Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#101) 1NST1G8R válasza myckey (#99) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Milyen F2P gammakat nyomatsz meg? En ezzel a nevvel vagyok, vegyel fel nyugodtan ha akarsz. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#102) myckey válasza 1NST1G8R (#101) üzenetére


myckey
veterán

WorldofTanks
WarThunder
Dota2
PlanetSide2
asszem hirtelen ennyi.

Kicsit vissza olvastam....mi ez az emlegetett --Silver In...valami
HaaS írta neked,hogy már te is rég az lehetnél.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#103) 1NST1G8R válasza myckey (#102) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Az az a kettes szint amit te emlegettel szerintem, az accountodnal latsz egy csikot ami ha felmegy meg kell csinalnod egy tesztet es promotalodsz, legalabbis regebben igy volt, lehet azota mar valtozott.

Ez a War Thunder egesz jol nez ki, erdekes hogy soha nem talalkoztam meg vele, pedig igyekszem kepben lenni F2P jatekokkal. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#104) myckey válasza 1NST1G8R (#103) üzenetére


myckey
veterán

Remek lövölde.
Nagyon jól el lehet ott is ütni az időt :)
Megyek,és meg is nézem akkor ezt a szintes dolgot.
Egyszer meg majd játszhatunk is,ha te is ott leszel

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#105) frame>24


frame>24
addikt

Uhh, hát köszönöm. Nem lesz ömlengés most.
Ez kb. ilyen felpörgetett Dead space.

1. Tök sötét minden. Ha a brightnesst állítom, lila lesz minden. Ez normális az első pályán? 20 perc játék után szemkifolyás volt. (mert ugye csomó villogó izé van, azok meg 5000 lux) bloom off, HD on
2. Volt-ot választottam, de szintlépés után nem láttam, mit, hol kéne állítani, hogy most nekem jó legyen (nem is volt rá idő, az életemre törtek folyton). Speckó képességet nem tudtam használni. (mikor kapom meg? - a nő dumál az elején sokat, de nem marad meg minden)
3. Az sötét, kék járatot megtalálni a padló alatt az elején vicces volt (5-10 perc rohangálás, hogy mit hagytam ki?)
4. A hacker rejtvények jók (forgasd a hexát)
5. Az első 5 perc alatt kinyírtak... Mivan?! Most jöttem a rep.szimulátorból villám reflexekkel, nehogymá!
6. Utána lelőttem a kémcsöveket, és menekülni kellett, mint atom, visszarohantam az elejére, mindenkit otthagyva, de ajtó zárva... Utólértek, lemészároltak, még 4x... Kb. annyi ellen jött, mint egy horde+illusionist championnél diabloban. Bocs, nem volt jobb hasonlat.

Asszem egyelőre ez így sok és sötét volt. :F

szerk: 4F03-042E-4C6C-6434 <-- ezt használtam fel.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#106) 1NST1G8R válasza frame>24 (#105) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

A grafikaval nekem nem volt gondom, igaz hogy eleg csilivili es vannak sotet palyak, de olyankor van "zseblampad" ami automatikusan vilagit.

Ha upgradelni akarsz meccs utan inkabb disconnectelj, mert ha nem teszed 1 percen belul automatikusan kezdodik a kovetkezo meccs.

Egyedul nekivagni foleg kezdokent es low lvl karival meresz valallkozas, inkabb csatlakozz egy teamhez, csapatban joval konnyebb, meg sokkal elvezetesebb is mint egyedul, pont a CO-OP a lenyeg benne. :)

Azt se felejtsd el hogy meg igencsak beta a jatek, szoval akadnak meg bugok szep szammal. :))

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#107) myckey válasza frame>24 (#105) üzenetére


myckey
veterán

:D
egy-két gondolat.
aztán akinek kedve lesz,az majd még jobban felvilágosít.

Szerintem pazar a grafika,nálam legalább is tévén nagyon kajak az egész.

