Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) dejaris válasza András. (#25999) üzenetére


dejaris
addikt

Az utolso bekezdesn jot derultem, bar egy kicsit keseru volt, tekintve az itteni allapotokat.

(#26002) nicu71 válasza András. (#25999) üzenetére


nicu71
addikt

:D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#26003) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Bucimaci—In a few days, we'll be removing an old Facebook setting called "Who can look up your Timeline by name." We'd like to help you understand this change. Learn more. - ennyit a bujkálásról :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26004) Barthezz2 válasza mukibuci (#26003) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezt én már egy hete megkaptam.

Everybody lies.

(#26005) gzbotii válasza Barthezz2 (#26004) üzenetére


gzbotii
veterán

es catroot: egyetertetek vele?[link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26006) Barthezz2 válasza gzbotii (#26005) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Perszee..

:DDD

Everybody lies.

(#26007) polonic válasza mukibuci (#26003) üzenetére


polonic
félisten

Nemár. Akkor bárki számára kereshető leszek?
Komolyan eszembe jutott, hogy törlöm a fenébe az egész fosbuk fiókot.

(#26008) Blyan válasza gzbotii (#26005) üzenetére


Blyan
félisten

Adom! Inkább mint bármelyik WP a 200-es kategóriáig! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26009) Воланд válasza polonic (#26007) üzenetére


Воланд
titán

In a few days we'll be removing an old Facebook setting you've used in the past. You'll see an announcement on Facebook and have several chances to learn about this before then. We just wanted to tell you about this in advance so you have time to review what's changing and understand your privacy options.

What's changing: We're removing an old search setting called "Who can look up your Timeline by name"—but this won't change who can see what you've shared on Facebook.

What did this setting do?

"Who can look up your Timeline by name" controlled who could find your Timeline by typing your name in search.

What will happen when the setting is removed?

Anyone will be able to look up your Timeline by your name — but if they go to your Timeline, they'll only see what they already have permission to see. Removing this setting doesn't change who can see your photos, status updates or other things you've shared.

Why is Facebook removing this setting?

When we created this setting, the only way to find you on Facebook was to search for your specific name. Now, people can come across your Timeline in other ways: for example if a friend tags you in a photo, which links to your Timeline, or if people search for phrases like "People who like The Beatles," or "People who live in Seattle," in Graph Search.
Today, the best way to manage who sees your stuff is to use your Privacy Shortcuts (just click the lock icon at the top of every page of the Facebook website), and to choose who to share with when you post new photos and updates.

What's next?

You'll have more chances to review this info before the setting is removed—and we'll remind you on Facebook.
Want to review your privacy choices now? Here are some things you can do:
•If you want to quickly limit the audience of things you've shared in the past to Friends, visit your privacy settings.
•Each time you share a photo, link or status update, you can set the privacy for that specific post.
•Check out what you've shared in the past—and who can see that info—by going to your activity log. To get to your activity log, click the lock icon at the top of any page to open your privacy shortcuts.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26010) negyedes válasza Воланд (#26009) üzenetére


negyedes
addikt

Szuper, egyre jobb lesz. :U Lassan ujra kell torolnom magam mert ez mar nagyon gaz kezd lenni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26011) mukibuci válasza negyedes (#26010) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a borítón és a profilképen kívül mást nem látnak, ha jól vagy beállítva

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26012) gzbotii válasza negyedes (#26010) üzenetére


gzbotii
veterán

Miert, ettol a beallitastol nem fognak tobbet tudni rollad.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26013) Воланд


Воланд
titán

szerintem ezt kellene meg megoldani a kikapcsolva tolthetoseg mellett es akkor tok sokan vennenek wp-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26014) negyedes válasza Воланд (#26013) üzenetére


negyedes
addikt

mar valaki jol lecsapot ra, de lehet mindart raad is lesulyt a banhammer :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26015) SpongyaBob válasza Воланд (#26013) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez hol volt? Akarom olvasni tovább! :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#26016) Воланд válasza SpongyaBob (#26015) üzenetére


