Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#451) RzRobot válasza vaakuum (#450) üzenetére


RzRobot
tag

Jó, persze, bosszantó mikor otthagynak a "nagyok" és ők is magasról tesznek a kamerákra, de ha minél többen csinálljuk a kamerakilövéseket annál inkább rászoktatjuk a warframe közösséget a közös munkára! (mert hát ez volna a lényege a játéknak!) Szerintem igazán nem kár azért a mx. 1-2 töltényért, hogy ne akadjunk fel a lézerkapun és ne fogyjon feleslegesen a páncél s rosszabb esetben az életerő! És jelzem ismét, ha nincs más kiút mert nem látod a kamerát és a többiek is fosnak az egészra akkor csússz, természetesen, nem gond! Csak törekedni kellene a kamerakilövésre, SZERINTEM! De azért látom mások szerint is! És persze pont is jár a kilövésért! Főleg mikor az a bónusz feladat, hogy ölj 10et észrevétlenül! Hát erre pont a kamerák a legjobbak az adott környezetben! De te tudod... én nem vitázni akarok, csak tudod okos enged szamár szenved alapon megfontolandó! :K
Ja és keresztbe teszel másoknak alatt azt értem (így utólag), hogy ha nem tanulod meg te sem a kamerakilövéseket és elérsz arra a szintre mint a "nagyok" akkor gyakorlatilag ugyan olyan lúzer leszel mint azok akik miatt az átcsúszkálásra törekedtél a csapatmunka helyett! Magyarán akik most kezdik a játékot azokat egy csöppet sem fogod segíteni te sem, mint ahogyan téged sem segíteniek a "nagyok" ! És azért mert téged nem segítenek nem jelenti azt, hogy neked is így kell cselekedned! De azt csinállsz amit akarsz én csak segítő jelleggel jeleztem a kamerakilövéseket! Lehet, hogy csak én látom így, ezért elnézést kérek azoktól akiket ezzel megsértettem! Én csak ennyit akrtam!

[ Szerkesztve ]

(#452) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

Sziasztok
Páran csináltunk egy magyar klánt Hungarian Tennos néven, új tagokat szeretnék toborozni! Ha még nincs klánotok, és lenne kedvetek csatlakozni vegyetek fel barátnak, vagy szimplán írjatok.Minél többen vagyunk annál jobb, jó lenne egy kellemes közösséget összehozni! Mindenkit szívesen látunk!

claci néven megtaláltok a játékban
ÜDv :)

(#453) myckey


myckey
veterán

aki erős,és ott hagy a szarban,azt szidni kell :D
én meg amúgy a kamerákat mindig lövöm ki a pecsába
nagy ritkán hagyom el őket

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#454) Brien92 válasza cinegelaci (#452) üzenetére


Brien92
csendes tag

Engem érdekel a dolog! :)

(#455) cinegelaci válasza Brien92 (#454) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

felvettelek! majd ha belépsz accept-eld. Remélem jó nagy klánná növünk majd :)
Üdv nálunk! :)

[ Szerkesztve ]

(#456) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

Nézzétek meg ezt, rengeteg trükk lett összegyűjtve videókkal demonstrálva, lehet mit gyakorolni :)

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/29772-warframe-animation-cancels/

(#457) kantinos válasza cinegelaci (#456) üzenetére


kantinos
csendes tag

Hy. Engem is érdekelne ez a klánosdi meg megkérdezem Rzrobotot is. Jelen pillanatban ketten alkotunk egy klánt.

(#458) kantinos


kantinos
csendes tag

Ő silver novice 5 én meg novice 4-es

[ Szerkesztve ]

(#459) vaakuum válasza cinegelaci (#456) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi a linket! :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#460) cinegelaci válasza kantinos (#457) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

Gyertek ti is! vegyetek fel, és meghívlak a klánba, vagy írjátok le milyen néven játszotok :)

(#461) kantinos válasza cinegelaci (#456) üzenetére


kantinos
csendes tag

Ja én szasza1982 néven vagyok fennt

(#462) kantinos válasza cinegelaci (#460) üzenetére


kantinos
csendes tag

Az RzRobot meg RzRobot, :D

(#463) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

előbb lépjetek ki a klánotokból, mert addig nem tudlak meghívni :)

(#464) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

Az update 8 sajnos csúszik még egy hetet, de az új warframe-et megkapjuk pénteken. Itt megleshető..

