Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) blackmajesty válasza blackmajesty (#2497) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Na jólvan, én másik díjátadót találtam, nem is tudom, miért nem vettem észre , hogy ez nem az, de ott egy Sony Tablet P volt az, na az volt az ötletes megoldás. :)

(#2502) gzbotii válasza Maateeo (#2499) üzenetére


gzbotii
veterán

Jaj koszonom..majd felvetett a ivancsisag :) :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2503) Maateeo válasza blackmajesty (#2501) üzenetére


Maateeo
aktív tag

A Sony még oké, a Samsungot nem szeressük. Egyszer kipróbánám, hogy milyen átélni egy ilyen puccos díjátadót...

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#2504) gzbotii válasza Maateeo (#2503) üzenetére


gzbotii
veterán

Elmentel egyre? :P

Komolyabban, zenelsz vagy hasonlo?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2505) Maateeo válasza gzbotii (#2504) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Nem, nem és nem. De híres még lehetek, nem? :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#2506) negyven2 válasza Plazmacucci (#2486) üzenetére


negyven2
veterán

Kell majd jövőre a 1080p kijelzőkhöz. De nyugi 2014-ben ugyis jönnek a 16 magos 8 giga DDR5-el szerelt 4K felbontású telefonok mert a Full HD 8 magosat csak a csóró paraszt használ. Meg egyébként is lassú és kifolyik a szeme a kilométeres pixelektől.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#2507) Blyan válasza negyven2 (#2506) üzenetére


Blyan
félisten

Kell a fenét azokhoz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2508) gzbotii


gzbotii
veterán

Valaki innen WoT-ozik? :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2509) Lall válasza Maateeo (#2477) üzenetére


Lall
veterán

Néztem én is az AMA, ahol Dzsásztinbíber és a Samsung mindent vitt. Úgy látszik már mindenhonnan ezek folynak. No pl. ezt is utálom a Samuban. Mindenhol ott akarnak lenni és lenyomni az emberek torkán a "szarjukat".

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2510) Blyan válasza Lall (#2509) üzenetére


Blyan
félisten

A baj az, hogy sikerül, és igazából nem lehet hibáztatni őket. Így lettek az iparág legnagyobbja.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2511) Lall válasza Blyan (#2510) üzenetére


Lall
veterán

Egyszer talan a nagyrafujt Samsung lufi is kipukkan. En pl. amennyire tudtam szamuztem az eletembol.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2512) Blyan válasza Lall (#2511) üzenetére


Blyan
félisten

Én meg sosem engedtem be. :D
Reméljük kipukkan, bár egyelőre erre kicsi az esély, túl nagy lábon állnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2513) mukibuci válasza Lall (#2511) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

már amennyire lehet, TVben pl nem találtam még ugyanolyan tudásút, ráadásul szépek is a szamszung tévék :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2514) Lall válasza mukibuci (#2513) üzenetére


Lall
veterán

Ez így van, de nekem akkor is Pana TV-m van. ;] Amúgy van egy Samsung hűtőnk még régről, jól működik, úgyhogy nem akarom kibaszni csak ezért, de telekommunikációs eszközöm biztos nem lesz Samsung mostanában.

Nem mondom, hogy rosszul csinálják, de nekem nem tetszik ez a félig apple stratégia. Filmekben, sorozatokban, műsorokban "rejtett" reklám + ők még nyomják a "sima" reklámot is. Szóval minden szinten nyomulnak.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2515) gzbotii válasza Lall (#2511) üzenetére


gzbotii
veterán

Valamikor Nokia is orias volt..most meg csodot kerulgetik..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2516) Blyan válasza mukibuci (#2513) üzenetére


Blyan
félisten

TV? Átverés mindegyik. Tv, akkor alap, hogy plazma.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2517) Lall válasza Blyan (#2516) üzenetére


Lall
veterán

Ezert van nekem ket Panasonic Plazmam. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2518) Blyan válasza Lall (#2517) üzenetére


Blyan
félisten

Úgy úgy, anevemdzsoni! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2519) balcsida


balcsida
senior tag

Valakinek van itt droidja, esetleg nélkülözné egy hétig?
Baromi kiváncsi lennék rá, hogy milyen lehet egy hétig Droidon élni, és mivel nem sikerült HD2-t szereznem...

