Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#51) HaaS


HaaS
addikt

Maggal tudnék lóvét keresni:)!

Keresünk egy ilyen lejegesedett, hosszú platót, mint a mai, játszhatnám a Felvonót... nem kell visszacaplatni, csak csúsztok:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#52) Hajdi válasza HaaS (#51) üzenetére


Hajdi
senior tag

:DDD

"The Man Who Sold the World"

(#53) HaaS


HaaS
addikt

Nekem már csak a Loki maradt hátra, de lehet, hogy teljesen ki is hagyom (nem szimpatikusak a szkillek). A többi warframe mind készül/kész van.

A Flame Sword vagy mi, na az még érdekelne.... jamög ki köll próbálnom a sotit!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#54) 1NST1G8R válasza HaaS (#53) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nekem is epul par cucc, de warframe-bol meg mindig csak az Ash blueprintem van meg, es meg mindig nem esett hozza semmi part. :(((

Viszont erdekes hogy csak ugy megjelent 2 blueprint a foundry-mban, egy kard meg egy warframe part (nem emlekszem a nevukre), bar lehet felszedtem oket csak nem figyeltem, erdekes.

Tegnap lattalak fent meg rad is irtam de biztos leleptel mar mert par percre ra mar offline voltal.

Mostanaban nem sokat tolom sajnos, keves idom van jatszani es a LoL az elso szamu jatekom, de azert igyekszem felnezni ha csak nehany palya erejeig is. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#55) HaaS válasza 1NST1G8R (#54) üzenetére


HaaS
addikt

Hát az Ash cuccok ritkák, farmolni kell, de Volttal, Maggal a csapatban gyorsan összeszedhetők.

Jaja, bossfightoknál esnek fehér orbok, azok a blueprintek, onnan lehetnek. Gondolom a harc heve meg minden:)! A kard az valszeg a Cronus a Merkúrról: gyors, hosszú, nagy sebzés - jó anyag.

Én régebben láttalak egyszer, de akkor köbö 4 másodpercig voltál on, tegnapelőtt meg tényleg nem vettelek észre... na majd csak összejön. Melyik warframe, szint? Vannak kicsikéim, azokat tápolom. Eddig a Mag a nyerő, bár nem láttam mindet.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#56) 1NST1G8R válasza HaaS (#55) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Meg mindig csak Excalibur, 25-es szinten vagyok kb. de mar megvan egy sisak az Ash-hez, Titanian nyomom most csak szinte mert ott dobal Ash blueprinthez cuccokat.

A kard az lesz amit mondtal, valami longsword, de en hulye epitettem Volt chassist ugy hogy meg meg sincs a blueprintje (csak az alkatresze), es nem maradt nyersanyag a kardhoz. :(((

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#57) HaaS válasza HaaS (#55) üzenetére


HaaS
addikt

Hát, nagyon jó tipp volt ez a Warframe!
Nem emlékszem ilyen élvezetes lövöldözésre az utóbbi... legalább tíz évből.

Grafika szuper, hangok nagyon jók (HEK az gáz), animációk jók (hátraszaltó rulez), élvezeti faktor 100. Mivel coop, kevés a gyökér. (Ezek a pozíciócserés Lokik, de könnyen az őrületbe kergethetők.)

Igazából egy fillérbe sem kerül, annyit játszik az ember, amennyit akar. Ha már gyűjtögetsz, akkor kell a platina, de kizárólag warframe és weapon slotok vásárlására. Minden más beszerezhető, legyártható (-Loki). Egy 10 dolláros pakkból vígan elvan az ember.
Szerintem olyan 100-120 óra önfeledt játszadozás van benne, ahogy a népet figyelem. Utána már kevésbé addiktív, de még sokáig elő fogjuk venni, mert instant action, szóval akár tíz percre is érdemes elindítani. Én most lettem lvl 5.

