Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#851) HaaS


HaaS
addikt

Csak egy tipp: a hetvenszer rush-olás kevésbé hasznos, mint egy alapos körbenézés: volt már 8 morphics, 3 neural sensor, sőt 3 control module-os menetem is... szóval ki kell nyitni mindent, szétverni a konténereket...
Pláne ha lvl 30-as wf-ekkel lvl 30 HEK-kel a boss köbö fél másodpercig él, na akkor aztán tényleg kicsit az esély, hogy dobjon. Nem, nem olvastam sehol: tapasztalat.

Megfigyelésem szerint úgy a legjobb a drop, ha a küldetés szintjének megfelelő cuccokkal (ill. alatta) vág bele az ember, a küldetés közben a modok dropjának valószínűségét pedig fejlövésekkel, skill-killekkel (nem mass), slide killekkel... szóval mindennel lehet növelni, ami extra effort.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#852) emlekmas válasza HaaS (#851) üzenetére


emlekmas
tag

Mondjuk a cuccokkal nem szoktam variálni, mindig azzal megyek, amit éppen fejlesztek. Most éppen valami 1x-es frame, meg 1x-es gorgon, meg 17-es lex (szerk: formázás után az 30-nak számít, vagy megint annyinak, ahol éppen tart?), meg valami 27-es kard.

Én a pályákon szoktam variálni, mert olyanra igyekszem menni, ahol látom, hogy vannak. Persze a rendszernek szokása, hogy ha ott van a bolygó mellett egy szám, hogy mennyi csoport tevékenykedik rajta, akkor miután én rákattintok, eltünteti a számokat, és berak egyedüli sorban-állónak.
Ilyenkor 2x back, aztán próba egy másik bolygóval, hátha ott lesz gyorsan parti. aztán miután ezt eljátssza vagy 5-ször, és még mindig nem rak be sehová, akkor hagyom egy percet várakozni, ha még mindig semmi akkor mostanában már kilépek az egész játékból ...

[ Szerkesztve ]

i5-3570K, ninja, asrock z77 pro3, 2*4 gb corsair vengeance, sapphire 7950, samu 120 ssd, 2*500Gb WD green, gigabyte IF333, corsair GS 600, valamilyen Labtech bill, Logitech G500, Creative S750

(#853) HaaS válasza emlekmas (#852) üzenetére


HaaS
addikt

Az első bekezdés a lényegesebb:)! Ne pöcsölj fölöslegesen a fegyverekkel... én szoktam:)! Bosst általában alacsonyabb szintű fegyverrel fejezzük be, nagy átlag alapján jobban működik a dolog, de volt már szomorodás nálunk is control modul miatt... aztán kifelé menet az utolsó három szekrényben volt kettő darab:D.

Ami a teamelést illeti, igen, megesik: vagy túlvannak a küldetés célján, vagy nem jó a pinged a hostokhoz, vagy berakott mást, vagy egyszerűen nem frissített egy ideje a térkép...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#854) HaaS válasza HaaS (#853) üzenetére


HaaS
addikt

...vagy kattintgatnak azok is ki-be:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#855) gerisz23 válasza HaaS (#854) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha ritka anyagot farmolok mindíg szétverem a ládákat,meg kinyitom a dobozokat.Bossok nagyon ritkán dobnak pl neurodst.de ládákból esik azért:)Érdemes kinyitni mindent,nem jó a rohanós tempó.ha rohanni akarok ott a Loki,2 perc alatt a pálya másik végén vok vele xd

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#856) xkoti válasza HaaS (#851) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah köszöntem a részletes leírást most egy kis közvélemény kutatást tartanák méghozzá kinek melyik fegyver jött be a legjobban mint fegyver mint kard is ?

