Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#551) Hajdi válasza Brien92 (#550) üzenetére


Hajdi
senior tag

Mire is? Ez nem azt jelenti, hogy éjjel nappal káromkodni kell, de a nyelvünk eléggé összetett és sokszínű. Én személy szerint kihasználom az adottságokat és ha ezt álszent emberkék nem tolerálják, hát legyen az ő bajuk!

"The Man Who Sold the World"

(#552) balger válasza Hajdi (#551) üzenetére


balger
csendes tag

Undi ne legyél undi! B@szus! XD Bizonyos szakszavakat lehet használni. Amúgy én sem szoktak belemerülni. Rossz példa lenne a fiam előtt. :-) A játék az játék. Nem kell felhúzni magunkat ha nem jön össze valami.

[ Szerkesztve ]

(#553) Hajdi válasza Hajdi (#551) üzenetére


Hajdi
senior tag

Téma lezarva!

"The Man Who Sold the World"

(#554) kantinos válasza balger (#552) üzenetére


kantinos
csendes tag

Tegnap éjszaka (ma) elég veszett volt Xini :D

(#555) kantinos válasza kantinos (#554) üzenetére


kantinos
csendes tag

Xini elég fini.

(#556) vaakuum válasza Hajdi (#549) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem hívőség kérdése.
Egyszerűen az óvodás és elsős iskolás gyerekeimet nem feltétlenül erre igyekszem nevelni... nem kell, hogy otthon is ez legyen a norma.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#557) Hajdi válasza vaakuum (#556) üzenetére


Hajdi
senior tag

Az óvodás gyermekeid ph-t olvassák? Netalántán Warframe-en nyomulnak? Ne viccelj! Melllesleg megmenteni őket, eme ingergazad környezettől eléggé nehéz lesz, szóval hajrá!

"The Man Who Sold the World"

(#558) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Orokin reactornak mi érelme van? Betettem Excaliburba és most van 60 mod slot 30 helyett, de ugyanúgy csak 10 db mod fér el. Szóval nem tudok többet betenni. Vagy később lesznek sokkal komolyabb, és nagyobb "helyet" foglaló mod-ok is? Más szerepe volt?

(#559) Chrisprice válasza (Bundás) (#558) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

Fejleszd a már meglévő modjaidat.Hidd el még a 60 hely is kevés lesz.:)

(#560) (Bundás) válasza Chrisprice (#559) üzenetére


(Bundás)
addikt

Hoppá, csak most látom. A fejlesztés abban állna, hogy fúzionálni tudom a különböző modokat? Már fuzionáltat lehet másikkal ismét?

(#561) Chrisprice válasza (Bundás) (#560) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

Igen,abból áll.Lehet azonos modokat fuzionálni,viszont a kiválasztott mododba rakhatsz más fajta modot is,csak az kevésbé fogja növelni, mintha azonos vagy fusion core raknál bele.
Persze minél jobban nő az adott kártya,annál többet kell majd bele tenned.
Remélem érthető voltam.

Itt a Wiki ehhez kapcsolódó része:
[link]

(#562) vaakuum válasza Hajdi (#557) üzenetére


vaakuum
addikt

Hangfalra kirakott TS-ről, és az ott előferdülő kultúráról szólt a téma eredetileg...

Akinek meg nincs gyereke, és nem futott bele abba, hogy az elsős lánya azzal jön haza, hogy a kemény 7 éves osztálytársa a "te vagy a csajom, kapd be ..." típusú rigmusokkal boldogítja, az úgysem érti, miért jó, ha odahaza nem a szemét és a vulgarizmus folyik a hangfalból, és a gyerek nem azt látja, hogy a szülei is ilyen környezetben érzik jól magukat. És még csak nem is azzal van a bajom, hogy néha becsúszik egy-egy, csak ne ez legyen már az anyanyelv.
Mind1, Lépjünk tovább...

szerk: Egyébként nem nehéz, csak tudni kell példát és önmegtartóztatást mutatni... meg a szemetet nem beengedni a lakásba (ezért pl tv sincs 7 éve, és nem is hiányzik, sőt :DD ).

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#563) vaakuum


vaakuum
addikt

Az este megvettem a LEX-et, meglepő módon simán kreditért adták a fegyvert. A Latronhoz csak BP-t kaptam, de azt el is kezdtem gyártani. A Gram kard az húzósabb ügynek néz ki, a szükséges 3 galliumból csak 1 van meg, tehát az várakozó állásponton van.

