Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#951) Vagaba válasza gerisz23 (#950) üzenetére


Vagaba
tag

tegnap este nekem is elfelejtette hozzáadni az XP-t a fegyverekhez miután bejeztük a pályát

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#952) gerisz23


gerisz23
őstag

Van vki aki még nem csinálta meg a catalyst alertet?egy barátom bekéreszkedne!

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#953) xkoti válasza gerisz23 (#952) üzenetére


xkoti
senior tag

Áhh ma megkaptam a Stalker íját :D

KO

(#954) gerisz23 válasza xkoti (#953) üzenetére


gerisz23
őstag

Grat hozzá:)Ma raktam bele catalystot,hétvégn chalengen kipróbálom vele az eny lövésből ölést,headshottal,meg a robbanóscuccal jól sebez:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#955) Vagaba válasza gerisz23 (#954) üzenetére


Vagaba
tag

bizony, a Dread-del elég szépet lehet sebezni. Egyszer én is lőttem egy infestednek egy fejest. 6040-es damage volt, piros számmal írta ki. Pedig még Catalyst sincs benne.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#956) gerisz23 válasza Vagaba (#955) üzenetére


gerisz23
őstag

voidon 25-ös rögbibajnok két fejlövés,kis makik 1 fejes.kíváncsi leszek eventhez jó lesz-e,vagy marad a vulkar

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#957) RzRobot


RzRobot
tag

Szasztok! Töltöttem fel új videót! Rövidke, az új kinézetről beszélek röviden![link] Aki gondolja, lesse meg! Van ott még 2 új videó is, bár nem warframe-es de aki gondolja lesse meg! Thanks! :)

(#958) RzRobot


RzRobot
tag

Csá mindenkinek! Töltöttem fel új videót az új warframe-emről! Aki gondolja és érdekli lesse meg! [link] Kösszi!!! :)

(#959) RzRobot


RzRobot
tag

Emberek! Halott a topic? Nemár! Mit szóltok az Event végén járó nyeremény Snipetron Vandalhoz amit hamarosan megkapnak azok akik minimum 20 Grineer lebegő izét pusztítottak? Kíváncsian várom a tippeket arra, hogy vajon mennyit fog sebezni és mekkora lesz a tüzelési sebessége! Nos?

(#960) HaaS válasza RzRobot (#959) üzenetére


HaaS
addikt

Azt mondom, hogy szerintem nem lesz meg...

...és persze ilyenkor jön a "kaptok még egy napot":)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#961) vaakuum


vaakuum
addikt

Meddig tart pontosan ez az event?
A wikia honlapon lévő számláló nem igazán egyértelmű, össze-vissza pörög.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#962) gerisz23 válasza vaakuum (#961) üzenetére


gerisz23
őstag

kb du 6-ig.682-őt öltem eddig,volt aki 1400 körül járt tegnap du.necces lesz ha meg is lesz,hétfőn azért az emberek többsége dolgozik sztem.amúgy később kezdődött az előre kiirtnál

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#963) vaakuum válasza gerisz23 (#962) üzenetére


vaakuum
addikt

Honnan lehet tudni, mennyit sikerült levadászni egy embernek? Mert tegnap délután/este én is lekaptam valamennyit, de nem számoltam...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#964) gerisz23 válasza vaakuum (#963) üzenetére


gerisz23
őstag

a statjaidnál baloldal fent,ahol szintlépésnél a tesztet indítod

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#965) HaaS


HaaS
addikt

...nnnna, csak megvan:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#966) RzRobot


RzRobot
tag

Csocsesz! A modokkal és a fúzionálással kapcsolatban töltöttem fel tutorial videót azoknak akiknek kell segítség ebben! Lessétek meg! [link] Kösszi!

(#967) vaakuum válasza gerisz23 (#964) üzenetére


vaakuum
addikt

nincs ott semmilyen szám nekem. Próbáltam menni még néhány kört, míg tart az event, de egyet sem láttam...szóval szerintem nekem nincs meg.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#968) Vagaba


Vagaba
tag

Na most, azt írták, hogy aki leszed 20+ Spy Dronet, az kap egy Snipetron Vandal bp-t. Én viszont csak egy sima Snipetron bp-t kaptam. Jó, még mindig több, mint a semmi, de ha egyszer azt írták, akkor miért nem azt adják? Vagy valaki kapott Vandal verziót?

Visszavonva, ott van készen a Vandal az inventoryban.

