Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25751) szabonagyur válasza bobsys (#25750) üzenetére


szabonagyur
félisten

Másik kérdésem...
Van a laposom win7ettel, elmegyek egy darabig addigra kikapcsolom a monitort vagy átrakom alvóba...visszajövök és visszakapcs de a képrenyő sokkal sötétebb mint kéne lennie és nem is tudok világosítani rajta a köv indításig...
Valami tipp erre??

(#25752) bobsys válasza szabonagyur (#25751) üzenetére


bobsys
addikt

nemtudom
nekem laptoppal nincs ilyen problemam

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25753) antee_g


antee_g
tag

Sziasztok!

Nem rég telepítettem egy Win7 HP-t és olyan problémába ütköztem, hogy az Intel Rapid Storage Technology-t telepítésénél kapok egy hiba üzenetet és leáll a telepítés:

"Ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek"

A win újratelepítésével is probálkoztam, de a probléma még mindig ugyanaz.
Valaki találkozott már ezzel a hibával?

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#25754) siriq


siriq
őstag

Hali.

A kozelmultban csereltem lapot, procit es memoriat. Valamiert a win 7 nem szereti az optikai driveomat. Szoval a kerdes. Hogyan tudnam visszarakni a boot-t a sata vinyomra(ami ide modban megy) optikai nelkul(pendrive nem jatszik)? Megprobalom ujra eleszteni a win 7-t. Hatha alapon.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#25755) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Windows 7-hez keresek biztonsági mentést készítő programot. XP-hez a Norton Ghost 5.0-át használtam, nagyon is meg voltam vele elégedve, viszont az nem megy Win7-el. Próbálgattam ilyen-olyan programot de az baj, hogy mind iszonyúan nagy tükörfájlt hoz létre.

Kipróbáltam pl. a EASUS Todo Backup 1.0-át és azzal pl. olyan problémám volt, hogy a rendszer partícióm 36GB akkor vagy sector-by-sector tükrözést alkalmaztam és akkor csinált 36GB-os backupot - hiába volt a csak 12GB foglalt a 36-ból vagy ha nem sector-by-sector tükrözés akkor meg egyszerűen lefagy.

Ez mitől lehet? Tud valaki valamilyen programot Win7-hez?

A válaszokat és segítségeket előre is köszönöm!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25756) Lenry válasza BenJoe80 (#25755) üzenetére


Lenry
félisten

próbáltad a Windowsba építettet?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25757) pzstm


pzstm
titán

Volt nemrégiben szó a kiszivárgott Windows8 dokumentációkról....mennyi lehet belőlük igaz, mennyi nem.A mai nap folyamán kérték fel a tesztelőket egy kérdőív kitöltésére, amelyben ilyen kérdések is felmerülnek.

Szerintem ezekre a dolgokra tényleg elég nagy hangsúlyt szeretnének fektetni a következő generációs Windows-ban, legalábbis a kérdésekből nekem ez ugrott be elsőre :K

Ezen kívül a Vírusokra, fölösleges figyelmeztetésekre és arra is kitértek, hogy esetleges adatvesztés során biztonsági mentésből vissza tudnád-e állítani az adataidat ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25758) bobalazs válasza BenJoe80 (#25755) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért kell tizenpár gigás particióra rakni a win7et. Amúgy norton ghost 15ös kezeli a win7et és csak a foglalt méretről csinálja a backupot.

(#25759) Hestiana


Hestiana
tag

Sziasztok!

Az ügyben szeretném a segítségeteket kérni, hogyan lehet kilőni a W7 update automatikus újraindítását, szeretném, ha fel se ajánlaná ezt a lehetőséget, mert már nem egyszer jártam úgy, - és kimondhatatlanul idegesítő - hogy nagyban msn-ezek, böngészek, stb, szépen felbukkan a 'frissíts gyorsan, mert 3 nap után feltelepítettem egy update-et', én meg szépen entert nyomok mondjuk, mert éppen elküldenék egy msn üzit, és újraindítja a gépet kedvesen.
Meg különben is elegem van a W7 updater állandó zaklatásából... :W

Előre is köszi!