Első tapasztalatok Lex kipróbálása után:
7-es szintig mentem fel vele, gyakorlatilag azt használtam folyamatosan. A sebzése elég jó, de mocskosul lassú lőni is meg tölteni is. ha lehet bele majd komolyabb modokat rakni, ez a vélemény lehet változni fog, ezért adok neki esélyt legalább lvl 25-ig. Ugye jól gondolom, hogy a mindenféle lövés- és töltés-gyorsítókon túl az armor piercing is nagyon kell neki?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#564) Brien92 válasza vaakuum (#563) üzenetére


Brien92
csendes tag

Az mindegyikhez kell :)

[ Szerkesztve ]

(#565) (Bundás) válasza Chrisprice (#561) üzenetére


(Bundás)
addikt

Váó, hogy ezt ilyenkor kell megtudni. Én meg itt szenvedtem alap fegyverekkel, modokkal... közben volt blueprint, kess, meg lehet vásárolni is... :)

Köszi

(#566) Chrisprice válasza vaakuum (#563) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

Szerintem jó kis cucc a Lex.Nekem már 30-as,catalyst is van benne tehát 60,raktam bele tűzgyorsaság növelőt,tár kapacitást meg gyorsabb újratöltést is.Így most 8 lőszer van egy tárban,és 48%-al gyorsabban is lő.Így már nagyon is használható kis dög,szerintem az akbolto után a legjobb pisztoly.
Persze a Lex-emben is van majdnem 400% sebzés növelő különböző kártyákból,és így kb a 30-as szintü ellenfélig 1 lövés mindenki.
Én tudom ajánlani ezt,az elején tényleg szenvedős,de frankó lesz.

A Latron már kevésbé jött be.Bár általában pont ez a típus jön be a lövöldözős játékokban,itt valahogy ezt nem éreztem.Már el is adtam,és a Boltor tökéletesen kárpótol.:)

(#567) Brien92 válasza Chrisprice (#566) üzenetére


Brien92
csendes tag

Én Krakent használok...nevéhez hű :D Csak ajánlani tudom

(#568) balger válasza Brien92 (#567) üzenetére


balger
csendes tag

Nem rossz a kraken,de a rövid sorozatoknál lassú. Valamint nagy a szórása. Pisztolyban a bolto. De a kétkezesek nem jók! Tiszta lőszer pazarlás. Inkább a multi shot-ot fejleszd fel.

(#569) vaakuum válasza Chrisprice (#566) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem is tetszik, de így alap sebességekkel eléggé lassúnak tűnt. Lrgalábbis ez volt az első gondolat, miután lőtem vele párat.
Mondjuk a "végig ezt használtam" kijelentés nem teljesen korrekt, mert az infected healereket nem tudtam vele lelőni, mert mindig felgyógyították magukat. Azokba kb. egy full tár kellett a lvl30-as szintű, 30-ig moddolt mk1-essel. viszont a kutyaszerűeket egész jól szedte, 2 lövésből megvoltak, ha eltaláltam őket rendesen ugrálás közben :DDD

Általános moddolós kérdés: A modokkal akkor úgy érdemes készülni az adott pályára, hogy a grinerek ellen cold +AP a fontos, a Corpusok ellen a cold+lightning, az infectedek ellen meg a cold+fire?
Van a cold sebzésnek lassító hatása egyébként?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#570) vaakuum


vaakuum
addikt

Egy dolog nem tűnt fel, és elfelejtettem kipróbálni:
Ha lecserélem az oldalfegyvert, az új oldalfegyóhoz felhasználható modok közé berakja azt, ami a régi fegyverben volt?
Csak mert mikor újra visszacseréltem a régit, azt az eredeti moddolt verzióban rakta a zsebébe, tehát nem tudom, hogy megjegyzi-e az utolsó beállítást, és azt automatikusan beállítja az utolsó állapotnak megfelelően az adott fegyvernél, vagy a modokat is cserélgetni kell egy esetleges fegyverváltáskor?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#571) balger válasza vaakuum (#570) üzenetére


balger
csendes tag

Pokolni kell!:-( De idővel kialakul az a pár kari és fegyó amit használsz. Lesz pénz,és mod is a külön-külön tápolásra. Csak az elején van az idegesítő pakolászás.

