Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#751) HaaS válasza xkoti (#750) üzenetére


HaaS
addikt

Én a helyedben eladnám azt, amelyik már lvl 30, utána úgysem veszem elő őket, hiába van akármennyi slotom...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#752) xkoti válasza HaaS (#751) üzenetére


xkoti
senior tag

Hát lehet az lesz bár nehéz nehéz szívvel válnék meg Loki-tól egy igazi számomra troll karakter :)

KO

(#753) vaakuum válasza xkoti (#750) üzenetére


vaakuum
addikt

Én frame slotot vettem kettőt pluszba, és a fegyver slotok az original 8 van. Fegyvereknél azt csinálom, hogy ami a lootokból összejött, azt legyártom, felhúzom 30-ra, és eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem. Amíg van szabad slot, addig nem életbe vágó a döntés. Ez két frame slot esetén úgy működhet, hogy legyártasz egy olyan framet, amit éppen meg tudsz csinálni (kifejezetten jó, ha olyat csinálsz, amit igazából nem is akarsz kipróbálni, mert azt is fel kell fejleszteni 30-ra, hogy szintet léphessen a tennod), kihúzod 30-ra, és eldöntöt, hogy melyik a jobb, amit tárolni akarsz.
Ugyanis egy másik accon összefarmolni újra az összes fusion kártyát, void kulcsot, orokin-cuccot, alapanyagot, meg mindent azért hogy a másik framet is végig tudd próbálni az összes fegyverrel, az nem egyszerű mutatvány.

Nyugodtan add el, ha tényleg rendszeresen játszol, és tervezel még lenyomni vagy 300 órát ezzel a játékkal, akkor úgy is lesz folyamatosan kari, amit végig fogsz húzni, hogy lásd a tényleges potenciálját...ha meg kipróbáltad már az összes framet, akkor úgyis tudni fogod, hogy melyik kettő kell állandóra, és legfeljebb újra kihúzod azokat is. Viszont akkor már ott lesz mellettük az összes bevált fegyver, meg kártya, meg minden egyéb hasznos cucc.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#754) gerisz23 válasza vaakuum (#753) üzenetére


gerisz23
őstag

vagy rászánsz pár ezret,és veszel slotot platináért.excaliburt volt legnehezebb kifarmolni-tapasztalat.Mi most építünk labort,rank 7 alatt amúgy se tudod az ott kikutatott cuccokat,max 1-et azt hiszem,azt is 6-ossal.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#755) Hajdi válasza gerisz23 (#754) üzenetére


Hajdi
senior tag

A Prova mastery 3. A Dera mastery 4. Szóval van alternatíva. Nálunk a Prova készen van, most a Dera és az Ignis fut, ami szintén mastery 4.

Ezúton is felhívnám a klántársak figyelmét a nyersanyagok gyűjtögetésére!!!

"The Man Who Sold the World"

(#756) gerisz23 válasza Hajdi (#755) üzenetére


gerisz23
őstag

akkor jobban utánanézek:) a nyersanyagot mi is farmoljuk rendesen.rank 8 teszt sikerülne végre,bugos tevesz.r....

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#757) xkoti


xkoti
senior tag

Köszönöm a választ igen belegondolva nem a legjobb az úk kari .. Mondjuk nem értem miért szúrják ki a szemünk 2 slot-al ...

KO

(#758) vaakuum válasza xkoti (#757) üzenetére


vaakuum
addikt

Hogy motiváljanak a fizetésre ... Ez csak a "mézesmadzag".

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#759) vaakuum


vaakuum
addikt

Reggel elkészült a Rhino, az új páncél! Nem bírtam ki, hogy melóba indulás előtt ne szaladjak vele egy kört.