[ Szerkesztve ]

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#969) HaaS válasza Vagaba (#968) üzenetére


HaaS
addikt

Így van, minden résztvevő kapott egy normál Snipetron blueprintet (hiányzott, mert reset után már nem volt elérhető nekem), és a Vandal verzió az már készen van, slottal együtt jön, azaz nem kell izgulni, hogy van-e hely... ahogy eddig.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#970) xkoti válasza HaaS (#969) üzenetére


xkoti
senior tag

Én személy szerint örülök a vandalnak én mondjuk 40 lufit nyírtam ki :D

KO

(#971) myckey


myckey
veterán

Haasas
tudsz valamit arról,hogy léteznek e -úgy mond- "hivatalos" klánok?
Országonként,vagy egyéb területi leosztásban?

Ők elvileg kiváltságokat élveznek,más "egyszeri" klánnal szemben ésatöbbiblablabla.

Régió csetben,vagy toborzóban ezzel szokták -szerintem- hülyíteni a népet,hogy hozzájuk lépjenek be,mert ott le se megy a nap,mivel ők ilyen hűdeoriginal klán,és majd a jövőben a többi klán ki lesz ebrudalva.
Ungarisen betyárokról van szó ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#972) gerisz23 válasza myckey (#971) üzenetére


gerisz23
őstag

írtam chaten nekik én is.azért hivatalos,mert rendeznek házi pvp versenyt platináért stb.kérdeztem milyük van kész,hát kb 0.csatlakozzon hát hozzájuk aki még nem farmolt elég anyagot dojoba:p ha már platina,mondjuk egy grand masteryért átmennék hozzájuk,formára tuti nem lenne gondjuk.én meg minden színpakkot megvennék platináért xd más nem hiányzik nagyon csak az a szép rózsaszín amit minap láttam...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#973) HaaS


HaaS
addikt

A klánkérdést passzolom, nem emlékszem, hogy valaha olvastam volna az új chatet:)!

Hanem azért az durva, hogy öt hónap alatt nem érték fel ésszel, hogy talán az a felirat, hogy felvettél 20 töltényt vagy hogy maxon van az életerőd valahogy hangyányit kevésbé fontos, minthogy éppen belebotottál egy control module-ba vagy neadjisten neurode-ba.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#974) gerisz23 válasza HaaS (#973) üzenetére


gerisz23
őstag

na jah,én mindig megjelölöm az ilyet,meg be is írom a csapatnak.és van aki megköszöni:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#975) myckey válasza HaaS (#973) üzenetére


myckey
veterán

ne is mond.
most mentem be egyet Online játszani,és úgy kellett kikönyörögni,hogy jelöljék már azt a kibsztt alapanyagot meg modult :W

elég is volt belőle.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#976) HaaS


HaaS
addikt

Nem a játékosokról beszélek, hanem a fejlesztőkről:D!

Kiesik a piros golyóbis, némi ammo, rahedli credit meg egy control module, mit látsz? Hogy +146 meg +20 meg hogynem tudod felvenni az életerőt mert maxon van... ennyi... gratulálok.
Folyamatosan nézem mit veszek fel, de nagyon gyakori, hogy nem tudom, mert nem látni:K.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#977) Vagaba válasza HaaS (#976) üzenetére


Vagaba
tag

igen, elég idegesítő, amikor felveszel egy materialt és kiírja, hogy maxon van az energy

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#978) Vagaba


Vagaba
tag

Volt valami változtatás, hogy most már csak bizonyos pályákon jön a Stalker? Mert én már több, mint 2 hete nem találkoztam vele.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#979) myckey válasza HaaS (#976) üzenetére


myckey
veterán

ja hogy az ;]
na de ha már itt tartunk..
az mi,hogy néha pillanatok alatt oda lesz az alapanyag.
modul még csak csak ott is marad,de nem egyszer volt defensen,hogy valahol szétverek egy ládát,pottyan egy ritka dolog,erre már cimbi nem tudja felvenni,mert volt-nincs :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#980) gerisz23 válasza Vagaba (#978) üzenetére


gerisz23
őstag

Biztos nem ölrél elég bosst:P
Tényleg írja hogy melyik bosst gyilkoltad le,és azért állna bosszút. Nemtudom van-e benne ráció,pár napja értem se jött

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#981) vaakuum válasza gerisz23 (#980) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha olyankor jön, amikor csapatban van az ember, és segítséget is kap a társaktól, akkor mindenkinek droppol, vagy mindig csak annak ad lootot a halála esetén, akiért érkezett eredetileg?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#982) gerisz23 válasza vaakuum (#981) üzenetére


gerisz23
őstag

mkinek,de csak ritkán dob bluprintet

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#983) gerisz23


gerisz23
őstag

orokyn catalyst alert!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#984) 1NST1G8R válasza gerisz23 (#983) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nekem reactor kene, az milyen gyakran szokott lenni? :F

Fortune doesn't favor fools.

