Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47001) catroot


catroot
veterán

Ahogy olvasom a T topikot, eléggé szopatja a kedves ügyfeleket a webshop.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47002) Glenda


Glenda
addikt

[link]

Aki ilyet csinál, azt lovak után kötném és végighúznám a városon, mint a középkoros filmekben.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#47003) vm93hun válasza Glenda (#47002) üzenetére


vm93hun
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#47004) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

lol

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47005) gzbotii


gzbotii
veterán

ez viszont mem rossz: magyar buszuallok

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47006) catroot válasza Oppenheimer (#47004) üzenetére


catroot
veterán

Az a menóra a végén szószerint büntet :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47007) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47008) catroot válasza Oppenheimer (#47007) üzenetére


catroot
veterán

Ne tartsd bent. Mesélj, mit álmodtál? ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47009) Oppenheimer válasza catroot (#47008) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Linket tettem be, hogy HTC One M7 és M8 jövőhéten kapnak troli-popot, de aztán megláttam, hogy csak a GPE edition. :D Kicsit anyáztam a CM-et. Amúgy szerintem így is hamarabb lesz az említett 2 HTC-n 5.0, mint az opón. Úgy érzem a HTC rom közelebb áll a stock droidhoz, mint a CM.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47010) kcsa válasza Oppenheimer (#47009) üzenetére


kcsa
veterán

sejtettem hogy valami hasonló lesz, miután ugyanilyen nyomot hagytál az OPO topikban is :D

(#47011) Bogyó bá' válasza kcsa (#47010) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Miket nem olvasol, vaze'! :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#47012) kcsa válasza Bogyó bá' (#47011) üzenetére


kcsa
veterán

nekem szabad odajárni, te maradj csak a vindózos topikokban ;]

(#47013) gzbotii válasza catroot (#47008) üzenetére


gzbotii
veterán

Azért ment a like a magyar iPhone közösségnek ;]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47014) catroot válasza gzbotii (#47013) üzenetére


catroot
veterán

Gyors voltál, mert amint lájkoltam, töröltem is az activities közül. :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47015) gzbotii válasza catroot (#47014) üzenetére


gzbotii
veterán

Szégyelled? ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47016) catroot válasza gzbotii (#47015) üzenetére


catroot
veterán

Hogyne. Amikor majd a telefontomat elő kell majd vennem, elvonulok majd valahova az alagsorba, hogy senki se lássa! :D

Amúgy majd félig-meddig meglepi lesz asszonypajti előtt.

Emlegettem neki, hogy cserélni fogok és, hogy mire, csak direkt húzom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47017) gzbotii válasza catroot (#47016) üzenetére


gzbotii
veterán

Aztán megy majd hiszti, hogy ezért van a 3 hónapos elmaradás a rezsiv :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47018) catroot válasza gzbotii (#47017) üzenetére


catroot
veterán

Ja, meg esténként meg összebújunk, mert fűteni sem lesz már mivel/miből.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47019) Oppenheimer válasza catroot (#47016) üzenetére


Oppenheimer
veterán

micsoda meglepi, biztos minden asszony erre vágyik :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47020) catroot válasza Oppenheimer (#47019) üzenetére


catroot
veterán

Biztosan.

Térdre csorgó sunaszafttal, epekedve várnak ilyen hírre! :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47021) Pttypang válasza catroot (#47018) üzenetére


Pttypang
veterán

Hatha kifogsz egy melegedos peldanyt, aztan egyutt olelgethetitek a szifonodat, ha mar teged csak megolni akar majd az asszony ;]

Everybody lies.

(#47022) Blyan válasza catroot (#47016) üzenetére


Blyan
félisten

Kíváncsi leszek mire jutsz. :) Én megvárom az év elejét ezzel a lépéssel.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47023) Oppenheimer válasza Blyan (#47022) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én nem vennék 1GB rammal iphonet, bármilyen jó is most. Inkább várnék a 6S-re, amiben tuti több RAM lesz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47024) catroot válasza Oppenheimer (#47023) üzenetére


catroot
veterán

Ez nem android. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47025) Vasinger! válasza Oppenheimer (#47023) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az még elég sokára jön, nem? Ha jól sejtem akkor jövő szeptember környékén, az pedig sok idő.

Egyébként szerintem el lehet lenni 1 GB rammal is iOS-en, ha az ember nem a mobilján éli az életét és arról akar csinálni mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#47026) Pttypang válasza Vasinger! (#47025) üzenetére


Pttypang
veterán

Szóval ha nem akarja kihasznalni a funkcioit?
De akkor minek is vette? :)

Everybody lies.

