Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#351) dilipok válasza Wizard of Oz (#350) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem csak makbol lehet ugy atcsuszni. Egyszerubb a security cam-okat kiloni es akkor nincs lezer ;) (kis rudak a plafonon, piros fennyel a vegen, altalaban a lezer korul van, de lehet arrebb is)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#352) Wizard of Oz válasza dilipok (#351) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Akkor ez elég gyakori mák. :D
Tudom, csak ugye sokszor az ajtó túloldalán aktiválja a kedves kolléga a kamerát, amire nincs rálátásom, úgyhogy muszáj megvárni.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#353) DokiBaxxi válasza Wizard of Oz (#350) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Értem, akkor most már minden világos :D Valakinek van kedve tolni?
Más: Egy kardon vannak a polaritások (jól mondom? ). Most van egy Cronus kardom azon csak egy féle van( a V alakú). Nem lehet többet rátenni?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#354) balger válasza DokiBaxxi (#349) üzenetére


balger
csendes tag

Szerintem erre gondolsz:
http://warframe.wikia.com/wiki/Shocking_Touch

De ezen az oldalon minden fontos infót megtalálsz: http://warframe.wikia.com
:)
Jó játékot!

warframe: turulger

steam: turulgergo HUN

(#355) DokiBaxxi válasza balger (#354) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Igen, csak sajnos még nem sikerült ilyet szereznem :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#356) DokiBaxxi válasza DokiBaxxi (#355) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Bocsi az újabb kérdésért, de erre nem találtam választ: melyiket vegyem inkább, melyik a jobb? Dual Ether vagy Dual Skana? :R
Egyébként egyre jobban tetszik a játék, csak mindig ugyan az a pálya :(

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#357) balger válasza DokiBaxxi (#356) üzenetére


balger
csendes tag

Dual Ether erősebb!

(#358) RzRobot


RzRobot
tag

Frost Prime blueprint és 100.000 credit lett a jutalom mivel a Fusion MOA elérte a 100%-ot! Már csak az a kérdés, hogy hol lehet összeszedni a Frost Prime darabjait!
Jó kis ajándék ez emberek! Bravo a fejlesztőknek! :C

(#359) DokiBaxxi válasza RzRobot (#358) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ja, láttam. De nekem meg esélyem sincs részt venni a harcban mert Europa még locked :O
Egyébként grt. a fejlesztőknek és a harcban résztvevőknek is :C

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#360) myckey válasza RzRobot (#358) üzenetére


myckey
veterán

8.0 érkezével lehet a darabokat összeszedni
ahogy nézem lesz hozzá új fegyverzet is

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#361) myckey


myckey
veterán

De jót mentem most :C
négyen voltunk,és már 62-es szintű ellenek záporoztak :DD
Europe-on.
Defense mapon.

na az ilyenekért még megéri játszani :K

mondjuk a Gorilla bácsi lvl.150-es Plutos gyilokjához képest,ez még piskóta volt.
:))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#362) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Mióta játszok, nálam a contacts-nál mindenkinél azt írja, hogy pending( 1-nél offline). Ez egy bug? Mert idegesítő, hogy nem tudok senkinek írni.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#363) balger válasza DokiBaxxi (#362) üzenetére


balger
csendes tag

turulger néven vagyok fent! jelölj be! A "pending"-nél meg egér jobb klikk és "elfogad" :)

(#364) balger válasza RzRobot (#358) üzenetére


balger
csendes tag

Az új üdvöske, és a fegyók! :)

FROST PRIME! :D

[ Szerkesztve ]

(#365) balger válasza balger (#364) üzenetére


balger
csendes tag

http://warframe.wikia.com/wiki/Frost_Prime_(Warframe)

(#366) Brien92


Brien92
csendes tag

Sziasztok!

Én 2 hete játszok, és 25-ös vagyok excalibur-ral, azért jöttem ide, hogy játszópajtásokat szerezzek, mert a baráti körömben senki nem játszik ezzel a jó kis FTP játékkal :DDD

Sajnos én is lemaradtam az Europe-ról, de még biztos lesz ilyen esemény :)
Nicknevem a játékban: Brien

Jó lenne olyanokkal játszani akikkel lehet kommunikálni és nem csak rohannak előre mint a vadbarmok, mert a külföldiek nagyon sietnek :D

(#367) DokiBaxxi válasza Brien92 (#366) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hozzáadtalak :)
Én is excalibur vagyok, csak én még csak 20-as, de igyekszem

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#368) myckey válasza balger (#364) üzenetére


myckey
veterán

Frostom mellé baba lesz ;]
még a Rhinot kellene végre összedobni,ha nem lennék lusta :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#369) Brien92


Brien92
csendes tag

Láttalak :DDD

(#370) Brien92


Brien92
csendes tag

Srácok, a Control Module-t honnan lehet szerezni? :DD

Szerkesztve: Megvan, hol van :D

[ Szerkesztve ]

(#371) DokiBaxxi válasza Brien92 (#370) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Az még haggyán, én Orokin Catalyst-ra vadászok :(((

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#372) RzRobot válasza DokiBaxxi (#371) üzenetére


RzRobot
tag

Catalyst-ot csak bónusz küldetéseken vagy belépési ajándékként szerezhetsz! Vagy veszel prémium pénzért!

