Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#151) balger válasza HaaS (#150) üzenetére


balger
csendes tag

Sziasztok! Ez a 7 updata rendesen bekavart. Buktam minden fejlesztést! Nem értem az új rendszert! :-( Az angol tudásom gyenge. Segítsetek! turulger
a nevem a játékban. Ts3 szerveren tudunk beszélni: 91.81.224.70
Skype: turulgergo1
HaaS SEGÍTS KÉRLEK!:-)
TATRSUNK ÖSSZE MAGYAROK!!!

(#152) myckey válasza balger (#151) üzenetére


myckey
veterán

ha esetleg gorilla bácsi nem érne rá,akkor én is el tudom magyarázni,nem vészes,csak át kellett látni,meg átbeszélni játszó cimborával
szóval ha látlak,akkor mondok ezt-azt ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#153) balger válasza myckey (#152) üzenetére


balger
csendes tag

Azt megköszönném! Milyen néven vagy fent? Kezdek elszomorodni :-( oda minden fejlesztésem. Olyan mintha az elejéről kezdeném.Pedig szinte minden max. volt! Szét b@szták a jó skill "fa" rendszert a grafikai megjelenítés érdekében!!!

(#154) myckey válasza balger (#153) üzenetére


myckey
veterán

shadowdroid in game :)
szkájpon meg dobtam felkérést
egyébként nagyon is jó lett,sokkal nagyobb kihívás.
csak kicsit át kell látni,és annyi

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#155) HaaS válasza balger (#151) üzenetére


HaaS
addikt

Menni fog az, nagyon jó így... ezek a sentinelek meg pláne. Az elején mi is hullottunk, mint a legyek, de már rendben megy minden:)! Jah, meg kell szokni...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#156) myckey válasza HaaS (#155) üzenetére


myckey
veterán

én azért még most is óvatjával feszülök neki :D
jelenleg pénz szűkében vagyok,de Fúziós magom meg van annyi,mint a szemét :C

jó lett.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#157) HaaS válasza myckey (#156) üzenetére


HaaS
addikt

...jah, itt is eltűnt egy milla a tízből:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#158) myckey válasza HaaS (#157) üzenetére


myckey
veterán

menj a ...... :D
nekem alig van valami
még 1 a 10 ből,de vagány má valaki :DDD

egyébként most is jött valami update,meg igazándiból mindig jönnek.....ilyen 10 megás kis valamik,de jelenleg behalt a rendszer,nem elérhető a frissítés

egyébként a 100 ingyé platának örülök,150 ből már tudok venni majd ezt-azt,de csak ha kialakult már a helyzetem,ami most nem túl rózsás,pénzügyileg :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#159) HaaS válasza myckey (#158) üzenetére


HaaS
addikt

Na jó, de én már két hónapja tökölök a játékkal... csak azt sajnálom, hogy nem hagytam meg több modot a patch előtt... nem olyan vészes azért, most már jönnek szépen, van mit eladni.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#160) myckey válasza HaaS (#159) üzenetére


myckey
veterán

természetes.
be is baszna,ha én nem is tudom hány hét alatt befogtalak volna,így is rá vagyok izgulva ;]

na nekem viszont lett vagy huszon akárhány oldalnyi modom,amit nem adtam el,ilyen szempontból nem panaszkodhatom :B

pénzt kel keményen gyűjtenem,mert jelenleg 20 ezer alatt van,és még cska azt se mondanám,hogy fel lennének tápolva a dolgaim,sőt!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#161) balger válasza myckey (#154) üzenetére


balger
csendes tag

Sziasztok!