Beta 2. Hát igen... azért vannak gondok, de a missziókat érintő problémákat kivétel nélkül másnapra javították. Nekem a legnagyobb problámám az, hogy manapság disconnectel a missziók végeztével, és minden ismerőst offline-nak látok... két-három napja csinálja, nem tudom hol a gond.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#58) HaaS válasza 1NST1G8R (#56) üzenetére


HaaS
addikt

Ne kérdezd, hogy miért nem Neked nyomtam a választ:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#59) 1NST1G8R válasza HaaS (#57) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Egyet ertek, ez az a jatek amit barmikor elo lehet venni egy gyors ekson erejeig. :)

Ha sokat jatssza az ember nyilvan monotonna valhat a co-op, de meg mindig csak beta es sok van meg benne, szerintem idovel tuti berakjak a pvp-t is, na akkor lesz az igazi!

En direkt nem jatszom sokat vele, valszeg amugy is lesz meg egy wipe, szoval egyelore nem nagyon gyujtogetek, csak felnezek neha. Open beta utan majd belemerulok jobban, altalaban akkor szokott lenni az utolso wipe, meg jon majd biztos rengeteg uj tartalom is, talan uj palyakkal, vagy esetleg egesz naprendszerrel.

Egy dolog van ami zavar engem, megpedig az hogy ha uj fegyvert szerzel a nullarol kell fejleszteni, ami eleg idegesito ha durvabb palyakon mesz, mert hasznalnod kell hogy level upoljon viszont kb. 0 a sebzese, igy hatranyba kerulsz, vagy ha boss fight van el is mehet rajta a kuldetes.

Ettol eltekintve jo kis jatek lesz ez, csak legyen mar vegre open beta. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#60) HaaS válasza 1NST1G8R (#59) üzenetére


HaaS
addikt

Elmegyek hatos szintig oszt jóvan... hátha nem marad meg 45 másodperc az utolsó tesztből. Jó lett, de mire már nem bétakettő lesz, addigra már nem hiszem, hogy érdekelni fog:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#61) HaaS válasza HaaS (#60) üzenetére


HaaS
addikt

Ööö... vagy mégsem? Két új warframe, csomó pálya, falra rohanás, három új fegyver, csak így lazán...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#62) HaaS válasza HaaS (#61) üzenetére


HaaS
addikt

Hehh, van olyan hely, ahol csak falról ugrással lehet továbbmenni, zsír:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#63) 1NST1G8R válasza HaaS (#61) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nem hulyek ezek, nyilvan tisztaban vannak vele hogy kellenek a folyamatos ujitasok es uj tartalmak hogy ne valjon unalmassa a jatek. :)

Szerintem nagyokat fogunk meg csodalkozni mire kijon a final release, lesz itt meg meglepetes boven. :))

Viszont a pvp-t remelem tenyleg berakjak mert az dobna annyit hogy ne lehessen raunni, plane ha csinalnanak egy LoL szeru MOBA modot, az mekkora lenne. :DD

Szerk.: egyebkent meg mindig osztogatnak beta kulcsokat, akit erdekel csak menjen a hivatalos oldalra es mar jatszhat is! :)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#64) HaaS válasza 1NST1G8R (#63) üzenetére


HaaS
addikt

A legdurvább mégis az, hogy mától _létezik_ a specializáció! Azaz nem kimaxolod a Warframe-et és kész, mert jóval több slot van a szkillfában, mint 30! Jupí!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#65) 1NST1G8R válasza HaaS (#64) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Jaja most olvastam epp az update notes-t, ezt ma este megsasolom, alig varom hogy hazaerjek. :D

Update 6 - "New Stompin’ Grounds"

Lots of changes since our 5.4.x update! A new environment, new Warframes, expanded upgrades and more Ninja moves!

***BETA-NOTICE***
Forced respec has been done for all Warframes! Please use the Arsenal screen to redesign your upgrades and Mods from an expanded set!