KO

(#857) DokiBaxxi válasza xkoti (#856) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Kard: Dual Ether, illetve most nyomom az Orthost, eszelős :DD (illetve majd még elkészül a Reaper Prime, arra kíváncsi leszek)
Elsődleges fegyver: Paris/Boltor/Stalker íja
Másodlagos fegyver: Kunai

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#858) xkoti válasza DokiBaxxi (#857) üzenetére


xkoti
senior tag

Ez igen köszöntem a választ . Következő amit ki akarok próbálni Orthost. :)
Jelenleg én ezzeket használom : Paris/Mire/Kunai

KO

(#859) Wizard of Oz válasza xkoti (#856) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Nálam

Primary: Boltor, Strun (most cserélem Hekre), Snipetron + Gorgon készül maholnap
Secondary: Bronco (infested és corpus ellen), Lex (grineer ellen), Kunai (minden ellen :DDD )
Melee: Dual Heat Swords, de én is szemezek az Orthosszal.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#860) RzRobot


RzRobot
tag

Valaki segítene nekem? Shade-t hogyan kell fejleszteni? Ez az első sentinellem és még nem is próbáltam ki. A láthatatlanság miatt akarom,de lövésem sincs hogyan fejlesszem. Mit tanácsoltok? Köszi előre is!

(#861) Hajdi válasza RzRobot (#860) üzenetére


Hajdi
senior tag

Reaktor nem kell bele, a főbb képességeit érdemes felpakolni + pajzs, armor .... Igazából nagy fejlesztést nem igényel... A fegyvere pedig egyetlen dologra jó, stunolni, szóval érdemes az elementál dolgokat beletenni, sebzés, stb felesleges.

"The Man Who Sold the World"

(#862) xkoti


xkoti
senior tag

Nahát érdekes összetételek vannak itt :D

KO

(#863) gerisz23 válasza xkoti (#856) üzenetére


gerisz23
őstag

Reaper prime nagyon király,az orthos is ajánlott kategória:)Ha pisztoly akkor akbolto,hozzá meg akboltor,hekk vagy stalker íjja,illetve a stalker kései i brutálisak

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#864) HaaS válasza Hajdi (#861) üzenetére


HaaS
addikt

Killstealers! Le a sentinelekkel:D!

Használják a peteket nálunk is egyébként, de inkább csak pajzs töltésre, na meg invisibility-re, aminek nagyon ürülök, mert folyton rámmászik az összes mob... :((( :P

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#865) Hajdi válasza HaaS (#864) üzenetére


Hajdi
senior tag

Most toltuk ketten egy sráccal a def-es alertet. Wave 3-nál appcrash!!! Azt hittem t...kön szúrom magam!!! Mennyi idő, mod, stb... :W :o

"The Man Who Sold the World"

(#866) DokiBaxxi válasza Hajdi (#865) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én most toltam le 3 másik magyarral a def. alertet, nem éri meg -_- :(((
25 wave van, és olyan artifactot kapsz, hogy lelassítja az infested mozgását. Nagy ügy...
És csak 12 ezer Credit volt a jutalom a végén. Szóval nem éri meg

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#867) RzRobot


RzRobot
tag

Sziasztok! Elkezdtem Warframe videózási tevékenységeimet a Youtube csatornámon! (www.youtube.com/RzRobotHD) Azoknak akik még nagyon kezdők azok figyelmébe ajánlom első videómat melyben minden alapvetőt megmutatok és elmagyarázok! (magyarázásom kissé ratyi még, nagyon amatőr vagyok ebben a műfajban!) Remélem nem tűnik nagyon önreklámnak de aki úgy gondolja az lesse meg! Köszönöm! [link]

(#868) (Bundás) válasza DokiBaxxi (#866) üzenetére


(Bundás)
addikt

Szerintem nagyon jó, végre egy fix 15-25 körös játék amit muszáj végigtolni, és fegyvert húzni is tökéletes :)

(#869) xkoti válasza RzRobot (#867) üzenetére


xkoti
senior tag

Még ha reklámozás is nem probléma. Mert nagyon jól jön egy ilyen a kezdőknek illetve annó nekem is jól jött volna. Sőt ehhez mit szólsz még volt olyan ami nekem is új volt ;) Talán a következő videó szólhatna a Warframe karakterek farmolásáról illetve a fegyverek farmolásáról ..stb :D
Most nézem már fenn vagy mint haver :)

[ Szerkesztve ]

KO

(#870) RzRobot válasza xkoti (#869) üzenetére


RzRobot
tag

Köszönöm, ezek szerint tudtam segíteni még neked is! A következő tutorial videóban a Blueprintekről fogok majd beszélni és kipróbálom az első sentinel-em is! Azonban a hétvégi Artifact event-ről is készítettem videót! Aki akarja lesse meg! [link] :)

