Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25601) Laccoss válasza Poviclo (#25600) üzenetére


Laccoss
addikt

Csökkentett módban próbáltad? Esetleg telepítő lemez be, és bootolsz róla, majd javítás?

[ Szerkesztve ]

(#25602) Poviclo válasza Laccoss (#25601) üzenetére


Poviclo
csendes tag

Szia

sajnos nem tudom mi az a csökkentett mód....
hogy indul?

amit választhatok : újraindítás, alvó állapot, hibernálás, leállítás.

(#25603) Lenry válasza Poviclo (#25602) üzenetére


Lenry
félisten

az nem ott van

újraindítod a gépet és mielőtt elindulna a Windows indítóképernyője (a színes forgó izé, amiből Win logó lesz), nyomkodd az F8 billentyűt. az elbukkanó menüben találod a csökkentett módot.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25604) Fire/SOUL/CD válasza Poviclo (#25602) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25605) Lenry válasza Lenry (#25595) üzenetére


Lenry
félisten

áh!!!

nem első partícióra került a Win, erre nem hozott létre külön 100megás boot partíciót, hanem az első használható partícióra berakta a boot cuccait.
most a szép, tiszta, rendben tartott partíciómon oda nem illő fájlok terpeszkednek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25606) fatal` válasza Lenry (#25605) üzenetére


fatal`
titán

Nem törölted el a partíciót amire telepítetted.

(#25607) Sub-ZeRo válasza Lenry (#25605) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Úh, jól meg szívtad...

Én így csináltam a win7-nél: Xp telepítő lemez be, majd boot róla, és létrehoztam a kívánt méretet. Újraindítottam, majd 7-nél meg nem újból hoztam létre, hanem csak formáztam és nem csinált 100 megás particiót. Nem tudom, neked mennyire kell az neked, én így csináltam...

Más: A window media centernél mit akar telepíteni, ha netes tv-t akarok nézni? Milyen progit?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25608) Maksifül


Maksifül
senior tag

32bit-es XP-t Win7 64bit-re cseréltem.

Innentől kezdve az egyik - 2 partícióra osztott - ATA merevlemezemnek az egyik partícióját nem lehet használni. Látja az intéző is, meg a TC, de a meghajtó nevét már nem írja ki, és használni sem lehet. Csak TC-ben, mikor rákattintok, azt írja ki, hogy a Hozzáférés le van tiltva. Itt lehet "OK" vagy "Rendszergazdaként" közül választani. Ha utóbbit választom, akkor Megkérdezi, hogy használja-e a Total Commander Administrator Tool-t? Ha engedélyezem, akkor hozzáférek a meghajtó teljes tartalmához /intézőben még ezután sem!/, de csak addig, míg ki nem kapcsolom a TC-t. Új TC indításakor ugyanezt a műveletet végig kell csinálni.
Hogy tudnám a fenti problémát orvosolni? Hogy lehet az, hogy a HDD másik partíciója gond nélkül használható?

Valamint van egy Verbatim külső vinyó csatlakoztatva a géphez ESATA-n keresztül. Az XP-vel hiba nélkül működött, Win7 alatt viszont hol látszik, hol meg nem. Bekapcsolom a vinyót, bekapcsolom a gépet, s jééé, tudom, használni... aztán órákkal később már nem látom a TC-ben sem, restart sem segít megjeleníteni, csak talán az, ha rendesen kikapcsolom a gépet, majd újra be.
Ennek mi lehet az oka, és mi a gyógyír vajon?

Köszönöm a segítségeteket!

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#25609) Sub-ZeRo válasza Maksifül (#25608) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A TC-s dologra. Van meghajtó jel hottárendelve a vinyóhoz? Ha nincs akkor a lemezkezelésben adj neki egyet. A startmenübe elkezded beírni hogy lemezkezelés, vagy disk management. Ha van betű rendelve, akkor a tc-t indísd el rendszergazda jogokkal. Az exe-re jobb gomb, tulajdonságok kompatibilitás és ott megtalálod.

