Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25151) Vasinger! válasza Telefunen (#25147) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát én megnyomtam az F8-at, bejött milyen módok közül választhatok, kiválasztottam a sima csökkentett módot és ennyi. Bootolt is, semmit nem kérdezett.

Sub-ZeRo: De, húzva van, de ez azért volt fura, mert a portalanítás után jelentkezett ez a probléma. A gép stabil, már 2 éve az volt ezen beállítások mellett.
Én is a VGA-re tippelek. De tegyük fel, hogy veszek újat és nem az volt a probléma, akkor én egyenesen a Dunának megyek...

(#25152) Sub-ZeRo válasza Vasinger! (#25151) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Látod, itt egy lehetséges válasz a problémádra.
Mivel húzva van, így egy idő után elkezd degradálódni a proci. Szóval egy idő múlva már nem lesz képes azt a beállításokat kezelni, vagy hogy mondjam. Azért én egy bios defaultot nyomnék a helyedben de előtte kiszednék újra minden és összeraknám újra. Lehet valahol kontakt hibás lett valamid. A PCI síneket meg fújd ki, lehet por ment bele.

Steelmanus: Ezt hog y csináltad, hogy ennyit eszik a másik képen?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25153) bobsys válasza Steelmanus (#25150) üzenetére


bobsys
addikt

A WAIK letoltesehez pedig Validalni kell
ez problema?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25154) Morden24


Morden24
nagyúr

Csak érdekességképpen: nááájsz :C

Sectumsempra - For Enemies

(#25155) Steelmanus válasza bobsys (#25153) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nem eppen ezt akartam kifejezni, hogy aki szeretne egy kicsit atalakitani a W7-et annak eredeti W7-nek kell lennie, ez a lenyeg, persze mindent kilehet jatszani de a lenyeg az hogy a WAIK leszedesehez eredetinek kell lennie a W7-nek.

(#25156) Lenry válasza Steelmanus (#25150) üzenetére


Lenry
félisten

mi az, hogy optimalizált?
ha egy programnak kell 100 mega RAM, akkor kell, és onnantól nem fogok hinni a feladatkezelőnek, ha szerinte hirtelen tizedére esik vissza egy program memóriaigénye.

hova lett a maradék 90%? az optimizátor elmagyarázta a sakkprogramnak, hogy nincs is rá szüksége? vagy ki lett lapozva? akkor tényleg baromi sokat ér: üres RAM, de legalább lassú a gép.
nem azért van a RAM a gépedben, hogy a programok fussanak benne?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25157) Morden24 válasza Steelmanus (#25155) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát nem mozgom otthonosan a témában, de ha Win-t tud valaki lopni a netről, akkor kétlem, hogy a WAIK óriási probléma lenne... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#25158) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#25152) üzenetére


Steelmanus
addikt

Kell hozza egy kis program nameg egy kis tudas is most ezt ne ertsd felre de azert nem reklamozom mert nagyon ellehet vele cseszni a rendszer es igy inkabb nem irnam ki, pedig free program csak azert bele kell nyulni a registry-be is es azt mar nem szeretnem megosztani, mert sokan elcsesznek vele a rendszeruket. Nameg ahany gep annyi kulonbozo beallitas tehat egy sablon nem lehet csinalni hogy minden gepre ra lehessen huzni.
Remelem nem haragszol ram emiatt.

(#25159) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#25158) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ó dehogy haragszom. Szoktam én is turkálni regben, de ha ilyan progi van akkor inkább azt kihagynám. Annyira nem érdekel hogy 100-at, vagy 10-et eszik a sakk, mert nem sokat játszom vele. Ha meg játszok akkor úgy is csak ő fut, nem számit a ram... Csak gondoltam megkérdezem. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25160) Gorneck válasza Morden24 (#25154) üzenetére


Gorneck
titán

Szerencsére nálunk is többségben már x64 megy a gépekre...

Gorneck#1239

(#25161) Steelmanus válasza Lenry (#25156) üzenetére


Steelmanus
addikt

Mint irtam pl most sem hasznalok lapozo fajlt, akkor sem hasznaltam amikor a kepeket keszitettem. Es azt is irtam hogy a sakk csak egy pelda volt mert beepitett de akar eljatszhatom az Open Office-al is vagy a FF-el vagy az IE-vel stb. Hova lapozza ki ha nincs lapozofaj?