εïз https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/hestiana/index.html εïз

(#25760) sedios válasza Sub-ZeRo (#25747) üzenetére


sedios
tag

sajna nem erről van szó. kevés, de nem egy videónál csinálja, amik ismerősöknél helyesen mennek.

szóval nálam van vmi. csak 5letem sincs mi.
mintha most kapott volna notim vmi új inteles vga driver-t, lehet h az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25761) bobalazs válasza Hestiana (#25759) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Micsoda problémák. :N Rakd a frissítést automatikusról manuálisra, és akkor telepítsd fel mikor ráérsz vele foglalkozni.

(#25762) nme2 válasza BenJoe80 (#25755) üzenetére


nme2
csendes tag

Kicsit körbejártam mostanában a témát, nekem a win7-es beépített volt iszonyú lassú, ezt találtam (bár fizetős, de mindent tud, amit neked kellhet): Norton Ghost 15 ;)

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#25763) Sub-ZeRo válasza szabonagyur (#25751) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Te valahogy mindig szívsz laptopon a 7-el. :U Megfelel a rendszerkövetelményeknek?

antee_g:Próbálj meg egy régebbi verziót.

siriq:Biosban kellene szétnézned, mert az optikait szeretnie kellene. A floppynál azt mondanám oké.

sedios:Akkor lehet az. Mondjuk nekem ha volt ilyen, akkor codeck probléma miatt volt. De az flash videónál nem számít. Lehet a vga driver, bár az is érdekes, még róla nem halottam, hogy az miatt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25764) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Lehetséges valahol Win7-en beállítani, hogy az egész rendszerbe mi legyen a betűtípus?

(#25765) Dave™ válasza Hestiana (#25759) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha nem nyomsz rá reflexből entert (helyette elolvasod, hogy mit ír) akkor el lehet halasztani akár 4 órával is, aztán ismét, ha még nem akarod újraindítani. Először olvass, utána cselekedj, nekem bevált :)

#25745-re valaki egy megnyugtató igent? :)

[ Szerkesztve ]

(#25766) fenergie84


fenergie84
addikt

Van egy kis problémám :U
A win7 64bit Home egy 50gb partíción van, és eddig gond nélkül tudtam ütemezett biztonsági mentést készíteni egy másik vinyó 50gb partíciójára...
Viszont most azt írja ki kb a mentés közepénél, hogy a kijelölt partíción nincs elég terület.
Akkor is ezt írta ki, mikor az egész partíciót szabaddá tettem, egyszerűen nem értem.
A biztonsági mentés készítéséhez a win7et használtam.
Fent van a Paragon Backup & Recovery™ 10.1 Free Edition, de ezzel sem boldogulok...

Valaki tudna nekem alternatívát javasolni?
Előre is kösz :R

(#25767) negyedes válasza Hestiana (#25759) üzenetére


negyedes
addikt

Engem havonta egyszer zaklat(esetleg ketszer). :U Va olyan, hogy prospone es lehet allitani, hogy mikor jelezzen ujra. Vagy ha nem kelll akkor kapcsold ki.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25768) Mancsy


Mancsy
HÁZIGAZDA

Sziasztok!

Windows 7-em van, 64 bites, rajtam kívül nincs több felhasználó, admin joggal vagyok.
Ennek ellenére ha a C-re, főként az asztalra akarok menteni, a lenti képen látható fogad, hogy nincs jogosultságom. Aztán ha rányomok, hogy ok, majd felülírom, és oké, akkor elmenti. Csak hát így egy helyett tíz kattintás egy képet lementeni.
Nem tudja valaki miért van ez? Nagyon idegesítő :(
Köszönöm!

update: úgy látom a kép nem látszik, szóval link

[ Szerkesztve ]

(#25769) Rive


Rive
veterán

No. A fene tudja, ide való-e...

Reggel irtam egy CD-t Win7-64 alatt. Nem segédprogrammal, hanem a Win saját izéjével.

Most meg a melóhelyemen XP alatt csak egy csökkent méretű CD-t látok, az állományt nem.

Ötlete, javaslata valakinek?

Ui.: a meghajtók jók. Oprendszerek naprakészek.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#25770) Sub-ZeRo válasza Mancsy (#25768) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nod van fent neked?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25771) Mancsy válasza Sub-ZeRo (#25770) üzenetére


Mancsy
HÁZIGAZDA

Igen.