Additions:
All New Grineer Asteroid Base – explore and battle in a brand new location set!
Frost! A new ice-based Warframe with chilling power!
Nyx! A psychic-based Warframe named by our Design Council!
Wall Running – a new Space Ninja Style mobility option to master!
Zip-lines – take on foes while ziplining across the more open spaces of the Grineer set!
New weapons: Dual Zoren, Akbolto, and Boltor!
Alternate helmet designs available in the Market for several Warframes.
Solar Map has expanded with two new regions: Ceres and Eris.
Two more deadly bosses added, proceed with caution, Tenno!
More enemy types have emerged: Grinder and Infested Charger.
Dynamic Lighting added to Display Options for those with older hardware.
Firewall/NAT detection added to Options to diagnose connectivity/contact issues.

Changes:
Each Warframe now has a custom upgrade tree with more choices and increased specialization! You must respec as a result of this change!
Player will now be teleported back to their previous spot on the ground after jumping into pits.
Warframes now have different starting statistics for key attributes.

Fixes:
Fix for Jackal falling through elevator and not spawning in proper room.
Fixed issue where players were stuck on black screen if mission failed.
Fixed disappearing datamass problems on host crashes.
Fixed extraction ship disappearing when all players were in level-end without completing missions.
UPnP, connectivity and Contact fixes. If you are still having problems run the Network test on the Options screen.
Performance improvements for particle-heavy scenes (fire and ice).
Launcher and Update fixes related to local internet caches and work-offline modes.

Fortune doesn't favor fools.

(#66) HaaS válasza 1NST1G8R (#65) üzenetére


HaaS
addikt

Ja, az új fajokat/ellenfeleket kihagytam!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#67) HaaS


HaaS
addikt

20130205 hotfix:

Nyx, Frost and Excalibur Alt Helmet changes
Fixed grenade throwing for AI as well as tweaking grenade damage
Security cameras no longer get alerted by AI on different factions
Fixed Brightness, Contrast, Local Reflections and Tutorials Enabled not taking effect
Boltor tweaks: Faster fire rate, less damage
Daggers now bypass armor
Heat Dagger added to store

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#68) HaaS


HaaS
addikt

Töröltem mindenkit a friends listáról. Akire emlékeztem fejből azoknak küldtem új requestet... ötven ember fölött teljesen játszhatatlan lett az egész - valaki tótzihherhájt, hogy _állandóan_ becsatlakozott, hogy "segítsen" (kitakarítson mindent előlünk az új karikkal). Hát így:)!

Ezen a héten egy reactor három catalyst... nem rossz!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#69) 1NST1G8R válasza HaaS (#68) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Szeva, ma felnezek akkor es acceptalom ha kuldtel. :)

Egy reactor három catalyst nemrossz, mennyit tolod te ezt a gammat, ember? :D Amugy jatszol mast is? En fel-felnezek de ez a beszaggatas mostanaban meg a sok crash elveszi a kedvem neha, remelem hamarosan javitanak rajta.

Fortune doesn't favor fools.

(#70) HaaS válasza 1NST1G8R (#69) üzenetére


HaaS
addikt

Mivel itthon melózok, általában megy, ha a gép előtt ülök:).

Nem játszom semmi mással, ez meg rövid idő alatt tökéletesen elegendő szórakoztatást nyújt, teljesen kikapcsol. A rewardok azok extrém durvák a héten, sosem volt ennyi cucc.

A mai adag:

Additions:
11 brand new rooms for Grineer environment set
New game mode! Mobile Defense missions are now available.
New enemy types: The Grineer Seeker with a devastating new attack.
New Ninja Attack – Leg sweep (crouch + melee)
New weapon added: Grineer Heavy Pistol (Kraken)
Posted Image

Special Limited Additions:
Valentine’s Day Colour palette –
Valentine’s Day Theme – love is in the air!
These are one day only, get ‘em while they're hot!