Egyszer lesz az accodnak egy szintje(bal felső sarok asszem)
magának a karakternek a szintje
fegyverek fejlettségi állapota ésatöbbiésatöbbi
Minden misszió után kapsz UPGRADE pontokat(vagy nem kapsz) amikkel lehet a "hőst" illetve a tárgyaidat "húzni"
így tudod a képességet is aktiválni,például,DE a teljesség igénye nélkül...... ;)

Szerintem az útválasztó nagyon is egyszerűen adja be,hogy merről hány méter.
Tökéletesen követhető a küldetés iránya.

Az elhalálozásokkal csak óvatosan,mert adott,hogy egy nap hányszor élesztheted újra magad.
Egyébként lehet is venni RELIFE "pontokat"
azt hiszem így van.de igazából ez is kiveri az ember szemét

Legnagyobb móka,hogy özönlenek az ellenfelek,de ha már az elején meghalsz,akkor mit fogsz szólni a magasabb szintű pályákon?
Olyan ihaj-csuhaj-ban lesz részed,hogy nem győzöd majd kapkodni a fejed,meg veszettül nyomkodni az egeret.
Lehet SOLO-ONLINE-/meg tököm tudja mi a 3. mód/ ---ban játszani
Soloban érdemes kicsit ráérezni,aztán mehet a "cooperative" móka.Azért idézőjelben,mert azért ez mégsem egy Warface.

Nos röviden ennyit. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#108) frame>24


frame>24
addikt

Lehet az volt a baj, hogy nem solo-t indítottam: én csak beléptem az első pályára, fönn kiírta, hogy "waiting for players", én meg vártam 2 másodpercet, aztán kezdtem egyedül.

Maga a grafika szép, azzal nincs gond, csak a megvilágítás erőssége (majd ha lenyugszom, még 1x megnézem). De nem volt zseblámpám...
Valamit akartam írni még, de elfelejtettem... :DDD

amúgy az összes életem (vagy revive-om) elment, "mission fail."

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#109) myckey válasza frame>24 (#108) üzenetére


myckey
veterán

Onlányban vagy téged dob be egy már meglévő misszióba(amit választasz) vagy hozzád érkeznek majd az emberkék.
Ilyen korán ellőtted az újraélesztéseket? :DDD
húha,és még én panaszkodom,hogy lehetne nehezebb is a gém ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#110) frame>24


frame>24
addikt

Lehet, mégis valami a VGA driver bug lesz:
most jut szembe, hogy az oktató pályán meg, minden tökfehér, tejszerű ködbe veszett, alig lehetett látni az ellenfeleket. Ott meg mintha 1000-es gamma lett volna.
EZ ilyen volt nálatok is??

Legfrissebb catalyst van fenn.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#111) myckey válasza frame>24 (#110) üzenetére


myckey
veterán

nekem is legújabb,béta driver van,ati kártya
ilyen volt nekünk is

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#112) HaaS válasza myckey (#99) üzenetére


HaaS
addikt

Ahh, Shadowdroid! Így már megvagy:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#113) myckey válasza HaaS (#112) üzenetére


myckey
veterán

Igen.
Így vagyok benn.
:K

Ma én is el fogom érni azt a Silver In....akármi szintet :C
Nyomom mint a mérgezett egér.
Engem nagyon megfogott....megkötözött :D

Már az első "kardomat" is elkészítem/folyamatban van.
Így nem tudom a nevét,de majd megnézem.

Tegnap(ma) éjszaka nagyon buli volt.Ilyen 1-2 óra között ráleltem egy totál kezdőre,és protezsáltam az első pályától kezdve,3 pályán át
rendesen jött utánam,mint valami .......... :DDD
Végig együtt voltunk csapatban.
Mikor írtam neki,hogy most már boldoguljon egyedül (nehezebb pályákon ;] mert megyek tentizni,akkor meg szépen megköszönte a segítséget :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#114) HaaS válasza myckey (#113) üzenetére


HaaS
addikt

Cronus, meglepően jó anyag (!), és nagyon korán megvan a bp (blueprint).