(#25162) Fire/SOUL/CD válasza Steelmanus (#25155) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A Window 7 WAIK-hoz nem kell validálni sem... :N [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25163) Morden24 válasza Fire/SOUL/CD (#25162) üzenetére


Morden24
nagyúr

For installation on Windows prior to Windows 7, this download requires that you run genuine Microsoft Windows. Click the Continue button in the Validation Required section to begin the validation process. After validation is complete, you will return to this page to continue the download.

Ez alapján viszont Win7-nél nem. Na, akkor lehet, hogy én is rosszul tudtam...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#25164) Vasinger! válasza Sub-ZeRo (#25152) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi a tanácsot, egy próbát megér.

(#25165) Fire/SOUL/CD válasza Morden24 (#25163) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Jogos, félreértettem... :W Én erre gondoltam (régebbi WAIK XP/Vista-hoz): [link]

Fire.

UI: Amúgy a telepítésnél sem kell, legalábbis nálam nem kellet... :N
(Most konkrétan a W7 WAIK-ról beszélek, de emlékeim szerint a korábbi WAIK-ok sem kértek validálást telepítéskor, de ha kért volna az sem lett volna gond...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25166) Morden24 válasza Fire/SOUL/CD (#25165) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, azt ki is szerkesztettem, mert rájöttem, hogy hülye vagyok, és sosem volt úgy :D
Amúgy mint mondtam, az is tökmindegy lett volna, ha kell validálni.

Sectumsempra - For Enemies

(#25167) pete_21 válasza Steelmanus (#25150) üzenetére


pete_21
addikt

"W7 altal kezelt"
Mármint a lapozófájlra írod, hogy Win7 által kezelt?
Nem tervezem, hogy kipróbálom a programot, esetleg virtuálison, (csak hogy mégis hogy működik) de kíváncsi vagyok, hogy melyik program ez. Ha nem szeretnéd ide beírni, elküldöd pm-be? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#25168) Steelmanus válasza Fire/SOUL/CD (#25165) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen igazatok van valoban en is a regebbi a linket tettem el, a W7-hez valoban mar nem kell akkor tevedtem elnezest kerek erte.

(#25169) Fire/SOUL/CD válasza Steelmanus (#25168) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Amúgy a W7-hez próbáld ki Te is a korábban említett progit ha van kedved ([link]), még béta, de eddig pár kisebb hibát találtam csak benne, amit el is küldtem javításra.

A VLite Vista-hoz készült, alapvető dolgokat el lehet végezni vele, de összetettebb feladatoknál hibázik, a W7 WAIK-al vannak gondjai. Pl azt a feladatot "elrontotta", hogy egy jogtiszta szoftvert úgy telepítsen fel, hogy "regisztrációhoz" szükséges egyéb műveleteket elvégezze. A Vista WAIK-al simán megcsinálta, de W7-essel nem...

Amúgy abban egyetértünk, hogy ha valaki pontosan tudja, hogy mit csinál, annak nagy segítség ezek a segédprogik, és lényegesen egyszerűbben oldhat meg pl integrálásokat, mint a WAIK-al önmagában. Van hozzá részletes doksi, de ez angol nyelvű, és bizonyos "szakmai alap" azért szükséges ahhoz, hogy ha megérti is az angol nyelvet, akkor is tudja miről is van szó.
Személy szerint a W7 "herélgetésének" nem vagyok híve, ha valakinek szüksége van/használja a csoportházirendet(amiről említést tettél vagy olyan szolgáltatásokat, amik a magasabb verziókban érhetők el), az valószínűleg ért is valamilyen fokon hozzá, ergó Pro vagy Ultimate változatot fog venni magának.

De ez nagyon szubjektív dolog, én nem vagyok ellene NLite/VLite és s fenti progi használatának, csak gyakran a hozzáértést hiányolom, ezért van tele olyan herélt változatokkal a net is, amik lehet hogy egy adott gépen mennek, de csak azon az egyen, a többin meg röpködnek a BSOD-k... :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25170) molnarpeter válasza KaiotEch (#25100) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem is lekapcsolja az aerot...

(#25171) Patrick


Patrick
addikt

Üdv srácok. Egyik ismerősöm elfelejtette a jelszavát win7 belépéshez, hogy hogy sikerült ez neki, ne kérdezzétek. Másik fiók nincs ahonnan be lehetne lépni, szóval csak az az egy. Hogy lehetne megoldani a problémát?