(#871) DokiBaxxi válasza RzRobot (#867) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Jó lett a vidi!
Azonban a végén mikor mentél a pályán, neked milyen grafikai beállításokon ment a játék? Ugyanis nekem nagyon nem így néz ki :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#872) xkoti válasza RzRobot (#870) üzenetére


xkoti
senior tag

Ment a sub a videó is jó :D Hajrá jöhetnek a videók :D

KO

(#873) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Nemrég bekapcsoltam a PhysX effekteket. Hát DURVAAAA! :D
Egyébként Rz milyen progival vetted fel a videót?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#874) dilipok válasza DokiBaxxi (#873) üzenetére


dilipok
veterán

jaja, alapbol nekem sem volt bekapcsolva, de valami eszmeletlen jol nez ki tole a jatek :N Bar neha eleg kaotikusan tud kinezni a sok particle effect :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#875) DokiBaxxi válasza dilipok (#874) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Igen-igen :) Mondjuk elég erősen le tudja vinni az FPS ha benne vagy a közepében :P
Nekem nagyon tetszik mondjuk amikor felrobban valami és olyan mintha ilyen elektromos izzó kis darabkák gurulnának mindenfelé

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#876) dilipok válasza DokiBaxxi (#875) üzenetére


dilipok
veterán

igen, plusz ha eppen zoomolsz, akkor a depth of field effekttel keverve fergetegesen nez ki :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#877) RzRobot válasza DokiBaxxi (#873) üzenetére


RzRobot
tag

Grafikai beállításaim maxon vannak csak a color correction van kikapcsolva mert nekem úgy nem igazán tetszik, az Nvidia effekteket meg nem tudom bekapcsolni mert Radeon kártyám van! Videót pedig Frapssal rögzítek egyelőre, van Avermedia-m is de még nem próbáltam. A videókat pedig Sony Vegassal renderelem olyanra amilyet te látsz! Örülök, hogy tetszett a videó, lesz még bőven, nem csak warframe -es! De egyelőre most a warframe -en vagyok rajta! Kössz az elismerést! :)

(#878) gerisz23 válasza RzRobot (#877) üzenetére


gerisz23
őstag

renderelésnél milyen minőségben renderelsz?korábban én is csináltam pár videót,de ha jó minőséget akartam,akkor lassan tudtam csak feltölteni

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#879) RzRobot válasza gerisz23 (#878) üzenetére


RzRobot
tag

Én úgy vettem észre,hogy a jó minőség ára a nagy fájlméret ezért nekem is lassabban töltődik fel. 1920*1080-ba renderelem a videókat,persze ugyanezen a felbontáson játszok és rögzítek is! Mp4 formátumra renderelek és egy 20-25 perces videó 2GB lesz vagy nagyobb de nem veszítek a minőségből csak minimálisat, alig észrevehető. Jelentősebb minőségvesztés Youtube -ra való feltöltéskor lesz mivel a Youtube átkonvertálja a saját formátumába!

(#880) gerisz23


gerisz23
őstag

Rank 9 után már nehezen lép szintet az ember,minden fegyvert és tennot csak 1x számít be a rendszer.Igaz 7-es rank után nincs hatása,de azért bosszantó.Tegnap elértem a szükséges pontokat,de ugyanolyan bugos mint a 8-as,el leszek vele egy darabig

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#881) xkoti


xkoti
senior tag

Nah nehogy kihaljon a topic :D Gyorsan valami hír kellene :D

KO

(#882) vaakuum válasza xkoti (#881) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem tudom, van-e hír értéke, de én már olyan szívesen leülnék egy 5-6 órára nonstop a játék elé, amikor sem asszony, sem gyerekek nemvannak ott körülöttem, és nem kell mással foglalkozni :DDD

Következő frame asszem a MAG lesz, úgy érzem, hogy egy kipróbálásra szánt legyártom-felhúzom-letörlöm karinak jó lesz.
Az excal és rhino közül még nem döntöttem, melyiket tartom meg, valszeg a rhino marad, de még nem égető a döntés, hiszen van két szabad slotom.
Kellene néhány orokin catalist, egy-két reaktor, de leginkább egy új frame, mert a mostaniak már lvl30-ak.