Jah, van a játékban valami... báj. Nemtom máshogy kifejezni. Olyan otthonos, kellemes. Pláne ha bejönnek majd a klánok a templomokkal, az lesz igazán szép... várom már.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#115) myckey válasza HaaS (#114) üzenetére


myckey
veterán

Igen!
Ő lesz az.
még valami 10h és kész is.
Egyébként szívesen játszanék majd veletek is,ha fenn lesztek,valamikor
van minden ami kellhet.....mumble,ts,mikrofon
más gamekben is így nyomjuk haverokkal

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116) Kagemu


Kagemu
csendes tag

Sziasztok!

Kagemu névvel megtaláltok wf-ben. (jelengleg) kötetlen időpontokban tudok játszani. Ts nem probléma.
Elég sokat játszottam uh van tapasztalatom, tudok segíteni ha kell.

Várjuk már a 7.0-át. :))

(#117) HaaS válasza Kagemu (#116) üzenetére


HaaS
addikt

Bocs, hogy nem tudtunk sokat beszélni, addigra már belemelegedtünk a klánnal:)! Előtte Myckey-vel többet tudtam dumálni, nyomja rendesen:K!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#118) myckey


myckey
veterán

Jó volt :K
Jó buli ez,kellemesen el lehet az ember.
Tényleg remek,hogy nem kell a "többiek" végett idegeskedni,csak mész és önerőből/saját tudásod-szinted szerint henteled az ellent.
Nem kapsz idegbajt,hogy jaj a csapat mi az Istent csinál...és nem írogatnak világba a hülyék

Én is felvettelek KAGEMU ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#119) Kagemu válasza myckey (#118) üzenetére


Kagemu
csendes tag

Láttam, vissza is igazoltam.

Sokáig solo-ban játszottam, talán 3 meccset ha csináltam online. De amúgy csak ismerősökkel toltam, folyamatos ts vagy skype mellett. Egy közös ts-t jó lenne találni, ahova feljárnánk.

(#120) myckey válasza Kagemu (#119) üzenetére


myckey
veterán

Solo,
az szép
szerintem pont az online lenne a lényege.
lényegtelen hogy ismerős vagy idegen,de egedül azért szerintem nem az igazi

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#121) frame>24 válasza Kagemu (#119) üzenetére


frame>24
addikt

Hát én úgy tapasztalom, hogy soloban esélytelen, legalábbis az első bolygórendszer.
Szimplán kifogy az ember a töltényekből, vagy lerohanja a tömeg (és még minden fegyver, +a ruha is szar).
És valahogy az első rendszerben nehéz csapatot találni, alig vannak. (EU-west server)
Utána már sokkal jobb, már ketten is óriási különbség, 4-en valóban jó.

más: 12 óra egy Cronus kard craftolása LoL. Bár a melee nem tetszik most.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#122) myckey válasza frame>24 (#121) üzenetére


myckey
veterán

később még inkább cumi lesz,Soloban ;)
Az a fejlesztési idő nem LOL,hanem épp ezért jó
a kard pedig egész tűrhető lesz,sőt

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#123) Kagemu válasza myckey (#122) üzenetére


Kagemu
csendes tag

Lokival 30as szinten +40% sprint speedel defenses és rescues pályákon kivül bármit solozok. Persze nem ad igazi játék élményt mikor csak futkorászok a moobok között és el-el tünedezek. Minden esetre megtanultam soloban játszani :D Rhinoval 8 csomag lőszer, egy gorgon és nincs akadály, sok assás pályát soloztam warframe blueprintek miatt. Infestes bossoknál zavaróak az ancient distruptorok ha épp nem tudom iron skint felrakni elötte de energy shiphont meg arra való ^^

Cronus a maga 12 órás gyártás idejével a legkevesebb időt igényel. Lőfegyverek közül van már egy-kettő 1 napos gyártás idővel. Az összes warframe pedig 3 napig van a foundryban mire kész lesz. :)

(#124) frame>24 válasza Kagemu (#123) üzenetére


frame>24
addikt

Az leesett eddig is, hogy te solozva nyomod régóta, de ehhez a 30-as szinthez hány év kellett?
Majdnem 2 rendszeren végigmentem, és rank 1 vagyok még mindig.