Changes:
Inventory screen now only shows 10 pages of items at a time, added First and Last buttons as well
Player will now slide back down a wall if they reach the peak of their wall run without jumping off
Avatar can now be rotated on the colour picker screen

+fixes

Hát így nehéz lesz megunni.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#71) HaaS válasza HaaS (#70) üzenetére


HaaS
addikt

...na meg a valentinos szivecskék, istenem:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#72) HaaS


HaaS
addikt

Braton Vandal added for this weekend only (kemény egy kredit:D)

Changes:

Ammo boxes now have unique models and colours depending on the type of ammo.
Bladestorm power changed, attacks 5, 7, or 9 targets based on level and teleports back to starting position when the ability ends.
Text cursor will default to the password box if email is auto populated.
Damage adjustments for the Dual Skanas.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#73) 1NST1G8R válasza HaaS (#72) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Tegnap nem volt netem. :((( Remelem ma fel tudok menni, kene az a vandal braton. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#74) HaaS válasza 1NST1G8R (#73) üzenetére


HaaS
addikt

Háát, csak a hangja jó... főleg mikor négy zakatol egyszerre:D! A Kraken az érdekesebb cucc szerintem.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#75) 1NST1G8R válasza HaaS (#74) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Az is 1 kredit?

Fortune doesn't favor fools.

(#76) HaaS válasza 1NST1G8R (#75) üzenetére


HaaS
addikt

Neem, az már régebbi cucc.

Hanem mindenki, vigyázó szemetek a Warframe-re vessétek, ebből hatalmas játék lesz! Én szóltam!!! Olyan ütemben fejlődik, hogy az elképesztő... néhány hete még a robotok is vért fröcsköltek, most meg már falon-kötélen csúszkálunk, egyre igényesebb pályákon (az újak nagyon bejönnek).
Egyre élvezetesebbé válik a játék. Ráadásul tökingyen játszható, minden elérhető benne a nincstelen árvák számára is.... 800 mega az egész, mégis gyönyörűségesen szép és nagybetűs FUN! Hatalmas dobás.
Én elég hamar megunok minden AAAAAAA kategóriás hiperreklámozot agyonszart, de ez nagyon élvezetes, tényleg. Lárni, hogy milyen ütemben fejlődik... hát rendesen melóznak a srácok, gondolom dől a lé befelé.
Tuti hatalmas siker lesz, kösz a tippet:D!

Ha lenne hardcore opció, hogy friendly fire ON, össze is szarnám magam nagy hirtelen a boldogságtól.
Na jó, nem... de örülnék.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#77) 1NST1G8R válasza HaaS (#76) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Tényleg durva ahogy pakolják tele új cuccokkal, és még mindig csak béta. :))

Én nem tolom napi szinten de amikor felnézek csak kapkodom a fejem hogy mennyi új dolog van. Mostmár lassan elkezdek gyűjteni én is egy új framere, mert még mindig az alappal tolom. Az egy rhino a képen? :Y

Fortune doesn't favor fools.

(#78) HaaS válasza 1NST1G8R (#77) üzenetére


HaaS
addikt

Aki még jönne:
7B0A-1F61-EA55-5238
8319-C64F-AFA2-DC61

Ha felhasználta vki vmelyiket, írja már be, hogy a többiek ne fussanak üresbe, köszi:)!

Az!
Ez a hét egyébként fura volt... úgy látom nyitnak a nép felé: 1 reactor, 4 catalyst (amit én láttam eddig). Már a szekrényből is pottyant control module, tartályból gallium! Alighanem a frusztráció ellen dolgoznak a srácok, hogy könnyebben menjen a játék (na meg jó beetetés). Pedig frusztráció az nincs sok, hisz coop only. Azt mondjuk nem értem, miért fookoznak sokan, amikor farmolják a bossokat, és nem az esik, ami nekik kéne, de egyébként is annyi furcsa szerzet megfordul itt, hogy ajajj:)!
Óvakodj a Lokiktól:D! (Érdekes módon a legjobb haver pedig Lokival tolja, nagyon jól, talán az egyetlen, akivel találkoztam:)!)

