Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) trebrona válasza Viktor0610 (#600) üzenetére


trebrona
nagyúr

Neki majdnem két hét volt így.

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#602) thomas77 válasza trebrona (#601) üzenetére


thomas77
senior tag

Szerintem arra volt kíváncsi, hogy valamelyik hazai szolgáltató kártyájával megy-e...

(#603) Viktor0610 válasza thomas77 (#602) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kérdés ebben a vonatkozásban értelmezhetetlen volna.
Kis utánajárással kideríthető, hogy a három szolgáltatóból csak kettőnél működik a VoLTE, abból az egyiknél igen korlátozott a készülékek köre, amin hivatalosan elérhető a szolgáltatás.

Ezen kívül az sem derült ki, neki milyen szolgáltatós kártyája/kártyái vannak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#604) thomas77 válasza Viktor0610 (#603) üzenetére


thomas77
senior tag

Hivatalosan nem sok készülék támogatott, mégis sok készüléken megy.
Én a muteromnak akarnék valami olcsó VoLTE képes telefont venni. Ha majd aktuális lesz, én is a nem hivatalosan támogatott készülékekből fogok választani neki.
Jó lenne összeírni, hogy milyen készüléken melyik hazai szolgáltató VoLTE szolgáltatása megy. Ha ezt összegyűjtenénk, akkor ott bárki meg tudná nézni...

(#605) trebrona válasza thomas77 (#604) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hajrá!

Nálam S8 telenor GAP megy.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#606) kali válasza #81524480 (#510) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A J3 2017 a Telekomos VoLTE kompatibilitási listában szerepel ([link]), így az náluk biztos működik.

(#607) thomas77 válasza trebrona (#605) üzenetére


thomas77
senior tag

Összefoglalóba esetleg?

(#608) trebrona válasza kali (#606) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megkövetem, akkor mindegyik VoLTE képes.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#609) trebrona válasza thomas77 (#607) üzenetére


trebrona
nagyúr

Topikgazda a kompetens. Ha valaki összeállítja a listát, gondolom nagyon szívesen beteszi az összefoglalóba.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#610) tomp


tomp
Topikgazda

Ha úgy van én szívesen összedobok egy Google táblázatot. Telefon típusa/telenor volte/telekom volte/vodafone volte/megjegyzés oszlopokkal.

(#611) Viktor0610 válasza tomp (#610) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Telenornál minenképpen emeld ki, kérlek, hogy melyik hivatalosan támogatott, és legyen benne a magyarázatban, hogy nem garantált a működés a hivatalosan nem támogatott készülékeken!
(A pár napja beírt hozzászólásomra utalok itt természetesen.)

Samsung Galaxy A54

(#612) tomp válasza Viktor0610 (#611) üzenetére


tomp
Topikgazda

Rendben. Megjegyzésnél a nem támogatott készülékeknél odaírom, hogy a rövid számok nem működnek.

(#613) tomp


tomp
Topikgazda

Kezdetleges lista!
Délután még kiegészítem a megjegyzésekkel és onnantól szerkeszthetővé teszem, hogy bárki tudja majd frissíteni a listát.

(#614) Lackooo84 válasza tomp (#613) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mutass valakit légyszi, akinek a P9-cel megy VoLTE... :U

The Truth is out there...

(#615) snooze válasza tomp (#613) üzenetére


snooze
veterán

Mate 10 lite?telekom,telenor kapcsolo van..utobbi megy is..

GO Gunners!!!

(#616) thomas77 válasza Lackooo84 (#614) üzenetére


thomas77
senior tag

A telekomos listában benne van...

(#617) Lackooo84 válasza thomas77 (#616) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az egy dolog, de senkinek sem megy vele. Honor 8 ugyanez, mondjuk az még a listán sincs. :D

Jaj, még egy kérdés, VoWifi megy valakinél bármilyen készülékkel?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#618) thomas77 válasza Lackooo84 (#617) üzenetére


thomas77
senior tag

Azt hittem, hogy ami a listában van telefon, azzal mind működik. Továbbá még egy rakás másikkal is. De hogy a listában lévővel ne menjen... ez nekem új.