De az a suspenzor :Y valami idióta gagyi...mintha körfűrészt vagy flexet rejtegetne a gatyájában... :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#760) gerisz23 válasza vaakuum (#758) üzenetére


gerisz23
őstag

ha nem lenne aki fizet,vsz záros határidőn belül kereshetnénk más játékot.hiába free a játék,a fizető játékosok tartják életben,ugyanúgy mint más játékokat.Amúgy az tetszik,hogy nem lehet megvenni mindent,nyersanyagokat stb.Remélem még sokan áldoznak a játékra,hogy tudják fejleszteni,életképes állapotban tartani

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#761) vaakuum válasza gerisz23 (#760) üzenetére


vaakuum
addikt

Tökéletesen egyetértek.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#762) xkoti válasza gerisz23 (#760) üzenetére


xkoti
senior tag

Jogos el kell ismernem . Ha jobban belegondolok ez nem épp egy pénz kicsikaró játék mint a többi . (számomra NFS World az pénzkicsikaró) . Lényegében nem sok érte az a 2000Ft alatti összeg .

KO

(#763) gerisz23 válasza xkoti (#762) üzenetére


gerisz23
őstag

Founders packért még bele is szólhatsz a fejlesztésbe,csak az már tényleg combos anyagilag.2500 Ft körül tudsz venni 175 platinát,8 karakterhelyre elég,aztán lehet blueprinteket farmolni:)Személyszerint én is vettem platinát,igaz az éves game keretem lemerült,tudtam venni karakterhelyeket,sorakoznak sorba,vaubanhoz helmet hiányzik még.Jó lenne ha raknának be új pályákat,meg az anyagok rátáival csinálnának vmit.Megvan a piros szekrény nyitásához 40%-ot adó kártya,de inkább pénzt farmolni jó.Alerteket is csinálhatnának scavenger helyett mondjuk 5000 circuits jutalommal:D tudnám díjazni

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#764) (Bundás) válasza gerisz23 (#763) üzenetére


(Bundás)
addikt

"Megvan a piros szekrény nyitásához 40%-ot adó kártya"

hogy mi? :)

(#765) xkoti válasza (Bundás) (#764) üzenetére


xkoti
senior tag

Igen ez engem is érdekelne azt random szerűen kaptad-e meg ?

KO

(#766) gerisz23 válasza xkoti (#765) üzenetére


gerisz23
őstag

A kártya farmolási helye a pluto,outer terminus:)van belőle 2,általában már 5. körben dobja,ha dobja,vagy void 2-es kulcsot szokott gyakran

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#767) xkoti


xkoti
senior tag

Nah jó ASH famorlom a Titania-n ám elsőnek meg is kaptam a systemét majd bebugolt a map vagy a játék nem tudom nem nyílt ki az az ajtó ....Azután újra de akkor semmit nem kaptunk ott már bug mentes majd újra és megint semmi De megint BUG gusztustalan .....

KO

(#768) gerisz23 válasza xkoti (#767) üzenetére


gerisz23
őstag

éjjel volt vauban helmet:(karakter farmolás véletlenszerű.volt olyan ami 3 bossból megvolt,de pl exkalibur meg csak 50 ből

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#769) xkoti válasza gerisz23 (#768) üzenetére


xkoti
senior tag

Majd ma megint megpróbálok ASH-ra famrolni remélem nem bug-zodik be a játék..

KO

(#770) HaaS válasza xkoti (#767) üzenetére


HaaS
addikt

Egyetértek, valóban röhejes lett a játék, sosem volt ennyi bug... bár ez a legutóbbi hotfix valamelyest enyhített a tüneteken.

Ja meg boldog vagyok, hogy végre pörög a topik, és többen tököltök a játékkal, komolyan... nem értettem sokáig, hogy lehetünk ilyen kevesen, mert egyértelmű volt számomra, hogy nagy dobás a Warframe... na meg ha jóval több magyar tenót láttam is a játékon belül.. akkor is keveselltem, na:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#771) gerisz23 válasza HaaS (#770) üzenetére


gerisz23
őstag

Elég sokat toltam Me3-al,warframe ahhoz képest semmi bug szempontjából.jó lenne egy oldal/honlap ami összefogja a játékosokat,klánokat stb

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#772) xkoti válasza HaaS (#770) üzenetére


xkoti
senior tag

Hát igen ez a topic-ot életben kell tartani :D Viszont egy kérdés ASH cuccokat most meg van az egyik de a többit mikor dobja a boss naponta csak 1x ?

