Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) tailor válasza catroot (#25000) üzenetére


tailor
őstag

próbáld meg "00" helyett "oo"-val ;) (Fiatalok, piha! ;] )

(#25002) dejaris válasza tailor (#25001) üzenetére


dejaris
addikt

Elso dolgom volt azt is cserelni, de semmi.

Aaa, a tumblrt elirtam.

Na ezt sem fogom kovetni, ezzekkel a nagyobbacskakkal nem vagyok kibekulve, az oriasiakrol nem is beszelve.

[ Szerkesztve ]

(#25003) tailor válasza dejaris (#25002) üzenetére


tailor
őstag

Nekem elsőre bejött (persze csakis szakmai kíváncsiságból néztem be oda :P )

Szerk: Ugyehogynaugyehogymegmondtam.

Crytec210 gyorsan ki is szedtem a linket, nehogy kapjak egy sallert a végén :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25004) Pttypang válasza tailor (#25003) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, véletlenül nehogy felbukkanjanak a képekre mutató linkek egy-egy arckép minta helyett :DDD

Everybody lies.

(#25005) dejaris válasza tailor (#25003) üzenetére


dejaris
addikt

Nem mondtal meg te semmit nekem :P

(#25006) btudos válasza Oppenheimer (#24997) üzenetére


btudos
veterán

Minőségügy előadáson valamiért mindig ez a példa a "rohanó ipar"-ra, nagyon vissza kellett fognom magam néhányszor, hogy ne visítsak a röhögéstől mikor ide lyukadunk ki :DDD

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25007) Pttypang


Pttypang
veterán

Végem :D

Everybody lies.

(#25008) Воланд


Воланд
titán

huh, nem gondoltam volna, hogy ennyire nehez rejtvenyt adtam fel.

bar mondjuk gyanus, hogy Lalll meg egy szot sem szolt hozza. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25009) gzbotii válasza Воланд (#25008) üzenetére


gzbotii
veterán

Milyen kezzen irjon, megis?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25010) dejaris válasza gzbotii (#25009) üzenetére


dejaris
addikt

:DDD

(#25011) Lall válasza gzbotii (#25009) üzenetére


Lall
veterán

Akkora, hogy két kézzel verem.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25012) crey válasza Lall (#25011) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az a szerencse, hogy van otthon Clean, mert a monitor kaphatott most pár fejlövést :)

(Megjegyezném, hogy szeretem a nagy, természetesen ringó melleket, de itt már vokt 1-2 amelyik a "vidd a szarod a picsába" kategória volt. Egy bizonyos méret felett már cinkes. Pl. a Zs-s kosár.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#25013) Lall válasza crey (#25012) üzenetére


Lall
veterán

Uhhh, Zs kosár. Imádom, rabja vagyok, beteg vagyok... 1000 éve "összejöttem" egy csajjal, akkora mellei voltak nem tudtam atkarolni és nem volt dagadek. Aztán egy fejlövés lett a veszte. Annyira részeg volt, hogy osszehanyta magát én meg hazamentem, erre megsértődött. Azóta sem értem. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25014) catroot válasza Lall (#25013) üzenetére


catroot
veterán

:C

Meg az milyen már, amikor a csajjal szemben feküdtök és "véletlenül" úgy fordulsz, akkor ráfekszel a mellére? ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25015) catroot


catroot
veterán

Egyik csaj ismerősöm képe. Szerintem nem kell leírnom, hogy mit olvastam a pólón először... :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25016) Lall válasza catroot (#25014) üzenetére


Lall
veterán

Én nagyon melles vagyok. Azt szeretem, ha elszaladhatok vele jatszani, fürdeni, a másik szobába... :) Van egy haverom, az ugyan így van a szeméremajkakkal. Ha zuhanyzik a csaj és guggolva leér a kád aljáig szerinte az a jó. Mondjuk én nem vagyok ennyire ínyenc.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25017) Воланд


Воланд
titán

omfg, mar megint mi megy itt. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25018) catroot válasza Воланд (#25017) üzenetére


catroot
veterán

Csak a szokásos! :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25019) Oppenheimer válasza Воланд (#25017) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha zavar a pina, játssz ezzel. :D Jó szórakozást!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25020) Воланд válasza Oppenheimer (#25019) üzenetére


Воланд
titán

oho, megvan, hogy holnap milyen oldalra fogok atiranyitani mindent bent a cegben. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25021) tailor


tailor
őstag

50% kedvezményt kap a következő arcképéből az, aki megmondja, mit mond ez a kislány magyarul (?) 3:35-től.

