Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) Bogyó bá' válasza dejaris (#45997) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Régebben én is szerettem énekelni, olykor még a régi munkahelyemen is csináltam, amíg egyszer az egyik kolléga meg nem jegyezte:
- István, olyan erotikus a hangod!
- ???
- B*ssza a fülünket! :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#46002) batai15 válasza Bogyó bá' (#45994) üzenetére


batai15
félisten

Mer lopott telefonhoz nem jár headset.

(#46003) gzbotii válasza catroot (#45999) üzenetére


gzbotii
veterán

Bazz, én pont így jártam most!
Nekem dobozos Beck's esett le a hátulsó üllésről és eldurrant. Fél órát próbáltam takarítani, de szerintem nagyon durva szaga lesz.

Majd mond el, ha rájössz, hogy mivel lehet kitakarítani

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46004) dejaris válasza gzbotii (#46003) üzenetére


dejaris
addikt

Citromle vagy a teli hideg mindennek elviszi a szagat.

(#46005) catroot válasza gzbotii (#46003) üzenetére


catroot
veterán

Egyelőre próbálom majd szellőztetni. Na meg nem ártott neki az, hogy ráengedtem a takarítógépet. Elég sokat kitudtam vele szívatni.

Az neked megvolt?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#46006) gzbotii válasza dejaris (#46004) üzenetére


gzbotii
veterán

Hmm. Citromlevet lehet kipróbálom.
De nem ma, mert éjjel 4-től d.u 2-ig sikerese termeltünk be nagy mennyiségű alkoholt és még a (mellék)hatása alatt állok. :DDD

(#46005) catroot: nincs semmilyen takarítógépem :( Nedves, mosogatószeres szivaccsal próbáltam minél jobban kisúrolni és ronggyal szárazoltam. A cégnél van ilyen autós porszívó, de most azért nem megyek oda ki. Ha nagyon gáz lesz, akkor muszáj lesz elvigyem belső tisztításra.

Csak azt nem értem, 40cm eséstől, gumi lábtörlőn landolva, hogy képes kihasadni :(((

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46007) dejaris válasza gzbotii (#46006) üzenetére


dejaris
addikt

Me a hideggel mi baj van? Hazagordulsz csikra, ott mar ugy is zuzmaras az ember szakalla es ejjel nyiva hagyod az ajtokat.

Nesze neked discovery :P

[ Szerkesztve ]

(#46008) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Én meg letoltam az első futásomat a 630-cal. B@szki, sokkal jobb az aksija, mint a 800-nak. 1 óra futás alatt 99-ről 81-re merült lezárt képernyő, de folyamatosan működő GPS és zenelejátszó mellett. Ugyanilyen feltételek mellett a 800 fél éves aksival olyan 30-40 %-ot merül. Good job Nokia/Microsoft.

(#46009) gzbotii válasza dejaris (#46007) üzenetére


gzbotii
veterán

Gyergyói vagyok :D

Másik, hogy amíg lesz bár -20 addig van még 3-4 hét. És addig szagolhatom. Itt Kolozsváron meg nem tudom nyitvahagyni és hidegebb se lesz mint -1/-2

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46010) dejaris


dejaris
addikt

Oppi fap 1... 2... 3... KABOOM!!!

Boti: Csiknak fiuszeke meg mindig :P A minuszok mar elegek szoktak lenni, en ugy tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#46011) polonic


polonic
félisten

hubasszameg, mit láttam
kell azonnal! :Y

[link]

talán még megfizethető lenne, nem egy breitling árkategória :D

(#46012) emvy válasza polonic (#46011) üzenetére


emvy
nagyúr

Teljesen oke, kicsit egyszerubb a szerkezet, mint a 7750, de azon alapul (csak pl. van benne par muanyag alkatresz).

while (!sleep) sheep++;

(#46013) polonic válasza emvy (#46012) üzenetére


polonic
félisten

és ezek a műanyag alkatrészek mennyire tartósak?

