Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) savoo válasza Alexios (#26998) üzenetére


savoo
addikt

Jajj, hogy ez az ember mennyire unalmas már... :K

Lall: Muhaha!! :DDD (Fix, hogy az az ember fogyatékos! ;] )

[ Szerkesztve ]

(#27002) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Borgore mester már hype-olja a szilveszteri buliját.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27003) Lall válasza Oppenheimer (#27002) üzenetére


Lall
veterán

Uhh, de nagy szardarab a középső.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27004) gzbotii


gzbotii
veterán

[link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27005) Barthezz2 válasza mukibuci (#26997) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hülye :DDD

Everybody lies.

(#27006) SpongyaBob válasza Lall (#27003) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szardarab :C :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27007) nicu71 válasza Oppenheimer (#27002) üzenetére


nicu71
addikt

hát ezek a cellulitiszes luvnyák... ;]
ki ez a faszi a matricán? :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#27008) gzbotii válasza Oppenheimer (#27002) üzenetére


gzbotii
veterán

Rakerestem gugli kepkeresovel..es ezt adta ki hasonlo kepeknek: [link] [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27009) Lall válasza gzbotii (#27008) üzenetére


Lall
veterán

Nem valami dubstep dj? [link]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27010) savoo


savoo
addikt

Tetves Nokia.

(#27011) saiyajin


saiyajin
senior tag

Én jót mulattam ezen: [link] :DDD

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#27012) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

:DDD

Everybody lies.

(#27013) mukibuci válasza savoo (#27010) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bocsi :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27014) savoo válasza mukibuci (#27013) üzenetére


savoo
addikt

Tényleg, te átkoztál el!!!! :DDD

(#27015) Lall válasza savoo (#27010) üzenetére


Lall
veterán

Na, mesélj?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27016) savoo válasza Lall (#27015) üzenetére


savoo
addikt

Megint úgy érzékeli ez a fos 925, mintha lenne bele füles dugva. Viszont most nem úgy jött elő a hibajelenség mint a múltkor, hogy baromira melegedett játék közben majd egyszer csak csend. Hanem reggel hallgattam a zenét, amíg bementem a boltba kikapcsoltam, majd miután kimentem bekapcsoltam a zenét és nem szólt a jobb oldal. Na, gondoltam magamban kontaktos lett az 1 hetes füles remek.. Azért biztos ami biztos kipróbáltam melóban gépre dugva, ott szólt rendesen mindkét oldal, na mondom fasza... Most meg hívott asszony és nem csörgött, kezdett gyanús lenni, majd felvétel után megint néma kuss volt. Pedig ez egy új telefon... Nem hiszem el, hogy kettőből kettőt kifogok.
Az előző 9 napot bírt, ez 6-ot. Csodás.

[ Szerkesztve ]

(#27017) btudos válasza savoo (#27016) üzenetére


btudos
veterán

Szép, most olvastam a 925 topikban, bíztató hogy a Nokia csúcstelefonjai ilyen fantasztikus minőséget képviselnek.

Oké, mindenhol akadnak hibák a korai szériáknál, de a 925 messze nem friss fecske, fél éves lassan :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27018) crey válasza btudos (#27017) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Éljen a profitmaximalizálás, és hogy minden ki van szervezve Kínába. Ennek ez lesz az eredménye.
Persze így is lehetne jó minőségben összeszereltet i (lásd pl. apple), ha a minőségellenőrzést komolyan veszik.

Amúgy miért érzem azt, hogy a Nokia mióta hányja ki magából a WP-s telefonokat, azőta a minőségük rohamosan romlik (értsd: a Lumia 800, 900, 710-es szériák vsizonylag jól bírták, és max a kopásra panaszkodott a legtöbb user, ami tervezési hiba).

A 920 óta (mióta tényleg havonta fossák az új Nokiákat), pedig egyre több az egyéb, elsősorban megbízhatatlan működéssel kapcsolatos, vagy épp gyártási trehányság miatti hiba....

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27019) btudos válasza crey (#27018) üzenetére


btudos
veterán

Hát azért a 800-as lötyögő kijelzője se volt szép, bár azon kívül nem sok komoly gond volt.

Most meg.. Önmagában beleférne, ha nem olyan lenne a Nokia support, amilyen. De a kettő együtt már elég problémás. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27020) savoo válasza crey (#27018) üzenetére


savoo
addikt

Egyébként az a vicces, hogy ezzel a fajta hibával külföldi fórumon is csak elvétve találkoztam.. Nekem meg már a második.

