Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40251) Воланд válasza D@ni88 (#40249) üzenetére


Воланд
titán

Párszor kitárgyaltuk már itt is, meg az sp1-ről szóló cikkeknél is, hogy asztali vonalon nem lesz semmi eget rengető újdonság. Ugyan ez szerepel a megjelenésről szóló cikkben is.

(#40250) default.: Nincs mit!

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40252) Ibituba


Ibituba
aktív tag

helo mindenki. na ez miért nem sikerült??? az update naprakész eddig minden frissitést tudott alkalmazni...

Windows 7 Service Pack 1 szervizcsomag x64-alapú rendszerekhez (KB976932)

Telepítés dátuma: ‎2011.‎02.‎23. 18:42

Telepítés állapota: Sikertelen

A hiba részletei: Kód: 80073712

Frissítés típusa: Fontos

A Windows 7 Service Pack 1 ajánlott frissítések és javítások csomagja a Windows rendszerhez, amely egyetlen telepíthető frissítésként érhető el. A szervizcsomaggal biztonságosabbá és megbízhatóbbá tehető a számítógép. A telepítés általában 30 percet vesz igénybe, és körülbelül a telepítés felénél újra kell indítani a számítógépet.

További információk:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206783

Súgó és támogatás:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206784

(#40253) Attici


Attici
őstag

Valaki? CD hangerő?

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#40254) Sub-ZeRo válasza Attici (#40253) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem nem tudod, mert ez már nem xp és kivették belőle a cd hangerő szabályzót.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40255) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mi a path az office07 template-eknek Win7 alatt :F

gondolok itt erre :
"Alapértelmezés szerint a felhasználói sablonfájlok a következő helyen találhatók:
C:\Documents and Settings\felhasználónév\Application Data\Microsoft\Templates"

(#40256) Psychonaut válasza D@ni88 (#40249) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ülj le, egyes. Látom nem hallottál még iróniáról.

(#40257) Attici válasza Sub-ZeRo (#40254) üzenetére


Attici
őstag

Csak az a bajom, hogy ha a tuner kártyával veszek fel és közben nézek valamit, akkor mindkét hangot hallom! :F
XP-vel, meg 5mp alatt be lehet állítani! Ez a fejlesztés? :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#40258) Morden24 válasza Attici (#40257) üzenetére


Morden24
nagyúr

Letiltod a kérdéses applikáció hangját a hangerőpanel mixer részében.

Sectumsempra - For Enemies

(#40259) donbos12


donbos12
tag

Üdv!

A problémám a következő:
Nem látja a W7 a S-Ata vinyómat (Samsung 1TB-os)

2db IDE-s cucc van a gépben egy 80Gb-os vinyó (rendszer,Masterként) + egy LG DVD író szintén IDE-s (Slave-ként) + A 1TB-s S-Ata.

A lényeg ,hogy látja a BIOS,az eszközkezelő is látja még sem jelenik meg a sajátgépben,total commanderben egyszóval sehol.

Most először fordul velem elő ez a hiba ,eddig 2db S-ata vinyó volt a gépben és nem volt IDE-s hdd.1-2 hétig lesz csak bennt ez a vinyó utána jön helyette újra egy S-ata.

Amúgy is sokáig szívtam mire egyáltalán telepíteni tudtam a W7-et a IDE-s vinyóra. :)

Ha esetleg tud valaki segíteni azt nagyon megköszönném ,mert nagy szükségem lenne az 1 Terrás vinyóra is!

Előre is köszönöm :R :R

PSN ID : bosco111

(#40260) Neil Watts válasza donbos12 (#40259) üzenetére


Neil Watts
veterán

Adj neki a lemezkezeloben betujelet! :)

(#40261) Morden24 válasza donbos12 (#40259) üzenetére


Morden24
nagyúr

Lemezkezelőben (disk management) adj a partíciónak betűjelet.

Sectumsempra - For Enemies

(#40262) Morden24 válasza donbos12 (#40259) üzenetére


Morden24
nagyúr

[dupla] - mintaszerűen megint szar a PH! így estére... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#40263) pentium4


pentium4
senior tag

sziasztok!

köv lenne a problémám: [link]
valakinek valami ötlete?