(#2520) Blyan válasza balcsida (#2519) üzenetére


Blyan
félisten

Perverz :D Szerencsére nekem nincs, de szívesen adnék egy Galakszi Észt. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2521) mukibuci válasza Blyan (#2520) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

számból vetted ki a SZÓt :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2522) Lall válasza Blyan (#2520) üzenetére


Lall
veterán

Vodafone 845-ot neki orokre! ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2523) mukibuci válasza Lall (#2522) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

van a raktárban egy zsírúj vodafone 550, ha esetleg szeretnétek :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2524) btudos válasza balcsida (#2519) üzenetére


btudos
veterán

Xperia Ray megfelel? Eladnám úgyis, de akkor várok még vele egy kicsit, szívesen odaadom egy hétre, én már megtanultam milyen vele élni, elég szar volt, szenvedj Te is ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2525) balcsida válasza btudos (#2524) üzenetére


balcsida
senior tag

Hallod pont nyomkodtam olyat tegnap, nagyon jó kis cucc.
Beszéljünk PM-ben! :R

(#2526) mukibuci válasza balcsida (#2525) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

te tényleg perverz vagy :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2527) btudos válasza mukibuci (#2526) üzenetére


btudos
veterán

Én is bevállaltam, a Ray legalább szép, és 1 magos droidhoz képest egész használható ha időnként kilövöd a háttérben futó dolgokat, bár nem egy 8X :P

Más: Nincs véletlenül tapasztalata (vagy ötlete hogy kinél érdemes próbálkozni) egy Mozart házának cseréjét illetően? Nővéremé teljesen leamortizálódott, és egy zuhanás óta a jack csatlakozó baszogatásával lehet csak feléleszteni a kijelzőt, mivel a gomb az áldozatául esett a balesetnek :( És gondoltam megcsináltatnám neki, csak én nem merek hozzákezdeni :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2528) crey válasza btudos (#2527) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát a Mozart macera az unibod ház miatt... :( szervíz?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2529) btudos válasza crey (#2528) üzenetére


btudos
veterán

Ha tudsz jó szervizt ajánlani, ami emberi áron hatékonyan dolgozik.... Előbb kérdezlek Titeket, hátha tudtok normális megoldást, mint a Google-t.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2530) Lall válasza btudos (#2529) üzenetére


Lall
veterán

Debrecenben tudnek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2531) pushalias


pushalias
addikt

Honor 9 / HP 8470P

(#2532) Alexios válasza btudos (#2527) üzenetére


Alexios
veterán

baaz, nekem nyár óta így van a mozartom, a kamera gombal élesztem fel mert behalt a bekapcsoló gomb egy leejtés után :D Amúgy én ebay-ről vettem egy házat + középső panelt(amin a gomb van), csak még nem szereltem be, de amúgy egyszer már szétszedtem, nem vészes.

(#2533) btudos válasza Alexios (#2532) üzenetére


btudos
veterán

Tényleg, ez eszembe se jutott, meg is írom neki hogy a kamera gomb hatékonyabb mint egy jack csati ki-be dugdosása. :D

Karácsonyi történet lesz a javíttatás, addig körülnézek ebay-en majd :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2534) catroot


catroot
veterán

ób+

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2535) mukibuci válasza catroot (#2534) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vajon hány perc alatt kerül ki a Magyar Windows Phone Közösség fb oldalára :U :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2536) gzbotii válasza mukibuci (#2535) üzenetére


gzbotii
veterán

Aktiv a tag, szovla lehet csak percek kerdese :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2537) negyedes


negyedes
addikt

Na, kikaptak az egyik fogamat. :O jovoheten meg valoszinuleg elinditom a fogaim helyreallitasat. Elegegem van mar a sok szarakodasbol. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2538) amanoba válasza negyedes (#2537) üzenetére


amanoba
őstag

Épp tegnap kezdtem bele én is a fogprojektbe...úgy féltem a fogdokitól, mint a darazsaktól, de ez enyhült most, bánom, hogy nem szedtem magam össze hamarabb. :O Nem romlott volna ennyit...van vagy 6-7 lyukas, benne lesz egy telefon árában mire vége.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2539) Lall válasza amanoba (#2538) üzenetére