Iszonyú lassan jön a pénz és a fejlődés is...
Nem értem.

jah, vagy a lvl 30 csak a loki ruhára vonatkozott?
más: hogyan kell a megvásárolt, "equip-elt" felszerelést használni/aktiválni...? Sajna nem találom a controls-ban. Ilyenekre gondolok, hogy heal, ammo box, stb. (a hackelőt felkínálja alapban, a rejtvénynél, az az egy ok)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#125) Kagemu válasza frame>24 (#124) üzenetére


Kagemu
csendes tag

A 30as szint csak a loki warframere vonatkozik. Rank az már keményebb dió, jelenleg 4es nekem 80 óra játék idővel. December közepe óta játszom.

Equipelt felszerélst játék közben a Q-val tudod előhozni, kicsit macerás mert kattintani kell és közben célzás ugye bár nincs :D úgyhogy érdemes békésebb helyet keresni az Equipmentek bogarászására.

Fejlődéshez használni kell a fegyvereket vagy ha warframe-t akarsz felhúzni minél hamarabb akkor annak a spelljeit. Ha multiban játszol akkor kicsit macerás főleg ha nem ismerősökkel mert "vadászni" kell a moobokat. Én ezért is preferálom az ismerősökkel folytatott játékot. :) vagy a solozást (ami kis szinten igen nehéz, de később már nem macera)

A credit az elején tényleg kicsit lassan jön, de ha már esett jó pár mod (amit megtalálsz az inventory-dban is) akkor eladva szép összegre lehet szert tenni. Én lassan 1,5 hónapja beálltam 300.000 creditre. Folyamatosan öldöstem a bolygókat és farmolgattam ezt-azt, rubedot, alloy plate-et, épp ami kellet. Gyártottam is közben.
De modokból mindig fent lehet tartani azt az összeget amit épp a foundry-ra vagy lőszer/hp pack/shield packra költenél.

(#126) frame>24 válasza Kagemu (#125) üzenetére


frame>24
addikt

Értem, köszi!

Nálam az alap rifle fejlesztése betelt, csak orokin catalysttal lehetne új slotokat nyitni bele, de arra nem költök még. (50 platina van alapból ezek szerint)
Az alap warframe 2 szint múlva betelik, ott már lehet, hogy költök + slotokra.

Nagyon sokféle zöld modom van már így is, de nem mertem eladni őket, merthogy vajon melyik fegyver lesz jó? És a megfelelőbe belerakhatók, ugye. (mondjuk a latron jónak tűnik.)

Sok fegyver meg XP lockos.
-----------------------------------------
Brit arcok fel akartak venni klánba, mondtam kösz nem. Nincs nékem erre időm:DDD
Meg nagyon oda voltak, hogy a kardomon fire damage van, és ettől lángol. Nem tuTTam, hogy ez nagy cucc...(igazából shock meg freeze is van benne)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#127) Kagemu válasza frame>24 (#126) üzenetére


Kagemu
csendes tag

Warframe slothoz hamarabb találsz alert mission-ból orokin reaktor blue printet, Szerintem nem érdemes arra költeni platinumot. Fegyvereket probálgasd mielött megálapodsz vmelyiknél.