KÖSZÖNÖM a segítséget shadowdroid! :C
Tényleg jó lesz ez az új rendszer, csak az a baj, hogy iszonyat mennyiség játék pénz kell! :(( Már beszerveztem én is egy srácot. Tolja is rendesen. Elmagyaráztam neki az új rendszert is.
Már csak egy bajom van. A nagy értetlenség elején egyesítettem a VOLT 4-es képességét az ASH 4-es képességével. Erre eltűnt az ASH 4-es képesség, és a VOLT képesség sem lett erősebb. :(((
Az íjat próbáltátok már? Milyen? Megéri kifejleszteni?
Érdemes a teamspeaker3-at telepíteni ott tudunk beszélgetni is játék közben!
Ajánlott TS3 szerver: 91.82.224.70

(#162) balger válasza HaaS (#159) üzenetére


balger
csendes tag

Szia HaaSaS! :R
Rég játszottunk együtt! Össze kellene hozni egy-két jó partit megint. Főleg az új bolygón!
Ja jut eszembe, eddig még nem dobott olyan kártyát a játék amivel a pajzsomat tudom fejleszteni. Nektek van ilyen? Mi a neve? Mert én nem találok ilyet (shield kapacitás). Az pedig ugye nagyon kellene! :W

(#163) myckey


myckey
veterán

Majd esik másik.
Én is megkaptam már többször a Frost Ice Wawe skilljét.
Szépen össze is lehet őket rakosgatni.

Egyébként is,jelenleg pajzs+életerő kellene.....ezzel még nem találkoztam én se

De a legnagyobb probléma,az a cash ;]
nagyon nehezen csordogál......eddig konkrétan semmit nem kellett farmolni,mármint kredit ügyileg,most meg szinte csak ezt kell,mert bár Core-ok esnek,de azok a többi kiadáshoz képest,szart se érnek,meg nem is tanácsos tucatszámra őket eladni.
szóval lehet nyomatni a mapokat ezerrel,hogy ne legyél deficites :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#164) HaaS válasza myckey (#163) üzenetére


HaaS
addikt

Emelték az alertek cash rewardját is, szóval tudnak a dologról, lesz itt lé.

Ami a pajzsot illeti, az csak sentinelből jön nekem is egyelőre, warframe élet az van már... de a sentinel modja, ha fel van kicsit húzva, akkor tökéletesen működik: jelen pillanatban gyakorlatilag azonnal újratölti az egész pajzsot, ha leszedik.
Shield recharge is van már a wf-re... szerintem tökéletes az egyensúly... ez a 600 pajzs meg 600 élet ez már a múlté (hála a jó istennek)... milyen dögunalom volt már...

szerk: balger a marketben tudsz becserélni platinát creditre, ha nagyon meg vagy szorulva.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#165) myckey válasza HaaS (#164) üzenetére


myckey
veterán

igen,eddig csak a ? -re mentem be,de most már egész jó kis pénzeket lehet kapni,szóval ezekért is bemegyek

hát az őrszemekről egyelőre ne beszéljünk....100.000 lenne a blue print,azt meg inkább ne mírom be,nekem mennyi van ;]

Warframe-hez már nekem is jött ilyen pajzs,meg armory cucc,be is van rakva.
egyébként nem is baj,ha nem lehet ilyen gigantikusra felhúzni az életerőt meg a Shield méretét,az már tényleg nagyon egyszerű volt.
Most kicsit többet kell gondolkodni,hogy mit hogyan....jó ez

egyébként kaptam ilyen Pangolin Sword blue printet.....ez is valami új lehet. :C
meg megint egy Helmet kiegészítőt,van már Volt-Loki-Ember.

egyébként a WarFramemben jelenleg ezek vannak:

25% Power Duration-
15% Power Range-
50% Armory-
75% Shieldrecharge-
100% Stamina Max-
30% StaminaRecharge-
10 LotRadar-
illetve 2 Skill

természetesen egyik MOD sincs kimaxolva,annyi kreditem nincs,nem is lesz egy jó darabig :((( :)

bár a 4. skillem,a FŐ Támadásom az ki van húzva :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#166) Hajdi


Hajdi
senior tag

Játék közben írkáltak a squadban, hogy a Banshee-t 15+ kör után dobja. Lehetséges, hogy nem csak főellennél dobja?