Köszi.

Üdv:
Patrick

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#25172) WonderCSabo válasza Patrick (#25171) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Újrarakja a Wint.

(#25173) Patrick válasza WonderCSabo (#25172) üzenetére


Patrick
addikt

Ez az egyetlen lehetőség?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#25174) bobsys válasza Patrick (#25173) üzenetére


bobsys
addikt

Peldaul
Vagy ez

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25175) Patrick válasza bobsys (#25174) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi. :)

Odaadtam neki a linket, aztán ha nem megy akkor majd újrateszi.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#25176) IfjVerIstvan válasza Patrick (#25173) üzenetére


IfjVerIstvan
csendes tag

linux alapú, encryptált rendszeren ne használd, egyébként általában működik.
[link]

Aláírva...

(#25177) Patrick válasza IfjVerIstvan (#25176) üzenetére


Patrick
addikt

Rendben, köszi neked is. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#25178) nme2 válasza bobsys (#25174) üzenetére


nme2
csendes tag

Azért gáz, hogy pik-pakk lehet resetelni a jelszavakat, vagy pl. a Mythbustberen láttam, az ujjlenyomatolvasót jó minőségű nyomtatott ujjlenyomattal átverni. A barátnőm faceloginos laptopján engem rendre beenged a rendszerébe, pedig nagyon nem hasonlítunk :).
Van még mit csiszolni.

[ Szerkesztve ]

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#25179) gti16v


gti16v
őstag

szisztok!
kb amikor megjelent a w7 akkor kiprobáltam,és sjnos a asus p5e gyári különálló hangkártyával (supreme fx II ) nem tudtam,úgy mp3-at vagy dvixet lejátszani,hogy mind a 6 hangszóró menjen (tehát "áll 5.1),csak is ha pl dvd-t játszottam le akkor ment a 6 hangszóró.
most már meguntam az xp-t és újra w7 van...gondoltam most már tényleg haladok a korral...
és feltételeztem,hogy 1 év után megoldódik a gondom.......

tehát a kérdésem van,valami lejátszó progi,driver,vagy beállítási lehetőség,hogy dübörögjön mind a 6 hangszórón az mp3,dvix stb

köszönöm

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#25180) JetiRulez válasza JetiRulez (#25082) üzenetére


JetiRulez
őstag

UP!
Ilyen problémával nem nagyon találkoztam még egyik fórumon sem.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#25181) samgar válasza nme2 (#25178) üzenetére


samgar
őstag

"faceloginos laptopján engem rendre beenged a rendszerébe, pedig nagyon nem hasonlítunk"

ezért gáz megoldás..(nem mondom kinek) esetlegesen ajánlom. Kapsz egy jobbhorgost és két hétig nem tudsz bejelentkezni :U

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#25182) nme2 válasza samgar (#25181) üzenetére


nme2
csendes tag

"a smink nem számít" :D , és ahogy észrevettem, a mimika sem annyira, nyilván van egy csomó statikus és dinamikus antropometriai adat, ami jól számosítható egy arcon.Például akár ezen a szmájlin is : :Y
Van még mit fejleszteni, csak erre akartam utalni.

[ Szerkesztve ]

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#25183) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Otthoni csoport ikon került az asztalomra. Hogy tudom eltüntetni?

(#25184) pzstm válasza ro_bert17 (#25183) üzenetére


pzstm
titán

Homegroup csak parancsikonként kerülhetett ki asztalra (véletlenül kihúztad sztem).
Egyszerűen húzd a lomtárba az ikont, vagy nyomj neki egy "Delete"-t

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25185) kraftxld válasza Patrick (#25171) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel is próbálkozhat: [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25186) Steelmanus válasza Fire/SOUL/CD (#25169) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hello!
Teljes mertekben egyetertek Veled, szemelyszerint en sem szeretem a kiherelt W7-et csupan arra szolgalna a VLite hogy pl AHCI drivert beleintegraljunk a telepitokeszletbe.
Pl en sem tudtam hogy a W7 ala mar nem kell validalni a WAIK-ot, ezek szerint en is rossz WAIK-t szedtem le majd kicserelem.

