Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#125) Kagemu válasza frame>24 (#124) üzenetére


Kagemu
csendes tag

A 30as szint csak a loki warframere vonatkozik. Rank az már keményebb dió, jelenleg 4es nekem 80 óra játék idővel. December közepe óta játszom.

Equipelt felszerélst játék közben a Q-val tudod előhozni, kicsit macerás mert kattintani kell és közben célzás ugye bár nincs :D úgyhogy érdemes békésebb helyet keresni az Equipmentek bogarászására.

Fejlődéshez használni kell a fegyvereket vagy ha warframe-t akarsz felhúzni minél hamarabb akkor annak a spelljeit. Ha multiban játszol akkor kicsit macerás főleg ha nem ismerősökkel mert "vadászni" kell a moobokat. Én ezért is preferálom az ismerősökkel folytatott játékot. :) vagy a solozást (ami kis szinten igen nehéz, de később már nem macera)

A credit az elején tényleg kicsit lassan jön, de ha már esett jó pár mod (amit megtalálsz az inventory-dban is) akkor eladva szép összegre lehet szert tenni. Én lassan 1,5 hónapja beálltam 300.000 creditre. Folyamatosan öldöstem a bolygókat és farmolgattam ezt-azt, rubedot, alloy plate-et, épp ami kellet. Gyártottam is közben.
De modokból mindig fent lehet tartani azt az összeget amit épp a foundry-ra vagy lőszer/hp pack/shield packra költenél.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.