(#47027) Blyan válasza Oppenheimer (#47023) üzenetére


Blyan
félisten

Az 1 giga nekem megfelel abból is, ha a 920-nál megfelel, s az iOS jobban is bánik azzal, mint a WP. Na nincs akkora különbség, de anno i4S-iOS7 vs 520-8.1 párosításnál ezt elég jól megtapasztaltam azt a kicsit és az eléggé számított.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47028) Blyan válasza Pttypang (#47026) üzenetére


Blyan
félisten

Vicces amit mondasz... Milyen WP telód is van? Mekkora RAM van benne? Gondolom kárát látod az 1 giga RAM-nak, csak nem értem akkor miért nem 2 gigásat vettél?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47029) Oppenheimer válasza Vasinger! (#47025) üzenetére


Oppenheimer
veterán

És?

blyan: azért fogdoss meg egy ipad airt, ott nem volt elég az 1 giga semmire. tudom, hogy telefonon jobb ennél a helyzet, de jönnek majd a swiftben írt appok, azok valszeg több ramot fognak használni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47030) Blyan válasza Oppenheimer (#47029) üzenetére


Blyan
félisten

Mint mondtam, ha a 920-nál megfelel nekem, akkor az iOS-nél is elég lesz. A 920 is lehetne jobb, valszeg az i5/C/S 6/plus is lehetne jobb, de mindkettő bőven eléggé használható nekem. Nekem, ezt kihangsúlyozom.

Láttad anno a i6 vs One M8 videót ([link]), nem nagyon veszem észre azt, hogy túl nagy kár érne majd az 1 gigával .

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47031) catroot válasza Blyan (#47027) üzenetére


catroot
veterán

És még így is jobban kezeli a memóriát, mint egy Nexus az 5.0 alatt.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47032) Vasinger! válasza Pttypang (#47026) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem teljesen. Van olyan ember aki 5"-on éli az életét: Értsd távoli asztalról irányít gépeket róla, azon dolgozik, játszik távoli asztalon keresztül, meg úgy kb. mindent onnan csinál. Ott azért jól tud jönni 3-4 GB ram is...

Oppenheimer:

Azért 1 évet várni és addig jó telefon nélkül lenni nem a legjobb megoldás. 1 évet még simán ki lehet húzni egy 5s-sel addig szvsz., de nyilván ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#47033) Oppenheimer válasza Vasinger! (#47032) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jah, mert a meglevő telefonját kibaszta az ablakon. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47034) Pttypang válasza Blyan (#47028) üzenetére


Pttypang
veterán

Oppirol valahogy nem tudom elkepzelni, hogy ellegyen 1 gigan.
De legyen igazad :K

Nem vagyok eppen atlag user, de ezt mar parszor kitargyaltam kulonbozo emberekkel.
En erosen a poweruser ellentete vagyok, de megis hasznalom, nem a fiokban tartom. :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#47035) Burt1793 válasza Vasinger! (#47025) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem a mobilon éled az életed, de azért van a mobil, hogy szükség esetén megtehesd ezt. :) Vagyis mindent tudnia kell kezelni. Szóval akkor, ha veszek egy ájfót, akkor ne akarjak mindenféle appot használni vagy durvább oldalakat betölteni a böngészőben (és itt most nem arra gondolok ;] )?

(#47036) Vasinger! válasza Burt1793 (#47035) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Megteheted ezt, csak az appok közötti váltás nem olyan gyors nagy memória igényű alkalmazãsoknál, ennyi. Ez sima, hétköznapi alkalmazások alatt nem lehet észrevenni egyébként, ezért irtam ezeket a példákat.

(#47037) catroot válasza Burt1793 (#47035) üzenetére


catroot
veterán

Most ez a "mindent megtehess" dolog kicsit na...

Szerintem fontos azért azt elismerni már most az elején, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem lehet megcsinálni mind a három rendszeren.

Van olyan, amit droiddal lehet csak megcsinálni, míg mást szifonnal érdemesebb. Megint másra meg ott a wp.

Csak a júzer jobb, ha ezekkel tisztában van (na meg eleve azzal, hogy mik az igényei) és aszerint választ.

Nekem pl. hiányozni fog az, hogy akár munkahelyről is a telefonomon tudom irányítani az itthoni notebookom. Vagy, hogy amikor a lakásban távolabb van a telefonom és jön egy értesítés (mail, fb üzenet, időjárás előrejelzés ésatöbbi) az notin is egyből megjelenik. Na, ezek az apróságok is fognak hiányozni.