(#572) balger válasza balger (#571) üzenetére


balger
csendes tag

KÉRDÉS:
A tenno 6 szinten mi a feladat? Grinnerek jönnek oszlopok között az első körben!

(#573) balger


balger
csendes tag

Meg van a DARK DAGGER :-)
A DARK SWORD is csak "?" feladat dobja?

(#574) Chrisprice válasza balger (#573) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

Csak az.
A Dagger-t megszereztem most én is,de azzal a lendülettel el is adtam.

(#575) balger válasza Chrisprice (#574) üzenetére


balger
csendes tag

Én sem rajangom a rövid kardokért,de ezt kipörgetem. Valami csak van benne ha ilyen ritka tárgy. Amúgy a dual zorren nen rossz! Gyors,erős páros fejsze!:-)

[ Szerkesztve ]

(#576) Brien92


Brien92
csendes tag

Igen, a Zoren nem rossz, én azt használom, szerencsére skint is droppolt hozzá, nagyon jó kis cucc :)
A Dark Daggert meg én is összeszedtem...2-t is :D

(#577) HaaS


HaaS
addikt

Aaaazigen... upd8!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#578) RzRobot


RzRobot
tag

UPDATE 8: Rise Of The Warlords! Emberek, megérkezett! Új fegyverek, új modok és rengeteg új lehetőség és kihívás! Engem ez a polarizáció érdekel, hogy azzal mit tudunk csinálni a warframe-ünkből és fegyvereinkből! Lessétek meg az ismertető videót! [link]

(#579) Hajdi


Hajdi
senior tag

Iszonyat sokba lesz a Dojo fejlesztése! Van amihez 15k alloy plate kell, nálam általában örülök, ha van 300 :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#580) myckey válasza Hajdi (#579) üzenetére


myckey
veterán

:C :R
De jó!
Végre vannak új célok ;]
még jó hogy mostanság betáraztam mindenből

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#581) kisdudeEe


kisdudeEe
csendes tag

Sziasztok, szeretnék belépni a klánba, ha nem gond. :D clacit felvettem a barátlistámra. Ha gondoljátok, nyugodtan vegyetek fel engem, ugyanezen a néven megtaláltok a játékban.

Get out of here Stalker.

(#582) HaaS


HaaS
addikt

...ééés már folynak is a munkálatok a Dojoban!

Ez a nyolcas patch ez azért már valami, mi:)?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#583) Brien92


Brien92
csendes tag

Igen, nekem is tetszik, bár keveslem az új fegyvereket...ez az egy negatívum, a többi meg nagyon állat :D Az a Dojo, valami kibeba..ott jó ötlet volt, még nem tudtam megnézni milyen, de képek alapján fasza :D

(#584) Chrisprice


Chrisprice
csendes tag

Múltkor volt itt hirdetve egy magyar klán.
Lehet még oda jelentkezni? Vinnék magammal 3 aktív tagot.
Ez az építkezés négyünknek nagyon sok lenne,de ha valahova betársulhatnánk,ott tudnánk segíteni elég szépen.

(#585) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Dual Ether moddolásra ki mit javall? Eddig +21% melee damage, +30% attack speed, +30% fire damage van. Melyik vonalat kéne tovább erősíteni, vagy mi más mod lenne ajánlott.

Köszi

mod: klánozás engem is érdekelne

[ Szerkesztve ]

(#586) Brien92 válasza Chrisprice (#584) üzenetére


Brien92
csendes tag

claci-t keressétek fel (ez a warframe-es neve), ő csinálta az egész klánt, szívesen várunk mindenkit, de csak ő tud küldeni meghívót :D

[ Szerkesztve ]

(#587) RzRobot


RzRobot
tag

Srácok, ez a polimerizálás szerintem azt takarja, hogy valamely warframe-ünkbe ill. fegyverünkbe új polimerizációs szlotot tehetünk! Tehát egy teljesen unpolimer,üres modszlotot polimerizáltá varázsolunk! Vegyünk pl. a Gorgont, mindegyik szlotja üres, nincs semmilyen polaritása de a "FORMA" segítségével 1 szlotot polarizálttá tehetünk,ezálltal ha már nincs több installálható pontunk néhány új ponthoz juthatunk! Nem tesztelt feltevés de ki fogom próbálni mert ma reggel a login rewardban kaptam egy "FORMA"-t! Kis szerencse ... :D

