Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

(#901) dilipok válasza kisdudeEe (#900) üzenetére

dilipok
(veterán)

hogyne lehetne mar megolni...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#902) xkoti válasza kisdudeEe (#900) üzenetére

xkoti
(aktív tag)

Így van meglehet ölni hisz ő nem egy Chuck Norris :D És ha szerencsés vagy megkapod valamelyik fegyverét :d

.::No music no Life::.

(#903) kisdudeEe válasza xkoti (#902) üzenetére

kisdudeEe
(csendes tag)

A stalker általában eltűnik, ha legyőzöd / "megölöd" (néha bugol). A #899-es hsz-edben írtad, hogy "már majdnem megvolt amikor eltűnik...", tehát levitted a hp-ját kb 10%-ra és eltűnt, vagyis legyőzted. (de nem ölted meg :) ) Egyébként tudom, hogy dobja a 3 tervrajzot - a Despair-t használom is -, de engem mostanában elkerül.

[ Szerkesztve ]

Get out of here Stalker.

(#904) vaakuum válasza xkoti (#902) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Akkor feltételezem ez úgy történhet, hogy ha 10%-nál, mikor érzékeli, hogy gondban van, akkor stunnolás, vagy sok critical hit miatt nem tud meglógni, és lemegy nullára a hp-ja ...
ellenben ha 10% alá viszi az ember, de kap egy lélegzetvételnyi szünetet, akkor megpattan?

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#905) xkoti

xkoti
(aktív tag)

El se hiszem ma kétszer jött értem . Először beléptem már jött is de a szokásos elmenekült. Utána rá egy két kör után megint jön pont def map és ráadásul klán tagokkal és kidobta a kaszát :D De örültem neki :D

(#906) vaakuum válasza xkoti (#905) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Az egyébként mitől függ, hogy kiért megy? Feltételezem, hogy valami szint kell hozzá, ami alatt nem piszkálja az embert. Mi ez a szint? Lvl7?

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#907) xkoti válasza vaakuum (#906) üzenetére

xkoti
(aktív tag)

Ebben látod-e még nem tudtam kitapasztalni nekem akkor is jött amikor ash még kis szintű voltam ez alatt értem a 5-6 szintet most már persze fullos . Talán még annyi hogy tegnap jelentősen sokat öltem kis szintű mobokat unoka tesómmal ő hozzá el is jött 2x is . Nekem pedig ma jött el kétszer . Szóval nem igazán tud az ember ki igazodni .

(#908) Hajdi

Hajdi
(senior tag)

Supra és a tower 3.

"The Man Who Sold the World"

(#909) xkoti válasza Hajdi (#908) üzenetére

xkoti
(aktív tag)

Nah ezt már vártam csak átkonvertálta :D

(#910) gerisz23 válasza xkoti (#907) üzenetére

gerisz23
(őstag)

totál random jön.a héten 2 nap nem akart vállon veregetni,aztán egymás után 2 meccsben is jött.blueprintet kb 10-ből 2x 3x dob.Reggel megcsináltam a rank 9 tesztet,vagy a hotfix vagy a routeremen állítgatás segített.1x estem le talán,a végén az utsó platformnál meg elsötétült a kép ,de megadta:)ma volt egy olyan bugom,hogy boss lejátszotta a kis videóját,aztán szine fekete lett a képernyő.csak foltokat láttam,maggal még így is lehet darálni,csak extraktolni nem tudtam kimenni

Intel Core i5 3470,Asrock B75M-DGS-R2.0 ,2X4Gb DDR3,MSI Gtx 760 twinfrozr oc 2gb

(#911) HaaS válasza vaakuum (#906) üzenetére

HaaS
(addikt)

Nekem reset után account level 4-en (eesetleg 5) jött először, 24-26-as excal voltam tán, adott is egy Hate-et. Ez volt az első Stalker killem egyébként a játékban:)! Ráadásul egyedül voltam, fisfos fegyverekkel, de szépen ellene fordítottam a környezetet, bejött a dolog:)!

Azóta van mége egy kasza bp-m... általában betérdel, érzi hol az ész;].

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#912) RzRobot

RzRobot
(tag)

Nem egészen random jön a Stalker! Bizonyos bossok elpusztításáért áll bosszút! Figyeljétek mit ír mielőtt megjelenik!

