Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40551) hatizsak


hatizsak
tag

sziasztok!

egy problémám lenne, eddig nem sikerült megoldani. a gépemre (Lenovo c200) most tettem egy win7 prof-ot. eddig xp volt.

megy minden rendesen, csak a pendrive leválasztással van probléma. pendrive bedugáskor megjelenik a tálcán a hardver biztonságos eltávolítása ikon, de rákattintva nem jelenik meg az az eszköz, amit rádugtam. így leválasztani sem tudom. a pendrive tartalma elérhető, működik, csak a leválasztás nem. próbáltam már pendrive-val, usb winchesterrel, sd kártyával. nem megy sehol. az ikonra kattintva megjelenik egy üzenet, a felső részében eszközök és nyomtatók megnyitása, alatta három pont, ahol az adott eszköznek kellene lennie. akármit csinálok, nem megy.
erre a parancsra megjelenik, de itt hiába kattintok a leállításra, azt írja ki hogy az adott eszközt nem lehet leválasztani. persze nem használja semmilyen program, meg sem nyitottam.

c:\windows\system32\RunDll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll
valami ötlet?
itt a kép, amit látni a tálcára kattintva:

[ Szerkesztve ]

(#40552) Joker94


Joker94
aktív tag

Az mitől van h. nem működnek a minialkalmazások?
Mikor kiteszem őket egy fehér kocka jelenik csak meg,vírus nincs Avastal át ellenőríztettem a gépet.

(#40553) lck válasza Joker94 (#40552) üzenetére


lck
senior tag

IE9 RC fenn van ?

(#40554) Joker94 válasza lck (#40553) üzenetére


Joker94
aktív tag

Most telepítem.

[ Szerkesztve ]

(#40555) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
Frissen települt a service pack,reboot után a mscorsvw.exe veszettül tekeri a cpu-t.
Mi ez és tudok tenni vmit ellene?!Az megvan,hogy .Net framework,de kell ez nekem?
Win7 Prof.32bit
kösz

(#40556) Sub-ZeRo válasza hfrankee (#40555) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kugli a barátod...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40557) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Találtam egy érdekes anomáliát:

:D

Az a vicc, hogy ha megnyitom képnézegetővel, vagy picasa-val, akkor is fekete-fehér. Ugyan nem emlékszem, lehet, hogy úgy is töltöttem le, na de akkor meg miniatűr nézetben honnan veszi a színeket? :DDD

Szerk.: Hopssz, alulra az a fehér sáv nem kéne..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#40558) hfrankee válasza Sub-ZeRo (#40556) üzenetére


hfrankee
senior tag

Szerinted??!!
Nem beszélni jól inglis ezért kérdezni magyar oldalon.
de kösz

(#40559) Joker94 válasza lck (#40553) üzenetére


Joker94
aktív tag

Feltettem de még mindig ugyan az a hiba.

Itt a kép:[link]

[ Szerkesztve ]

(#40560) sfdrakex válasza hfrankee (#40558) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hagyd futni, ha végzett a dolgával lefog állni.

(#40557) Barthezz2

Nem állítottál be rá valami effektet amit a miniatűrben nem jelenít meg?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40561) Barthezz2 válasza sfdrakex (#40560) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem..

Everybody lies.

(#40562) cigam válasza Barthezz2 (#40557) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Az nem lehet, hogy maga a kép ff, és csak a benne levő preview szines?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#40563) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem. Az a gondom a win7 x86-omal hogy nem tudok menteni semilyen programban! Legyen az jegyzetömb vagy word vagy bármi más!
Azt a hiba üzit kapom hogy nincs több file!
Segítsetek légyszives!
Köszi előre is!

(#40564) Sub-ZeRo válasza hfrankee (#40558) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Net framwork 2.0 bétát használsz?
Mert erre írják a hibát.

ngen.exe executequeueditems Nem írják hova kell beírni, de vagy a futtatásba, vagy a
command prompt-ba kellene beírni.

(#40559) Joker94: Az IE9 béta, rc még csinálhatja ezt a hibát. Meg Ati kártyáknál némelyik driverrel, de neked nv van. Hátha egy driver cserét megér.