"The Man Who Sold the World"

(#167) HaaS válasza Hajdi (#166) üzenetére


HaaS
addikt

Én passzolom, nem farmolunk, csak elvagyunk... még meg sincs a boss helye:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#168) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Na raneztem tegnap az ujdonsagokra, hat vannak rendesen, erdekes ez az uj upgrade rendszer. Ahogy neztem figyelni kell melyik slotba rakod a cuccokat, attol fuggoen hova rakod oket atvalt pirosba vagy kekbe es megjelenik egy szam mellette, meg par slotnal vannak valami jelek is, ha valaki rajon vagy utana olvas mit hova erdemes pakolni legyen szives ossza meg, mert ezt meg nem nagyon vagom es szerintem nem vagyok egyedul. :)

Ja a masik, hogy szokatlanul sokat bugolt a jatek, nem tudtam kuldetest befejezni, kifagyott, laggolt, nem talalt meccset, ti tapasztaltok hasonlo jelensegeket? :F

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#169) HaaS válasza 1NST1G8R (#168) üzenetére


HaaS
addikt

[link]

..és nem, itt nincs lag, bug... mögy.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#170) myckey válasza 1NST1G8R (#168) üzenetére


myckey
veterán

na faszán leírtam,kösz Haasas :D

nálam sincs probléma

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#171) 1NST1G8R válasza HaaS (#150) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Es annak hogy kek vagy piros a szam a kartyan mi az ertelme? Meg a kis baszok a sarokban, azok mit jelentenek?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#172) myckey válasza 1NST1G8R (#171) üzenetére


myckey
veterán

na akkor én is,hátha Haasas kifogyott a türelemből ;]

ha a szám pirosra vált,akkor "rossz" helyen van a kártya,és ebből következik hogy abban az esetben a legjobb,ha a kártyán és a Sloton található jelzés megegyezik
ilyenkor aszt hiszem feleződik az a pont,amit levon a modokra kiosztottakból.tehát ami a jobb felső sarokban van.
pirosnál pedig felértékelődik,tehát többet von le.
meg van a köztes eset,hogy annyit vesz el,amekkora a kártya erőssége,tehát ami Fusionálás után látható rajta.

de ilyen jel nem minden kártyán van,és persze nem minden Slotban.
ezért is kell jól megválogatni,hogy melyik kártyát rakod be,mennyi pontot vagy hajlandó beáldozni...ésatöbbi ésatöbbi,.......jól kitalált rendszer,nekem nagyon tetszik!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#173) 1NST1G8R válasza myckey (#172) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Koszi, igy mar tisztabb a kep, de azert meg probalgatnom kell hogy teljesen atlassam. Ha jol ertem a lenyeg hogy ne piruljanak be a kartyaid, az a lenyeg hogy minden kek legyen es akkor a tuti. :)

Mas: a regi modokat hogy lehet belepakolni a kartyakba? Vagy egyaltalan hol?

Fortune doesn't favor fools.

(#174) Hajdi válasza myckey (#172) üzenetére


Hajdi
senior tag

Erre eddig nem is figyeltem! Ezer hála a tippért! :R

"The Man Who Sold the World"

(#175) myckey válasza 1NST1G8R (#173) üzenetére


myckey
veterán

modokból lettek Fusion Coreok
modok helyére pedig kártyák kerültek,amit összepároztatol a maggal,amivel növeled az erejét

és igen,az a lényeg,hogy jó helyre rakd őket,és úgy tedd,hogy minél kevesebb pontod vesszen oda.
meg persze arra is figyelned kell,hogy milyen kártyát miféle szintre húzol fel,mert lehet nem lesz rá pontod,hogy be is tedd.

szóval nem árt figyelni 1-2 dologra

és Fusionálni úgy lehet,hogy rákattintasz a kártyára,alatta van hogy Fusio és rakod össze a maggal,erősíted
kártyát kártyával is lehet húzni.

ja és Gorilla jókat nevethet magában
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#176) HaaS válasza myckey (#175) üzenetére


HaaS
addikt

Így-így... közben már kidolgoztam a stratégiát is: minden modból kettőt tartok meg, egyet magas szinten (általában páros szkillpont szükséglettel, később maxolva), egyet meg alacsonyabb-közepesen: így még nagyobb a szabadság a cserélgetést illetően, és az alacsony szintű fegyókba is tudok pakolni, már elég korán.
Meglehetősen kellemetlen, mikor a sok magas szintű kártya pihen, mert nincs elég hozzájuk elég skill pont... persze ahhoz játszani kell, hogy legyen miből:)!