A külsőre nem tudom. Driver nem kell hozzá?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25610) Maksifül válasza Sub-ZeRo (#25609) üzenetére


Maksifül
senior tag

Köszi, végtére is TC-vel így megoldódott a gond, bár minden indításkor valami figyelmeztetést küldött, de mikor kikapcsoltam az értesítéseket, már nem teszi. Egyébként az Intéző még így sem tudja használni a HDD ezen partícióját. Csak ilyen szükségmegoldások vannak? Normálisan nem lehet használni a vinyót?

Driver nem kell a külső vinyóhoz, normálisan felismerte az XP is.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#25611) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25607) üzenetére


negyedes
addikt

flash meg ha kell silverlightot. es majd o letolti neked a guide-ot(musorterv?)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25612) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló.

Egy picit Déjá Vu érzésem van. Pár hónappal ezelőtt még az OpenSUSE 11.2 esetében fordult elő velem, ráadásul akkor még ez a HDD a másik gépben volt, hogy ha az OpenSUSE 11.2 fent volt nem ment le a gép alvó állapotba Windows 7 alatt :)

OpenSUSE 11.2 ezért mellőzve lett . Érdekes volt, hogy ha más Linuxot tettem fel pl Ubuntut akkor ez a jelenség megszűnt létezni.

Az elmúlt két napban voltak gondjaim rendesen, fent volt a Time Machine , és 2 napja, amikor még fent volt, működött az alvó állapot. azóta történt egysmás, az MBR is meglett kínozva , újra van telepítve a Win és újra is lett particonálva, CTS nincs fent, de az alvó állapot nem működik, errel lefekvés előtt kellett rájönnöm hajnal háromkoor.

Fire-val kielemeztük tegnap a helyzetet, -akkor még az alvó állapot probléma ismételt megjelenéséről nem tudtam - igaz nagyon nem is lépett már meg ... Arra jutottunk, hogy ide már killdisk vagy disc editor használata kellene amit nem mertem meglépni, mert végülis a merevlemez így évekig is elmehet.

Most tehát csupán kíváncsiságból érdeklődőm. Ha romokban az MBR, de a rendszer látszólag hibátlan , tehát a Windows rendesen működik, és a partíciókat is mint a Windows 7 telepítője , mind más ingyenes particionáló alkalmazások rendben találják ...

Vajon milyen összefüggés lehet az MBR állapota, és a Windows 7 alvó állapot funkciója között ?

Ez már így marad ,csupán nagyon érdekelne a dolog miben léte :)

(#25613) #41133696 válasza #41133696 (#25612) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt hiszem találtam valamit :)

http://win7.ucoz.es/blog/az_energiaellatasi_problemak_felderitese/2010-03-20-27

Szóval kiadtam a fentebbi parancsot és az alábbi jelentést kaptam :

http://goodspeed.uw.hu/COH/energy-report.html

Na most az USB vezérlő kavarna ?:)

(#25614) Sub-ZeRo válasza Maksifül (#25610) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbáltad amit mondtam? Akkor is küldött üzenetet? 64 bites wint használaz?

Akkor nem tudom mi lehet a külső vinyóval...

negyedes:Flash, meg silverlight is van fent a gépen. És ez program, vagy csak valami fájlok tölt le a média centerhez? Kérdezem mert szeretem tudni, hogy ilyenkor mi települ fel. Meg mire számítsak.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25615) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25614) üzenetére


negyedes
addikt

Nekem is fent volt a flash de kerte, kb magaba integralja vagy nem tudom. Egy media guidet tolt le aszem minden nap. meg is jelenik az ora mellet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25616) Lenry válasza fatal` (#25606) üzenetére


Lenry
félisten

dehogynem. mindig törlöm.

úgy nézett ki a vinyó, hogy
part1 - linux ext4 | part2 - adattárolós ntfs | part3 - filmes ntfs | stb...
most part3 helyére került a Windows, és part2-re pakolta a bootot.
csodálkoztam is, hogy nem dobta fel az ablakot, hogy "a Windows plusz partíciót fog létrehozni, baj-e?" de nem foglalkoztam vele, és ilyen lett...

át lehet valahogy valahova költöztetni a bootot? vagy szokjam meg?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25617) Sub-ZeRo válasza negyedes (#25615) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Arra gondololsz, hogy a zöld a media center ikon jelenik meg? Mert azt nekem is szokta csinálni, ma is csinálta, de még nem telepítettem a tv-t.