KO

(#773) DokiBaxxi válasza xkoti (#772) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nekem kb. 1 nap alatt meglett minden :DD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#774) 1NST1G8R válasza HaaS (#770) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Pont a bugok miatt nem porgott szerintem, sok embert eltantorit sajnos. En nekifutok idorol idore de annyira kib@szottul kiabrandito hogy tele van bugokkal hogy elmegy a kedvem az egesztol. Egy csomo helyen nem talal csapattarsat, van amikor mar akkor kifagy ha rakattintok egy bolygora, ha elindul egy palya lagol mint allat, az ellenfelek csak ugy szetfolynak es megmerednek ha lelovik oket, semmi halal animacio, lehetetlen kuldetesek es meg sorolhatnam. Szerintem megvarom mig lemegy a beta aztan remelem jatszhatobb lesz, kar lenne erte ha igy maradna.

Fortune doesn't favor fools.

(#775) myckey


myckey
veterán

Nem értem én ezt a nagy bogaras mizériát.
Én nagyon jól eljátszok vele,és a klánból még jó pár tucat ember szintén így cselekszik.

tehát még csak azt sem lehetne mondani,hogy én mekkora lucky man vagyok.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#776) 1NST1G8R válasza myckey (#775) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Akkor biztos en vagyok szerencsetlen. :U

Fortune doesn't favor fools.

(#777) myckey válasza 1NST1G8R (#776) üzenetére


myckey
veterán

nem tudhatom

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#778) xkoti válasza 1NST1G8R (#776) üzenetére


xkoti
senior tag

Mink vagyunk a szerencsétlenek :)
Ám de idegesítő bug-ok érdekes nálam a mostani frissítésnél jöttek ezzek a bug-ok ... . De mindegy
annyira azért nem vész mint pl ... Borderlands mert sokszor ott is nagyon sok bug volt .

KO

(#779) myckey válasza xkoti (#778) üzenetére


myckey
veterán

szerencsétlenség nem itt kezdődik ;] ;)

egyébként én is szoktam találkozni érdekes dolgokkal,de nem számottevő.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#780) gerisz23 válasza xkoti (#778) üzenetére


gerisz23
őstag

Én is úgy veszem észre,hogy egyre bugosabb.A laggolásra 2 megoldás létezik1:te leszel host,2 mész soloba.
A solot anyagfarmolásnál szeretem,vagy klántársal megyek anyagot gyűjteni.Random emberek ritkán nyitogatják a szekrényeket,csak rohannak előre.Azért szólni szoktam hogyha ritka anyagot találok,van aki meg is köszöni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#781) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Fps-el ki-hogy áll? Főleg Tower-es pályákon. A játékot Phenom X3-on nyúzom (3x3ghz), 4gb ddr3 +Ati HD 7700.
Magával a játékkal eleinte elvoltam fps tekintetben, de tower-es pályákon írtó idegesítően esett az fps. Ezért visszavettem a grafikát, a felbontást is 1280x1024-re, de valahogy egyre rosszabbnak érzem a sebességet.

Az alacsony/ugráló képfrissítés miatt pl. egyáltalán nincs kedvem tower-en játszani...

(#782) DokiBaxxi válasza (Bundás) (#781) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Érdekes egyébként a játék, valami nagyon nincs rendben vele ugyanis én i5-3350p+ GTX 650 TI OC 1GB+ 8Gb RAM kombóval nyomom és belépés után első pályán néhány másodpercig igen rendes fps csökkenésben szenved. Egyébként nincs vele baj. De ezt nem értem tehát BO2 ~150-200 fps-sel fut ez meg laggol? WTF

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#783) dilipok válasza DokiBaxxi (#782) üzenetére


dilipok
veterán

adatlapomon levo geppel, minden maxon, nem nagyon megy 50 fps ala (1680*1050) A physx-es particle effektek meg szerintem kegyetlen jol neznek ki :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#784) DokiBaxxi válasza dilipok (#783) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én is ebben a felbontásban játszok :)
Az egy kicsit jobb kártya (nem mérföldekkel) de ezzel sem laggol csak belépés után pár másodpercig. Nem tudom miért :F Pontos FPS számot nem tudok mondani

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#785) Hajdi válasza 1NST1G8R (#774) üzenetére


Hajdi
senior tag

Épphogy túl op a játék, nemhogy nehéz. (És a dojo féle owerpower fegyverek még készen sincsenek) A legutolsó boss is simán megehető ésszel egyedül... cimbikkel szinte csak def mapokat tolunk. A bugok pedig minden játékban fellelhetőek, ez pedig még beta...

