Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#127) Kagemu válasza frame>24 (#126) üzenetére


Kagemu
csendes tag

Warframe slothoz hamarabb találsz alert mission-ból orokin reaktor blue printet, Szerintem nem érdemes arra költeni platinumot. Fegyvereket probálgasd mielött megálapodsz vmelyiknél.

Bratont nem húztam sokáig, igazi én rifle és shoti mániás vagyok :) De tapasztalataim alapján gorgon (mivel alapból van 25% armor piercingje) nagyon hatásos greenerek ellen. Sajna xp lockos. Viszont a braton mint rifle is megállja a helyét, pontos, aránylag nagy tárral rendelkezik és igen szép sebzése van már kis szinten is.
Burston-el probálkoztam egy ideig, de aztán az idegeimre mentek a 3as sorozatok :D
Shotik közül (ami nem xp lokcos) Strunt tudom ajánlani. Kevésnek tünhet a 4es clip size, de később fejlesztésekből lehet növelni és ha szerencséd van mod is eshet hozzá.
Snipetron-t most kezdtem el húzni, úgyhogy sok tapasztalatom nincs belőle. Viszont ismerősöm azzal játszik, és volt már bizony 3200as criticalja is. Elég gyorsan öl vele. De soloban rémálom snipetronnal menni, a hatalmas reload time miatt.

Modok ha specifikusak, pl "Braton" mod, akkor azt csak braton-ba tudod rakni, ha rifle modot találsz azt az összes riflebe (és sniper rifle-be ) is bele tudod helyezni. Ez igaz a warframes, pisztoly és melee modokra is. Érdemes azokat eladni aminek úgy látod nincs értelme. Sokat segíthet a döntésben a warframe wikis oldala. Nagyon sok hasznos infó benne van, ami könnyíthet a játékon.(google > warframe wiki > 1. link)

Elemental modok elég látványosak :) Ha kiszeded a tűzet akkor látszani fog rajta vagy a shock vagy a freeze.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.