Dehogy nevetek, de én sem ülök mindig a gép előtt... meg "mindenki másképp csinálja".

Undead: ...juteszembe: ha ugyanúgy van, mint amikor bejött a Frost meg a Nyx, akkor kell hozzájuk némi elhivatottság. Az első napokban olyan alacsony volt a droprate, csak az igazán "kemények" farmolták végig a blueprinteket... persze itt is vannak, akik azonnal a legújabbra hajtanak.
Tudom, hogy mondtam már, én spec unom a farmolást, nem is csinálom... nem szórakoztat... az annál inkább, mikor új dolgokat találok. Pölö arra is egy jóó hónap múlva jöttem rá, hogy izomból fejbe lehet rúgni az ellenfeleket, azok meg hanyattvágódnak... most meg ugye jön rá a a spec kombós támadás, ha földön vannak, szóval van itt móka bőven:)!
Mennyit röhögtünk már ezen is, báááz... ott röppengettünk jobbra-balra állandóan... szegény ellenfelek meg csak estek-keltek, hehehe...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#177) HaaS


HaaS
addikt

Átfuttam az új agreementet, lesz it wipe, ha kidobják a játékot... visszakapjuk az összes platinát, ami eredetileg volt, nullázzák az account szintet... annyira nem merültem bele, a wf-ekről nem esett szó tán, de eléggé "nullázós" volt a szöveg, szóval valszeg komplett reset lesz.
Várom már:)! A mikort sem tudom... de hát szép lassan ideje lesz, ha komolyabb pénzt akarnak, a játék készen van... gondolom akkor nyomják majd be a trading systemet is, mert akkor már nem lesznek ilyen égbekiáltó különbségek a veteránok és az újak/kazuárok (GypsFulvus TM) között.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#178) myckey válasza HaaS (#177) üzenetére


myckey
veterán

akkor nem is veszek semmit a 150 platából :))

meg azt hiszem a játékot se fogom különösebben erőltetni,ha egyszer megint le resetelik az egészet :C

csak szépen komótosan elpötyögök vele.

mondjuk ennek így annyira nem örülök,hogy mindent leradíroznak....de mindegy.
remélem az összes megszerzett blue printet,fusion core-t meg minden egyebet is elvesznek.
mit mondjak...nem feltétlen örülök ennek a hírnek,és akkor finoman fogalmaztam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#179) HaaS válasza myckey (#178) üzenetére


HaaS
addikt

Éppenhogy majdnem mindegy, mire költöd:)!

Jó ez így... túlságosan nagy előnyre tettünk szert a bétában... és nem is száz százalék... majd ránézek megint.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#180) myckey válasza HaaS (#179) üzenetére


myckey
veterán

persze.mondjuk most a 150-ből ki tudok próbálni valamit,aztán meg majd vissza kapom,és "élesben" is eldönthetem,hogy megint kell-e

Értem én hogy nagy az előny a totál kezdővel szemben,de azért a totális nullázás mégis kicsit szíven ütne

meg aztán ugye itt nem is egymás ellen kell eredményesnek lenni,szóval olyan kimondott nagy előny nem lenne,csak éppen nekik is be kellene járni azt az utat,amit már a bétások megtettek. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#181) HaaS válasza myckey (#180) üzenetére


HaaS
addikt

Szerintem sokkal érdekesebb, ha nincsenek "nagyok", akiknek a farvizén el lehet evezgetni, meg eljutni a legutolsó mapen legutolsó bosshoz azonnal... végre coop lesz keményen megint.
Bár ezek a változtatások is rendesen átalakítottták a játék képét, jóval kevesebb a rusher... Lokit azóta nem is nagyon láttam baromnak lenni...