Bratont nem húztam sokáig, igazi én rifle és shoti mániás vagyok :) De tapasztalataim alapján gorgon (mivel alapból van 25% armor piercingje) nagyon hatásos greenerek ellen. Sajna xp lockos. Viszont a braton mint rifle is megállja a helyét, pontos, aránylag nagy tárral rendelkezik és igen szép sebzése van már kis szinten is.
Burston-el probálkoztam egy ideig, de aztán az idegeimre mentek a 3as sorozatok :D
Shotik közül (ami nem xp lokcos) Strunt tudom ajánlani. Kevésnek tünhet a 4es clip size, de később fejlesztésekből lehet növelni és ha szerencséd van mod is eshet hozzá.
Snipetron-t most kezdtem el húzni, úgyhogy sok tapasztalatom nincs belőle. Viszont ismerősöm azzal játszik, és volt már bizony 3200as criticalja is. Elég gyorsan öl vele. De soloban rémálom snipetronnal menni, a hatalmas reload time miatt.

Modok ha specifikusak, pl "Braton" mod, akkor azt csak braton-ba tudod rakni, ha rifle modot találsz azt az összes riflebe (és sniper rifle-be ) is bele tudod helyezni. Ez igaz a warframes, pisztoly és melee modokra is. Érdemes azokat eladni aminek úgy látod nincs értelme. Sokat segíthet a döntésben a warframe wikis oldala. Nagyon sok hasznos infó benne van, ami könnyíthet a játékon.(google > warframe wiki > 1. link)

Elemental modok elég látványosak :) Ha kiszeded a tűzet akkor látszani fog rajta vagy a shock vagy a freeze.

(#128) HaaS


HaaS
addikt

Sokkal több catalyst jön, mint reactor.
Alapból minden fegyfer (gyártott, kreditért vett) szkillfája lockolt, ugyanúgy, mint a wf-eké. Ha platináért veszed, akkor van benne catalyst/reactor... ööö... szerintem:).

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#129) Kagemu válasza HaaS (#128) üzenetére


Kagemu
csendes tag

Nekem idáig 1 orokin catalyst blueprint se esett, mindig csak reaktor. Platinumos fegyokról nem tudok nyilatkozni mivel nem vettem, de ő se azokról beszélt, hanem a plusz slotokról. Platinumos warframeben pedig 100% hogy nincs orokin reactor (tapasztalat) alapból hanem belepakolod +platinumért vagy legyártod külön. Gondolom akkor a fegyóknál sincs másképp.(plusz pénz nekik ha nem adnak ajándékba 20 platinumot)

[ Szerkesztve ]

(#130) HaaS válasza Kagemu (#129) üzenetére


HaaS
addikt

Hahaha.. oké,Te tudod jobban:P!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#131) Kagemu válasza HaaS (#130) üzenetére


Kagemu
csendes tag

Csak a tapasztalataimat írtam le.

(#132) HaaS válasza Kagemu (#131) üzenetére


HaaS
addikt

Az nem baj:D!

"Warframe slothoz hamarabb találsz alert mission-ból orokin reaktor blue printet" - ez úgy értelmetlen ahogy van. Gondoltam nem a slotokra, hanem a skillfára gondolsz, de mint írtad, nem. Elnézést, valóban félreértetetem.
A platinás vásárolt wf-ek már supercharge-oltak, azaz reactorral együtt jönnek. Errefelé meg ez a tapasztalat, a fegyvert nemtom, mert szvsz senki nem vett még a klánban fegyót, de ha gondolod megkérdezem.
Nem akarnak pluszpézt a reaktorért, mert már eleve tartalmazza a warframe ára. Hát nem zsír? De az!

Slotokat (wf, weapon) csak platináért.

Szerintem:).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#133) HaaS


HaaS
addikt

Felhívnám játékostársaim figyelmét, hogy a warframe.com-ról letölthető egy kb. 80MB-os Fansite Kit, amiben screenshotok, háttérképek, concept art, csengőhangok meg még mittudoménmik vannak.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#134) frame>24


frame>24
addikt

Ahha, félreértés miattam van:

slotok alatt itt nem a plusz helyet értettem, ahova egyéb warfrÉmeket vehetünk/tehetünk tárolni, hanem valóban a fegyver skill fára (ami upgrade-del hoz+ skilleket meg "mod slotokat".)
Jájjh, mindig a szakkifejzések, bocsánat!