(#40563) Norbi46: Win eredeti, vagy mócsingolt? Képet lőhetnél be, mert ez így karcsú nagyon információ terén.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40565) Norbi46 válasza Sub-ZeRo (#40564) üzenetére


Norbi46
aktív tag

Szia!
itt a kép!
És eredeti a win

[ Szerkesztve ]

(#40566) Sub-ZeRo válasza Norbi46 (#40565) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van jogosultságod?
[link][link]

(#40567) Tibii91: :W Yep.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40567) koshmar


koshmar
őstag

Rájöttem, hogy nekem full-átlátszó tálca kell.
Hol tudom visszaállítani?
Csak berakom az átlátszóság elé a pipát és kész? :DDD

Sub-Zero: Köcce. :O :R

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40568) Norbi46 válasza Sub-ZeRo (#40566) üzenetére


Norbi46
aktív tag

az a 3 opcio nekem is ki van pipálva!

(#40569) Joker94 válasza Sub-ZeRo (#40564) üzenetére


Joker94
aktív tag

Egy kék halál után jöttelő ez.
Addig semmi baja nemvolt :W

(#40570) Sub-ZeRo válasza Joker94 (#40569) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor driver csere, próbáld meg, hátha. Ha meg nem, akkor rendszer visszaállítás.

(#40568) Norbi46:És az adminisztrátornál?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40571) Norbi46 válasza Sub-ZeRo (#40570) üzenetére


Norbi46
aktív tag

ott az utolsón kívűl mind be van kapcsolva!
Az sp 1 okzhat ilyet mert ma huzta le magának a netről!

[ Szerkesztve ]

(#40572) djyuri


djyuri
őstag

üdv

Nem gyengén idegesítő problémám akadt a windows 7 media playerével :(

Ha m2ts-t játszok vele (koncert) (blueray-ről rippelt anyag) (qlimax 2009) akkor állandóan változtatja a hangerőt...de nem a csúszkát..hanem szoftveresen...gondolom az effekteket figyeli a zenében,de extrém idegesítő...eret vágok mindjárt kb annyira :D Olyan,mint az MTV-nél volt a klippeknél az autómata limiter.....csak itt kb 10-szeres mértékben...a szinte nem hallomtól a kiüvölt a házból hangerő között ugrál...

egyedi a problémám vagy hallott már valaki erről? :) Minden másnál jó..a m2ts-em is jó,mert már nem egyszer végignéztem,csak éppen nem win7-en.... a vlc akad vele...úgyhogy ne ajánljátok nekem :(

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#40573) djyuri válasza djyuri (#40572) üzenetére


djyuri
őstag

Ok..nem érdekes..a nero media Hub elbírja....
Ha valakit érdekel,akkor a 1.0.11.000.6.100 verzió

üdv

(#40574) Joker94 válasza djyuri (#40572) üzenetére


Joker94
aktív tag

Látom a füleid már alkalmazkodtak az apró hangokhoz is.... :DD :DD :C :C

(#40575) djyuri válasza Joker94 (#40574) üzenetére


djyuri
őstag

Alkalmazkodtak? :D úgy érted meghallom? :D
Meghallom igen,de nem szeretem a halk hangokat :D Mindig rosszat sugallnak :D És ráadásul többen vannak :C

Püskin laksz? :D Téged ismernem kéne :D Mamámék is püskin laknak^^

(#40576) rii


rii
nagyúr

eszközkezelő:
Egyéb eszközök / Alapvető rendszereszköz - sárga körös felkiáltójellel.

Hogy tudnám megnézni, hogy milyen driver kell neki?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#40577) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Kedves Júzerek!

Van nekem egy Win7 Enterprise -om, amit sehogy sem sikerült aktiválnom. Ezt a hibát dobja:

A szoftver jogtiszta, kód is megvan, de valahogy nem óhajtja az óhajomat. Tudnátok segíteni?

Üdv: macilaci78

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40578) nandris


nandris
aktív tag

Sziasztok
A következő problémába ütköztem. Például, ha a sajátgépben bal klikkel megszeretném nyitni valamelyik meghajtót, vagy mappát a kép felső felén látható hibaüzenet fogad. Valamiért a tallózást vette alapértelmezetté, nem pedig a megnyitást, ami a kép alsó felén látható.

Kicsit idegesítő, hogy csak jobb klikk-->megnyitás útvonalon érhető el a meghajtó, és mappa. Valaki esetleg megtudná mondani, hogy hogyan kell visszaállítani az alapértelmezett megnyitás funkciót. A hiba egy frissítés után jelentkezett, a rendszer visszaállítása után rendben működött, egészen addig, amíg megint fel nem tette a frissítést. Segítséget előre is köszönöm.