Lalll, neked is van egy hírem mára ;]

[ Szerkesztve ]

(#25022) Воланд válasza tailor (#25021) üzenetére


Воланд
titán

en nem tom, de egyszer megrangatnam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25023) Barthezz2 válasza Pttypang (#25007) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem tudom, mi van a linken, de akár hányszor meg akartam nézni, az opera összeszarta magát, és bezárt.. :DDD

Everybody lies.

(#25024) crey válasza Lall (#25013) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ne légy már amatőr...

A deep throat 1. Szabálya, hogy részeg csaj torkán nem próbálod legyömöszölni a pömpölöt, mert a gyomorsav nagyon csípi a makkot ;] :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#25025) Lall válasza crey (#25024) üzenetére


Lall
veterán

Azzal nem volt semmi gond. Lenyelte, kiment a fürdőszobánba és ott hányta össze magát, én pedig angolosan távoztam.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25026) crey válasza Lall (#25025) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De finnyás vagy bakker :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#25027) dejaris válasza crey (#25026) üzenetére


dejaris
addikt

Nem vagytok semmik :DDD

(#25028) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Beszarás ami megy itt de frankón jól indul a napom mióta folyamtos olvasó vagyok :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25029) Воланд válasza SpongyaBob (#25028) üzenetére


Воланд
titán

vegre nem a fenykepezogepekrol van szo.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25030) gzbotii válasza Воланд (#25029) üzenetére


gzbotii
veterán

MILCrol valtottunk MILFre.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25031) Lall válasza Воланд (#25029) üzenetére


Lall
veterán

Mondjuk egy jó tükrössel lőhettem volna pár fotót.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25032) SpongyaBob válasza gzbotii (#25030) üzenetére


SpongyaBob
veterán

MILF-et szeretjük :)) csak az asszonykám meg ne tudja ezt :B :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25033) Lall válasza SpongyaBob (#25032) üzenetére


Lall
veterán

is

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25034) Oppenheimer válasza tailor (#25021) üzenetére


Oppenheimer
veterán

"pitipuszi" Hungarian, my father is a hundred percent. Az első szot nem lehet dekodokolni :D de miert nézel ilyeneket?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25035) tailor válasza Oppenheimer (#25034) üzenetére


tailor
őstag

Az "pretty impressive" lesz, nem? Szánin találtam :DDD

(#25036) pushalias válasza Oppenheimer (#25034) üzenetére


pushalias
addikt

Nyilván pretty pussy lesz az.

Honor 9 / HP 8470P

(#25037) crey


crey
MODERÁTOR

A most következő idézetek valódiak, és az egyik legnagyobb brit utazási irodához, a Thomas Cookhoz érkezett panaszokból származnak.