Egyébként neked lett igazad, király a vandál bratyi, a kraken meg elég fos, de már csak felnyomom 30-ra, ha hazaérek.
Nagyon megy az agyalás, hogy mi lesz a nanospórákkal... azt beszéljük, hogy valószínúleg gyártani lehet belőle majd ammót valami fegyverhez, merthogy resource... meg a logomban megjelent egy plasma grenade bejegyzés is, szóval lehet, hogy jönnek a gránátok is?!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#79) Ilsyde válasza HaaS (#78) üzenetére


Ilsyde
őstag

Tettek bele azóta mélyebb co-op játékmechanikát? Mikor próbáltam a bétát akkor csak annyiból állt hogy tobben vagytok tehát gyorsabban lehet haladni de nem volt elengedhetetlen egy társ sem.

(#80) HaaS válasza Ilsyde (#79) üzenetére


HaaS
addikt

Szinte mindent meg lehet oldani egyedül is. Talán:D. Mondjuk volt már lvl 81 főmufti, akinek lefeküdtünk négyen, annyiszor, hogy elfogyott a revive. Instakillezett a drága, nem is egyesével:D. Ezek az assassin alertek borzasztóan kemények néha... a csapat általában akkor esik szét, ha valaki haldoklik. Persze van, aki értelmesen tud játszani egy Maggal, és a többieknek figyelni sem kell a haldoklókra, de ez általában ismerősök, összeszokott emberkék játékában jellemző.
Az új pályák kemények a bosszokkal a végén. Csak pislogtam, mikor szaggatni kezdett, mert egyszerre ötvenen rontottak ránk. Mivel a warframe-ekhez igazítja a szintet, a becsatlakozós játékok általában könnyebbek, bár nehézségtől/pályától is függ. Ha négy harmincas warframe indít egyet, ott már azért van játék.

Igazából nemtom pontosan, mire gondolsz, de ahogy nézem ez egy ilyen magyar betegség, hogy coop játékot szingliben tolni, mert "meg tudom csinálni". Eddig mindenki szinglizett, akivel összefutottam, ilyen-olyan okból, bocsássatok meg, de én nem értem. Attól szórakoztató, hogy többen játsszuk.
A legnagyobb ordítva röhögések mindig online meccsekből voltak, nem solo meg private.

Ha túl könnyű a játék, akkor lehet törölni a warframe-eket, újból kezdeni a gyártásukat, ahogy én csinálom (van már tíz wf ugye), vagy lvl 10-15 körül mászkálni Erisre, Ceresre, és akkor mindjárt van kihívás, móka, kacagás.

szerk: Az új pályák viszont tényleg zseniálisak. Van ahol már csak falmászással-ugrással lehet továbbmenni, egy pár embernek már beletört a bicskája ebbe is, de hát... ez van. Nekik biztos frusztráló a játék:P!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#81) Ilsyde válasza HaaS (#80) üzenetére


Ilsyde
őstag

Valami hasonlóra gondolok mint a Warface esetében. Mostanában azt nyúzom a co-op játékmechanika miatt. Medic nélkul nem gyógyul senki, infantry nélkul mindenki kifogy skulóból, sniper nélkul messzirol leszedik a csapatot az RPGs és specops ellenfelek stb. na ilyesmi. Egyedul 100% hogy nem tudod végigvinni a pályákat mert a "kasztok" osszmunkája nélkul egyszeruen lehetetlen.

Nem szeretem az olyan co-op játékokat ahol mindenki százfelé rohan és rá sem hederít a másikra mert nem oszt nem szoroz hogy kikkel vagy egy csapatban és hogy a tobbiek mit csinálnak. Jó lenne ha a Warframe is tudna valami ilyesmi mert érdekel a játék csak amikor próbáltam akkor elég lehangoló tapasztalatokat szereztem.