(#40579) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Srácok nekem lenne egy olyan problémám, hogy notira próbáltuk felrakni a mac-et. Fel is ment meg minden látott minden partíciót, de aztán visszaraktuk a ghostolt win7-et és msot a win7 nem látja a D ntfs partíciómat. Berakom a win7 telepítőlemezt akkor sem látja a partícióknál. Csak arra tudok gondolni, hogy a mac valamit belepiszkált és emiatt nem látja a win7.
Tudna nekem valaki valami megoldást mondani erre a problémára?

(#40580) Steelmanus válasza Revoltek (#40579) üzenetére


Steelmanus
addikt

Visszafele keresve Ő volt az elso. kraftxld Adj neki betujelet ujbol.

(#40581) Laccoss válasza macilaci78 (#40577) üzenetére


Laccoss
addikt

Próbáld meg ezt: [link]

(#40582) TeeJay


TeeJay
félisten

nem tudom átnézni az egész topikot, a keresésre meg nem nagyon találtam megfelelő választ. szóval miért van az hogy a rendszertulajdonságoknál hiába van 3GB rendszermemória a laptopomban utána zárójelben azt írja hogy 2,49GB használható...
miért nem használható mind a 3GB?
fura valahogy :O

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#40583) Pisztillus válasza TeeJay (#40582) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mert pl. az alaplapi (vagy prociba integrált - ha olyan van) videókártya foglalhatja magának a többit. (Pl. Intel X3100, Intel X4500, vagy a core i3, i5, i7 prociba integrált videókártyája; AMD esetén pedig az alaplapra integrált Radeon HD 3200 vagy HD4200 sorozatú videókártya.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40584) AAntii


AAntii
őstag

Tisztelt fórumozók!
A következő probléma megoldásában kérném a segítségetek. Az adatlapomon szereplő szgépet készenléti állapotból "felébresztettem", majd pedig restartoltam, amikor is kezdődtek a problémák. A windows 7 ultimate sikeresen bebootolt, azonban mikor beléptem a felhasználói fiókomban az automatikusan induló programok indítása során lefagyott, megállt a kép, kurzor, stb. Ekkor még reménykedtem benne, hogy egyedi esetről van szó, így újraindítottam még egyszer a gépet, de az eredmény ugyanez lett. Ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy a legutóbbi újraindítás óta mi változhatott a szgépen. Egyedül csak a steam frissítésére emlékszem, amikor a videókártya driverét frissítettem, melynek az utóhatása jelentkezhetett volna éppen most, mivel mint említettem készenléti állapotban volt, így a frissítés óta most lett először újraindítva a gép, mikor is a hibajelenséget produkálta.
Megpróbálkoztam az ati driver letörlésével és későbbi feltevésével, azonban lehet amiatt, mert nem sikerült a korábbi drivert maradéktalanul eltávolítani, nem jártam sikerrel, a hibajelenség továbbra is fennállt. Időközben ellenőriztem a winchesztereket, amelyek a Hard Disk Sentinel szerint 100/100%-osak, a memóriákat, amelyeknél a teszt nem jelzett hibát, illetve prime-mal is engedélyeztem pár kört, az sem jelzett hibát. Ezeket a teszteket csökkentett módban végeztem el, mivel egyedül csökkentett módban nem következik be a már említett fagyás.
Gondoltam, hogy lassan már az lesz a gyorsabb megoldás, ha újra felteszem a windowst, azonban telepítés közben ugyanúgy bekövetkezett az említett fagyás, így egy sikertelen telepítési próbálkozás után letettem róla és az azonnali kérdések topik után az itteni törzsközönséggel is megosztottam a problémámat, a szakértelmetekben, tapasztalatotokban bízva, hogy végre sikerüljön használható rendszerhez jutnom.

Még valami, az esetleg problémák elkerülése végett az automatikusan induló programok listájában mindent letiltottam, azonban ezt követően a többi újraindítási próbálkozás során semmi sem javult.

Köszönöm a megtisztelő válaszotok és a segítségetek!

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#40585) sfdrakex válasza AAntii (#40584) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Memóriákat vedd ki a gépedből és teszteld úgy is hogy egyszerre csak 1 vagy 2 modul van bent. Rendszer visszaállítás ha be van kapcsolva próbáld azt, esetleg W7 lemezről egy javítást.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40586) Sub-ZeRo válasza Norbi46 (#40571) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom, nem foglalkozom sp1-el. Töröld le, majd úgy nézd meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40587) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni? Hogyan lehetek teljes értékű rendszergazda? (Home Premium 64)

(#40588) Psychonaut válasza lalakov (#40587) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mit értesz azon, hogy teljes értékű?
Rendszergazda fiók beállítása: Vezérlőpult-->Felhasználói fiókok és családbiztonság-->Fióktípus módosítása-->Rendszergazda

(#40589) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Pár napja a Win7, bizonyos alkalmazásokban a help indításakor, a következő hibaüzenetet produkálja

A probléma megoldásához a segítségeteket kérem.