(#913) gerisz23 válasza RzRobot (#912) üzenetére

gerisz23
(őstag)

legközelebb sasolom,mondjuk elég sokszor mentem bossra mostanság mégse jön olyan gyakran

Intel Core i5 3470,Asrock B75M-DGS-R2.0 ,2X4Gb DDR3,MSI Gtx 760 twinfrozr oc 2gb

(#914) DokiBaxxi válasza RzRobot (#912) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Szerintem random jön, nekem többféle boss nevét is írta már, mikor jött, de utána mikor direkt azokra a bossokra mentem, cseszett jönni.(Segítség: múltkor pl. Gólem miatt jött [voidban :DDD ])

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#915) xkoti

xkoti
(aktív tag)

Hát srácok nem tudom speciel én nem mentem boss ellen és mégis jött 2x is :D

(#916) Serg1966 válasza xkoti (#915) üzenetére

Serg1966
(tag)

Hozzám meg szinte sose jön

Serg

(#917) xkoti válasza Serg1966 (#916) üzenetére

xkoti
(aktív tag)

Ne agódj majd hozzád is fog menni :D A Hate kasza az nagyon jó örülök hogy megkaptam .

(#918) Serg1966 válasza xkoti (#917) üzenetére

Serg1966
(tag)

A holmijai már megvannak,csak rosszul esik hogy hanyagol:D

Serg

(#919) xkoti válasza Serg1966 (#918) üzenetére

xkoti
(aktív tag)

:C Hát ha meg vannak a cuccai minek akarsz találkozni te a stalker-el :D

(#920) gerisz23 válasza xkoti (#919) üzenetére

gerisz23
(őstag)

Jó buli lemetelni a fejét az biztos:D

(#921) xkoti válasza gerisz23 (#920) üzenetére

xkoti
(aktív tag)

:D hát igen :D

(#922) 1NST1G8R

1NST1G8R
(senior tag)

Na ugy nez ki vegre kezd alakulni ez a jatek, eleg jol ment hetvegen. Mintha kevesebb bug lenne, meg miutan babraltam kicsit a grafikai beallitasokkal mar nem is szaggatott annyira, szepen futott akkor is ha sok volt az ellen.

Aki tud dobjon mar egy meghivot klanba, ezzel a nevvel vagyok fent. :R

Fortune doesn't favor fools.

(#923) HaaS válasza 1NST1G8R (#922) üzenetére

HaaS
(addikt)

Nem tudom mivel játszol, de sebaj, a lényeg, hogy élvezed:P!

(#924) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Az ancienteknek melyik lábát célszerű lőni? Szemből nézve a vékonyabb ballábat, vagy a vastagabb jobbot?

http://warframe.wikia.com/wiki/Ancient_Healer
http://warframe.wikia.com/wiki/Ancient_Disruptor
http://warframe.wikia.com/wiki/Toxic_Ancient
http://warframe.wikia.com/wiki/J3-Golem

Vagy inkább a kezüket kellene lőni?

(#925) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Várhatóa szerda este elkészül a MAG, pénteken nagy nehezen kiesett hozzá a helmet :C
Már eléggé várom, ez feltételezhetően nem olyan "észnélkülmegyekelőre" és "beleállokmindenbe", mint a Rhino :)

(#926) dilipok válasza vaakuum (#924) üzenetére

dilipok
(veterán)

a csizmas labat kell loni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#927) 1NST1G8R

1NST1G8R
(senior tag)

Hol lehet control modult találni??? :O

(#928) Hajdi válasza 1NST1G8R (#927) üzenetére

Hajdi
(senior tag)

Neptune - Psamathe

(#929) gerisz23 válasza vaakuum (#924) üzenetére

gerisz23
(őstag)

csak a fejét,hogy meg ne sántuljon!xd

(#930) gerisz23 válasza 1NST1G8R (#927) üzenetére

gerisz23
(őstag)

ha hasonló kérdésed van wikin fent van minden info:) ma csak 2x jött értem a stalker,már vaubannal is lenyomtam a dögöt párszor:d ceres varro elég jó circuits farmolásra,meg 2 void kulcs gyűjtésre

(#931) xkoti

xkoti
(aktív tag)

Nekem ma 1x jött a Stalker épp volt-ot húzom ami már lvl21-es :D De sajnos lehet bele kell áldozzak egy Reactort, mert ahoz hogy az összes képessége bennt legyen az rengeteg pontot elvisz . Így lényegében maradna kb 6 pont . De még majd meglátom hogyan is alakulnak a dolgok :) Viszont ami biztos hogy veszek Warframe slotot mert még kellene Frost és Nyx megválni nem szeretnék ash-tól és Volt-tól :D

(#932) 1NST1G8R válasza Hajdi (#928) üzenetére

1NST1G8R
(senior tag)

:R

(#933) gerisz23

gerisz23
(őstag)

Napi jutalom:catalyst blueprint:d

(#934) vaakuum válasza gerisz23 (#933) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Ez meddig tart? Melóból nemigen jutok haza 17.00 előtt :(

(#935) RzRobot

RzRobot
(tag)

Szasztok! Új videót készítettem! Aki gondolja lesse meg! [link] Köszönöm! :)

(#936) kisdudeEe válasza vaakuum (#934) üzenetére

kisdudeEe
(csendes tag)

Szerintem bejelentkezéskor kapta, mert ilyen alert nem volt.