Воланд
titán

nincs tovabb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26017) mukibuci válasza SpongyaBob (#26015) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nehéz kitalálni, hogy a 8X topikban, de sajnos nincs tovább :P

btw azt nem értem, hogy a torrent keresőjébe be tudta írni, hogy android, majd válogatni, akkor a windows phone keresőszót miért nem tudta beírni? :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26018) SpongyaBob válasza mukibuci (#26017) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hidd el már azon se csodálkoznék ha egy S4 topikjában lenne. :D A fenébe pedig úgy olvastam volna az oltásokat :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#26019) negyedes válasza Воланд (#26016) üzenetére


negyedes
addikt

privatban van. ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26020) negyedes


negyedes
addikt

aze' a csavo nem kicsit tud: [link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26021) mukibuci válasza negyedes (#26020) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt akartam én is linkelni :DDD

egyébként pedig minden programnak külön ram kéne, amihez csak az a program fér hozzá ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26022) negyedes válasza mukibuci (#26021) üzenetére


negyedes
addikt

nemcsak hogy tud, de mar valami jo anyagot is szed:

"Én egyébként az ilyen appokat elneveztem a "nagyon gonosz ram gyarmatositó manóknak" :DDD gyaaaaa :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26023) mukibuci válasza negyedes (#26022) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerencsére az ötös galakszisban már lesz 4 giga ram, pedig a kitkat már 512 megával is vajsima lesz :D vajon hol is hallottam már ilyet - meg is van, az előző android verzió megjelenése előtt :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26024) catroot válasza mukibuci (#26023) üzenetére


catroot
veterán

Ott megkaptam, hogy azert fossa szet magat a T netezes kozben, mert a honlap(!) a hibas...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26025) tailor


tailor
őstag

Ez a kemény, nem a vídia. :C

(#26026) Pttypang válasza tailor (#26025) üzenetére


Pttypang
veterán

Én mondom, hogy egy überjó telefon a 800as :D

Everybody lies.

(#26027) gzbotii


gzbotii
veterán

:C :DD <--- katt. Megeri

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26028) crey válasza gzbotii (#26027) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerelmes lettem....

negyedes: így ahogy tetszik mondani kérem. Lehet hogy személyiségét nézve egy ordas k***a, de így videóról ez nem látszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#26029) negyedes válasza gzbotii (#26027) üzenetére


negyedes
addikt

az meg elmegy hogy ekkor dinnyek ugralnak, dehogy milyen szep ez a csaj :Y

MAS Linux mester es az android esete. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26030) Pttypang válasza negyedes (#26029) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezek a kedves droidosok.. root jog nélkül már ki se lépnek a házból, habár lehet h wc-re se mennek nélküle :DDD

Everybody lies.

(#26031) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Android 4.4:

"Android 4.4 takes system performance to an all-time high by optimizing memory and improving your touchscreen so that it responds faster and more accurately than ever before. This means that you can listen to music while browsing the web, or race down the highway with the latest hit game, all without a hitch."

OMG :Y

;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#26032) catroot válasza Oppenheimer (#26031) üzenetére


catroot
veterán

vesd össze. :U ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26033) Воланд válasza Oppenheimer (#26031) üzenetére


Воланд
titán

emelem a tetet:

"Speaking of rendering, the old bugbear of Android has always been scrolling performance. Especially in Chrome, there's always been a sense of lag that seemed completely out of place on top-tier devices. On the Nexus 5, we're very sad to report that the situation doesn't seem any better. There is still not a one-to-one relationship between your finger and the screen, and it's still crazy-making."
[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26034) negyedes válasza Oppenheimer (#26031) üzenetére


negyedes
addikt

most csak en erzem, de az android is kezd elmenni flat iranyba, ikonok, lockkod bevitel etc.?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26035) crey válasza negyedes (#26034) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ártani mondjuk nem fog neki, ha már gyárilag nem egy bazári csicsahalmaz.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#26036) Воланд válasza negyedes (#26034) üzenetére


Воланд
titán

meg az allapotsav is eltunik teljes kepernyos alkalmazas eseten.