(#619) Lackooo84 válasza thomas77 (#618) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát pedig nem megy, gyere be a P9 topikba, ha nekem nem hiszel. :D

The Truth is out there...

(#620) thomas77 válasza Lackooo84 (#619) üzenetére


thomas77
senior tag

Félreértesz. Hiszek neked, csak nekem új.
A sógoromnak van P9-e. Van 1 telekomos kártyája is. Napok óta push-olom, hogy próbálja le, de egyelőre nem tudtam rávenni.

(#621) kali válasza thomas77 (#618) üzenetére


kali
legenda

Megy is, de garancia csak arra van, ami a Telekomtól származik és szükség esetén szoftverileg kihatással van arra azonosító alapján. (Már ha a felhasználó nem buherál bele eltérő/alternatív frissítéssel.)

tomp: Köszi a listát!
Honor View 10-en működik Android 9 óta a Teléekomos VoLTE, beírom majd, ha szerkeszthető lesz a dokumentum.

[ Szerkesztve ]

(#622) thomas77 válasza kali (#621) üzenetére


thomas77
senior tag

Neki szerintem nem telekomos, de azért kíváncsi vagyok, hogy fog-e menni neki.

(#623) Lackooo84 válasza thomas77 (#622) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát erre én is.

The Truth is out there...

(#624) Lackooo84 válasza kali (#621) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A topikban kb. a 90%-nak Telekomos a készüléke, mégsem megy. De ha bárki mutat ellenpéldát, akkor az csak jó, mert reménykedésre ad okot. :D

Ja, amúgy Honor 10 lite mehet a listára, a Telekomos VoLTE tuti megy.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#625) kali válasza Lackooo84 (#624) üzenetére


kali
legenda

Nem követem azt a topikot, de arra azért kíváncsi lennék, vajon van ott olyan, aki minden feltételnek megfelel? Tehát Telekomos készülék, nem történt alternatív frissítés a felhasználó által, az előfizetésen bekapcsolva a VoLTE...stb.
Aki minden feltételnek megfelel, kérheti a Telekom segítségét, a kapcsolódó lista alapján meg kell oldaniuk.

tomp: A Huawei P20 Pro-val megy a Telekomos VoLTE, a listájukban is szerepel, de gyakorlati tapasztalatból is mondom.

[ Szerkesztve ]

(#626) #08205312 válasza tomp (#613) üzenetére


#08205312
törölt tag

Cseréld meg a színt (ne a telenor legyen magenta színű), mert így kicsit megtévesztő.

(#627) Lackooo84 válasza #08205312 (#626) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam a Telenor kék, a Telekom magenta, a Voda meg vörös, sztem nálad vmi nem ok. :D

The Truth is out there...

(#628) Viktor0610 válasza #08205312 (#626) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hiba az ön készülékében van:

;]

Samsung Galaxy A54

(#629) #08205312 válasza Viktor0610 (#628) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nyisd meg chrome vagy firefox alatt ...

😂

[ Szerkesztve ]

(#630) Lackooo84 válasza #08205312 (#629) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én Chrome-ot használok és jó.

UP: Ja, hogy telefonon, ott nekem sem jó. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#631) kali válasza #08205312 (#629) üzenetére


kali
legenda

Nyomd át a böngészőt asztali nézetbe, úgy jó lesz.

(#632) #08205312 válasza kali (#631) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nem életszerű a tanács. Jön valaki, megnyitja böngészőben, alapértelmezettben ugye mobil néztben. Látja a magenta színt: naná, hogy telekomra gondol.

(#633) kali válasza #08205312 (#632) üzenetére


kali
legenda

De ha egyszer minden más módon jó a táblázat, csak a Chrome mobilos nézetben nem - asztaliban ott is rendben van -, akkor?

(#634) kory24 válasza #08205312 (#629) üzenetére


kory24
őstag

Nekem chrome - al rá kattintva táblázat app nyitja meg, ahol szintén jók szinek.

(#635) Lackooo84 válasza kali (#625) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Eddig csak olyannal találkoztam, akinek nem megy, szóval amíg nem jön valaki, akinek megy, addig ne jelentsük ki, hogy megy.

The Truth is out there...