(#27021) crey válasza btudos (#27019) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát arról ne is beszéljünk, milyen, amikor profit orientált egy szervíz...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27022) Lall válasza savoo (#27016) üzenetére


Lall
veterán

De jó lesz ezzel a Nokiahoz járkálni. Latom, ahogy a sok nagyfejű a Jabilnal vakarja a fejét, hogy nemkéne megcsináli vagy sw frissítéssel elodázni. Mindenestre sajnálatos, ha valaki én tudom milyen ezzel szopni. Nameg amúgy is. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27023) btudos


btudos
veterán

1020 topikba már írni is bűn. Múltkor leírtam hogy a mobilos flash halott, akkor is a fejem akarta venni az egyik kedvenc Symbian huszárunk. Most megjegyeztem hogy a PV kamera (1020 topikban nyilván a 1020-é) tud melegedni rendesen, két 808 aktivista megint nekem ugrott, mintha bármi rosszat mondtam volna az imádott cuccukra.

Más: Mi van mostanában a Mobilarénával? Katasztrófa amit néha összehoznak. :(((

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27024) savoo válasza Lall (#27022) üzenetére


savoo
addikt

Tök új telefont adtak elsőre is.

(#27025) Oppenheimer válasza savoo (#27024) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Vagy visszakaptad a sajátod újracsomagolva. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27026) savoo válasza Oppenheimer (#27025) üzenetére


savoo
addikt

Nem, mert az elsőn az alján a szürke keretnél volt egy nagyon pici kopás vagy levolt pattogva ott a festék. (Tényleg alig látszott) de ezen már nincs. Új IMEI száma is lett minden.

(#27027) btudos válasza btudos (#27023) üzenetére


btudos
veterán

Kész, üdvözöljétek az Atyaúristent, nincs olyan amiről Ő nem tud :DDD

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27028) Pttypang válasza btudos (#27027) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindenki nyugodtan alszik ezutan :D

Everybody lies.

(#27029) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ti Melyiket vennétek meg 200k-ért?
1) Dell Vostro, 14" 1366x768, i5 haswell, Nvdia 740M, 4GB RAM, 500GB HDD, 1,5Kg
2) Dell inspiron, 17" 1600x900, i7 haswell, HD8850M, 8GB RAM, 1000GB HDD, ODD (ide később SSD-t tennék), 2,7Kg

első sokkal kisebb es konnyebb, kényelmesebb lenne suliba hurcolni, de minden masban rosszabb. Leginkabb a kijelzotol felek, mert kódolni nem tudom milyen lehet ilyen kisfos felbontáson és méreten. Szombaton megyek media marktba próbálgatni hogy milyen méret tetszene igazan, de meghallgatnam a tapasztaltabbak véleményét. Nekem a inspiron tunik jobb döntésnek, de szerintem a vostro magasabb minőséget képvisel.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27030) Barthezz2 válasza Oppenheimer (#27029) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én tegnap MM-ben W8-as tableteket akartam csekkolni, de 10-ből 8 ki volt kapcsolva, és be sem lehetett kapcsolni őket, a maradék kettőből az egyik meg RT-s volt.. :W

Everybody lies.

(#27031) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#27030) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor hivok egy eladót, Megmondom neki hogy komoly szándékaim vannak, mert nemsokára veszek egyet. Azt nem kell tudnia, hogy nem a media marktban. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27032) Lall válasza Oppenheimer (#27029) üzenetére


Lall
veterán

Nekem egy hasonló Vostrom van, igaz, hogy csak 13"-os. Szerintem ezzel a felbontással nincs semmi baj ilyen képernyőméret mellett. A 17" Latitude (amit azóta szerkesztettél te szemétláda! :D ) szóval az Inspiron egy igazi dög. Én annak idején a kompakt méret miatt (is) cseréltem le a HP-mat. Neked kell eldöntened, hogy az erősebb SOC vagy a kompaktság diadalmaskodjon. Én a Vostro-ra szavzok. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27033) mukibuci válasza Lall (#27032) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én azért 32" alá nem adnám :N

3) Dell inspiron, 32" 1920x1080, i7 haswell, HD8850M, 8GB RAM, 256GB SSD, ODD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27034) legiaap válasza Barthezz2 (#27030) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Samsung tabletek tuti működtek. Miért nem nyomkodtad meg azokat?
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27035) negyedes válasza Oppenheimer (#27029) üzenetére


negyedes
addikt

14" Vostro, nem tudom hogy kijavitottak a hajlo billentyuzetett az uj szerianal vagy sem. a nagy inspironok meg hiresen muanyagolvasztok.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27036) Lall válasza mukibuci (#27033) üzenetére