..beszélek a klánnal, hogy ők mit hámoztak ki az újabb agreementből meg az információkból. Ha nem tudnak semmi többet, ránézek a fórumra, meg megkeresem ezt az új agreementet.

szerk: meg azért így tíz milláról indulva nem volt valami nagy kihívás meg dilemma, hogy mit vegyek meg... tök nulláról teeeljesen más lesz:)! Már ha lesz... majd szólok.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#182) myckey válasza HaaS (#181) üzenetére


myckey
veterán

ez is igaz.
így tényleg nem lehet beugrani coopban keményebb missziókba,hogy na majd a táposak lehozzák nekem......
és hát a pénz az érdekes dolog lesz,mert bár én csinálom a küldetéseket,de annyira kevés csordogál,hogy szerintem az "újak" meg fogják unni a pénztelenséget :B

na majd várom az infokat..én lusta vagyok utána nézni ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#183) HaaS válasza HaaS (#181) üzenetére


HaaS
addikt

Globálban azt írják, hogy egyelőre csak open beta lett a close beta agreement, és a nullázás valszeg opcionális lesz.. hát én élek majd vele, az tuti... majd kiderül:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#184) myckey válasza HaaS (#183) üzenetére


myckey
veterán

az a helyzet,hogy én jelenleg is nullázva vagyok,mert hiába a sok Mag,és a pár darab jó kártya....
meg a fejlett Warframe...
mivel annyi pénzem van,hogy szinte csak ilyen első 2-3 planétán tudok mozogni,mert nem tudom eléggé feltápolni magam,

persze lassacskán haladgatok,de ez tényleg nagyon lassú

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#185) HaaS válasza myckey (#184) üzenetére


HaaS
addikt

Hmm... mit mondjak erre? Coop game... mióta van globál chat azóta még könnyebb partit összehozni...

...gondolkozom rajta, hogy beszállok a fordításba és lesz magyar verzió is.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#186) myckey válasza HaaS (#185) üzenetére


myckey
veterán

na ja!
nem is egyedül játszok :)
de kóp ide vagy oda...a nehezebb mapokon gyorsan elvérzik a gémer

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#187) HaaS válasza myckey (#186) üzenetére


HaaS
addikt

Hánemtom... ketten nyomtuk le az új bosst tegnap (valami 2X szintű wf-ekkel, fegyverekkel, reactor, catalyst nélkül.. le is szedték a sentinelt szépen), először láttam (és utoljára).

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#188) Hajdi


Hajdi
senior tag

Nekem még most is hiányzik belőle valami, plusz iszonyat sokszor rettenet laggok vannak. Nem beszélve a "nem tudok éleszteni" bugról...stb. Magasabb szintű pályákra, ha elmegyek szinte senki sincsen, ha pedig van is valaki, az biztos, hogy Rambo leszármazottja és mindenkit egyedül akar levadászni, én meg nem győzök éleszteni. Nekem továbbra sincsen meg a húúú de játékélmény feeling. Max azért játszom, mert kíváncsi lennék az új karikra, amit megszerezni szintén nem tudok, mert egyedül nem megy!

(Egy ki...szott Control Module-t nem tudok összehozni napok óta)

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#189) HaaS válasza Hajdi (#188) üzenetére


HaaS
addikt

Ha valami kell, akkor alacsonyabb szintű wf-kkel megyünk, alacsony szintű fegyverekkel... úgy néz ki, sokkal-sokkal jobb a droprate így.. másodikra megvolt a control module tegnap, épp kellett vkinek.
Szóval ha a bolygó szintlimitjén belüli wf-ekkel mész, hasonló szintű fegyverekkel, akkor műxik a dolog, simán... 30-as maxolt wf és fegyverekkel csak a sz*pás van.