(#25772) fatal` válasza Hestiana (#25759) üzenetére


fatal`
titán

Állítsd be, hogy csak töltse le a frissítést de ne telepítse. Így leálláskor telepíti őket azt hiszem. Vagy ha nem, akkor kézzel rányomsz a telepítésre mielőtt kikapcsolnád a gépet és kész. :)

(#25773) BenJoe80 válasza bobalazs (#25758) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Szia bobalazs és nme2!

Igen, közben rájöttem én is, sikerült is a NortonGhost 15.0-át megszereznem. Meg is csináltam a rendszerpartícióról a biztonsági másolatot (ami 36GB) és valóban csak a foglalt méretről csinált backupot. Láss uram csodát - így is lehet! Az EASEUS Todo Backup-al ellentétben - ami csinált egy 36GB-os backupot - a Norton Ghost 15.0 csinált egy 9.12GB-osat. Azért nem mindegy! Már csak az idő miatt sem... az EASUS dolgozott 20-30 percet a Norton meg megvolt 3-4 perc alatt.

Viszont!

Szeretnék egy rendszer-visszaállító lemezt készíteni arra az esetre, ha a Windows 7 már el sem indulna. Na ezt, hogy tudom megoldani? Utána olvasgattam és olyat írnak, hogy vagy rakjam be a CD-t vagy adjam meg a letöltött .iso fájl elérési útját. Ez mind nagyon szép és jó - de nekem csak egy .exe fájlom van amit hibás elérési útként értékel? Innentől kezdve mit tudok tenni az ügyben?

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25774) Dave™ válasza BenJoe80 (#25773) üzenetére


Dave™
nagyúr

vezérlőpult -> rendszer és biztonság -> mentés és visszaállítás -> jobb oldalt rendszer-visszaállító lemez készítése, majd tegyél be egy cd/dvd-t és pillanatok alatt megírja, nem kell hozzá semmit sem kiválasztani. A fentiek nyers fordítások, angol winem van, remélem nagyjából pontos.

(#25775) Lenry válasza fenergie84 (#25766) üzenetére


Lenry
félisten

milyen fájlrendszer van a célpartíción?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25776) BenJoe80 válasza Dave™ (#25774) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Várjunk csak... te most a Win7 biztonsági mentés funkciójához írtad le, hogy hogyan lehet rendszer-visszaállító lemezt készíteni. Nekem meg a Norton Ghost 15.0-höz kellene... Ahhoz valami ötlet?

Amúgy köszi! ;)

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25777) Dave™ válasza BenJoe80 (#25776) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja bocs, félreértettem, azt hittem ez kell. Nem használok norton dolgokat, így azt sajnos nem tudom, sorry.

(#25778) fenergie84 válasza Lenry (#25775) üzenetére


fenergie84
addikt

NTFS...:R

(#25779) szabonagyur válasza Sub-ZeRo (#25763) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Az adatlapomon szereplő Asus F5SL-ről van szó....
Am meg nem az, hogy szívok csak most ilyen baja van...:D

(#25780) Sub-ZeRo válasza szabonagyur (#25779) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálad mindig csak az "ilyen baja van"... :DDD
Pedig nem kellene neki a procit tekernie amit írtál, az a net dolog...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25781) Steelmanus válasza BenJoe80 (#25773) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Azert az az TODO-t megkellene tanulni rendesen hasznalni, en szemelyszerint minden Norton termektol mar irtozok, persze ez nem jelent semmit.
A Norton teleszemeteli ugy a rendszert hogy azt sosem fogod letakaritani csak egy erre irt kulso programmal es meg igy is marad boven szemet utanna.
Ime az en Todo mentesem:

(#25782) Fire/SOUL/CD válasza BenJoe80 (#25776) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem a leggyorsabb az tény, de ez is ingyenes, W7 x64 támogatott, boot-os pendrive-ot is képes létrehozni
Paragon Backup & Recovery Free Edition
Segítség a használatához

Fizetősben pedig ezt javaslom: Acronis® True Image Home

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25783) Maksifül


Maksifül
senior tag

Továbbra is fennáll a probléma, hogy a Win7 nem mindig érzékeli az ESATA-n csatlakoztatott 2TB-os vinyót. Mi lehet az oka ennek, s hogy lehet orvosolni a problémát?
Randomszerűen hol működik, hol nem, amikor elindítom a gépet.. restartnál sem válik láthatóvá, ha korábban nem érzékelte.
Néha az sem segít, ha teljesen kikapcsolom a gépet, meg a vinyót, és utána indítom újra mindkettőt.