Lenry:Mindha csinálta már valaki, hogy a boot fájlokat átmásolták a win particióra és majd a lemezről egy javítást csináltak. De vagyok benne biztos, valami ilyen rémlik.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25618) Laccoss válasza Lenry (#25616) üzenetére


Laccoss
addikt

EasyBCD progival szerintem belőheted, hogy hova is rakja a boot fájlokat. Mellesleg ha leformázod a partíciót akkor nem csinál csak 100mb-osat. Ha törlöd a partíciót majd létrehozod, akkor viszont csinál.

(#25619) Lenry válasza Laccoss (#25618) üzenetére


Lenry
félisten

én úgy emlékszek, hogy törlést nyomtam a partíciónak, de éjszaka volt már, lehet, hogy elkúrtam valamit

EasyBCD-t megnézem. :R

(#25617) Sub-ZeRo ha nem jön be az EasyBCD, akkor meg ezt :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25620) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#25618) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

akkor nem csinál csak 100mb-osat A csak az nem kell oda. :B
De amúgy igazad van, teljesen. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25621) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#25620) üzenetére


Laccoss
addikt

A csak szócskát azért írtam, mert csak abban az esetben nem csinál.

[ Szerkesztve ]

(#25622) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Üdv.
Olyan problémám van, hogy XP-t lecseréltem egy gépen win7-re, és a következő dolog fogad minden gépindításkor (restart után nem, csak ha kikapcsolom a gépet):

Mindig újra telepítgeti a listában felsorolt dolgokat, és a wifi-hez a jelszót is újra és újra be kell írnom, nem jegyzi meg azt sem.
Annyit még leírok, hogy új alaplap van a gépben új procival ("új" csak zárójelben, mert havertól vettem használtan), alaplapi lemez nincs meg, de amit le tudtam, azt leszedtem hozzá netről, bár így is volt, amit nem engedett telepíteni, gondolom mert nem komp. a win7-el. Kifejezetten win7-es driver csak az alaplapi hangkártyához és a wifi-kártyához volt, de láthatóan azokat is újratelepíti minden gépindításkor.
Mi lehet a gond?

(#25623) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#25621) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mellesleg ha leformázod a partíciót akkor nem csinál csak 100mb-osat
Akkor így néz ki helyesen: Mellesleg ha leformázod a partíciót csak akkor nem csinál 100mb-osat.
Nem jó helyre írtad a csak szócskát. Bocsesz, befejeztem. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25624) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25617) üzenetére


negyedes
addikt

Ha egyszer elinditod a media centert akkor mindig megjelenik az ora mellet, vagyis mindig frissit. Kivancsi vagyok neked ossze jon, mert nekem sehogyse akart menni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25625) Fire/SOUL/CD válasza negyedes (#25624) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nálad akkor is frissít, amikor beállítod, hogy ne frissítsen (adatokat)?
Ha igen, akkor a WMC beállításaiban megtalálod, vagy legegyszerűbben, amikor először nekiáll frissíteni, akkor kiveszed a képen látható menüpont elől a pipát és megszakítod a frissítést.

Vagy esetleg a WMC program frissítésére gondolsz?
Ha meg ez utóbbi, akkor Feladatütemező indít, Microsoft/Windows/Media Center/jobb oldalt mcupdate-en jobb egér/Letiltás

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25626) negyedes válasza Fire/SOUL/CD (#25625) üzenetére


negyedes
addikt

Igen az elsore gondoltam. De mar nem hasznalom a mct mert minek, pont joa wmp is lejatszasra.De azert koszi a megoldast, ha elojon valakinel akkor legalabb tudom mit kell csinalni. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25627) #41133696 válasza #41133696 (#25613) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az nem befolyásolja a olgot, hogy úgy állítottam be, hogy soha, mert azt azután álítottam be, hogy láttam, nem megy le alfába :D

(#25628) #65675776


#65675776
törölt tag

Nem tudom ki írta a W7 AMD processzordriverét, de az biztos, hogy nem sok agya van. Mert pl miért is kell feltolni a proci órajelét 72%-ra, ha a prociterhelés stabilan 5% alatt van? És miért kell néha csak úgy minden indok nélkül a maximális feszt odaküldeni a procinak (szintén 5% körüli CPU terhelés alatt)? Szánalmas.