Jól néz ki, kevésbé mikro tranzakció orientált és eléggé szórakoztató...

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#786) HaaS válasza Hajdi (#785) üzenetére


HaaS
addikt

Nyomj egy resetet:P!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#787) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

No micsoda bug volt. Voidon voltunk, ASH-nak elnyomom az ultiját. Gondolom ulti közben leesett valahova ahonnan elvileg visszatenne a játék a pályára(nem biztos) viszont elkezdtem esni a pálya alatt a végtelenségbe. Egy bizonyos távolság után ismét pálya alól kezdés, esés a végtelenbe. Szóval ott kellett hagyniuk a többieknek én meg megvártam míg végigmentek a pályán

Egyébként az Oracle, meg a Lab-ok mire jók? Mert látom, hogy ott vannak, de ezen kívül semmi :F Semmi gomb, meg ilyenek csak ott van 3 színes oszlop azt' csókolom

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#788) Hajdi válasza HaaS (#786) üzenetére


Hajdi
senior tag

Nem lehet, tiltja a vallásom! :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#789) myckey válasza DokiBaxxi (#787) üzenetére


myckey
veterán

a laborokban vannak a fegyverek
oda kell menni,es megjelenik egy X ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#790) xkoti


xkoti
senior tag

Nah nagyszerű meg van ASH : System,helmet,chassis most már csak a cuccok hiányoznak de melyik fán terem Rubedo mert egy a Earth próbálkozok (szintem miatt loki 30) szóval maradjak ott de azzon belül melyik bolygó adja a legtöbb rubedot ?

KO

(#791) DokiBaxxi válasza myckey (#789) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hol? Én nem látom :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#792) DokiBaxxi válasza DokiBaxxi (#791) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Megvan :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#793) Vagaba válasza xkoti (#790) üzenetére


Vagaba
tag

én úgy tapasztaltam hogy a Földön a defense pályákon adja gyakrabban a rubedot

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#794) xkoti válasza Vagaba (#793) üzenetére


xkoti
senior tag

Köszi majd most ellátogatok oda is .

KO

(#795) xkoti


xkoti
senior tag

Ma csupán csak kiestem a map-ról ...

Erdekes ugye ? :D

KO

(#796) gerisz23 válasza xkoti (#795) üzenetére


gerisz23
őstag

Előfordul az ilyesmi:s kérjük az űrséta árát (1 millió USD) a NASA-nál befizetni!:DMa 3x próbálkozott a stalker,szerencsétlenségére frost primeal voltam,kibeleztem kisbicskával.Teljes a stalker készletem,sőt mindenből 2-őt tudnék most már építeni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#797) xkoti válasza gerisz23 (#796) üzenetére


xkoti
senior tag

De jó neked XD Én sajnos nem futottam még össze vele várjunk csak sajnos ? Hát Loki 30 szerintem megölne XD vagy franc se tudja most a cronus kardom van de már 30-as mit ajánlotok ami gyors és a cronus-hoz képest sebezz természetesen lehet nagyobb sebzése is XD :D áhh holnapra ASH cuccai kész utána 3 napra teljes ASH :D Volt am szenvedés :/ XD

KO

(#798) solan


solan
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok még a játékban, viszont szeretnék csatlakozni egy magyar társasághoz. TS3-am is van. Ma reggel kezdtem a játékot. Nem tudom mennyire láttok szívesen kezdőket, de ha igen és valahova tudnék csatlakozni azt megköszönném.

További szép napot! :)

(#799) solan válasza solan (#798) üzenetére


solan
csendes tag

Ja és a nevem: Lacii ;)

(#800) xkoti válasza solan (#799) üzenetére


xkoti
senior tag

Majd szólok az érdekedben vegyél fel barátnak : xkoti .

KO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.