Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) gzbotii válasza Lall (#2797) üzenetére


gzbotii
veterán

Aztan csodalkozunk mi, mitol futja neked L900, DVP, L920-ra is ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2802) Plazmacucci válasza Lall (#2800) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor fallosz alapján kell megismerned magad :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2803) Lall válasza Plazmacucci (#2802) üzenetére


Lall
veterán

Menne. :K

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2804) Lall válasza gzbotii (#2801) üzenetére


Lall
veterán

Mint látod annyira nem fizettek meg. Csak buliból csináltuk. A pénzt a műlábakkal keresem. :B

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2805) negyedes válasza Lall (#2804) üzenetére


negyedes
addikt

Mulabak? :Y arulsz?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2806) Lall válasza negyedes (#2805) üzenetére


Lall
veterán

Olyasmi. Gyártás. Ezzel foglalkozom. Mondjuk pont nem én készítem, csak a dokumentáció, orvoslátogatás és egyéb papírmunka részt intézem a cégben.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2807) crey


crey
MODERÁTOR

Húbasszameg...

Nem szoktam bele menni a csicsás a droid című játékba, mert én is azon a véleményen vagyok, hogy kinek a pap, kinek a paplan... De ez kicsit kiverte a biztosítékot nálam.

Főleg úgy, hogy ha valaki benéz a "Mutasd a témád" topikba, nagyon szép, letisztult és egyszerű témákat heggesztenek maguknak a userek, de ez mi a hétszentség?!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2808) amanoba válasza Lall (#2804) üzenetére


amanoba
őstag

nem tudom eldönteni, hogy kamuzva poénkodsz, avagy sem... :F :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2809) Lall válasza amanoba (#2808) üzenetére


Lall
veterán

Egyik sem, nem szokásom kamuzni. Ez van. Gyógyászati Segédeszköz Gyártással foglalkozom és mikor még fiatal voltam és bohó poénból elmentünk az említett forgatásra, ahol amúgy szénné röhögtük az agyunkat. :D

crey: Én sem értem az ilyen giccsgyártó androidos embereket. Nekem is volt, de már akkor a minimalizmus jegyében toltam.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2810) amanoba válasza Lall (#2809) üzenetére


amanoba
őstag

nem akartalak megsérteni vagy megbántani remélem nem úgy jött le.

szerk.: király, akkor mindenképp így közelítek hozzád! :D
a gangbangért respect, még csak online sem találkoztam ilyen híres emberrel! (eddig) :DDD

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2811) Lall válasza amanoba (#2810) üzenetére


Lall
veterán

Dehogy is. Csak akár hülyének is nézhetnétek, így 36 évesen, pedig az vagyok. :D Élem az életet és keveset szomorkodom és néha szürreálisnak tűnik az életem, még nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2812) gzbotii válasza crey (#2807) üzenetére


gzbotii
veterán

Most az a hatter vagta ki nallatok a biztositekot :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2813) crey válasza gzbotii (#2812) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nálam igen. Ha van valakinek egy icipici szép érzéke azonnal törli a telefonrol. Zsúfolt, ocsmány, es átláthatatlan.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2814) catroot válasza crey (#2796) üzenetére


catroot
veterán

Ennek örülök! :DDD

Egyébként akkor Lalll most...

;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2815) gzbotii válasza crey (#2813) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem egy ehez nagyon hasonlo (feher-kek es arnyalatai) kep volt sokaig WP-n a lockscreen-en ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2816) crey válasza catroot (#2814) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Még sehol nem mondta hogy hetero Gang Bang volt... :D

Szóval akár...

gzbotii: lockscreen vazze, nem a background amit tele barmolsz widgettel, meg ikonnal... :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2817) r4z válasza crey (#2807) üzenetére


r4z
nagyúr

Van nálam egy X8 típusú, minőségben az emberi végtermékhez hasonlítható készülék. Hát azon, amilyen téma volt, mielőtt újraraktam a rendszert... undorító. Kár, hogy nem csináltam képet róla.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#2818) Lall válasza crey (#2816) üzenetére


Lall
veterán

Egyebkent hetvegen voltam egyik baratom meleg barjaban. Nem meleg a srac, de jol el beloluk. Hotreszegen atsetaltam a tancparketten, de egybol kijozanodtam. Pffff.. Talalkoztam es beszelgettem Lakatos Markkal is, akitol annyit kerdeztem. "Mark, megfelelo az oltozetem vagy van olyan ami nem jo a ruhazatomban es levenned?" Csak ennyi valaszolt:" Az alsogatyad!" :D Meg terultem-fordultam ott,mert vartam Peti baratomat, hogy jojjon addig iszogattunk. Egyszer csak arra kerekedik ki a szemem, hogy valaki megfogja a seggem. Hatranezek, Mark vigyorog ram. Na mondom "Azonnal lepjunk!" es kirohantam. Ugyhogy ha akartam volna behuzok egy celebet, de nem epp erre gondoltam. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2819) gzbotii válasza Lall (#2818) üzenetére


gzbotii
veterán

Tudjuk mi jol, hogy ez az fiucskas dolgot is ki akarnad prohalni. Nagy paszulyfujtato letedre ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2820) Blyan válasza Lall (#2818) üzenetére