(#25629) #41133696 válasza #65675776 (#25628) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez igaz, de a csúcs az volt, amikor ugyanaezen gépen még 64-bites Windows XP volt. Na ahhoz, hogy legyen AMD CPU driver, le kellett tölteni az AMD oldaláról, sőt még volt egy dual core optimizer cucc is, amitől játék alatt fagyott a rendszer :)

(#25630) #65675776 válasza #41133696 (#25629) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az AMD féle driver ennél sokkal korrektebben működött. Inkább felraknám külön, mert ez egy ótvar.

(#25631) FishAir


FishAir
senior tag

Halihó.

Valahogy meg lehet oldani, hogy automatikusan csatlakoztassa a hálózati meghajtókat ez a nyomi, és ne kelljen a startupba raknom egy batch filet net use parancsokkal? Már agyvérzést kaptam a couldn't reconnect all netwok drives hibaüzenetektől.

A másik, hogy van egy gép aminél hiába rakom a credentials managerbe a szükséges adatokat, minden egyes tallózásnál kéri a jelszót a NAS-hoz. Mi lehet a hiba?

iDontcare

(#25632) Laccoss válasza FishAir (#25631) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha meghajtóbetűjelet adsz neki, és beállítod hogy mindig csatlakozzon? Illetve van olyan is hogy bejelentkezés különböző hitelesítési adatokkal?

[ Szerkesztve ]

(#25633) FishAir válasza Laccoss (#25632) üzenetére


FishAir
senior tag

Igen meghajtó betűjelet adok és mindig csatlakozzon bepipálva, a különböző hitelesítési adatok nincsennek bepipálva.

Induláskor mindig kiírja, hogy nem tudta csatlakoztatni a meghajtókat és piros x-el vannak a meghajtók az intézőben vagy total commanderben. Ha rájuk kattintok egyből megnyitja őket nem kér semmi felhasználó nevet semmit, mert a hitelesítő adatok kezelőbe be van állítva a NAS. Ha csinálok egy batch filet net use parancsokkal és berakom a startupba, akkor megy. :F

Na most van egy másik gép, annál nincs hálózati meghajtó csatlakoztatva. A hitelesítő kezelőbe ugyanúgy be van állítva minden, de ha belépek a hálózatokba és ott a NAS-t el akarom érni, akkor mégis kér jelszót. :F

iDontcare

(#25634) #41133696 válasza #41133696 (#25613) üzenetére


#41133696
törölt tag

http://goodspeed.uw.hu/COH/energy-report-2.html

Megnéztem a másik gépen is , ahol megy a szunnyadás mód, éppen most ébresztettem fel emiatt. a jelentés azonban igencsak hasonló :)

(#25635) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

3-4 napja nem áll le rendesen a gép, hanem kiírja a skypera és az időjárás alkalmazásra, hogy kényszerített bezárás
ez miért lehet?

(#25636) gg72


gg72
veterán

Sziasztok!
A héten akarok telepíteni egy vadiúj szűz 320 gigás vinyóra egy 64bites Win7-et, amin csak a rendszer és a programok lennének, az adataim/dokumentumok külön vinyón vannak. Kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne-e felosztanom két részre a vinyót (rendszer és programok), a későbbi kisebb töredezettség miatt, vagy hagyjam meg az egész vinyót egyben? Milyen előnyei/hátrányai vannak a két megoldásnak?
Más. Érdemes lenne a lapozófájlt egy másik vinyóra, vagy partícióra tennem, mint ez most van a Vista rendszerem esetében, vagy mindegy?
Kösz előre is! ;)

(#25637) Gorneck válasza gg72 (#25636) üzenetére


Gorneck
titán

Nem.
Hagyd.
Nincs semmilyen.
Mind1, ahogy Vista esetén is az volt.

Gorneck#1239

(#25638) negyedes válasza gg72 (#25636) üzenetére


negyedes
addikt

Szerintem mindegy, hogy ha egybe is marad a vinyo, a defragot csinalja o maga. A pagefilet akkor erne meg masik vinyora tenni ha masik gyorsabb vagy nincs eleg helyed.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25639) gg72 válasza negyedes (#25638) üzenetére


gg72
veterán

OK, kösz mindkettőtöknek! ;)
Akkor marad egyben a vinyó, mert bőven elférek rajta, a lapozófájllel együtt is.

