Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7120) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Alaplapot szeretnék cserélni a gépemben, és rémlik valami, hogy a licensz ehhez is van kötve. Mi a teendő ilyen esetben?
Windows-om egy, itt a aprón vásárolt 11 Pro.

szerk.: közben Googliztam is (tudom, hsz. előtt kellett volna..), ez szerint ha megcsinálom akkor elvileg működik ugye?

[ Szerkesztve ]

(#7121) Csorbi válasza -FreaK- (#7120) üzenetére


Csorbi
addikt

Hát ha a MS írja, annak csak elhiszed, vagy nem? :)

(#7122) -FreaK- válasza Csorbi (#7121) üzenetére


-FreaK-
veterán

Persze, én mindent elhiszek. Csak ezek a supportos oldalakon leírt dolgok nem mindig működtek a gyakorlatban, vagy olyan hibák léptek fel, amiket nem kezelt le.

(#7123) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

MCT-n hanyas Build van fent a stabilból?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7124) King Unique válasza -FreaK- (#7120) üzenetére


King Unique
titán

Volt már arról szó itt és társtopikban is, hogyan oldható meg hardvermódosítás után az újraaktiválás, ahol 1 opció a több közül a Microsoft-fiókhoz kapcsolt digitális licenc használata, de volt akinél az eredeti termékkulcs újbóli megadásával sikerült az újraaktiválás (példa), volt itt akinek Microsoft-fiókhoz kapcsolt digitális licenc esetén kicsit várni kellett és egy Windows restart után sikerült (példa), stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.