(#82) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#81) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Bár tény hogy a Warface-nek sokkal nehezebb a co-op-ja mint a Warframe-é, de itt az a lényeg hogy ha nem becsatlakozol hanem új meccset kezdesz akkor a szintedhez, illetve a csapat szintjéhez igazítja az ellent, szal nem az van hogy szinte lopkodni kell egymástól a killeket, van kihívás. Nameg a boss fightokat lesolozni azért nem sétagalopp, ott jön ki leginkább az összedolgozás fontossága.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#83) HaaS válasza Ilsyde (#81) üzenetére


HaaS
addikt

Nem, ilyen nincs. Ez csak lightos, könnyed coop:)!

A Lokik azok szaladgálnak, ahogy akarnak... még a zárt ajtókon is át tudják magukat teleportálni (ki mennyit fedez fel a játékból ugye), szóval itt nincs nagy egymásrautaltság.
Ha az összmunka a fontosabb, akkor maradj a Waface-nél, ha csak szórakozni vágysz, akkor Warframe:)!

Én az olyan játékokat nem szeretem, ahol egy hülye miatt szív mindenki, vagy a folyamatos idegbajról szól, nem a szórakozásról. Kinek a pap, kinek a papné:).

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#84) HaaS


HaaS
addikt

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#85) HaaS válasza 1NST1G8R (#82) üzenetére


HaaS
addikt

Ami amonnan kimaradt:

Mit kell az F2P-n csiszolni? Minden elérhető, fizetés nélkül. Színezgetni már pénzért lehet, na meg egyszerre az összes wf-et modolgatni, mert a wf és weap slotokat csak venni lehet. Ezeken kívül (szerintem ezek extrák) minden elérhető az éhező nincstelen árváknak is... szerintem úgy jó, ahogy van.
Én semmi kivetnivalót nem találok benne, akkor is vigyorgok erősen, ha laggolok, mert egyből megy a "hunnangyütté", de ez is csak ausztrál, indonéz játékosoknál fordul elő olyan mértékben, hogy tényleg zavaró legyen. Ők meg facepalmoznak egyet, oszt' jóóvan:).
Illetve zavaró lehetne, mert 1. akit zavar, az egyből kilép (miven nem a host lép ki, senkit nem érdekel) 2. nem boltóval fog lődözni, hanem átvált kézifegyverre, aztán azzal megy tovább. Mivel egy menet nem túl hosszú, simán kibírható, de ezt sem _kell_, rajtad áll.
Mondjuk volt már olyan, hogy röhögve irogattunk "LAG IS KING", "LAG RULEZ" meg "lag regit mundum" meg miiitudoménmár milyen lagfohászokat, az is nagy poén volt... itt ugye kvázi sérthetetlen vagy, ha lagolsz, szóval senkit sem érdekel igazán... akit igen, az meg kilép és újat kezd.

A legszebb mégis az, hogy a játékosok jó része 30+. Nálam öregebbek is nyomják, eddig a legnagyobb meglepetés egy háromgyermekes német anyuka (45).
Rengeteg a litván, az orosz, német, a francia... de hát vannak itt mindenhonnan... ez a coop only ez eleve kiszűr egy réteget.

Persze, ezt is meg lehet unni, mert mindent meg lehet unni... mivel mindig változik, ez persze nem megy olyan gyorsan. Alapvetően csak lődözni kell, de mégis van benne valami:D!

szerk: ja, most olvasom, hogy az nem ide, bocs:B! Mindegy most már ki nem törlöm:D! Innen látszik mennyire nem érdekel, hogy ki milyen játékot csinál! Legyen jó, azt kééész:DDD!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#86) 1NST1G8R válasza HaaS (#85) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Akkor ide is beirom, hogy azt a WARFACE-re ertettem amit irtam, nem is ertem hogy olvastad felre, a Warframe-et nem a Crytek fejleszti. :N