De leginkább a Master-Thief modra vágyom elsőnek, hogy növelni lehessen a resource-gyűjtést.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#883) vaakuum


vaakuum
addikt

Olvasom a wikin az ignis, (suzuki?) ogris, torid meg acrid leírásokat, és azt gondolom első körben, hogy ezek nagyon jól működhetnek a vauban-vortexxel. Amikor a mobokegy rakáson vannak, akkor szerintem ezek a fegyverek mindegyiket sebzik a masszában. Vagy ezt nem jól gondolom :F ?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#884) gerisz23 válasza vaakuum (#882) üzenetére


gerisz23
őstag

master thief kártya a plútón farmolható.Sztem a mag beteg.boss ölés:bullet attractor+ excalibur főképessége 2x és bármelyik boss halott.ma fog indulni végre a vaubanom:d Aztán jöhet az új warframe!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#885) vaakuum válasza gerisz23 (#884) üzenetére


vaakuum
addikt

Mit tippelsz, a vaubannál működhet az is, hogy valami hatalmas kétkezes kézikészülékkel (ami nem csak egy célpontot sebez) odaáll az ember a massza mellé, és odatol néhány charged attackot? Elvileg jól lehetne egyszerre sebezni vagy 10-12 mobot ott a kupacban elég hatékony mondjuk def missionban, és még lőszert is spórol. Csak a moboknak megfelelően kell moddolni a kézikészüléket.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#886) RzRobot


RzRobot
tag

Szasztok! Feltöltöttem legújabb Warframe tutorial videómat melyben a blueprintekről beszélek és kipróbálom az első Sentinel-em is! Aki gondolja lesse meg! [link]
Thanks!

vaakuum : Vauban képessége csak a nagyon erős ellenfeleket nem nyeli el végleg, a gyengék soha sem fognak kijutni a fényből! Addig amig az elnyelés tart addig szerintem nem érdemes lőni rájuk,bár nem próbáltam de szerintem nem sebződnek addig a lövésektől és csapásoktól, bár ezt lehet, hogy csak én látom rosszul!

(#887) xkoti


xkoti
senior tag

Hát nekem ma hála a klán társaknak meg van Volt-hoz a cuccok azaz 3 nap múlva meg is lesz :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vaakuum az nehéz lesz MAG farmolása unokatesómmal próbáltuk neki farmolni de kb 2 nap dobott egy helmetet ... Azután már szinte semmit és tényleg semmit nem dobott az nap . Inkább mondtam neki Nyx-et abból már meg van kettő (hozzá teszem ma farmolta a Chassis-t,Helmet-et) DE sok szerencsét :) Nekem speciel nagyon sokára adta Volt systemét (már csak ez kellet) ám haveromnak meg 2 nap se volt...
Szóval érdekes szóval szerencse kell :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KO

(#888) gerisz23 válasza vaakuum (#885) üzenetére


gerisz23
őstag

sztem se tudsz sebezni ha az a képesség aktív.vasárnap majd kipróbálom:)Ma a maggal farmoltam,összecsomagoltam mkit:d max flow,meg teljes területre hatás:d jó vele darálni

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#889) Hajdi


Hajdi
senior tag

Vortex eldob, hagyod behúzni magad, kasza elő... egy fél heavy nem jön ki élve belőle. Szóval működik a dolog.

"The Man Who Sold the World"

(#890) vaakuum válasza RzRobot (#886) üzenetére


vaakuum
addikt

Eww...én meg azt hittem, hogy az olyan képessége a vaubannak, ami egy időre ártalmatlanná teszi az ellent, mint az excalibur radial-blindje, meg a rhino-stomp.... Nagy elánnal kaszaboltam is a masszát mindig, amikor ilyet láttam, de ezek szerint fölösleges volt. Jó tudni.
Összekevertem a bastille jellemzőjével, ami nem öli meg őket, csak egy kicsit kivonja a forgalomból. :W Ezek szerint azokat kell inkább zúzni. Bár kill-stealre még mindig jó lehet a vortex gyepálása is :)