Lall
veterán

Hülye, megalománisás fasz :DDD

Oppenheimer: Vostro mi? Linket.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27037) mukibuci válasza Lall (#27036) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ugyanmár, 12"-os ánuszom van ulv cerkával ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27038) crey válasza Lall (#27036) üzenetére


crey
MODERÁTOR

földszint? :Y

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27039) Lall válasza crey (#27038) üzenetére


Lall
veterán

Javítva. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27040) Воланд


Воланд
titán

blackberry!!!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27041) Pttypang válasza Воланд (#27040) üzenetére


Pttypang
veterán

Hatooo droiddal jobb lenne :D

Everybody lies.

(#27042) Oppenheimer válasza Lall (#27036) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Link kell? Sirni fogtok ha linkelek ;]

vostro:
http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Vostro_5470_Intel_Core_i5_4200U_4GB_500GB_NVIDIA_Linux_Grafitszurke_DXHU272295862_11095.html#parameters

inspiron:
http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_3737_Intel_Core_i7_4500U_8GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_DLL_3737_157817_10192.html

vagy Gyűjtsek erre?
http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_5537_Intel_Core_i7_4500U_8GB_1TB_AMD_Linux_Ezust_DXHU272295859_11094.html

nem tudok linkelni, most szallok le a buszról

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27043) catroot


catroot
veterán

Ez mi ez?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#27044) mukibuci válasza catroot (#27043) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

valaki ráért. kíváncsi vagyok a telekom hasonló akcióját mikor veszik észre

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27045) Lall válasza Oppenheimer (#27042) üzenetére


Lall
veterán

Csodaszép az a Vostro, azt kell eldöntened kell -e a jobb SOC? De ha 200 és környéke és kompaktság, akkor miért nem egy Surface Pro vagy Dell Venue 11 Pro?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27046) Tim82 válasza Lall (#27045) üzenetére


Tim82
nagyúr

SoC? Egy laptopnál nem hangzik furán? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27047) Lall válasza Tim82 (#27046) üzenetére


Lall
veterán

Kicsit, de legalább rövid volt leírni. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27048) emvy válasza Oppenheimer (#27042) üzenetére


emvy
nagyúr

lecci ne vegyel inspiront, koszi

while (!sleep) sheep++;

(#27049) btudos válasza Oppenheimer (#27042) üzenetére


btudos
veterán

Na akkor osszerakom.

Egyreszt sikerult eleg rendesen eltero meretu gepeket kinezned, ezt magadban kell lejatszanod. Masreszt a 3737 boritasa remes, es a billentyuzete is nagyon pocsek.

Az 5737 anyaghasznalatban mar sokkal jobb, amugy belul ugyanaz a gep, mint a 3737 csak fem a kulso burkolat.

A Vostro 5470 meg egy tok mas kategoria, kicsi, szep, es jo a minosege, egy kategoriaval az altalad nezett Inspironok folott all. Nem beszelve arrol, hogy helyszini garancia jar hozza, vagyis nem neked kell rohangalni vele ha valami baja van, hanem hazhoz jon a szervizes.

Szerintem barmelyiket veszed, mindegyik melle kelleni fog egy kulso monitor, hogy rendesen munkara tudd hasznalni, akkor mar a jobb minosegu, konnyen hordozhato verziot valasztanam, a 17-es dogok asztalon jol mutatnak, de ha cipelni kell, halal.

Szoval reszemrol egy pont a Vostronak.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27050) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Koszonom a sok valaszt.

azert nem veszek Surface Prot, meg társait, mert azok mar túl kicsik. Ha tenyleg ilyen szar a műanyag inspiron, akkor az kiesik a lehetőségek közül. Plusz ugye a hordozhatosag is szempont. Marad a fem inspiron es a vostro. A ketto közül nekem a fem inspiron jobban bejön ugy látatlanban az 1080p kijelző es a jobb hardver miatt. Bar az 15.6"-es es 2,3 kilo, ugyhogy hordozhatosagban messze van a vostrotol. Döntenem kell a minőség plusz hordozhatóság és teljesítmény között.

kulso monitor amugy csak otthon lenne, munkahelyen es suliba is a laptop kijelzojere kell tamaszkodnom, ezért is tetszik jobban az 5537.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.