(#985) gerisz23 válasza 1NST1G8R (#984) üzenetére


gerisz23
őstag

Kb 2 hetente de vannak ilyenek,te nagyon változó,lehet kell hozzá 2 hónap

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#986) vaakuum válasza gerisz23 (#985) üzenetére


vaakuum
addikt

Asszem a múlt héten volt a reactor, meg előtte két-három héttel szinte egyszerre a catalist meg a reactor is.
A két hónap szerintem főleg azért kellhet, mert ugye nem ülünk 24 órában a gép előtt, tehát hiába van két hetente, ha az időpont nem user-friendly.
pl ezt most én is buktam (pedig még ébren voltam, csak a gép már kikapcsolva)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#987) gerisz23 válasza vaakuum (#986) üzenetére


gerisz23
őstag

én meg ránéztem twitterre lefekvés előtt:p mákom volt:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#988) Vagaba válasza vaakuum (#986) üzenetére


Vagaba
tag

Az a warframe nexus app androidra tényleg nagyon hasznos tud lenni. Azonnal szól, ha indul egy alert és nem kérdőjelet mutat, hanem azt hogy mi van a kérdőjel mögött.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#989) vaakuum válasza Vagaba (#988) üzenetére


vaakuum
addikt

Céges eccerű nokia telefonom van (már a típusára sem emlékszem, olyan régi), ezeken a fő app a telefonálás és az sms küldés. Ja, meg az ébresztés, ha nem felejtem el minden este rendszeresen bekapcsolni, mert csak 24 órát képes kezelni az ébresztgetője :C

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#990) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap kimaxoltam a magot, és gyorsan le is töröltem. Igazából az ulti skilljén kívül más nekem nem jött be rajta. :(

Most a loki a soros. Az nagyon tetszik benne, hogy alapból is milyen :C fürge. Azt viszont sajnálom, hogy nincs tömegpusztító skillje, de a hologrammal, meg a helycserével biztosan érdekes lesz vele játszani.

A nyx fejesről sajnos lecsúsztam, elbénáztam. Mondjuk abból még semmi nincs meg amúgy sem, tehát az a frame biztosan valami későbbi projekt lesz.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#991) HaaS válasza vaakuum (#990) üzenetére


HaaS
addikt

Az első skillje is állat, gyors melee-vel a földön sorozni a fekvő ellenfeleket (kirántani a fedezékből, magasról:) ), a harmadik megintcsak király boss-ok ellen, a negyedik magáért beszél.
A második az ugye nemrégen változott, azt én sem igen használtam... lehet csak próbálkozni kellett volna, de túl gyorsan 30 lett nekem is. (Megint,)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#992) gerisz23 válasza vaakuum (#990) üzenetére


gerisz23
őstag

mag reaktorral defenzen halálosztó.az első 5 kör 7 perc egyedül,15-17 rankos ellenek ellen,1 perc a ládák szétverése,aztán csak csapkodni kell,meg szedni a lootot.Loki gyors,de én is hiányolok vmi tömpusz képességet tőle

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#993) xkoti


xkoti
senior tag

Hát igen loki nem egy támadó karakter de ha láthatatlan lesz úgy aztán lehet ám vele gyilkolni én szerettem ezt a karaktert :D Troll karakternek mondanám .

KO

(#994) Hajdi válasza gerisz23 (#992) üzenetére


Hajdi
senior tag

7 perc alatt fakanállal is le lehet tolni egy kört :DDD :))

"The Man Who Sold the World"

(#995) HaaS válasza Hajdi (#994) üzenetére


HaaS
addikt

Kilences patch-ben lesz fakanál! Meg csirkét lövő számszeríj!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#996) myckey válasza HaaS (#973) üzenetére


myckey
veterán

akkor nem tudsz semmilyen Hivatalos klánról.
Értem.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#997) Hajdi válasza HaaS (#995) üzenetére


Hajdi
senior tag

:DDD :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#998) RzRobot


RzRobot
tag

Megérkezett az Update 9. ! Új warframe [link], új modok és rengeteg újítás! Jó lett!

(#999) Hajdi válasza RzRobot (#998) üzenetére


Hajdi
senior tag

Máris? :Y
Remélem a bugokkal spóroltak?!

Nightmare game mode? :Y :C :DD

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#1000) gerisz23 válasza Hajdi (#994) üzenetére


gerisz23
őstag

Az első 5 wavet tolom le annyi alatt egyedül...nem az első kört...
Update 9:D Kár hogy dolgoznom kell:(

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.