá nagyon jól tudod, hogy az 520 nem olyan gyors, mint a szifon, szóval eleve hülyeséget mondasz.

(#44018) kcsa válasza kolosanyi (#44017) üzenetére


kcsa
veterán

Sikerült belenyúlnod két olyan "márkába" ami tényleg a legaljához közelít. Brutál sokat kell utánaolvasni, hogy valami képet kialakíthass. Nehezítésképp tele van a kínaitelefonos topik nepperekkel akik a saját portékájukat tolják és istenítik, meg önigazolást kereső egységsugarú felhasználókkal. Az igazi hozzáértők kikoptak, helyette maradtak ilyen Laza.. és hasonszőrűek.

De az OPO ettől a vonaltól elég távol áll - már csak a ColorOS-Cyanogenmod páros miatt is. Nem hibátlan, de melyik szoftver az? :)

(#44019) Barthezz2 válasza kolosanyi (#44008) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez nettó marhaság, már bocs. Most ne rendeljek Kínából telefont, vegyem meg inkább a Samsung Galaxy sok, vagy a iPhone valamelyik verzióját, mert akkor vagyok tökös? Ezt ugye te se gondolod komolyan..

(#44017) kolosanyi:
Ja, hogy sikerült két nevenincs telefont rendelned, és ebből levontad a következtetést. Mindent értek :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#44020) Oppenheimer válasza kolosanyi (#44017) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez a te egyéni hülyeséged volt, a Oneplusnak ehhez semmi köze.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44021) emvy válasza kolosanyi (#44017) üzenetére


emvy
nagyúr

> Doogee

Most mit mondjak? Te szarból akartál várat építeni, én meg vettem egy tök standard top-end mobilt ami a cég érdekes uzletpolitikaja miatt véletlenül bloat-free és kb. tovabb lesz támogatott, mint a Nexusok.

Nem forgattam ki a szavaidat, konkretan aztán írtad, hogy ha csucsmodellt akarsz, akkor ne Kínából rendelgess. Es ez így hülyeség.

Teljesen nyilvánvaló egyébként, hogy az OPO a fanok hörgése ellenére sem egy mindent ütő, mindenki számára megfelelő cucc. Nincs helyi képviselet, idáig szopni kellett a meghivokkal, a garancia nem teljesen triviális, stb. Nekem a 1520 mellé kellett egy jó Droid, és ennél nincs jobb per pillanat. Semennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#44022) viewdetails


viewdetails
addikt

Ami engem érdekelne ebben a kínai telefon témában, hogy a CE jelzés és a SAR bizonylat jár az OPO és tsai. csájanfonokhoz?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44023) kcsa válasza viewdetails (#44022) üzenetére


kcsa
veterán

Ha Dogee-t kérdeznéd még érteném is. Mert hogy ahhoz nincs, abban biztos vagyok.

OPO - bár látom nehéz különválasztani a csájnafonoktól - legálisan kapható EU-ban, tehát [L:https://apps.fcc.gov/oetcf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&Requ

[ Szerkesztve ]

(#44024) emvy válasza viewdetails (#44022) üzenetére


emvy
nagyúr

Termeszetesen, egyebkent nem lehetne forgalomba helyezni es arulni.

@kcsa: meg a Doogee-nek is van.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#44025) viewdetails válasza kcsa (#44023) üzenetére


viewdetails
addikt

Gyorsan végigfutva pár ismert márka adatlapját, megint csak úgy néz ki, minden szentnek maga felé hajlik a keze. OPO Kinában, HTC Tajvanon, Nokia Finnországban csináltat laboraóriumi tesztet, egyedül a Samsung a kivétel, ők a GSM frekvenciás S5-öt USA-ban mérették be.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44026) dejaris


dejaris
addikt

Ha egyszer sikerlune ennek a nyomoru geforce drivernek hibatlanul update-elnie magat :W

(#44027) emvy válasza viewdetails (#44025) üzenetére


emvy
nagyúr

Lehet, hogy azert, mert ott a marka szekhelye?

Az is valoszinu, hogy az Intel nem Madagaszkaron mer TDP-t, meg a BMW nem az Antarktiszra viszi az X6-ost csapatni. :)

while (!sleep) sheep++;

(#44028) viewdetails válasza emvy (#44027) üzenetére


viewdetails
addikt

Értem amit mondani szeretnél, de a SAR érték esetén előszeretettel hivatkozik mindenki független laboratóriumok mérési eredményeire. Mondjam tovább?