de amugy rosszul latod, a google a sajat utjat jarja. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26037) negyedes válasza Воланд (#26036) üzenetére


negyedes
addikt

azert kivancsi vagyok mennyira szabtak at az UI-t. :) ez a Nexus viszot szep.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26038) Lall válasza negyedes (#26037) üzenetére


Lall
veterán

Ízlésről kár vitatkozni, de ha ez a szép, milyen a csúnya? Szerintem randa, nameg GoldStar. Kár, hogy a Hausemaister nem gyárt telefont. :U :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#26039) negyedes válasza Lall (#26038) üzenetére


negyedes
addikt

a 4-hez kepest szebb, az uber ronda volt azzal a hatlappal. :U nekem akkor is a L800, 8x es One kulseje a legjobb.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26040) catroot válasza negyedes (#26037) üzenetére


catroot
veterán

Nekem a 4-es jobban tetszik külsőre. Az 5-nél kár, hogy ekkora lett a kijelző. De persze ez a saját véleményem.

btw hétfőn érkezik meg a T utódja, kíváncsi leszek. ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26041) negyedes válasza catroot (#26040) üzenetére


negyedes
addikt

mi lesz a t utodja?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26042) Barthezz2 válasza negyedes (#26041) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szifon, vagy Sámsung :D

Everybody lies.

(#26043) catroot válasza negyedes (#26041) üzenetére


catroot
veterán

Mivel kicsit turelmetlen vagyok az N5-t illetoen, igy egy N4 lesz (feher raadasul, megkaptam hogy csajos... :DDD ). Itt mar nem lesz mentseg az, hogy a rendszer tele van gyartoi bloatwareel, ha gebasz lesz.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26044) Barthezz2 válasza catroot (#26043) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ajj, most lelőtted a poént :D

Everybody lies.

(#26045) catroot válasza Barthezz2 (#26044) üzenetére


catroot
veterán

Lesz itt még poénforrás: be kell adni a Sony-t a szervizbe. Meg azért lesznek f.szságok az N-el is, tuti! ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26046) Barthezz2 válasza catroot (#26045) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Dehogy lesz, a droid az tökéletes;]

Everybody lies.

(#26047) catroot válasza Barthezz2 (#26046) üzenetére


catroot
veterán

Az. :D

Viszont a T-vel nagyon szopok most. Mondom, így nem szopatott még telefon.

Mivel miui rom van fent, vissza akarom tenni a telekomosat, hogy ne ugorjon a gari, ha beadom. De mivel ez a gané zárt BL-es, így a flashtool-t (amit a Sony adott ki) nem használhatom. Ugyanis nyitott telefonokra lehet használni.

Most azon imádkozom, hogy a Sony PC Companion alkalmazásával visszatudjam rakni a hivatalos (nem szolgáltatói) rom-ot. Bár nem tudom, hogy ahhoz, mit fog szólni a telekom.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26048) Barthezz2 válasza catroot (#26047) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Topikjában nem tud valaki jó módszert arra, hogy visszatedd a telekom-os rom-ot?

Everybody lies.

(#26049) catroot válasza Barthezz2 (#26048) üzenetére


catroot
veterán

Éppen azon vagyok. :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26050) Barthezz2 válasza catroot (#26049) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jah, már látom:)

Más:
Na a Facebook alkotott, úgyhogy most már ott tartunk a messengerrel mint wp-n. Baszik jelezni az üzeneteket. Az a legjobb, hogy törölni nem akarom, mert a play-es kommenteket olvasva, elvileg a design is más(ma frissítettem, nálam maradt), meg nem lehet kijelentkezni és telefonszámot kér, hogy beléphess(ezek nálam frissítés után nem jelentkeztek, csak így meg nem megy rendesen..). Hát gatula.. lassan én is törlöm magam erről a szarról :(((

Az a baj, az ismerőseim javával még mindig itt a legegyszerűbb beszélni, ha nem így lenne, nem is kellene már rég..

Szerk.: Nemtudom ezek miről beszélnek a vélemények közt, feltettem egy szűz rendszerre, de ugyan az mint volt, csak épp nem jelez..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.