Blyan
félisten

A buzibárok amúgy jó helyek, amíg nem kerülsz ilyen atrocitások elé. :D

Amúgy kamaszkori legjobb cimborám meleg és 6-7 éve aszondta nekem még egy BP parádé után: "Figyi, nem is gondolnád, de a félvilág buzi" És azóta is tapasztalom, hogy ez mennyire igaz. Nagyon! :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2821) btudos


btudos
veterán

Buzibár... egyre jobb témákat találtok ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2822) catroot válasza Lall (#2818) üzenetére


catroot
veterán

Ezt a bárt összekapcsolom, hogy "filmeztél" és közben "műlábakat árulsz"... hát hallod nem semmi :DD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2823) mukibuci válasza catroot (#2822) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

látod, itt a faluban kemény az élet :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2824) Lall válasza Blyan (#2820) üzenetére


Lall
veterán

És ez a fél világ dolog tényleg igaz. Ahol voltam az egyik legmenőbb melegbár Pesten és olyan celebek járnak, akiről nem hittem volna, hogy meleg.

mukibuci: Mi folyik itt Gyöngyösön? Emberek!....

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2825) Blyan válasza Lall (#2824) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk nem minden meleg aki fénylik, vagy mi.... szóval manapság menő dolog hombárbárba járni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2826) tailor válasza Lall (#2824) üzenetére


tailor
őstag

Mesélj! ;]

(#2827) mukibuci válasza Blyan (#2825) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ott keresed a a tanítványt? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2828) Blyan válasza mukibuci (#2827) üzenetére


Blyan
félisten

Keresek-e egyáltalán? :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2829) negyedes válasza Blyan (#2825) üzenetére


negyedes
addikt

Nalam aztan nem meno..... :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2830) Blyan válasza negyedes (#2829) üzenetére


Blyan
félisten

Nem is vagy celeb, vagy igen? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2831) Lall válasza Blyan (#2825) üzenetére


Lall
veterán

Na igen, általában a celebek nagy része csak azért jár oda, mert ott nem cseszteti senki őket, diszkrét, nem fog fényképezővel a kezében szaladgálni senki. Mikor lent voltam ott volt pl. Demcsák Zsuzsa is.

tailor: Nem tehetem. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2832) mukibuci válasza Lall (#2831) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pedig itt köztünk marad, max a titokzatos szivárogtatónk rakja fel facebookra :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2833) negyedes válasza Blyan (#2830) üzenetére


negyedes
addikt

szerintem az meg gazabb hogy egy celeb hozza divatba a buzibarokat. :U amugy is utalom az osszeset beloluk.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2834) Blyan válasza negyedes (#2833) üzenetére


Blyan
félisten

Kiket? A celebeket, vagy a ratyikat? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2835) catroot


catroot
veterán

Szegény gzbotii felhozta a "nem-virtuális találkozás" témáját, hát lassan kezdem elképzelni, hogy hol lenne az a találka ;]

Csak azt mondjátok meg: előtte gyantáztassam a mellkasomat?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2836) negyedes válasza Blyan (#2834) üzenetére


negyedes
addikt

mind2. de ez nem artozik most ide. :N szigoruan maganvelemeny.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2837) crey válasza catroot (#2835) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Attól függ. Ha jön Lalll, akkor inkább a seggedet + egy anusz feherites sem árthat :D
Ha csak pizzázni megyünk, akkor elég a mellkasod :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2838) Lall válasza negyedes (#2833) üzenetére


Lall
veterán

Nem hozza divatba, mert nem reklamozza, hogy ott jart. Oda megy le szorakozni, mert diszkret a hely. Senki nem ugral a nyakaba, nem akar 2 percenket autogrammot kerni valami felreszeg, stb, stb... Egyszeruen csak nyugodtan akar szorakozni es ott megteheti szemben egy felkapott szorakozohellyel.

crey: A Te kedvedert viszek hintoport is, hogy eleg szaraz legyen. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2839) Maateeo válasza Lall (#2838) üzenetére


Maateeo
aktív tag

lyaly. :D extrém mód letudtok nyírni így reggel.

Troll-opédia

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#2840) mukibuci válasza Lall (#2838) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gondolom te is ezért jársz ilyen helyekre :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2841) Lall válasza mukibuci (#2840) üzenetére


Lall
veterán

Most mar bevallom, en is celeb vagyok. Rocco Siffredi a böcsuletes nevem. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2842) catroot válasza Lall (#2838) üzenetére


catroot
veterán

Én a fémforgácsos gépzsírra szavaznék, ha lehet!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2843) mukibuci válasza catroot (#2842) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd kapsz egy fémforgácsos gépzsíros műlábat a hátsódba ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2844) Blyan válasza Lall (#2841) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor ne hívjunk bütyöknek?:D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2845) balcsida válasza catroot (#2835) üzenetére


balcsida
senior tag

Én hoztam föl, :O

(#2846) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ha valaki esetleg szeretneandroidos nokia 920at :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2847) gzbotii


gzbotii
veterán

Szerintem mindenki az esetleges talkozora hozzon majd vazelint..biztos ami biztos hogy megelozze a kellemetlensegeket ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2848) crey válasza Lall (#2838) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szabad kérnem inkább a durva szemcséjű homokot? A hintőportól három napig porfelhőt eregetek... :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2849) tailor válasza gzbotii (#2847) üzenetére


tailor
őstag

Na, én ott max. videokonferencia-résztvevőként vagyok hajlandó "megjelenni" :DDD

(#2850) catroot válasza balcsida (#2845) üzenetére


catroot
veterán

Jajj bocs :B

Sebaj, akkor majd a grupiban majd mész előre és töröd nekem az utat ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.