Amúgy totál dézsávű érzésem volt a game első 1-2 pályáján, mikor kidrült, hogy valami procedural mapping van, és pályaelemekből rakja ki az adott mapot.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#135) Kagemu válasza HaaS (#132) üzenetére


Kagemu
csendes tag

"Nálam az alap rifle fejlesztése betelt, csak orokin catalysttal lehetne új slotokat nyitni bele, de arra nem költök még." Szerintem nem kell magyarázni hogy mire gondolt frame ezzel a mondattal. Lehet nem azt írta amit pontosan akart, de a választ ugyanazzal a szó használattal probáltam megválaszolni. Sikeresen. Mert neked is leesett hogy miről van szó.

Nem vagyok annyira biztos abban amit írtam korábban, de 80%ban megvagyok győződve arról hogy nem volt a platinumért megvett warframe-ben orokint reactor.

[ Szerkesztve ]

(#136) HaaS válasza Kagemu (#135) üzenetére


HaaS
addikt

Már csak 80? Alakul...

szerk: ahh, igazából szarok bele, jó játékot mindenkinek:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#137) Kagemu válasza HaaS (#136) üzenetére


Kagemu
csendes tag

ez már a nocomment kategóriától egy lépés. örülök neki hogy visszajársz még be-be böfögni valamit

(#138) HaaS válasza Kagemu (#137) üzenetére


HaaS
addikt

Hát, kár hogy nem lépted meg:).

Mindegy: részemről minden oké, csak néhány apró pontatlanságot véltem felfedezni a szavaid között, ezeket szerettem volna javítani, de talán nem kellett volna.
Mindig tanul az ember:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#139) HaaS válasza Kagemu (#137) üzenetére


HaaS
addikt

Közben megjött a válasz, az egyik tag megvette a Krakent platináért, az is unlockolva volt, benne volt a catalyst.

Gondolom úgy vannak vele, hogy ha már platinát költ vmire a nép, akkor ne kelljen már unlockolgatni, arra is költeni... ami nagyon helyes is:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#140) HaaS


HaaS
addikt

CF72-FED6-E4AF-DFD0 felhasználva.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#141) stickles


stickles
tag

Sziasztok , tudtok valamit a BETA kulcs szerzéssel kapcsolatban , mert megtaláltam ezt a játékot és szeretném ki próbálni , de nem kapok kulcsot, vagy időközönként van beta kulcs szerzés??

HeHe , már lényegtelen , pont ebbe a pillanatban kaptam meg :D

[ Szerkesztve ]

(#142) myckey


myckey
veterán

Frissítést kapott a játék :C
nem mondok semmi extrát,töltsétek,próbáljátok.........hogy ez az a bizonyos-e....nem tudom,de majd i is eldönthetitek

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#143) myckey


myckey
veterán

hát.......
egyelőre csak pislogok,hogy mi a halál faszát csináltak a fejlődési fával,meg a modokkal,meg a tápos karakteremmel,meg úgy egyáltalán :Y

erősen vakargatom a fejem :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#144) HaaS


HaaS
addikt

Hmmm... kisebbfajta wipe:)!

Update 7: "Stormbringer"

Prepare yourselves, Tenno.

We have 'soft launched' open beta! To celebrate this we are bringing you this massive update! A ground-based environment. A radical redesign of the Mod system. Two new deadly Warframes. New weapons including a deadly silent bow. Our distribution servers are getting slammed. Its a storm alright!

NOTE: Respec required due to a massive overhaul of the Upgrade ("Mods") system! New Mods need to be found for your gear! Any old Mods are super valuable to level-up new Mods using the Fusion system!