P4

(#40264) donbos12 válasza Morden24 (#40261) üzenetére


donbos12
tag

Hol találom pontosan a lemezkezelőt? :R

Nem sikerül megtalálnom.... :)

Update :
Megtaláltam! :)
Jó is lett meg van a vinyó! :DD :DD
Köszi szépen.... :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID : bosco111

(#40265) sfdrakex válasza donbos12 (#40264) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Számítógépen jobb klikk/kezelés/lemezkezelés, vagy start menüben a keresőbe írd be kezelés.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40266) Sub-ZeRo válasza pentium4 (#40263) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha a rendszer az windows 7 gamer edition dobd ki. Ha alaplapi hangkártyát használsz, akkor driver csere, vagy vegyél bele egy jobbat. Ha megakad, a resource monitort nézzd, mert valami használja a procit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40267) sittes79 válasza Morden24 (#40199) üzenetére


sittes79
addikt

köszi működik

(#40268) pentium4 válasza Sub-ZeRo (#40266) üzenetére


pentium4
senior tag

szia!

ultimatet használok!
alaplapi hangkair levan tiltva biosba, egy asus xonar d2 dübörög a gépbe!
feladatkezeleőt ha nézemm de hát semmi nem huzz a procit!

P4

(#40269) Morden24 válasza pentium4 (#40268) üzenetére


Morden24
nagyúr

Más médialejátszóval próbáltad már?

Sectumsempra - For Enemies

(#40270) VGYke válasza FF23 (#40241) üzenetére


VGYke
addikt

SSD-re érzékenyen, aztán b*szva az írási fékre, kisérleteztem:
Előzőleg a "dism /online /cleanup-image /spsuperseded" parancs nem csinált semmit (illetve akit érdekel keressen vissza mit tapasztaltam) és a lemezkarbantartó -szervizcsomag biztonságimásolat eltávolítás- sem hatotta meg a gigabájtokat.
Beidegesedtem, újra ghostoltam a rendszerem a kezdektől (ami pár napja volt=csak Win7 és Office2010 semmi más, se eszköz driver sem TotalCommander,stb.)
Tapasztalatom:
Ghost után visszahúzott rendszerem=13,66GB. Ezen már nem csökkentett a lemez karbantartó. Ebből winsxs=6,65, System32=2,14, Sysnative=0, tehát nincs!
Aztán telepítettem az SP1-et. A lemez karbantartó l*f*szt nem csinált, minden maradt úgy ahogyan volt. De láss csodát, a "dism /online /cleanup-image /spsuperseded" parancs után a rendszerem 13,2GB lett :C

Mivel szinte előlről kezdek mindent, minden lépés után fel fogom írni a helyfoglalás növekedést.
Következtetés: Nem az SP1 zabálja meg a HDD (SSD) helyet, hanem valami más.

(továbbá az a kérdésem, mától mitől lettem szenior tag=őrvezető, amikor még tegnap szakaszvezető voltam. Na nem mint ha a lefokozásom miatt nem tudnék nyugodtan aludni :DDD )

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40271) pentium4 válasza Morden24 (#40269) üzenetére


pentium4
senior tag

gom playerem van még de ez nem eszi meg a steam es cuccot!
hdd ről az mp3 at a quicktime megeszi, de abba is ez a jelenség van!

P4

(#40272) Sub-ZeRo válasza pentium4 (#40271) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mondjuk mp12 vagy mpc-hc, vagy vlc playert próbálj ki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40273) pentium4 válasza Sub-ZeRo (#40272) üzenetére


pentium4
senior tag

mp12 vel nyomtam eddig is és most is, de akad,és akad minden, a filmek is meg meg akadnak, de sztem csak a hangjuk az egyből akasztja a képet is!
mi a szar lehet?

P4

(#40274) pentium4 válasza Sub-ZeRo (#40272) üzenetére


pentium4
senior tag

megvan a hiba forrása, egy progi az, még pedig az AIDA64, előtte én everestet használtam, de csak most olvastam hogy annak már kuka mert szétváltak, hát nemtom de azzal nem volt ilyen probléma, nemtudom mi nem tetszik az aida nak, esetleg valamit ötlet?