(#373) DokiBaxxi válasza RzRobot (#372) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Igen tisztában vagyok vele :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#374) balger válasza RzRobot (#372) üzenetére


balger
csendes tag

Vagy egy boss dob neked egy blueprintet!:-)

(#375) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Molten Impact mellé mit tegyek a Dual Etherre? North Wind vagy Shocking Touch?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#376) Brien92


Brien92
csendes tag

Excaliburnak milyen "minirobot segítőt" vegyek? Whyrm-re gondoltam, szerintetek jól gondoltam? :D

(#377) Brien92


Brien92
csendes tag

Szerintem North Windet, mert crit esetén darabokra törik (ha jól tudom, mert rifle esetén így van), szóval tegyél mellé egy crit-es modot is

(#378) DokiBaxxi válasza Brien92 (#377) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

De az mindegy, hogy hogy hal meg. Az lenne a lényeg, hogy melyik hatásosabb corpus+grineer ellen?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#379) DokiBaxxi válasza DokiBaxxi (#378) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Más:
Jelenleg van egy excaliburom, de tervezek egy másik warframet. Ezek közt gondolkodtam: Frost, Ember, Saryn, Rhino.
Olyan kéne ami elég gyorsan fut, képességei sebzésre koncentrálódnak jobban. Melyik lenne a legjobb?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#380) Brien92


Brien92
csendes tag

Az igaz, de az lassítja, és sokkal előnyösebb, mint a többi elem hatása, főleg bossok ellen :)

(#381) HaaS válasza Brien92 (#380) üzenetére


HaaS
addikt

Ámen:K! (nagy segítség az mindig:) )

swagger55: Saryn.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#382) DokiBaxxi válasza HaaS (#381) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Értem.
Jó lesz a kard tűz+jég szöges ellentétek :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#383) HaaS válasza DokiBaxxi (#382) üzenetére


HaaS
addikt

A jeges az a Frost, a tüzes wf pedig az Ember:)!

Ez a Saryn a mérges kislány, permanens decoy-jal, melee boosttal, területre ható masskillel, és pajzsregenerációt gátló első szkillel... ráadásul elég gyors is!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#384) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Nem tudtok valami oldalt ahol lehetne informalodni a kulonbozo modokrol meg buildekrol esetleg? :F

Fortune doesn't favor fools.

(#385) balger válasza 1NST1G8R (#384) üzenetére


balger
csendes tag

http://warframe.wikia.com/

(#386) RzRobot válasza HaaS (#383) üzenetére


RzRobot
tag

Asszem Rhino is jeges warframe -nek számít mert az Iron Skin ilyen fagyos pajzs és ha jeges pályán vagy és mindenkinek megfeleződik a palyzskapacitása akkor Rhino -nak nem!

(#387) HaaS válasza RzRobot (#386) üzenetére


HaaS
addikt

Ebben nem vagyok biztos;), de hogy tetűlassú, abban igen, haha:D.

Az Ironskin az vasbőr, és MINDENfajta sérüléssel/szkillel/hatással szemben megvéd. A legjobb skill a játékban (Trinity szkillje mellett ugye, ami nem annyira hatásos, viszont a sérülést visszatükrözi egy ellenfélre:) )

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#388) myckey válasza HaaS (#387) üzenetére


myckey
veterán

én azért igen csak szeretem a Frost hó gömbjét és ultimatejét is ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#389) Brien92


Brien92
csendes tag

Nézzétek mit találtam :U
Nem tudom mi lehet ez, de elég durva, hogy 10 slot kell neki :D

[ Szerkesztve ]

(#390) myckey válasza Brien92 (#389) üzenetére


myckey
veterán

több ellenfélen átmegy a lövedék :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#391) Brien92 válasza myckey (#390) üzenetére


Brien92
csendes tag

Köszi! :D

Akkor az elég durca :D

(#392) Brien92


Brien92
csendes tag

Sziasztok!