(#25187) Steelmanus válasza Fire/SOUL/CD (#25162) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nem tudom de jol lepkedtem a linkekken, mert a W7 hez igaz hogy nem kell validalni, de az csak egy upgrade mindig visszater a Vistas WAIK-hoz vagy en csinaltam valamit rosszul.
Furcsalnam hogy a legfrisebb W7 rendszerhez csak ugy siman leengedne szedni a WAIK-ot.

[ Szerkesztve ]

(#25188) Morden24 válasza Steelmanus (#25187) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem te kattintasz rossz helyre, mert én rányomtam a Win7AIK letöltésére, átvitt egy másik oldalra, ahol szintén nyomtam egy start download-ot, és már szedné is az ISO-t :K

Sectumsempra - For Enemies

(#25189) ro_bert17 válasza pzstm (#25184) üzenetére


ro_bert17
őstag

Sajna nem parancsikon volt. Se delete, se lomtár. Viszont kilépés otthoni csoportból, majd restart és így eltűnt. :U
Köszi

(#25190) Steelmanus válasza Morden24 (#25188) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hat ez az amit irtam hogy atdob a masik oldalra de megnezted hogy az melyik, mert nalam igy nez ki. Innen indulok majd atiranyit ide.

[ Szerkesztve ]

(#25191) Laccoss válasza Steelmanus (#25190) üzenetére


Laccoss
addikt

Ide irányít Rányomsz hogy Start download és már töltené is.

(#25192) katt777


katt777
félisten

Hogyan lehet az Intéző alapkönyvtárát megváltoztatni? :F Win7Manager ezt megcsinálta, de haveromnál, aki rühelli a sok bisz-basz média és egyéb könyvtárat, juszt is a Médiatárak jelennek meg (még ha üresen is), ha kitörli a Felhasználó mappájából a sok szemetet. :W
"Nem kell törölni ezeket a könyvtárakat" - válasz nem elfogadható. ;) Kerestem a reg-ben, de nem találtam meg. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25193) Morden24 válasza Steelmanus (#25190) üzenetére


Morden24
nagyúr

Érdekes, engem is oda irányít, ahová Laccoss-t... :)

Sectumsempra - For Enemies

(#25194) virkir válasza katt777 (#25192) üzenetére


virkir
veterán

Ha a target mező így néz ki a parancsikonnál ( %windir%\explorer.exe /, ) akkor a sajátgép nyílik meg ha elhagyod a vesszőt a végéről akkor a dokumentumok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25195) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Win update után ne telepítsetek egyből Logitech setpoint drivert, mert 15%-nál kifagy mikor telepíti a frissítéseket.. Indítsátok újra a frissítések után és ha megvan akkor telepítsétek a Logi drivert. :DDD Ha win updetet nem índítud újra kifagy, meg kékhalált dob, még ki nem húzod a billt (mivel nekem csak a bill Logi). Utána minden jó. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25196) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#25195) üzenetére


Laccoss
addikt

Lehet kicsit elírtad, vagy a setpoint frissítésre gondolsz? Amúgy minden wu után érdemes egy újraindítás.

[ Szerkesztve ]

(#25197) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#25196) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem írtam el. Setpoint az. Mikor updateeltem a wint, utána nem indítottam újra, hanem egyből elkezdtem a setpoint drivert telepíteni. Fel is ment, de mikor újraindításra nyomtam, akkor 15%-on megállt, kifagyott. Majd 2xer újraindítottam és akkor is ot állt meg. Majd a billt kihúztam majd egyből jó lett... Utána még volt egy kékhalálom, valami exe-re. De szerintem az volt az ami össze akadt a setpointal. Utána simán tovább ment a frissítési képernyő.
Ja meg a 2007-es office frissítésnél elsőre nem megy fel az SP2. Csak másodikra. Most beleitegráltam a telepítőbe. :DDD

Tudom, hogy újra kell indítani, csak előtte még a setpointot akartam fel rakni, de rosszabul jártam vele. :((( Na mindegy, ezt is tudom. WU után egy restart, no több program telepítés.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25198) Fire/SOUL/CD válasza Steelmanus (#25190) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

DirectLink - W7 WAIK English
DirectLink - W7 WAIK Hungarian

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25199) BullZeye válasza BullZeye (#24595) üzenetére


BullZeye
veterán

(#25200) Sub-ZeRo válasza BullZeye (#25199) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ulltramon nevű programra keress rá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.