P4

(#40275) eszgé100 válasza Morden24 (#40220) üzenetére


eszgé100
őstag

thx, végigcsinálva mindent 7,7 GB szabad helyem lett. köszi mindent:)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#40276) VGYke válasza Morden24 (#40262) üzenetére


VGYke
addikt

Nem szar, csak a nem jó katonákat lefokozták. Ez időbe telik! Pl. engem szakaszvezetőből visszaléptettek őrvezetővé (szenior tag). Persze ezen traumát megélve, nagy nezen el fogok tudni aludni :DDD

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40277) Tompie


Tompie
őstag

Hali!

Én is ilyet szeretnék csinálni, tud valaki hozzá részletes mondhatni szájbarágó leírást ha lehet magyart? Köszönöm

(#40278) salaxx válasza polonic (#40052) üzenetére


salaxx
tag

Hi sräcok, bocs a kesesert,

szoval neked es subzeronak es pete_21-nek a valaszok.

Mivel a topicban nincs warez ezert mind windows 7, mind viruskeresö (AVG 9), mind pedig a jatekok kapcsan csak egy nagy "csendet" irok....sztem ezzel egyertelmü

Amugy nem a setupok zabaljak meg a memoriat hanem az svchost ahogy neztem.

De tegnap epp upgrade volt 4 GB Ram -> 8 GB + SP1 is epp tegnap...ma megprobalom feltelepiteni a bulletstormot es irok mi a tapasztalat.

Köszi

(#40279) Sub-ZeRo válasza salaxx (#40278) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha az van mit az elején írtál, akkor rakhatsz te be a gépbe egy zsák ramot, akkor sem lesz jobb. Meg az sp1, hát ha a rendszer szar, akkor az sp1-el is az lesz.

(#40277) Tompie:Amint látod a srác nevét.... :U
Amúgy minek ilyen telepítő? Most 1-2 lemez olyan nagy dolog?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40280) salaxx válasza Sub-ZeRo (#40279) üzenetére


salaxx
tag

Nem ertem az erkölcsi probleman kivül milyen egyeb gondot okozhat ez. Semmi aktiv (allandoan futo) buhera nincs, a dologgal egyszer lement a win aktivalas es ennyi. 1 jatek telepitöje meg teljesen ugyanaz mind2 esetben. Egyebkent telepitettem eredeti jatekot is azzal jön a hiba.

De legyszi irhatsz privatba, hogy mi gondot okozhat a cucc eredetisege, mert azt itt a közösben ugysem lehet kitargyalni.

Köszi

(#40281) sfdrakex válasza salaxx (#40280) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha nem buherált, a w7 ed akkor nem okoz semmi gondot ha nem bolti, viszont ha valami buherált gamer special edition, az már lehet gond.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40282) Badb0y válasza kraftxld (#40182) üzenetére


Badb0y
addikt

Köszi, valóban ezzel kapcsolatos, de valamiért ha onnan kitörlöm, újraindítom totalcommandert, akkor is az előzőnél van, és nem kéri a jelszót, hanem az utóbbival lép be kérdés nélkül :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#40283) kraftxld válasza Badb0y (#40282) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

előtte futtass le egy "net use * /delete" parancsot a parancssorba, ez lecsatlakoztatja az összes hálózati meghajtót.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#40284) mokus1


mokus1
addikt

UPC fiberpower 30 van bekötve és utorrent 3 alpha-t használok.
Az a gondom hogy volt pár fájl ami reggelre fontos lett volna.
Amikor kikapcsoltam a monitort és hagytam éjszakára még 3,6MB-al töltött le.
Reggel mikor felkeltem 50-60KB volt már csak.Leállítottam a torrenteket és ujrainditottam ekkora begyorsult olyan 2,5-3 MB-ra de pár perc múlva újra 50-60KB lett az alap de már néha 1MB-ig is felcsúszott.
Az éjszaka volt egy áramingadozás is mert volt a gépnek egy újraindulása is.Számítógépet újrainditottam semmi nem változott.Néztem Speedtest,net-en megvan a sávszélességem.Mitől lehet ez?