Találtam egy Banshee Chassis-t, csak nem biztos, hogy tudom, mire jó :D Ez az egyik összetevője a warframe-nek és kell még hozzá a system és a helmet vagy micsoda?
Előre is köszi a felvilágosítást :D

(#393) myckey válasza Brien92 (#392) üzenetére


myckey
veterán

pontosan
a váza megvan
még kell a rendszer és a "torony" ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#394) Brien92 válasza myckey (#393) üzenetére


Brien92
csendes tag

Köszi :D

(#395) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap valahogy rátaláltam erre a játékra, és kíváncsiságból telepítettem, illetve elkezdtem vele játszani.
Tény és való, hogy első körben belefeledkeztem az online játékba, és nem nagyon néztem utána a dolgoknak, de elsőre nem tűnik egyértelműnek, hogy mi micsoda. Viszont a játék tetszik, csak nem tudom sokszor, hogy ki kivel van :B .
Azzal játszogattam, amit alapból beadott. Fegyver, és karakter is egyaránt az original, persze valamiket fejlődött közben. Talán az első 5 bolygón sikerült végigmenni, úgyhogy szerintem nem tartok még sehol, viszont belefutottam egy szerintem bugba.
Ha a billentyűzetnél szeretném a gombokat átállítani, egy idő után odafagy a képernyő közepére az ablak, és onnantól nem működik az options. Rendesen ki kell lőni a játékot, és utána lehet újra kezdeni a bindeléseket.
Ez másnál is van, vagy csak engem boldogít?

A multi módban játszottam, biorobi néven futkározok remélhetőleg ma este ismét, de fogalmam sincs, hogyan/hol kell barátokat felvenni, vagy velük egy játékot indítani, vagy hozzájuk csatlakozni. Gondolom, akik itt jelen vannak, azokhoz én gyengusz vagyok, tehát tolnom kell tovább random a multi módot.

Az első rendszerben, ott a 3-4 es szint környékén érdemes valamire költeni, vagy itt még nyomni kell az eredeti cuccal gépiesen? Érdemes haladni folyamatosan előre, vagy egy-egy bolygón hasznosabb végigmenni többször is?

Az 50 egység pénzt, ami nem szaporodik, azt warframe slotra célszerű költeni? (nem tudom, kifutja-e, csak tudom, hogy van olyan pénzem, ami még mindig ugyan annyi, mint amennyivel kezdtem.)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#396) Brien92


Brien92
csendes tag

Csáó!

1. A bug nálam is előfordul, gondolom még javítás alatt lesz, hiszen mg béta a játék

2. Teljesen mindegy hogy haladsz, én is randomba megyek a pályákon, akkor fontos, hogy célszerűen haladj, ha kell valamelyik tervrajzhoz nyersanyag, ezt a bolygóra belépve a neve alatt írja ki, miket lehet ott megtalálni

3. Barátot a Contact-nál(vagy valami ilyasmi,jobbra a 2. fül) tudsz felvenni, vagy elfogadni felkérést

4. Azt a bizonyos 50 "pénzt" szerintem csak akkor költsd el, ha nagyon muszáj, hiszen fegyvert, karaktert, kisebb cuccokat össze lehet rakni és meg lehet venni a tervrajzukat játékbeli pénzért

5. A fejlődési rendszert még én se nagyon értem, de 1-es rangon nem érdemes új fegyvert venni, csak ha rangot léptél

Remélem mindenre tudtam válaszolni :)

(#397) vaakuum válasza Brien92 (#396) üzenetére


vaakuum
addikt

Vásárlásnál arra gondoltam, hogy valami régebbi hsz-ben volt, hogy warframe slotot érdemes venni, mert azt máshogy nem lehet szerezni, és úgyis kelleni fog.
Nem tudom, ez aktuális-e még, vagy lesz jobb elköltési lehetőség is erre az 50 pénzre... :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#398) vaakuum


vaakuum
addikt

Olvasom a wikia-t és felmerült egy kérdésem,a mire nem találtam választ, kipróbálni meg biztos nem lesz módom még egy darabig:
A fegyver ugye önmagában fejlődik, de ha lesz egy másik tenno-m, akkor át tudok neki adni kifejlesztett fegyvereket, amit éppen nem használok? Vagy minden fegyver automatikusan kötődik egy karakterhez, és nem lehet inventoryba tenni... :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#399) Wizard of Oz válasza vaakuum (#398) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Majd rám szólnak, ha nem így van, de tudtommal:
Tennod egy van, az a karaktered. A warframe-eket tudod rajta cserélni, úgy mint a fegyvereket. Tehát a többi warframe-mel is tudod használni a fegyvereidet.

És igen, a warframe slot vásárlása még mindig ajánlott.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#400) Brien92 válasza Wizard of Oz (#399) üzenetére


Brien92
csendes tag

...persze csak akkor, ha 2-nél több warframe-t szeretnél :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.