Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) catroot válasza gzbotii (#5999) üzenetére


catroot
veterán

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6002) gzbotii válasza crey (#6000) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha nem ismernelek, azt mondanam, az 5000. es a 6000.-ik hsz-t is veletelnul irtad pont te :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6003) crey válasza gzbotii (#6002) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az 5000. szándékos volt. A 6000 véletlen :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6004) Maateeo válasza gzbotii (#6002) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Szerintem megegyezett a macival, hogy úgy törölje a hozzászólásokat, hogy az övé legyen mindig. Cserébe a maci dörzsölgetheti a lámpást. :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#6005) mukibuci válasza Maateeo (#6004) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hiába törlöm, a sorszámot nem befolyásolja :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6006) crey válasza mukibuci (#6005) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De az a jó, hogy nem a lámpasimit tagadod :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6007) mukibuci válasza crey (#6006) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lenne értelme :F

;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6008) Воланд válasza mukibuci (#6007) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6009) negyedes


negyedes
addikt

gyerekek valakinek van kedve veszekedni? [link] ma nincs sok kedvem... :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6010) Воланд válasza negyedes (#6009) üzenetére


Воланд
titán

nincs, mert megint csak azt tudom irni, mint tegnap: tok igazuk van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6011) Lall válasza gzbotii (#5996) üzenetére


Lall
veterán

Baz+ pont ma néztem, minden reggel ezzel szenvedek, mert műkorira össze kell fogni a haját. Ezzel új dimenziók nyílnak. Alig várom, hogy hazahozzam és kipróbálhassam. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6012) mukibuci válasza Lall (#6011) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

videót! :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6013) Lall válasza mukibuci (#6012) üzenetére


Lall
veterán

Csak a Te kedvedért. ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6014) mukibuci válasza Lall (#6013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem nem csak engem érdekel ez itt :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6015) Maateeo válasza mukibuci (#6014) üzenetére


Maateeo
aktív tag

nem bizony. :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#6016) Lall


Lall
veterán

Akkor mindenki kedvéért. :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6017) gzbotii


gzbotii
veterán

Hihetetlne, lehet nyerni egy Blade I-et MA nyeremenyjatekal...a polok tobbet ernek :U
Amugy meg, epp ma vittek el a Blade-et :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6018) Lall válasza gzbotii (#6017) üzenetére


Lall
veterán

:O :O :O :O :O

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6019) negyedes válasza gzbotii (#6017) üzenetére


negyedes
addikt

es most mivel tolod?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6020) Lall válasza negyedes (#6019) üzenetére


Lall
veterán

Balde II esetleg III, de ahhoz már nagy geeknek kell lenni. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6021) gzbotii válasza negyedes (#6019) üzenetére


gzbotii
veterán

HTC Desire CM7-el. Volt meg Optimus Sol-om, csakugy CM7-el de ossze nem lehet rakni, ez mennyivel gyorsabb. Egesz elfogadhato.
30e Ft vettem, WP meg csak igy 50-60e korul volt. Annyiert fujjak fel..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6022) catroot


catroot
veterán

Sokan tényleg nem unják még... :DDD

[link]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6023) gzbotii válasza catroot (#6022) üzenetére


gzbotii
veterán

Epp most neztem.
Arra valoszinu senki nem gondol, hogy a MeeGo, Symbian projek leallitasaval eleg sok emberre "nincs mar szukseg".

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6024) savoo


savoo
addikt

Szerk.: Látom már volt a múlt héten... akkor semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#6025) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Gyerekek, a finn rally ku*** f*** ahhoz képest, ahogy ma jöttem haza. Katasztrófa ami itt van. Hókotrók sehol, az utakon méteres hótorlaszok, az útszélén kamionok, esik a hó, a szél brutálisan fúj, én meg haza is értem 2 óra csúszással, busszal, terepjáróval.
A fő utak is helyenként alig járhatóak, a másodrangú útvonalakon meg markoló, traktor vagy egy terepjáró(de az legyen, ne csak annak csúfolt valami) meg némi szerencse, mert minden más esélytelen :(

Délelőtt meg még arról ment az eszmecsere a cégnél, délutánra hogy mennek dolgozni :W Hogy jutok haza bazz..