Hanem tetszik, hagyni kell a fenébe:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#190) Hajdi válasza HaaS (#189) üzenetére


Hajdi
senior tag

Nem mondtam, hogy nem tetszik. Ha nem tetszene hagytam volna már eddig is a fenébe...

"The Man Who Sold the World"

(#191) HaaS válasza Hajdi (#190) üzenetére


HaaS
addikt

...gyóván báz, akkor hogy mondjam? Ha úgy érzed, hogy már frusztrál, akkor pihentesd na:)!

+screenshot csakúgy... ez asszem a negyedik trinity-m... szeretem a csajt na...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#192) HaaS


HaaS
addikt

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#193) myckey válasza HaaS (#191) üzenetére


myckey
veterán

negyedjére húzod ki? ;]
az fain.

na egyébként vettem platából egy őrszemet....most próbálom ki,modom is lesz már hozzá egy csomó,csak még a sentienl dupla nullás,de ezen a mai nap folyamán változtatok

egyébként meg kicsit sokat morfondíroztam ezen a Resetelésen...elvégre is mire normál fázisban lesz a game,addigra még sok víz lefolyik........szóval egyelőre no para

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#194) HaaS válasza myckey (#193) üzenetére


HaaS
addikt

Melyiket vetted? A Wyrm inkább offenzív, a Shade defenzív... logikusan Rhino-val, Trinity-vel inkább az előbbi jó, a lesből támadók és nem tankalakúak (be szép szó) inkább a Shade-et válasszák... elsősorban azért, mert a Shade egyik szkillje ugye a láthatatlanság, ami izmosabb, jól gyűrődő ill. tank karaktereknél ugye nem túl előnyös:DDD!
Milyen szép is az, mikor magadra nyomod a vasbőrt vagy a sérülés tükrözést, berohansz a bosshoz, majd hopp, eltűnsz.. és a boss elkezd rohanni a többi csapattag felé hehe;]!

szerk: jaja, negyedik...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#195) myckey válasza HaaS (#194) üzenetére


myckey
veterán

én a Frost mellé a Wyrmet vételeztem.
jobb szeretem az offenzív stílust,én darálni szeretek :C

és így hogy Platinumból megvettem,ugye fel is van Orokinozva.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#196) HaaS válasza myckey (#195) üzenetére


HaaS
addikt

Könnyebb az, ha van ott egy Triny:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#197) myckey válasza HaaS (#196) üzenetére


myckey
veterán

egyelőre a Frost-Ash-Rhino hármast fogom megtartani,játszogatni velük egy darabig

csak ugye jelenleg pénzügyi problémák vannak erősen,szóval nagyon nyögvenyelősen tudok bármit is kifejleszteni
most éppen a Pangolin Swordot csinálom,egész jó kis kaszabolónak nézek elébe

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#198) HaaS válasza Hajdi (#188) üzenetére


HaaS
addikt

Rambo leszármazottjait meg hagyni kell elvérezni... a gyengék elhullanak, ez szerintem teljesen normális.
Általában azon nyomban óvatos üzemmódba kapcsolnak... vagy kilépnek... így is, úgy is nyersz vele:)!

Rég láttam már ilyet egyébként.

szerk: eszembe jutott az ajtónyitásunk: "tessék, menjél b+" aztán 180 fok:D! Hogy röhögtem már akkor is, bááz!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#199) Hajdi válasza HaaS (#198) üzenetére


Hajdi
senior tag

Az jó volt! Csak a robbanásokat hallottuk, aztán szaladhattunk éleszteni :DDD :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#200) balger válasza HaaS (#176) üzenetére


balger
csendes tag

HaaS!
Kérlek írd meg hogy kell az új támadásokat végrehajtani (fejrúgás stb...). :-)
Kezd megtetszeni az új rendszer. Kellene egy magyar honlap ahol lehet tudást,tapasztalatot,élményt cserélni,nem csak itt fórumon.
HaaS jó ötlet a magyar fordítás! Támogatom! Még platinát is felajánlok neked,ha megcsinálod!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.