Tegnap próbáltam farmolni a MAG részeit, még mindig a sisakra hajtok.
Csináltam egyedül, és volt, hogy dobott BP-t, csak kár, hogy nem a sisakot. Ráadásul a sentinelem ölte meg full egyedül, én csak kíváncsian álltam, és vártam, mi lesz ebből. Mióta beraktama kockába a 15% stunt, azóta láthatatlanná sem tudott válni, egyszer befogta a kocka, és utána ledarálta. Másik ilyen körben meg nem dobott semmit. Nekiugrottam egyedül, sentinel nélkül is lvl 10 alatti pisztollyal meg lvl 1x sörétes és dual zorennel, nem dobott semmi kétszer egymás után sem ráadásul mindkétszer a lvl17 dual-zorennel kellett végigfarigcsálni az ürgét, mert a fegyverek utántöltése alatt sunyin visszaszedte a pajzsát. Aztán próbáltam sentinel nélkül csapatban is párszor, eredmény semmi.
Végül próbáltam sentinellel, klános kisegítéssel, dobott BP-t, de az sem sisak volt. (viszont egy másik körben szereztem egy nyx alkatrészt :R , később még jól fog jönni) Nekem nagyon úgy tűnik, ez tényleg totál random, maximum a csillagok együttállása lehet rá pozitív hatással. Ma még talán lesz egy órácskám játszani este, pénteken du talán egy picit több. Kíváncsi leszek, mennyi időbe fog kerülni kifarmolni, ráadásul egy control-modul biztosan kelleni fog hozzá, mert a mostanit elindítottam egy shade gyártásnak. És ahogy figyeltem, az sem könnyen esik :( (És lehet, hogy egy neural sensorral is mínuszban vagyok, bár mostanában elég sokat jártam a gólemnél.)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#891) gerisz23 válasza vaakuum (#890) üzenetére


gerisz23
őstag

Ne csüggedj,karakter farmolás drop rate random.Rare anyagoknál meg szét kell verni minden lootot,dobozt kinyitni,elmenni olyan pályarészre ahova amúgy nem kell.Egyszóval jól körül kell nézni:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#892) vaakuum


vaakuum
addikt

Kellene ma jópár komolyabb defense mission, mert már kifogytam a modokhoz használható upgradekből. Iszonyat mennyiséget felemésztenek a közepesnél jobb modok további húzásai. Pedig már azokat is tolom bele a fejlesztendőkbe, amiből összejött a készlet, és nincs szükség belőle további x darab alapváltozatra... mondjuk nem is látható át egészen ez a rendszer, néha az idegbaj kerülget, mire kiszűröm, hogy miből mire nincs szükség, és mit lehet bedarálni egy másikba...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#893) DokiBaxxi válasza vaakuum (#892) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Szerintem jó a rendszer, csak azt kéne megoldani, hogy az azonos modokat egymás mellé tegye mert így néha én is begolyózok.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#894) RzRobot válasza DokiBaxxi (#893) üzenetére


RzRobot
tag

Belépsz a Mods-ba, megnyomod a NAME feliratot és azonnal egymás mellé rakja az azonos nevűeket! Ennyi!

(#895) DokiBaxxi válasza RzRobot (#894) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

No ezt nem is tudtam :D Sry

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#896) Wizard of Oz válasza DokiBaxxi (#893) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Ott van a modoknál, hogy rendezés név, típus, stb szerint.

nemszótam

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#897) gerisz23 válasza vaakuum (#892) üzenetére


gerisz23
őstag

ha azonos jelűeket fusionálsz az többet dob a kártyán,na meg a fusion coreok:)Én jártam már 2000 nél modszámban,egy jó kártya húzása néha még 200-at is elvisz

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#898) vaakuum válasza gerisz23 (#897) üzenetére


vaakuum
addikt

Igen, az rendben, hogy azonos típusokat célszerű, de amikor egy max 3 szintű modból már van maxos, közepes, egy-csíkos meg nullás, onnantól nem nagyon van értelme gyűjtögetni, pláne, ha ez mind ugyan annak a framenek modja (vagy ugyan annak a sentinelnek). A többi ilyenkor simán mehet a levesbe, és ha lesz olyan framem, amihez ezek a modok kellenek, akkor is már fejlesztés nélkül lehet cserélgetni őket szintenként.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#899) xkoti


xkoti
senior tag

Ma sikeresen összefutottam a Stalker-el de sajnos megúszta a dolgot a fene egye meg :D ASH fullos vagyok és már majdnem meg volt amikor eltűnik...

KO

(#900) kisdudeEe válasza xkoti (#899) üzenetére


kisdudeEe
csendes tag

A stalkert nem lehet megölni. Amikor kb. 10% hp-ja van, akkor eltűnik.

Get out of here Stalker.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.