Ami a BMW-t illeti... ;)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44029) Barthezz2 válasza dejaris (#44026) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv a klubban. Tegnap sikeresen eljutott odáig, hogy elvileg frissítette magát, majd kiírta, hogy x másodperc múlva újraindul. Hagytam, szépen lement 0-ig, majd befagyott. Manuális újraindítás után meg nem volt GF driverem, úgyhogy szedhettem le manuálisan.. :W

Everybody lies.

(#44030) Blyan válasza emvy (#44015) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, tök igaz amit írtál.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44031) kcsa válasza viewdetails (#44028) üzenetére


kcsa
veterán

kicsit paranoid üzemmódban üzemelsz, főleg úgy, hogy láthatóak a párhuzamok a vizsgálatok helyszínei és a cégek székhelyei között. :)

(#44032) dejaris válasza Barthezz2 (#44029) üzenetére


dejaris
addikt

Szintugy, kiegeszitve, hogy driver nelkul porgette mindenre a kartyat es a huteset, amit nem is ertek, hogyan... De legalabb erenyere valjek: minden alkalommal mas hulyeseget hoz ossze. Persze nekem valamelyik topikban jol megmondtak, hogy rosszul fogom.

(#44033) viewdetails válasza kcsa (#44031) üzenetére


viewdetails
addikt

Igen, paranoiáról papírom is van. ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44034) Barthezz2 válasza dejaris (#44032) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na igen, ugyan az a baja még sosem volt.. :DDD

Everybody lies.

(#44035) btudos válasza dejaris (#44032) üzenetére


btudos
veterán

Mondjuk meg mindig jobb, mint amit az AMD muvel driver cimen a notebookoknal. A zoldeknel legalabb ha egyszer felment, akkor az stabilan hozza az elvart mukodest, az AMD-nel azonos alkalmazas tud iszonyatos sebessegkulonbsegeket produkalni. Azonos gep, azonos driver, azonos sw par ora elteressel, es mintha negyedeltek volna az eroforrasokat, katasztrofa.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44036) emvy


emvy
nagyúr

Ha netan valaki Androidon hasznal Outlook.com-ot, akkor nagyon ajanlom a Nine nevu Exchange-klienst, merfoldekkel jobb, mint az Outlook.com app vagy a tobbi hasonlo. Peldaul engedi szerkeszteni a kontaktokat is, amit az Outlook.com app nem, meg ugy egyebkent is kulturaltabban nez ki.

while (!sleep) sheep++;

(#44037) dejaris válasza btudos (#44035) üzenetére


dejaris
addikt

Majd az iris pro :D

(#44038) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Minden hétfőn megpróbálok valami finomat enni a Ruyi kínai kajáldában, de mindig kurva szar kaját választok :O

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44039) dejaris


dejaris
addikt

Napi csaj

[ Szerkesztve ]

(#44040) Pttypang válasza Oppenheimer (#44038) üzenetére


Pttypang
veterán

En ma reggel rajottem reggel, hogy nincs otthon kaja. Priceless.

Everybody lies.

(#44041) dejaris válasza Pttypang (#44040) üzenetére


dejaris
addikt

Ezert teremtodott a fagyaszto :D

(#44042) emvy válasza dejaris (#44041) üzenetére


emvy
nagyúr

Vagy a bolt.

while (!sleep) sheep++;

(#44043) dejaris válasza emvy (#44042) üzenetére


dejaris
addikt

Ahoz ki kell mozdulni. A lustasag pedig nagy ur.

(#44044) viewdetails válasza Oppenheimer (#44038) üzenetére


viewdetails
addikt

Nincs jó választás. Ennél inkább valami gyrost a Bartókon. :D
Vagy ott a Humusz is, meg a soup-to-go.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44045) Bogyó bá' válasza dejaris (#44039) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nagyon meg lehetsz szorulva.... :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#44046) Oppenheimer válasza viewdetails (#44044) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Legközelebb biztos hogy vmi gyros lesz...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44047) dejaris válasza Bogyó bá' (#44045) üzenetére


dejaris
addikt

Inkabb o :D

(#44048) Pttypang válasza dejaris (#44041) üzenetére


Pttypang
veterán

Ami ures, nekem meg mennem kellett orara, este hatig uldogelek, remek lesz. :)

Everybody lies.

(#44049) dejaris válasza Pttypang (#44048) üzenetére


dejaris
addikt

Ilyenkor utkozben tuti beulok valahova, nem birnam, sot ha este 6-ig akkor 2 korul is.

(#44050) Blyan


Blyan
félisten

LOL link

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.