ESATA-n csatlakoztatott vinyót menet közben lehet ki-bekapcsolni? Esetleg csatlakoztatni, leválasztani?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#25784) bobsys válasza Maksifül (#25783) üzenetére


bobsys
addikt

az esata porton engedelyezd az ahci modot biosban
jah, meg egy driver frissites segithet

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25785) fatal` válasza szabonagyur (#25751) üzenetére


fatal`
titán

Felraktad az F5SL összes Vistas softját? Nekem nincs ilyen gondom vele, igaz nem nagyon rakom sleepbe.

(#25786) Maksifül válasza bobsys (#25784) üzenetére


Maksifül
senior tag

Köszi!

Bios driverregondolsz?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#25787) BenJoe80 válasza Steelmanus (#25781) üzenetére


BenJoe80
senior tag

:R Taníts mester! :R

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25788) szabonagyur válasza fatal` (#25785) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak a legszükségesebb Vistás cuccot raktam fel:D
Am meg a proci tekerés is megszűnt:D
De mostmár minden jó :D

(#25789) siriq válasza Sub-ZeRo (#25763) üzenetére


siriq
őstag

Problema, megoldva. Mas volt a baj. Amugy melegen ajanlom mindenkinek a windows recovery disk-t. A telepito dvd-vel nem kis bajom volt. A recovery disk meg siman megoldotta.

szerk: Piros pont a win 7-nek arra, hogy siman megy full hardvercsere utan. Jo a vga maradt de minden mas valltozast siman kibirt. 1 ora alatt meg is volt a hardver felismerese es installalasa.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#25790) Sub-ZeRo válasza siriq (#25789) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1 óra? 15-20 perc egy win instal...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25791) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Párszor kérdeztem már itt, de nem oldódott meg a probléma. BeCtrl+V-zem újra, hátha most sikerrel járok!

Olyan problémám van, hogy teljesen véletlenszerűen bedöglik az Aero a notin. Ez annyit jelent, hogy amikor ráviszem az egeret a tálcán lévő alkalmazásokra (én normál nézetbe használom, mint ahogy a régebbi Windowsokban volt, tehát nem az a kis ikon van ott, ami alapból a Win7-nél...), akkor ugyebár kiszínesedik, de amikor leviszem róla az egeret, akkor ugyanolyan marad, és kiír pár dolgot az épp' aktuális alkalmazásról...nos, ez nagyon zavaró bír lenni. Újraindítás vagy kijelentkezés után megint jó, de nincs erre valami megoldás/javítás?

Nem programfüggő, teljesen random jön elő a probléma.

A Win7-em, nem buherált, már amennyire a krekk buherálásnak számít...

Találkozott valaki a problémával!

VGA driver legújabb, nem emiatt van.

A noti: Fujitsu Siemens V5515, 3 giga ram, SiS Mirage3+ vga, 256 mega osztott memóriával.
Használ valaki hasonló vason Win7-et?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#25792) Hestiana válasza Dave™ (#25765) üzenetére


Hestiana
tag

Dave™:
Köszi szépen a gonoszkodást, bocsánat, hogy nem érek fel a nagyságodhoz, de mint leírtam, véletlenül nyomok rá...

bobalazs, negyedes és hunfatal:
Nektek köszönöm szépen a segítséget, nem tudtam, hogy van rá beállítási lehetőség.
Most már elvileg csak akkor tölti le és telepíti, ha én is akarom.

εïз https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/hestiana/index.html εïз

(#25793) BullZeye válasza Dave™ (#25765) üzenetére


BullZeye
veterán

Te meg előbb gondolkozz aztán írj hülyeségeket. Sztem teljesen egyértelmű mit kérdezett, és logikus is a kérdés. Automatikus frissítés kell, mert fontos tényezője W7nek. Viszont előtérbe hozza az ablakot, még véletlenül sem háttérbe, emiatt ha ír egy mondatot Messengerben, és a végén entert nyomna és pont akkor ugrik fel az ablak akkor újraindul a gép, mert azaz alapértelmezett kijelölés.