[ Szerkesztve ]

(#588) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Raktak be új pályát is. Infested volt, kegyetlen sokan voltak :DD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#589) Brien92 válasza RzRobot (#587) üzenetére


Brien92
csendes tag

Köszi :D

(#590) Chrisprice


Chrisprice
csendes tag

Nereid (Neptune): Investigate Enemy Facility Distress Signal - 30m - 2000cr - Vauban Helmet (Blueprint)

Vauban sisakért lehet menni!

(#591) cinegelaci válasza Brien92 (#586) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

Ahogy mondod, szívesen fogadunk mindenkit, aki csatlakozni akar vegyen fel barátnak! Holnap érek haza, és azonnal elküldöm a meghívót mindenkinek! A másik dolog.. most látom hogy kijött az update 8. Sajnos nem tudom hogy nézhet ki most a játék, mert a melóból írok most is. Viszont ha már most meg lehet nézni hogy milyen dojok építhetőek jó lenne ha eldöntenénk, hogy milyen dojot is építsünk.. úgy tudom több téma is rendelkezésre áll! Nekem csak annyi elvárásom lenne, hogy olyan témát válasszunk ami elég világos, barátságos stílusú, nem pedig vmi nyomasztó grineer szétkorhadt pálya beütésű legyen.. Szóval én vmi világos, barátságos beütésűre szavaznék, de jó lenne közösen dönteni, és esetleg azon a steames oldalon létrehozni ennek vmi topicot, és szólni a többieknek is klánban, hogy aki bele akar szólni az most szóljon, ne akkor amikor már elkezdtük építeni...

Amúgy alig várom hogy haza érjek.. mázlisták vagytok hogy már tolhatjátok :P

(#592) Chrisprice válasza cinegelaci (#591) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

Küldtem neked egy privát üzenetet.

Amúgy ha jól láttam kinézetet nem igen lehet variálni,inkább csak azt hogy melyik helyiség épüljön előbb,illetve hogy helyezkedjenek el....

(#593) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Void kulcsokat honnan lehet lootolni? Vagy még nem éles a dolog?

A Dojo engem is érdekelne, a Steam csoportba beléptem, a többit majd este. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#594) cinegelaci válasza Chrisprice (#592) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

válaszoltam :)
ha nincsenek témák akkor nem szóltam :)
sajnos fogalmam sincs a dolgokról most XD

[ Szerkesztve ]

(#595) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

mi az a void mission? Felvilágosítana vki hogy működik ez az egész új rendszer? Nagyon kíváncsi vagyok.. :)

(#596) RzRobot


RzRobot
tag

Engem is érdekelne néhány dolog, mégpedig, hogy dojoban csak egymás ellen tudunk majd harcolni vagy a megszokott módon is gépi ellenfelek ellen? Az a klánkulcs amit kaptunk az 1x-i belépést engedélyez vagy többszörit, ill. ez időlimites vagy hogyan működik?

(#597) Chrisprice válasza RzRobot (#596) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

A klán kulcs nem csak egyszeri alkalom,az megmarad örökre...a többiben nem tudok segíteni.Idő limit sincs,addig vagy a klán helyiségben amíg akarsz.

(#598) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

én találtam vmit a hivatalos fórumon, csak itt nem tudom megnézni mi ez, de elméletileg egy kis kezdő lökést hivatott adni..

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/49052-update-8-dojo-quick-start-guide/

(#599) RzRobot válasza Chrisprice (#597) üzenetére


RzRobot
tag

Óóó az viszont nagyon jó!!! Kösszi!!!

(#600) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Kicsit beleuntam a Dual Etherbe :) Szóval most kardok közt vacillálok, szerintetek melyik lenne a legjobb? (Cél: viszonylag gyors, de nem nagy gáz ha lassú, elég nagy damage (Dual Zoren-nél nem kisebb) és ne legyen tetű lassú :DDD Ezeket néztem: Dual Ether, Ether Sword, Fang, Dual Skana, Dual Heat Swords, Dual Zoren, Gram, Machete)
Szerintem nincs elég kard a játékban :DD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.