Lall
veterán

Ne csináltasd meg és vegyél egy L920-at, sokkal jobban megéri. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2540) negyedes válasza amanoba (#2538) üzenetére


negyedes
addikt

nekem mondod? :O igy ment el a 8x ara. :C kb 600 euro less mire befejezem a dolgkat.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2541) amanoba válasza Lall (#2539) üzenetére


amanoba
őstag

Jah, aztán majd telefonálhatok vigyorogva: :DDD
Mondjuk 920-at akkor sem vennék most, ha lenne annyi péééz, de egy jó használt titan árába lehet belecsúszok..
Negyedes: 600ojró?! Ember hány sor fogad lesz? Vagy ennyire rossz a helyzet? Vagy nem vagyok tisztában az árakkal... :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2542) negyedes válasza amanoba (#2541) üzenetére


negyedes
addikt

Egy dupla hid, es egy szimpla hid less. Plusz meg vagy 3 tomes,ramegy 2 havi fizum es akkor megazt sem tudom h mibol elek meg, foleg h jon a karacsony :|. Fogbeultetest akartam, de az durvan 2000 euro mindennel. Szoval maradok a regi jol bevalt modnal.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2543) balcsida


balcsida
senior tag

Na, kaptam kölcsönbe egy Xperia Ray-t, nyomogatom ezerrel, nem mondom, hogy rosz jelenleg, csak bonyolult még.
Köszönet btudos kollégának!

(#2544) gzbotii válasza balcsida (#2543) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem lessz olyan rossz az, foleg ha mokolni akarsz ;)
De azert ha droid akkor mar annal komolyabbat illene beszerelni :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2545) balcsida válasza gzbotii (#2544) üzenetére


balcsida
senior tag

Világéletemben HD2-t akartam (amúgy ez nem igaz, amikor kijött az első szifon, akkor az volt amit nagyon szerettem volna), azt hiszem, érted, miért.
Jelenleg a tesóm nyúzza a kis ray-t, és elvan az élő hátterekkel :D
Amúgy nem gondolom, hogy kölcsönkért telefont annyira szét kellene haxolni, még levágják a fejemet. A Lumia 900-al is majdnem lett egy ilyen incidensem...

(#2546) gzbotii válasza balcsida (#2545) üzenetére


gzbotii
veterán

En meg azt hittem haxolni kerted...fozicskelni :N
De erdekes kirandulas lessz a droid vilagaba....csak kar, hogy az a franya Sony fele UI olyan randa...
Egy holoval mar megerne ismerkedni :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2547) balcsida válasza gzbotii (#2546) üzenetére


balcsida
senior tag

Ja, első dolgom volt a go launcher...

(#2548) btudos válasza balcsida (#2545) üzenetére


btudos
veterán

Ha a végén gyári állapotában kapom vissza, akkor tőlem azt csinálsz vele amit akarsz :P csak nekem ne kelljen foglalkoznom vele eladás előtt, anno SGS-el meguntam :D

megjegyzem van otthon HD2 is csak annak szar az érintőpanele, (egy sor fixen szar, de van hogy egyáltalán nem megy amíg meg nem nyomorgatom) így azt nem mertem felajánlani, főleg hogy az gyakori vendég a WinMo miatt tesztelésnél.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2549) gzbotii


gzbotii
veterán

Haa gyerekek..engem ma nagyon megfogott a Sailfish OS...hasonlo a WP, letisztult, stilusos..es eleg erdkes.
Persze nem annyir minimalista, de eleg tetszetos..

Jolla - Sailfis OS

(#2547) balcsida: en is ugy hasznaltam az Optimus Sol-t...A UI 3.0 eleg teszetso :K

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2550) r4z válasza balcsida (#2547) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha ICS fut rajta, akkor Apex Launchert rakj rá. Bitang gyors, és teljesen Holo témájú ;)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.