Get out of here Stalker.

(#937) Wizard of Oz

Wizard of Oz
(tag)

Token of the Lotusnál mennyi a legnagyobb kedvezmény?

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#938) vaakuum válasza kisdudeEe (#936) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Ehh, akkor nekem nincs remény :(
pedig a lexbe igencsak elkelne...
De legalább készül a mag, az is valami.

szerk: grat hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#939) Hajdi válasza Wizard of Oz (#937) üzenetére

Hajdi
(senior tag)

50%

20-ast kaptam nem egyszer én is...

[ Szerkesztve ]

(#940) Wizard of Oz válasza Hajdi (#939) üzenetére

Wizard of Oz
(tag)

Akkor még várok egy kicsit, hátha dob nagyobbat. Bár egyre jobban élvezem a játékot, tehát még így is megérné egy kis platinum. :) Azt hittem ebbe is hamar beleunok, mint a Mass Effect 3 multiba.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#941) RzRobot válasza Wizard of Oz (#940) üzenetére

RzRobot
(tag)

A spanom múltkor kapott 50%-osat!

(#942) gerisz23 válasza vaakuum (#934) üzenetére

gerisz23
(őstag)

Bejelentkezéskor kaptam

(#943) gerisz23 válasza Wizard of Oz (#940) üzenetére

gerisz23
(őstag)

Épp ma csábítottak vissza ME3-ba,8 szint hiányzik a fegyverekhez hogy mind 10-es legyen,sokáig vezettem a magyar challenge listát,de vhogy nem visz rá a lélek.

FORMA alert!Lájk!

(#944) HaaS

HaaS
(addikt)

Igazából engem ilyen alap dolgok zavarnak, hogy:

- befejezett misszió után revive felirat és fagyás
- a duplaláda felugrásnál az kamerába/arcba toluló rács (mekkora baromság!) ennél rosszabbul nemigen lehetett volna megváltoztatni azt az "átugrást" a második ládáról a peremre
- a vakító fehérség a misszió kezdetekor, ami kiégeti a retinát
- hogy olyan, mintha mindennek kampó lenne a végén, akadunk folyton mindenbe (szegény embert az ág is húzza?)
- ugyanazon a helyen két data, hackelhetetlen, csak ha elmegy az ember kolbászolni és visszatér
- az irányítás elsatnyulása (ez az ugrok-nem ugrok, falra mászok-nem mászok, kedvtől függően), abnormális bedőléssel fűszerezve
- az örökös chatbug
- ez a kamera ki-be villogás, mikor valamelyik társ közel van, nehogy lássunk/eltaláljunk már valamit
- lag!!! (setting ide vagy oda)

...szóval ezek az... alaphibák. Van még jópár, csak ezt volt a felszínen. Csak a sok csilivili lószar tolul az ember arcába, az alapkaka meg megmarad. Amit meg a Dojoval műveltek alfa címen, azt inkább nem is kommentelném...

De szép az tény, ja, húú.

[ Szerkesztve ]

(#945) HaaS válasza Hajdi (#928) üzenetére

HaaS
(addikt)

Mire kellett neked a neural sensor? Csak nem reset:)? Itt van 20-25, pedig sehol nem vagyok még... mire kellett és mennyi? Csak hogy tudjam, mi fogyasztja a wf építésen kívül, egyelőre nem nagyon láttam más felhasználási módot... dojo fegyverek esetleg? Azokat még nem néztem...

(#946) TaylorPro

TaylorPro
(őstag)

Üdv!

Na én is kipróbálom. Ajánlom még a Hawkent is.

www.taylorpro.hu mi A2 6/128 Amazfit Bip

(#947) HaaS válasza HaaS (#945) üzenetére

HaaS
(addikt)

Aha, biztos a Forma miatt...

(#948) xkoti

xkoti
(aktív tag)

Ma pedig kettő Catalyst-os alert is volt ! Így a Hate-be bele tettem az egyiket most már igen csak erős lett :D

(#949) Hajdi válasza HaaS (#945) üzenetére

Hajdi
(senior tag)

Igazából nem tudom, miért kellett, de üres a raktáram mostanában. :))

(#950) gerisz23

gerisz23
(őstag)

csak nálam van így,vagy egyre több a bug a játékban?reggel elmentem anyagot farmolni,aztán a végén meg mégsem kaptam meg a cuccot.fórumon már olvastam erről a bugról-is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.