(ha ezeket tudja az ios, akkor kussolok)

Ennek ellenére számomra most több pluszt fog adni az ios, mint amennyi negatívuma lesz - a droiddal szemben. Mert lesznek negatívumok, abban biztos vagyok.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47038) Blyan válasza Pttypang (#47034) üzenetére


Blyan
félisten

Oppiról nézve igazad van, de Oppi mégis csak Oppi. Neki a 3 giga is szűkös. :D

Mit jelenet a poweruser? Oppi mércével szerintem én sem vagyok az, használom a telefonomat minden olyan módon, amire kitalálták, online állandóan, féltucat levelezés fut rajta, böngészek, fb-kozok, chatelek, olykor melóhelyi gépet csesztetem róla, amit a 920 az 1 gig rammal nyújtani tud multi task terén az nekem megfelel, és ennél rosszabb a hasonló rammal szerelt szifon is sem lehet (sőt).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47039) gzbotii válasza Oppenheimer (#47023) üzenetére


gzbotii
veterán

Most viccelsz? i4-en (nem S) is jobb a multitask mint Nexus4/G2n volt. Ez nem android

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#47040) Oppenheimer válasza gzbotii (#47039) üzenetére


Oppenheimer
veterán

G2-ből még ki is nézném, de a Nexusnál biztos, hogy nem. :U

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47041) Burt1793 válasza catroot (#47037) üzenetére


Burt1793
veterán

Értem én. Ezért (is) van nekem a wp mellett egy samsungos tabom, amivel igazából "mindent" meg lehet csinálni, amit pc-vel is. Persze ott van a noti és a pc is, de a tab mindig kéznél van. Pdf-eket olvasgatni sokkal használhatóbb, mint a wp, a kétablakos mód is nagyon hasznos. Annyi dolog van rajta, ami wp-n nincs hogy, ha erre gondolok, elszomorodom. :D Persze direkt vettem meg ezt az egyelőre uccsó nokiát, szeretem is, de pl amikor bő 3 éve megvettem az s2-t, sokkal jobbnak éreztem azt akkor, mint most ezt az egy hónapos L930-at. Az akkor vert mindent, bárki bármit mondhatott. A L930-nak meg sok negatívuma van már az elején és várhatom a frissítéseket ;] és persze mire kijön egy, már kijön az utód, ez már szar lesz.... Ez a telefon kikapcsolva, vagy a menüt nézegetve tökéletes csak. Az alap funkciók azok (email, fotó, kamera), amik nagyon hibátlanok, minden másban jobb az s5 például.
Multitaskban mondjuk még pont elég erős a L930. Kb mindenből a windows gombbal lépek ki, használom egész nap rendesen, majd este még be van töltve mondjuk a shazam vagy egy-egy játék. Persze van olyan játék, ami egy képernyőlezárást se bír ki újratöltés nélkül (szerencsére max 2 sec az újratöltés...), a zombie tsunami, egyik kedvencem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#47042) Blyan válasza Oppenheimer (#47040) üzenetére


Blyan
félisten

Ne is hidd el, mert túloz. :D Az iOS6-ig mondjuk kb igaz volt (ennek ugye már két éve), de utána már bőven nem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47043) Vasinger! válasza catroot (#47037) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Vagy, hogy amikor a lakásban távolabb van a telefonom és jön egy értesítés (mail, fb üzenet, időjárás előrejelzés ésatöbbi) az notin is egyből megjelenik. Na, ezek az apróságok is fognak hiányozni.

Ez alatt nem tudom mit értesz, de pl. mobil hívások és sms-ek megjönnek OSX-en gépre, éléggé össze vannak hangolva az Apple eszközök, ettől nem kell félni.

(#47044) catroot válasza Vasinger! (#47043) üzenetére


catroot
veterán

Igen, olyasmire gondoltam.

Abban biztos is voltam, hogy az OSX része összhangban van. Csak ugye ez engem nem vigasztal - mivel nincs apple termékem. :DDD

Eddig ez nálam úgy ment, hogy Chrome böngészőn ott fut a Pushbullet, ami fent van telefonon is. És ez kezeli az értesítéseket.

Ééééééééééés most jön az örömébódottá! :C

Van szifon alá is, fasza!

Már csak annak kellene utána néznem, hogy eltudom-e érni az itthoni gépemet valahogy. :U Bár, ha nem, nem vészes egy dolog.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47045) Burt1793 válasza catroot (#47044) üzenetére


Burt1793
veterán

Biztos van ios-re is pl teamviewer, nem?

(#47046) Oppenheimer válasza Blyan (#47042) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tudom jól, látok minden nap 4S-t. Mindent újratölt kb. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47047) Vasinger! válasza catroot (#47044) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hogyne érhetnéd. Teamviewer, LogMeIn is van iOS-re de a Microsoft natív kliense is, amihez még külön programot se kell feltenned a gépedre: MRD

(#47048) kolosanyi válasza Oppenheimer (#47046) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez csak engem nem zavar? A 630 is újratölt mindent, mégse érdekel, kibírom azt a pár másodpercet, amíg összeszedi magát az app.

(#47049) Kolondrum válasza dejaris (#46621) üzenetére


Kolondrum
félisten

Látom kifutottam a központi témák közül. Akkor most vegyétek úgy, hogy helyet foglaltam itt és ha ezt így leírom akkor lesz aki a falra mászik. ;)

(#47050) dejaris válasza Kolondrum (#47049) üzenetére


dejaris
addikt

RIP Nokia :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.