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/45023-update-8-coming-soon-vauban-coming-sooner/

(#465) RzRobot válasza cinegelaci (#463) üzenetére


RzRobot
tag

Hali! Megszüntettük a klánunkat! Majd felvesztek! Ja és köszönjük a lehetőséget!

(#466) cinegelaci válasza RzRobot (#465) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

fel vtok véve! ÜDv nálunk :)
ha ismertek vkit aki szívesen csatlakozna még hívjátok nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

(#467) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

még vki? van még hely bőven :)

(#468) 1NST1G8R válasza cinegelaci (#467) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Engem is felvehettek (ezzel a nevvel vagyok), bar nem jatszom gyakran es akkoris ejszaja inkabb, ha valaki tolja ejszaka (ejfeltol) akkor orulni fog nekem. :D

Fortune doesn't favor fools.

(#469) cinegelaci válasza 1NST1G8R (#468) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

már benne vagy egy klánban, ha csatlakozni akarsz, akkor előbb ki kell lépned onnan.. de utána szívesen felveszlek

[ Szerkesztve ]

(#470) Hajdi


Hajdi
senior tag

Ha már ilyen sokan összejöttetek, én UndeadBoyHUN néven szerepelek a játékban.

"The Man Who Sold the World"

(#471) kantinos válasza Hajdi (#470) üzenetére


kantinos
csendes tag

Köszönöm RzRobot nevében is hogy felvettél minket.

[ Szerkesztve ]

(#472) kantinos válasza cinegelaci (#469) üzenetére


kantinos
csendes tag

Köszönöm RzRobot

hogy felvettél minket.

(#473) kantinos válasza cinegelaci (#469) üzenetére


kantinos
csendes tag

Köszönöm RzRobot nevében is
hogy felvettél minket. :D

(#474) RzRobot válasza kantinos (#473) üzenetére


RzRobot
tag

Aztamindenit, te be vagy Stholozva? Most kinek köszönöd vagy mi van? Jaj de jót röhögtem!!! :D Amúgy thanks!

[ Szerkesztve ]

(#475) vaakuum válasza cinegelaci (#467) üzenetére


vaakuum
addikt

Én csak vasárnaptól tudok megjelenni, de ha van még hely, nekem is lenne hova fejlődnöm egy jó csapattal.
biorobi néven kószálok a játékban.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#476) cinegelaci válasza vaakuum (#475) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

Szia
Neked is azt írja ki, hogy már tagja vagy egy másik klánnak, lépj ki abból a klánból, vagy máskülönben nem tudlak felvenni!

UndeadBoyHUN: téged felvettelek, majd igazold vissza.

Remélem összejön egy olyan kis közösség ami nem csak úgy van, és nem tojunk egymás fejére.
Jó játékot mindenkinek, és aki még akar jönni szóljon! :)

[ Szerkesztve ]

(#477) 1NST1G8R válasza cinegelaci (#469) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ja errol nem tudtam. :D Akkor ma este kilepek aztan belepek hozzatok, hogy kell keresni titeket?

Fortune doesn't favor fools.

(#478) cinegelaci válasza 1NST1G8R (#477) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

miután kileptel abbol a klanbol vegyel fel ismerosnek. claci neven vagyok fent, ha felvettel ismerosnek akkor tudni fogom hogy kileptel a klnabol es meghivlak hozzank :)

(#479) 1NST1G8R válasza cinegelaci (#478) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

:R

Fortune doesn't favor fools.

(#480) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

elképzelhető hogy vkit véletlenül töröltem a klánból, nem vok benne biztos hogy töröltem, és azt sem hogy ha igen, akkor kit. Ha vki nem találja magát a klánban szóljon már rám :D
bocsika :D

(#481) Hajdi


Hajdi
senior tag

Nem értem ezt a reset dolgot! HaaS, majd leírhatnád, ha megtudsz róla bővebben is valamit. Addig oké, hogy a prime és vandal cuccok, meg a barátlista, klán dolgok kivétel, de mi van a platinummal? Meg a sok nyersanyaggal, blueprinttel, katával...stb ?