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#87) HaaS válasza 1NST1G8R (#86) üzenetére


HaaS
addikt

Én meg már szekesztettem az ottanira b+:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#88) 1NST1G8R válasza HaaS (#87) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Sebaj. :) Amugy erdemes kepben lenni a fejlesztokkel mert sokat elarul egy jatek jelenerol/jovojerol, ha megy az angol ajanlom a Warframe developer diariest, youtubon vagy a hivatalos oldalan rakereshetsz. Tok szimpatikus az arc aki dumal rola, elmondja hogy imadja hogy vegre olyat csinalhat amit szeret (meg mar reg szeretett volna, csak nem lehetett a "piaci igenyek" miatt) es nincsenek megkotesek meg baszogatasok egy kiado reszerol.

Amugy az is kiderul ezekbol a videokbol hogy a Warframe sima dobozos jateknak keszult volna meg anno, de nem fejeztek be mert akkoriban eltek reneszanszukat a vilaghaborus shooterek es mint irtam a kiadok szerint "nem lett volna ra igeny", igy inkabb eltettek befottnek, es most hogy bar befutottak es megtehetik ugy dontottek megcsinaljak sajat kiadasban, online co-op verzioban. :C

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#89) HaaS válasza 1NST1G8R (#88) üzenetére


HaaS
addikt

Hánemtom, engem csak az érdekel, hogy jó-e a játék... azért persze örülök neki, hogy ezek normálisak, de szerintem általánosságban jobb nem tudni a hátteret... na meg egy csomó időt elvesz:D!

New:
"Dagger Axe" skins added to the Market for Scindo and Dual Zoren.
FOV slider added to display options.

Changes:
Player must now login to the launcher to receive updates, going from launcher to game logs player in automatically.
Enemies affected by freeze damage mods will now have an effect applied to their model.
AI death from freeze damage now causes them to shatter.
Options menu tabs now have a roll over effect when highlighted.
Lex balancing (less recoil, slightly higher fire rate)

+fixes

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#90) HaaS


HaaS
addikt

[Warframe Livestream Developer Q&A ] tegnapról.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#91) frame>24 válasza HaaS (#76) üzenetére


frame>24
addikt

Ez ilyen modern baszós-kardozós ez? :D

2010 óta szinte csak bétákkal játszom. :O Kicsit kiábrándító, de lehet majd ránézek azért. (mondjuk warframe24, lol)

A sárga srác a képen olyan, mintha a ruháját mézzel öntötték volna le, de ettől még a képek faszák. :K

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#92) HaaS válasza HaaS (#90) üzenetére


HaaS
addikt

Nos, engem most vettek meg kilóra, inkább grammonként... Rebecca meg Lotus hangja, hát nem bájos:D? Hogy röhögtem már, mikor update-elte magát az oprendszere, élő adásban:DDD!

Értelmes, logikus hozzállás, úgy jó minden, ahogy van. A legfontosabb: UPDATE 7 IS COMING!

A legfontosabb dolgok, a teljesség igénye nélkül:
Végre lesz lore, lesz story! Megtudjuk, mi történt az orokinokkal, a technológiával, a missionök inkább questek lesznek.
Totálisan átszabják a skilltree-t.
A klánok jelentősége nő, lesz trade, barátok ill. klántagok között.
Tudnak a rohangálós barmok vs. játszani kívánók közti érdekellentétetről, dolgoznak a megoldáson.
Nő a lopakodás fontossága (bár mi most is játszunk stealthy missionöket a haverokkal). Bizonyos fegyverek alkalmasabbak lesznek a backstabre (valszeg a tőrök persze, kétkezes karddal ugye nehéz).
Új fegyverek jönnek, az egyik nagy dobás.
Változnak az arifactok, használatuk, modokkal együtt.
Jönnek a sentinelek! Ezek amolyan saját magunk által programozható kis petek, amelyek segítenek bennünket a harcban - ki hogyan szereti.
Jön egy outdoor pálya, havas felszínen... jóóó nagy.
Lesz új defense megint.
Két új warframe jön, egy poison és egy sonic based (méreg és hang alapú).
Változik a gyártás, valamiféle újrahasznosítás is bejön a képbe.
Meg még egy csomó minden....