(#46014) emvy válasza polonic (#46013) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem hinnem, hogy egy ilyen aru oranal ezzel kellene foglalkoznod. Egeszen biztosan nagyon sokaig (evtizedekig?) elmegy majd, es ha esetleg nem, akkor lehet javitani elfogadhato aron.

while (!sleep) sheep++;

(#46016) Oppenheimer válasza dejaris (#46010) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha nem látom a csajt, nem különösebben izgat. :D Meg ennek túl hosszú a talpa.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46017) dejaris válasza Oppenheimer (#46016) üzenetére


dejaris
addikt

Nem hosszu az, csak igy lett fotozva.

(#46018) Oppenheimer válasza dejaris (#46017) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor csak goto első mondat. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46019) junior11 válasza Integrale (#46015) üzenetére


junior11
veterán

Van mit csöcsörészni :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#46020) dejaris válasza Oppenheimer (#46018) üzenetére


dejaris
addikt

goto? Te chaten is ;-tal zarod a mondatokat? :D

(#46021) Integrale válasza junior11 (#46019) üzenetére


Integrale
veterán

"Bad reklám is reklám too"

(#46022) Oppenheimer válasza dejaris (#46020) üzenetére


Oppenheimer
veterán

persze, és úgy köszönök, hogy hello world! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46023) dejaris


dejaris
addikt

(#46024) Oppenheimer válasza dejaris (#46023) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A másik még szabad

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46025) emvy válasza dejaris (#46023) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez viccnek tunik, de sajnos nem az :D

while (!sleep) sheep++;

(#46026) Pttypang válasza kolosanyi (#46008) üzenetére


Pttypang
veterán

User error, nekem a 2 eves 800 nem merult ennyit, egesz napos turakkal lazan kihuzta.
[Szinten folyamatos track es zene bt-on keresztul]

Everybody lies.

(#46027) kolosanyi válasza Pttypang (#46026) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mi a fene lehet ebben user error? Még battery saverrel is csak 20-22 órákat ment, anélkül 12-13, de még új korában is. Mármint átlag üzemidőben.

(#46028) Zoli133


Zoli133
őstag

Értemén ,hogy a 920 egy masszív minőségi darab, de megint (immár talán ez lesz az 5. alkalom) vihetem majd szervizbe. Most épp a kijelző ragasztása kezdte el megadni magát, de a jack csati illetve a bekapcs gomb is kicsit kontaktos de ezzel együtt tudtam élni, illetve a legutóbbi szerviz óta még a kamerát se tudták középre tenni.

Próbálom ajánlgatni az összes ismerősömnek a WP-t amikor telefont keresnek, de ha azt látják, hogy kevesebb mint 1 év alatt 2 hónapot volt a telefonom szervizben az nem mutat túl jól....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#46029) savoo válasza Zoli133 (#46028) üzenetére


savoo
addikt

Lassan nekem is vinnem kéne a 925öt, mert a bekapcsoló gomb nekem is haldoklik.

(#46030) Zoli133


Zoli133
őstag

Egyébként ha már megint itt vagyok a 920-al elgondolkoztam, hogy kellene valami pót okostelefon, ilyen helyzetekre, ne kelljen egy régi "buta" samsungra visszatérnem.
Tudtok valamiről ami olcsó és megérné? Egy használt 520 talán?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#46031) Lall válasza Zoli133 (#46030) üzenetére


Lall
veterán

Jaja, használt 520. Bár én ilyen esetekre most egy 8X-et szereztem be.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46032) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Azért az komoly, hogy a nokiások annyit járnak szervizbe, hogy kell nekik egy 2. Nokia is. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46033) Pttypang válasza Oppenheimer (#46032) üzenetére


Pttypang
veterán

Kiveve en, harom telefonbol csak egy volt szervizben, az is ket hetig ossz :D

Everybody lies.

(#46034) Zoli133 válasza Oppenheimer (#46032) üzenetére


Zoli133
őstag

Jó, be kell vallani nem jártam olyan jól a 920-al megbízhatóságilag, ettőől függetlenül valamiért nagyaon megszerettem. :)

Amúgy nem tudom mikor lettem ekkora függő, hogy pár hétre nem tudok nélkülözni okostelefont, hanem inkább kiadok 20-30k-t....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#46035) savoo válasza Zoli133 (#46030) üzenetére


savoo
addikt

Auchanban 20 ezer a dominos 530. Vagy volt, passz plakáton láttam.