Érdemes még valamit tudni telepítés előtt? Van arra valahol egy leírás tippekkel, hogy pl. mit érdemes letiltani, engedélyezni, stb. az optimális működéshez, sebességhez?

(#25640) Fire/SOUL/CD válasza gg72 (#25636) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Én nem osztom azt a nézetet, hogy egyben maradjon a HDD, alapvetően azért, mert pl OS-t újra kell telepíteni, akkor lehet a sok adatot archiválni, vagy ha partíciómentést csinálsz, akkor meg megint feleslegesen olyan adatokat is elmentesz, amire egy partíciómentésnél nincs szükség. Szóval az én javaslatom, hogy pl egy 50G-s rendszerpartíció, meg a maradék, szóval kettőbe felszelném.

Fire.

UI: Én még DOS-os korszakban vettem az első PC-m, már akkor sem volt egyben a HDD-m... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25641) gg72 válasza Fire/SOUL/CD (#25640) üzenetére


gg72
veterán

Eddig én is ezt a nézetet osztottam, de eddig soha nem kellett partíciót mentenem, az adataim (dokumentumok, képek, egyebek) pedig amúgy is egy külön vinyón vannak. Most úgy néz ki a rendszer HDD-m, hogy az egyik partíción van a rendszer (Vista), a másikon pedig a programok, de ezt is csak azért csináltam, hogy ne legyen olyan gyorsan töredezett a rendszer pl. a sok telepítés miatt.

A mostani rendszeremet amúgy 1-1,5 évesre tervezem, utána váltani akarok SSD-re.

Van a rendszer sebességére kihatással az, ha a Win7 egy külön partícióról megy, vagy együtt van egy olyan vinyón a programokkal, amely csak egyetlen partícióból áll?

(#25642) Fire/SOUL/CD válasza gg72 (#25641) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Mint látszik, van aki ezt, van aki azt a nézetet vallja, nyilván ez függ attól is, hogy milyen progikat is használ az ember...A döntés innentől a tiéd.

"Van a rendszer sebességére kihatással az, ha a Win7 egy külön partícióról megy, vagy együtt van egy olyan vinyón a programokkal, amely csak egyetlen partícióból áll?"
Elméletben van, gyakorlatban nincs.
Elméletben azért van különbség, mert ha a rendszerfájlok a HDD leglassabb területére "másolódnának", akkor "gyorsabb" lenne. De ez tényleg csak elmélet, mert
1. Ez a gyakorlatban nem így zajlik le egy W7 telepítéskor
2. Ha valami expert, speckó progival ezt ki is vitelezné, akkor az így nyert sebességkülönbség, az akkora lenne, mint bolha cookie-ján a pattanás... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25643) gg72 válasza Fire/SOUL/CD (#25642) üzenetére


gg72
veterán

Aham, értem, hát az elég kicsi... :D

(#25644) ragazzo


ragazzo
őstag

Ha valakit esetleg érdekel a téma: [link] Még nem régóta írom de folyamatosan nő a cikkek száma.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#25645) gg72 válasza ragazzo (#25644) üzenetére


gg72
veterán

Gyorsan átfutottam és van néhány érdekes téma/tipp, kösz! :K

(#25646) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem hogy melyik op rendszer jobb játékra az xp vagy a win7 ? Nekem notebookom van paraméterei: cpu:t4400 ,vga nvidia gt220 1gb ,memori 4000 gb .Nem elfogult véleményre vagyok kiváncsi . Választ elöre is köszi !

(#25647) kliszi


kliszi
senior tag

Rosszul irtam 4gb a memoria ! Gondolom az kicsit sok lett volna az elözö !

(#25648) pukkancska válasza kliszi (#25646) üzenetére


pukkancska
tag

Szia
Windows 7 64bit a legjobb választás, mert így kitudod használni a nagy memóriád.

(#25649) Sub-ZeRo válasza pukkancska (#25648) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+1

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25650) gg72


gg72
veterán

A Win7-ben be lehet azt állítani valahol, hogy a gép bekapcsolása után automatikusan felmenjen a hálózatra/internetre ADSL kapcsolat (T-Home) esetén?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.