1. "Szerintem a prospektusban fel kellene tüntetni, hogy a helyi vegyesboltok nem árulnak rendes kekszet, mint amilyen a pudingos vagy a gyömbéres."
2. "A Puerto Vallarta-i boltosok lusták, mert bezárnak délután. Gyakran kellett volna éppen a 'szieszta' idején vennem valamit - be kellene tiltani!"
3. "Amikor az indiai Goában nyaraltunk, undorodtam attól, hogy szinte az összes étterem currys ételeket árult. Nem szeretem a fűszeresdolgokat."
4. "Befizettünk egy víziparkos kirándulásra, de senki sem szólt, hogy vigyünk magunkkal fürdőruhát és törülközőt. Feltételeztük, hogy az ár ezeket is tartalmazza."
5. "A tengerpart túlságosan homokos volt. Amikor visszamentünk a szobánkba, mindent ki kellett tisztítani."
6. "A homok egyáltalán nem olyan volt, mint a prospektusban. Abban fehérnek látszott, itt meg inkább sárga volt."
7. "Nem lenne szabad engedélyezni a topless napozást a tengerparton. A férjemet, aki csak egy kis nyugodt pihenést szeretett volna, nagyon zavarta."
8. "Senki sem figyelmeztetett, hogy a vízben halak is vannak. A gyerekek nagyon féltek."
9. "Noha a prospektus teljesen felszerelt konyhát ígért, egyetlen tojásszeletelőt sem találtunk a szekrényben."
10. "Spanyolországban nyaraltunk, és akadt egy kis gondunk a taxisokkal: mind spanyol volt."
11. "Az utak egyenetlenek és bukkanósak voltak, ezért az odaút során nem tudtuk elolvasni az útikönyvet. Ebből kifolyólag egy csomó olyasmiről lemaradtunk, amitől a nyaralásunk nagyobb élmény lett volna."
12. "Kilenc órás volt a repülőút Jamaicából Angliáig. Az amerikaiaknak bezzeg csak három órát kellett repülniük. Ez nem igazság."
13. "Összehasonlítva az egy hálószobás lakosztályunkat a barátaink három hálószobásával, a miénk jelentősen kisebb volt."
14. "Túl sok volt a spanyol. A recepciós spanyolul beszélt, az étel is spanyol volt. Senki sem szólt előre, hogy ilyen sok lesz a külföldi."
15. "A szabadban kellett sorakoznunk a hajóra várva. Senki sem szólt, hogy nem lesz légkondi."
16. "Önöknek, mint utazási irodának az a feladatuk, hogy az utunk megkezdése előtt figyelmeztessenek minket a zajos vagy rendetlen utasokra."
17. "Megcsípett egy szúnyog. A prospektus egy szóval sem említette a szúnyogokat."
18. "A vőlegényem és én kétágyas szobát kértünk a foglaláskor, ehelyett egy franciágyasban helyeztek el. Ezért Önöket tartjuk felelősnek, hogy terhes lettem és kártérítést követelünk. Mindez nem történt volna meg, ha a lefoglalt szobában helyeznek el."

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#25038) negyven2 válasza crey (#25037) üzenetére


negyven2
veterán

Miért idehaza talán más a kedves utazóközönség??? :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#25039) Воланд válasza crey (#25037) üzenetére


Воланд
titán

omfg :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25040) dejaris válasza crey (#25037) üzenetére


dejaris
addikt

a 7-es a legjobb :D

(#25041) Lall


Lall
veterán

Ma éjszaka ismét bevásárló körút. Elhajlási engedély megadva, a lámpa színe zöld, ismétlem a lámpa színe zöld. Vége, Mc Bridge kiszáll!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25043) polonic válasza Lall (#25041) üzenetére


polonic
félisten

Nem akarsz eljönni hozzám pár szúklyukú leánykával? Magadnak meg nekem is hozz.
Annyira lusta vagyok és fáradt kimozdulni. De kéne valamit alkotni.

(#25044) duo


duo
őstag

andalító melódia hétvégére mindenkinek. e!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#25045) Воланд


Воланд
titán

nem szeretem a focit,de ez a meccs kurva jo. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25046) Oppenheimer válasza Воланд (#25045) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jókor írod, hogy meccs van!!! :((( A román-magyaron is jót derültem, ez még jobb lehetett volna. Egyébként én se nézek soha focit. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25047) dejaris válasza Воланд (#25045) üzenetére


dejaris
addikt

Ki volt az a csodamadar az ongollal?

(#25048) Воланд válasza dejaris (#25047) üzenetére


Воланд
titán

"Szegény Devecseri, biztos elhatározta, hogy bármi is lesz, ő gólt szerez Amszterdamban. Így gyorsan ő lett az új Guzmics – kár, hogy a régi is ott van még a védelemben." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25049) catroot


catroot
veterán

Gyertek ide Szegedre! Szereztem lakást a hétvégére! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25050) polonic válasza catroot (#25049) üzenetére


polonic
félisten

Az egy dolog, hogy lakást szereztél.
De mi lesz benne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.