Everybody lies.

(#6026) Maateeo válasza Barthezz2 (#6025) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Dunántúl, Sárvár környéke? :D Milyen terepjáród van?

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#6027) catroot válasza Barthezz2 (#6025) üzenetére


catroot
veterán

Na az fasza.

Itt meg esett egész nap, de már kezd lefagyni.... szép lesz hajnalra az a jégpáncél, ami itt lesz.

Amúgy anno nekem hasonló élmény volt Körmendről hazamennem Szentesre... nem 2km a távolság :DDD

Amúgy tegnap kipróbáltam a netmegosztást az Omnián. Tök jó, érdekes volt így ipad-en böngészni (kikapcsoltam a routert éjszaka, lusta voltam visszakapcsolni). Szépen felmentem a T oldalára és lemondtam a net előfizetést, ami holnap újulna meg ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6028) crey válasza Barthezz2 (#6025) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Merre laksz - Gondolom nyugat MO. valamerre?

Itt meg rajtra készen állt az összes hókotró már tegnap reggel - szerintem tőletek is ide vezényeltek - nehogy még egy olyan blamát ki kelljen magyarázni, mint amit a hét elején az FőKeFe Zrt. produkált...

De tényleg, leesett egy hópihe, és máris négy hókotró repült rá, szórták ma is az összes utat mint a barom.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6029) savoo válasza crey (#6028) üzenetére


savoo
addikt

Azon röhögtem én is, hogy ma mentek a hókotrok BP-n ezerrel, közben otthonról meg Kisbérről, (meg úgy az egész Dunántúlról) panaszkodnak, hogy nincsnek hókotrók.. :DDD

(#6030) btudos válasza savoo (#6029) üzenetére


btudos
veterán

Hétfőn elég csúnyán lebőgött Pesten a társaság, most legalább csináltak is valamit. De vidéken, ahol jóval nagyobb a gáz, ott nincs hókotró, kiváló megoldás. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6031) savoo válasza btudos (#6030) üzenetére


savoo
addikt

Ó, azért akkora probléma nem volt itt hétfőn, én legalábbis nem nevezném katasztrófának azt ami volt, az persze gáz, hogy "elszámolták" magukat.. :)

(#6032) btudos válasza savoo (#6031) üzenetére


btudos
veterán

Hétfő délelőtt: A negyed órás utat 3/4 óráig tartott megtenni, a hegyre felkanyarodó út aljában 10 BKV busz állt egymás mögött a padkán mert nem tudtak felmenni, több biciklisfutárt láttam a hóban tekerni a bringaúton mint ahány hókotrót délelőtt 11-ig.... Nem mondom hogy járhatatlan volt a dolog, de Dél-Budán a 4 befelé irányuló útból (Budafoki-Szerémi-Fehérvári-Tétényi) egyet sem sikerült letakarítani, pedig ebből 3-n BKV buszok járnak, egy meg a 6-os út bevezető szakasza, szóval azért illene megcsinálni. Még azt se mondhatják hogy reggel kezdett esni, ugyanis nálunk este 6-tól szakadt a hó, lett volna idejük reggelre felkészülni. :((( Alapvetően az a gáz, hogy leesik 5 centi hó és megáll az élet. És Te hiába közlekednél nyugodtan hóban is, ha az útviszonyok, vagy a többi közlekedő miatt nem tudsz haladni...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6033) gzbotii


gzbotii
veterán

zene inyenceknek :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6034) savoo válasza btudos (#6032) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk lehet nekem azért nem tűnt fel, mert 49-es villamossal mentem csak délelőtt, visszafele mondjuk a gárdonyi tértől gyalogolhattam a móriczig, mert megálltak a villamosok, valamit mókoltak a villamos sínnél lévő aknában... :D

(#6035) btudos válasza gzbotii (#6033) üzenetére


btudos
veterán

:C

savoo: A villamos elég stabil jószág szerencsére :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6036) Barthezz2 válasza Maateeo (#6026) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

ÉNY. Móvár, Győr, Csorna térségről van szó.