Itt a béta vége mindjárt, nyitnak a nép felé: sztímen is elérhető lesz a játék, de nem _szükséges_ a futtatáshoz, ahogy azt kell... szóval valszeg rövidesen özönlenek a népek.

frame>24: alapvetően fungame-nek készült, amolyan space ninja marhulásnak.. egyre több annál.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#93) HaaS


HaaS
addikt

Még néhány kulcs, ha vki jönne:

4F03-042E-4C6C-6434
CF72-FED6-E4AF-DFD0
54AE-12D7-DBBF-FC11
46BE-49E1-4DD7-4A6B

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#94) 1NST1G8R válasza HaaS (#92) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Fuuuuu, koszi az infot, ez igy jo sok ujdonsag egyszerre, nem lazsalnak a fejlesztok! :) Sajnos mostanaban nem volt alkalmam jatszani de a napokban mindenkepp felnezek. Azt lehet tudni mikor jon ez az update?

Fortune doesn't favor fools.

(#95) HaaS válasza 1NST1G8R (#94) üzenetére


HaaS
addikt

Szerintem március 16, de nem néztem utána... a founders prgram csak addig tart, szerintem akkor lesz a nyitás is... bár lehet, hogy néhány nappal előbb kidobják, hogy tesztelje a bétázó népesség... úgyis írom majd... asszem.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#96) 1NST1G8R válasza HaaS (#95) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Koszi! :)

Fortune doesn't favor fools.

(#97) myckey


myckey
veterán

46BE-49E1-4DD7-4A6B
tehát az utolsó kulcs felhasználva
még egyszer köszönöm.
Voltage kaszttal kezdtem.
rögtön ki is toltam Solo módban az első elérhető küldetést.
Nagyon bejövős,tényleg el lehet vele ütni az időt,és külön öröm,hogy nem egymást kell nyírni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#98) HaaS válasza myckey (#97) üzenetére


HaaS
addikt

A Bloomot esetleg szedd ki, engem nagyon vakított, akárhogy próbáltam. A DOF/Motion Blurt meg a többit hagyd rajta, a DOF-ot főleg azért, mert bár nehezebb a játék, mert nem látsz el kenyába, de a játékélményt jelentősen megdobja a pára, füst, ezaz.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#99) myckey válasza HaaS (#98) üzenetére


myckey
veterán

Az igazság az,hogy minden be van kapcsolva :)
Amit lehet,felhúztam :D
Jó a látvány és még a gépet se eszi meg.

Az első planéta küldetéseit már ki is satírozom még ma :DDD
De ami idegesít,hogy Online módban túl könnyű,Soloban meg azért már vannak elég nehézkes részei ;] Egyébként szívesen játszanék veletek.
Shadowdorid a nevem,--in gameben--(mint megannyi más F2P online játékban)

A karakterem asszem már lassan LV6 lesz.
Accom pedig már átlépte az egyes szintet.
Kettestől már válthatok fegyvereket,amik nem fizetősek.
Foundry nem annyira világos még,de igazából nem is nagyon néztem meg.
A képességeimet,fegyvereimet fejlesztem szépen.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#100) HaaS


HaaS
addikt

New:

Wield the deadly Amphis! This Grineer Heavy Staff is a traditional staff weapon that has received a monstrous makeover that reflects the design and culture of Grineer technology.

Changes:

Enabled manual configuration of network ports in options menu to allow multiple players on the same LAN.
Several balancing tweaks to Rifles and Pistols.
Sped up weapon swap times.

myckey: ok, nyomassad, van mit felfedezni:P!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.