(#25794) Steelmanus válasza BenJoe80 (#25787) üzenetére


Steelmanus
addikt

Dehogy tanitalak :D Azert azt is figyelembe kell venni hogy a EASEUS Todo Backup 1.1 verzional tart, ezert pl nem tud annyit mint a fizetos tarsai, de menteni es klonozni particiokat azt tud. Es itt van meg egy fontos dolog, a fizetos tarsakkal szemben nem tud ugymond mukodo op.rendszer alol ropteben visszaallitani mentesbol particiot, ehhez kell kesziteni a Bootable Media Builder-el egy bootolhato CD/DVD lemez, es arrol bootolva lehet helyreallitani. Legalabbis nekem nem jott ossze, ha Neked igen akkor Te tanitasz.
Amikor feltelepiti az ember a Todo-t majd beallitja, joggal varna el hogy a beallitasnak megfeleloen mukodjon. Am en is elkovettem azt a hibat mint Te keszitettem egy mentest es amikor lattam hogy mekkora meretu lett, rogton le is toroltem, es kezdtem elolrol.
A lenyeg az hogy menetkozben amikor ahhoz az opciohoz ersz hogy default vagy manualis, valaszd a manualist, es akkor kapsz meg egy oldalt ahol meg allihatod a tomorites merteket, erdemes a Normal-t valasztani es mar mehet is a mentes.

Igen, nem valami gyors, nalam 12 Gb-t 10-15 perc alatt keszit el - termeszetesen a mukodo rendszer alol - viszont en mentes elott mindig kikapcsolom a lapozofajlt, es defragolom a C:\-t. Kicsit hosszu lett de inkabb kezdem a negativumokkal mint hogy olyat ajanljak amit nem probaltam ki, nekem is Fire/SOUL/CD hivta fel ra a figyelmemet, Koszonet erte.

Szerk: Az USB-s cuccot meg ki sem probaltam, de kifogom mert hozzak halomszamra a netbookokat W7 Starter-el hogy XP kell ra, es eppen keresgelni kezdtem.mikor itt van a szemem elott. Koszi Fire/SOUL/CD !

[ Szerkesztve ]

(#25795) Sub-ZeRo válasza csabyka666 (#25791) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A crack is buheráltnak számít. ;]

Amint látom a vga alá csak xp driver van, szóval, lehet az a ludas. Az aero magától nem száll el, szóval lehet az miatt van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25796) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tud valaki olyan működő gadget-et ami jelzi ha email érkezik?Ez wp corp mail izé nem akar működni nekem!

(#25797) csabyka666 válasza Sub-ZeRo (#25795) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezt a drivert használom. Igaz, hogy Vista-ra való, de tökéletes Win7-en is.

Annyiból nem értem a dolgot, hogy a VGA tudja az összes effektet, és véletlenszerűen hal meg.

Hallottam, hogy volt már ilyen másnál is, és ott izmos VGA produkálta ezt. Egyéb ötlet?

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#25798) csabyka666 válasza ToBeY (#25796) üzenetére


csabyka666
addikt

Gmailre tudok. Milyen mailre kéne?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#25799) Dave™ válasza BullZeye (#25793) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem értem a problémáját, meg azt sem te miért törődsz ezzel ennyire: csak akkor lenne valós, ha elég sűrűn, néhány másodperces közönként ütne entert, ilyenkor lenne reális esélye pont eltalálni. Mellesleg milyen sűrűn jön automatikus frissítéssel olyan update, ami miatt újra kell indítani a gépet? Havonta max. 2x. Tehát havonta max. kétszer van egy minimális esélye, hogy pont akkor üt egy entert, amikor nem kellene, így várnia kell kb 2 percet, míg ujraindul a gép és folytathatja. Ennyire komoly ez a "probléma".

Frissítést meg természetesen alapértelmezetten illik hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#25800) harry3


harry3
őstag

Feltettem az Icon Packager próbaváltozatát, letöröltem a gépről, de van egy kis hiba:
ottmaradt egy ismeretlen ikon és minden mappánál ez van.
Próbáltam a shell32.dll-t kicserélni, de majdnem minden odalett, javítani kellett a rendszert.
Mit lehetne csinálni?
Kép

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.