(#40285) Воланд válasza mokus1 (#40284) üzenetére


Воланд
titán

Router van?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40286) Laccoss válasza mokus1 (#40284) üzenetére


Laccoss
addikt

Lehet a seederekből kiállt valaki, akinek elég komoly feltöltése volt. Torrentkliensben a titkosítás be van állítva? Ha van router, lehet nem ártana neki egy újraindítás (tápból kihúz, várni 1-2 percet). Áramingadozáskor vannak routerek, amik kicsit megborulnak. És ami a lényeg, ez nem win7 probléma lesz.

(#40287) sfdrakex válasza mokus1 (#40284) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mert kevés a seeder sok a leecher?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40288) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, én sem úsztam meg hiba nélkül az SP1 telepítést.

Ha leteszem a gépet sleepbe, ébresztés után a bluetooth és az USB portok nem kapcsolnak be, Dell Studio XPS 1647, Windows 7 x64 Prof. Van valakinek valami konkrétuma esetleg, mielőtt majd elkezdek túrni?

Szuper, pont sikerült olyan gebaszt kifogni, ami számomra használhatatlanná teszi a gépet... :(

Sectumsempra - For Enemies

(#40289) bsgy


bsgy
csendes tag

Abban kérnék segítséget, hogy megoldható-e egy géppel amire 2 db monitort csatlakoztatok hogy a két monitoron külön lehessen pld. netezni, úgy hogy 2 db egeret csatlakoztatok és 2 db kurzort mozgatok a külön képernyőkön, vagyis a két monitoron a kurzor külön mozogjon és vezérelje a böngészőt, vagy az egyiken pld. egy játékot.

Az oprendszer windows 7 home prémium, köszi...

Legyen mindig vidám az ember, nem baj ha akasztófa alá viszik csak fel ne húzzák!

(#40290) Morden24 válasza bsgy (#40289) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem.

Sectumsempra - For Enemies

(#40291) bsgy válasza Morden24 (#40290) üzenetére


bsgy
csendes tag

Ettől tartottam... köszi a választ.

Legyen mindig vidám az ember, nem baj ha akasztófa alá viszik csak fel ne húzzák!

(#40292) koshmar


koshmar
őstag

Vajon miért van az, hogy a Firefox külön ikont kap, ha megnyitom...?
A Chrome nem. :(((

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40293) Morden24 válasza koshmar (#40292) üzenetére


Morden24
nagyúr

Unpineld az inaktív ikont, és pineld az "újat".

Sectumsempra - For Enemies

(#40294) koshmar válasza Morden24 (#40293) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, így már jó! :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40295) Attici válasza Morden24 (#40258) üzenetére


Attici
őstag

Letiltanám, ha megjelenne! :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#40296) Sub-ZeRo válasza mokus1 (#40284) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell utorrent 3 alphat használni és akkor még nem lesz ilyen bajod. Tudod így néz ki a sorrend: alpha, béta, rc, rtm. Szóval válts klienst, ami stabil.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40297) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#40296) üzenetére


Gorneck
titán

UPCnél lényegtelen...mind1 milyen klienst használ az ember...legalábbis nálam folyamat ingadozik a sávszél...

Gorneck#1239

(#40298) polonic válasza salaxx (#40278) üzenetére


polonic
félisten

Talán el kell gondolkozni azon, hogy mégis miért csinál furcsaságokat az a win7. Talán pont a széthekkelt warez vacak mivolta miatt.

(#40297) Gorneck23

Mert a upc lassítja a p2p folyamatokat.

[ Szerkesztve ]

(#40299) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sziasztok!
Lenne egy hülye? kérdésem. Lehet az, de a probléma zavaró. Azt figyeltem meg, hogy játék közben ( jc2,codmw), a hálózati kapcsolat bontva van mire visszatérek a gémből. Ilyenkor áramtalanítóm fél percre és simán visszakapcsol minden, és van net. Tegnap este próbáltam meg először hogy hálózati hibát javíttatok vele, és úgyis sikerült. Csak ezt azért nem akarom eljátszani minden gémelés után.
Ez most szolgáltatásfüggő is? Eddig nem volt ilyen jellegű gondom vele (xp alatt)
A net kábelről jön, utorrent pedig stabil verzió. Hálókártya integrált realtek. Win7 pedig nem buherált. :N

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#40300) polonic válasza Ł-IceRocK-Ł (#40299) üzenetére


polonic
félisten

Kábelneteted van akkor vagy pppoe-vel kell becsatalakozni? Vagy van router?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.