"The Man Who Sold the World"

(#482) cinegelaci


cinegelaci
csendes tag

ezt nézzétek! Vki felfedezte hogy a stalkernak új fegyvere van! :P

http://imgur.com/GDL2fiN

(#483) Hajdi válasza cinegelaci (#482) üzenetére


Hajdi
senior tag

Le is csapott vele tegnap, mint a lovat! :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#484) cinegelaci válasza Hajdi (#483) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

Biztos lassan húztad a szekeret! :D
Amúgy az elmúlt két napban háromszor találkoztam vele.. -_-

(#485) RzRobot válasza cinegelaci (#482) üzenetére


RzRobot
tag

Őt is fejlesztették? Na neee... Az a fejsze szerű valami a hátán az nem a Frost Prime fegyvere lesz?
Hamarosan töltök fel videót egy pár nappal ezelőtti találkozásomról a Stalkerrel!

(#486) cinegelaci válasza RzRobot (#485) üzenetére


cinegelaci
csendes tag

szerintem is az a kasza lesz a frost prime-os képről. Már most sem tudok választani a fegyverek között annyi kedvencem van, mi lesz az update 8 után :P

(#487) Brien92


Brien92
csendes tag

(#488) Hajdi


Hajdi
senior tag

Elég fürgén szedte a lábát a srác. :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#489) Brien92


Brien92
csendes tag

Valakinek van már valami Vaubanhoz?
Gondolom olyan küldetésnél kapunk "összetevőt" hozzá, ami az alertekbe van és kérdőjele is van (a credit mellett)

(#490) Hajdi válasza Brien92 (#489) üzenetére


Hajdi
senior tag

Jól gondolod, alertes küldetésben fog jönni. Bár ki tudja, mit hoz a jövő! :))

"The Man Who Sold the World"

(#491) Brien92 válasza Hajdi (#490) üzenetére


Brien92
csendes tag

Hát ja :D
Most voltam egy alertesen (kérdőjele is volt) és semmi nem volt "benne" -.- :D

(#492) Chrisprice válasza Brien92 (#491) üzenetére


Chrisprice
csendes tag

Üdv

[link]

Itt megtudod nézni előre hogy mit takar az a kérdőjel,érdemes-e egyáltalán elmenni a missiora.

(#493) Brien92 válasza Chrisprice (#492) üzenetére


Brien92
csendes tag

Ej ha, köszi :D

(#494) Brien92 válasza Chrisprice (#492) üzenetére


Brien92
csendes tag

Ha ez a lista pontos, és miért ne lenne az, akkor az azt jelenti, hogy Vauban cucc még nem is esett...érdekes :D

(#495) Hajdi


Hajdi
senior tag

-Hol a macska Pistike?
-Vauban!

Bocsi! Nagyon reggel van még :)) :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#496) balger


balger
csendes tag

Nem rossz az új karakter, de a negyedik képessége nem mindig működik. :-( Ezt minek rakták bele,nem tudom.
De Boss ellen nagyon jó. Körbe dobálom őket az elektromos bombával és kezdődhet a móka :-)

(#497) Brien92 válasza balger (#496) üzenetére


Brien92
csendes tag

Hogy sikerült megszerezni? :)

(#498) balger válasza Brien92 (#497) üzenetére


balger
csendes tag

Platina :-(

(#499) balger válasza balger (#496) üzenetére


balger
csendes tag

Srácok! Under-el egy mókát csináltunk! Rádobtam 4-5 elektromos bombát, Ő láthatatlan lett és a villámok meg leszedegették az ellenséget. Kipróbáltuk bossnal is. Rajta két bomba,a boss körűl három. Nem nagyon szaladgált a főnök. Kapta az ívet rendesen. :-) Készült videó is. Uboy felteszed majd?
Az lenne az igazi ha minden társon lenne bomba. Tiszta VOLT sereg lennénk.XD
Az ugró deszka képesség sem rossz. Vagy mi dobbantunk,vagy rácsaljuk az ellenséget,és szétdobálja őket. Lehet agyaggalamb lövészetet tartani! :-)

(#500) Hajdi válasza balger (#499) üzenetére


Hajdi
senior tag

Konvertálom :)
Ma meg kell csinálnom, mert holnaptól nem tudom meddig nem nagyon leszek. Munka... Mellesleg tényleg nagyon fun kis kari és még ki sem aknáztunk minden lehetőséget :DDD

"The Man Who Sold the World"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.