[ Szerkesztve ]

(#40590) macilaci78 válasza Laccoss (#40581) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:( A rendszer nem ismeri fel a belső, vagy külső parancsokat, holott rendszergazdaként futtattam a parancssort.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40591) rii válasza rii (#40576) üzenetére


rii
nagyúr

tolnék egy up-ot

ma le kell zárnom etz a projectet, holnap viszem vissza a gépet

nem tudná valaki megmondani, hogy hogy derítsem ki milyen driver kellene?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#40592) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért van az, ha a G25-öt rádugom usb-re, akkor az mp12 play/pause gombal kapcsolgatja magát?

szerk: Szerintem valamelyik új teljesítmény növelő update b@szogatja... Eddig nem csinálta...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40593) Barthezz2 válasza cigam (#40562) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Előfotdulhat.

Everybody lies.

(#40594) lalakov válasza Psychonaut (#40588) üzenetére


lalakov
senior tag

Egy exe-t akartam átküldeni egy barátomnak, akinél a Win7 van és képtelen vagyok rá. Ha exe-ként küldöm nem megy át. Ha rar-ba akkor kibontásnál üres mappa fogad. Ha én átnevezem txt-re és úgy küldöm át, ő nem tudja átnevezni exe-re. :W
Ilyen nincs XP alatt, itt ha rendszergazda vagyok, bármit megtehetek(illetve eddig nem volt gondom). :)

(#40595) Norbi46 válasza Sub-ZeRo (#40586) üzenetére


Norbi46
aktív tag

Szia!
Na a probléma megoldva! A bűnös a folder lock programocska volt!
Köszi a segítséget!

(#40596) sfdrakex válasza lalakov (#40594) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mivel küldöd át? Nem véletlen egy játék vagy más program okosítása ez, amit esetleg a vírusirtója a barátodnak kártevőnek lát? próbáljátok ki ha nála kilövi a vírusirtót akkor is ez történik-e.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40597) Morden24 válasza rii (#40591) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha chipset driver telepítés illetve Windows Update futtatás után is ott figyel, akkor javaslom, hogy a konkrét típus alapján a fórum hardveres részében kérdezz rá, mert sajnos ezt így nem igazán lehet kideríteni.

Sectumsempra - For Enemies

(#40598) Fire/SOUL/CD válasza rii (#40591) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Windows Update-en, a nem kötelező frissítések közt jöhet hozzá driver, azt már nézted? Manuálisan is megpróbálhatod frissíteni, de úgy, hogy tedd be a deszka driver lemezét, és azt keresse végig, a chipsethez tartozik a driver.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40599) McKane


McKane
senior tag

az elmúlt 3 nap rövid történése:

szinte teljesen új gépünk lett.
alaplap,ház,táp, cpu,memória,HDD új lett. a régi gépből csak a vga került át az új gépbe.
Mostan az új gép:

mikor hardverileg össze lett rakva, nosza rakjunk rá windows7-et,ha már kiadtunk érte majd' 30.000 ft-ot.
a gép nem bootol a DVD-ről! :Y BIOS ellenőrzés,mindent lát a gép,nemtudni mi a baja..
következő indításnál is csak kergeti a Win7 DVD-t a meghajtó.. nem indul róla.. :Y
mivel van itthon elfekvőben egy szintén legál XP Home Sp2 és windows Vista Home Premium SP nélkül, betéve..
XP-ről azonnal bootol, Vista DVD-ről szintén indul a rendszer ! :D
Azonban Windows7 DVD-ről nem települ a rendszer.. :O

valami tipp?
Hogy használható legyen, került rá a Vista Home Premium..
Azonban azzal is " gondok " vannak.

Valaki tud segíteni? Mondom,Vistán van ez a jelenség,de úgyis nagyban hasonlít a Vista a 7-re.. úgy tudom,legalábbis.. :U

(#40600) sfdrakex válasza McKane (#40599) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A DVD meghajtó SATA vagy ATA ? Milyen módban van?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.