Additions:
Global Chat - an overhauled communication system for region, clan and squad chat!
Stealth Attacks - sneaking up on unaware enemies now yields stealth attack options with melee weapons.
Sentinels - customize and program a Sentinel “pet” to accompany you on missions.
Saryn - a deadly and beautiful Warframe whose poisonous attacks can dissolve organic and synthetic material.
Banshee - a sonic Warframe capable of filling both Attack and Support roles.
Viper - a Grineer-manufactured, full-auto Light Pistol.
Paris - a Tenno Hunting Bow that launches arrows with a chargeable magnetic field.
Fang - a matching pair of razor-sharp daggers with accelerated attack speed.
Corpus Outpost - a new Corpus base of operation in a chilling outdoor environment!
Dojo challenges - test your skill as a Tenno warrior with new Dojo rank-up challenges!
Endless Defense - a new defense mission type. Survive longer for escalating rewards!
New moves - Ground Attacks, smart-actions for finishing off downed enemies (no more jumping)!
New colors - new palettes added to the store, as well as a bundle to get them all at reduced cost!

Changes:
Mods re-imagined - Please visit our forums to see details on how the new system works! Old Mods can feed the new system with the fusion system!
Weapon placement - a pass to reduce clipping and holster positions.
Weapon Balancing - almost every weapon has been tuned, see complete list in the FORUMS.
New male and female Tenno prisoner model added. "Naked Nick" has been returned to cryo-sleep.
Balance fixes for over-ranged Warframe powers. Additional upgrade tier added for the new Mod system.
Stealth improvements - AI reaction and alert states have been tuned to make stealth play more viable.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#145) HaaS


HaaS
addikt

SZABADSÁG!!! Végre:C!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#146) Hajdi


Hajdi
senior tag

Hal a szatyorban effektus.
Felnéztem, de látom teljesen megváltozott a játék. Sejtésem sincsen mit kell kezdeni a modokkal :DDD

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#147) Hajdi válasza HaaS (#145) üzenetére


Hajdi
senior tag

Jöhetne majd egy pár okosság cimbora! Te tudsz angolul :R

"The Man Who Sold the World"

(#148) myckey


myckey
veterán

na a kezdeti lámaság,balfaszoskodás,mérgelődés utááán....rájöttem merről hány méter :)
nagyon frankó ez az új rendszer!
hatalmas szabadság van benne.
egy 3/4 ig tápolt Fusion 50.000 kreditbe kerülne most
5%-os "power durationból" csináltam most 25%-osat és ennyibe fájna ;] és még nincs maxra húzva.
nagyon frankó,szépen el lehet vele pepecselni.

grat a srácoknak odaát :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#149) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Na ma este meglesem ezt az uj peccset, mostanaban elegge behuzott a LoL szal nem nagyon neztem ra, de erre kivancsi vagyok. :) Volt wipe amugy vagy csak re-configolni kell?

Fortune doesn't favor fools.

(#150) HaaS válasza Hajdi (#147) üzenetére


HaaS
addikt

Hát a lényeg, hogy a régi modokból fusion core-ok lettek, amivel az új skill illetve mod kártyákat tudod fejleszteni.

Az új modok gyakorlatilag kártyák, lehetnek warframe skill, normál warframe, weapon ill. sentinel modok. Ezeket tudod más kártyákkal vagy fusion core-okkal magasabb szintre tolni, hogy nagyobb legyen a hatásuk. Az adott szintet a kártya bal oldalán lévő kis négyzetek mutatják.

Minél magasabb a kártyák szintje, annál több szkillpont kell a használatukhoz. Vannak azonban speciális slotok, ahova érdemes a hasonló jellel ellátott kártyákat pakolni, mert az csökkenti a szükséges skillpontok számát (kábé felére). Ezeket a kis jeleket a kártyák illetve a soltok jobb felső sarkában látod.

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.