Nem saját kocsi. Van céges buszjárat, azzal járok, ha már van. Ahogy tudtak, úgy jöttek be értünk(elég durva kerülővel M1-nek), aztán Csornánál megállt a tudomány. Ott rendőrök álltak az elágazóknál, és bizonyos irányokba/járműveket el sem engedtek. Ott leszálltunk, a busz elment egyik irányba, mi páran pedig a magán közlekedési vállalat tulajával mentünk tovább. Meg mondom őszintén, nem is figyeltem, milyen gép volt(volt más problémám), de kente neki rendesen, én csak midfárer voltam:D
Minden esetre le a kalappal előttük, a buszunk sofőrje szerintem tegnap óta nem aludt. Ugyan én csak délelőtt vagyok mindig, így nem tudom más napokon mi a helyzet(régen tudom, hogy több sofőr volt), de azt tudom, hogy tegnap csak ez a csávó vitte mindhárom műszakot. Reggel 4kor indul, mi reggel befele fél órát csúsztunk, ha visszafele is annyit(de tuti többet), akkor kb fél9-re volt otthon, délbe jött a délutános műszakkal, amikor beértek(2kor), mi akkor jöttünk ugye. A szokásos fél 4 helyett, fél 5 után értem haza. 8kor indult vissza az éjszakással, beért, amire beért, majd hozta haza a délutánosokat(10kor vége a műszaknak ugye..), akikkel ma hajnal 3-ra ért haza*, 4-kor indultunk be mi.. és most is ő volt. Délben indult be értünk, fél4-re ért oda, én fél 6-ra haza.. Nemsemmi :(
Na meg az, hogy a tulaj visz tovább kocsival :R

*több mint két órát vártak egy keresztbe állt kamion miatt, majd mikor egy óra várakozás után a buszról betelefonált valaki a rendőrségre, hogy mi a kotta, akkor tudták meg csak az esetet. A megelőző egy órában, mindenki csak ült mint a f***. A telefon után negyed órával ott voltak a tűzoltók.. Hihetetlen. A kamion sofőrje is mi a búbánatot csinált? Ha már van olyan balfasz, hogy elindul, mikor lehetetlen, és az éjszaka közepén keresztbe áll, akkor szóljon már be mi van. Csak a cégünktől 3 busznyi ember ücsörgött miatta.. :W

Everybody lies.

(#6037) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#6036) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tl'dr :( Valaki összefoglalná? ;] :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6038) mukibuci válasza Oppenheimer (#6037) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nagy a hó és busszal messze van a dolgozó

;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6039) Lall válasza mukibuci (#6038) üzenetére


Lall
veterán

Köszi. És hány éves a pilóta?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6040) mukibuci válasza Lall (#6039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha érdekelnek a részletek, akkor olvasd el az egészet :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6041) Oppenheimer válasza mukibuci (#6038) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kösz :D

Én meg hazafelé majdnem befostam. De 3-as lettem mikmakból :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6042) catroot válasza Oppenheimer (#6041) üzenetére


catroot
veterán

Az baj, ha megkérdezem, hogy ezt a befosást most szó(sz) szerint kell érteni? :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6043) gzbotii válasza catroot (#6042) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem igen :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6044) philoxenia válasza catroot (#6042) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fosott a vizsgától, majdnem be is, de végül hármas lett...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6045) mukibuci válasza Lall (#6039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Lalller, hol a videó? :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6046) Lall válasza mukibuci (#6045) üzenetére


Lall
veterán

B+ nem engedi a gyerek meg az asszony, de ha majd nem lesz itthon a sárkány rábeszélem, elkészítem. ;] Most amugy sem aktuális, mert a kicsi levágta cik-cakk ollóval a haját. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6047) polonic


polonic
félisten

(#6048) Воланд válasza polonic (#6047) üzenetére


Воланд
titán

:))

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6049) catroot válasza polonic (#6047) üzenetére


catroot
veterán

Látom nem csak nekem tűnt fel :C

Szerintem a fél MA-s arcok most felsírtak.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6050) gzbotii


gzbotii
veterán

Hogy ez mekkora igazsag ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.