(#46036) Zoli133 válasza savoo (#46035) üzenetére


Zoli133
őstag

Vodafonosként sokra nem megyek vele sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#46037) Lall válasza Oppenheimer (#46032) üzenetére


Lall
veterán

Ja. Ilyen csak a Nokiásokkal fordul elő, hogy szervizbe kell vinni a telefont. :U btw, hova is kell visszaküldened a tied, ha neadj isten valami baja lesz? Tudom... nem lesz! ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46038) kcsa válasza Lall (#46037) üzenetére


kcsa
veterán

Angliába :)

(#46039) Oppenheimer válasza Lall (#46037) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jól mondod, nem lesz. Ez nem Nokia. ;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46040) Lall válasza Oppenheimer (#46039) üzenetére


Lall
veterán

Azért bízom benned, hogy téglásítod valami szarral. ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46041) Oppenheimer válasza Lall (#46040) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az már user error lenne, ami kívül esik a téma hatáskörén. A 920-at legalább nem kell téglásítani. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46042) Lall válasza Oppenheimer (#46041) üzenetére


Lall
veterán

Az biztos. Mindegyik elromlik magától. Nem úgy mint a 1+1 az a tökéletes telefon, FatiAti.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46043) gzbotii válasza Lall (#46037) üzenetére


gzbotii
veterán

Azért azt be kell ismerni, hogy az x20-ás széria igen is arról híres, hogy sok a problémás darab.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46044) Lall válasza gzbotii (#46043) üzenetére


Lall
veterán

Tehát amondó vagy, hogy a 520, 620, 720, 820, 920, 1020, 1520-ból sok a problémás darab? Mivel nem volt mingyegyikből x1000 darabom és márkaszervíz sem vagyok, így nehéz ezt megítélnem, hacsak nem én is arra alapozom, hogy beleolvastam a MA! fórum "reprezentatív" felmérésébe. Talán a 920 "első" szériájában lehetett több hiba, de erre sem mernék nagy tételben fogadni, hogy teszem azt több, mint egy S3 első szériában. Tömeg gyártás van, a nagy gyártóknak nagyjából ugyan azzal a minőségellenőrzéssel. Ne legyünk már demagógok, hogy csak a Nokia romlik el. Ki ne találjátok már ezt az oltári nagy fasságot.

Tessék a Te mostani telefonodra egy fantól egy "szakembertől" 0,3 mp kereséssel. Akkor sok a probléma az i4S-ekkel!? Minek vetted meg?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46045) Oppenheimer válasza Lall (#46042) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én viccelődök, te meg fanboykodsz, így ez a becenév inkább rád illik. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46046) gzbotii válasza Lall (#46044) üzenetére


gzbotii
veterán

Talán arra is, amit itt olvasok és ismerőseim (akik között szép számmal van telefon szervizes is).
De tudom, torll vagyok és kész :B

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46047) Lall válasza Oppenheimer (#46045) üzenetére


Lall
veterán

Te nem viccelődsz, Te trollkodsz (mostanában sokat, sokszor, nem csak itt :DDD ), így te érdemelted ki a FatiAti díjat. :D De annak mindenképp örülök, hogy fanboy lettem én is. Szépen beállok majd btudos után a sorba. ;]

gzbotii: Ez megint annyira reprezentatív, minthogy az én haveri körömben meg nem romlanak a Nokiák. Na bumm.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46048) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nekem a 800 3-szor volt szervizben, de végül megcsinálták úgy, hogy ne kelljen visszavinnem. Most épp megbeszéltem barátnőmmel, hogy kap egy új házat (magenta) és használja ő tovább. Egy 530-ra akartam rábeszélni, de nem akar annyit se költeni, így viszont a 800-zal ellehet. Mindenesetre ezek alapján nem mondom azt, hogy a Nokiák megbízhatatlanok... :U

(#46049) Lall válasza kolosanyi (#46048) üzenetére


Lall
veterán

Nekem a 920 2x volt szerizben a Samsung Galaxy S meg egyszer sem. Ebből viszont nem az a következtetést vonom le, hogy a Samsung milyen jó. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#46050) Oppenheimer válasza Lall (#46047) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ok, néha 1-1 trollkodás becsúszik, de kinél nem? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.