(#636) kali válasza Lackooo84 (#635) üzenetére


kali
legenda

A Telekom addig nem ír be egy adott típust a listájába, amíg a gyakorlatban le nem tesztelte, szóval működnie kell, ha minden feltétel adott.
Arról nem tehet a szolgáltató, ha a felhasználó eltérő, moddolt (adott topikban ez népszerű, ahogy olvasom) firmware verziót tesz fel...stb.
Ismételni tudom csak, akinél minden feltétel adott és nem működik vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatóval és kérjen segítséget, hivatkozva a támogatási listára.

[ Szerkesztve ]

(#637) Viktor0610 válasza #08205312 (#629) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán frissíteni kellene azt a Chrome-ot. ;]
Téves. Friss Chrome-mal sem jó.

De ez Chrome bug, nem a táblázaté.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#638) this is life


this is life
Ármester

Ha számít valamit , mi mix 2-őn qsd 835 ,miui 10 magisk vowifi modullal volte alatt gond nélkül működik és megy a 1220 és egyéb rövid számok hívása is . Apn átírásra nincs szükség , először hozzá adtam az ims kiegészítést a default.supl sorhoz , az eredménye csak az lett hogy a mobilnet kikapcsolhatatlanná vált.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#639) tomp válasza this is life (#638) üzenetére


tomp
Topikgazda

Telenor VoLTE?
1220 és egyéb rövid számok hívásánál a telefon visszavált 3G-re?

___
A táblázat színét androidos appban állítottam be ami a windowsos Firefox alatt is rendben van. Érdekes, hogy telefonon chromeban valóban rosszak a színek de sajnos nem tudok mit csinálni vele. Ha a mobil chrome alapján állítom be a színt akkor meg az appban és az asztali böngészőben lesz rossz. :DDD
Az általatok leírt infókkal kiegészítem.
Huawei P9 akkor most hivatalosan támogatott de gyakorlatilag nem megy. Így egy "?" jelet raktam hozzá.

Táblázat
Ha van még további készülék vagy a meglévőknél változás történik, bárki szerkesztheti.

[ Szerkesztve ]

(#640) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Samsung S10+ on, a VoLTE működik valakinek Telenorral? Hiába van ott a kapcsoló nem történik semmi. A telenor szerint mennie kellene. Van ötletetek? Van valami spéci APN beállítás vagy bármi ami kellhet hozzá?

Köszi szépen :R

(#641) TODI1111 válasza hkari (#640) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem működik A legutóbbi frissítéssel megjelent a kapcsoló (alapból be volt kapcsolva) és azóta működik..A kártyádról le van véve a volte tiltás?

(#642) Gubu0101 válasza tomp (#639) üzenetére


Gubu0101
veterán

Engedelmeddel ezt a táblázatot akkor be is teszem az összefoglalóba :R :C

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#643) Gubu0101 válasza hkari (#640) üzenetére


Gubu0101
veterán

Még 9+-on aktiválták nekem,most 10+ van,jött frissítés és működik is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#644) hkari válasza Gubu0101 (#643) üzenetére


hkari
őstag

Köszi, akkor nekem bénáztak el valamit.

S9+ -on működött 2 hétig, aztán egyszer csak vége lett, és most S10+-on sem megy. Szerintük mennie kéne, szóval itt megállt a tudományom :(

(#645) TODI1111 válasza hkari (#644) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy Ez a probléma nálad.

(#646) hkari válasza TODI1111 (#645) üzenetére


hkari
őstag

Sajnos nem. Flottás vagyok és rajtam kívül mindenkinek megy akinek S9, vagy S10 van. Kezdek a SIM kártyára gyanakodni egyébként, lehet egy cseréltetést megérne a dolog.

(#647) thomas77 válasza hkari (#646) üzenetére


thomas77
senior tag

Akár egy feltöltős simmel is kipróbálhatnád. Ha azzal megy, akkor nem készülék hiba.

(#648) this is life válasza tomp (#639) üzenetére


this is life
Ármester

Vissza vált 3g-re pontosabban h+ ra, érdekes módon a hívás is pillanatok alatt felépül, kb mint a volte hívás esetében .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#649) tomp válasza Gubu0101 (#642) üzenetére


tomp
Topikgazda

Csak nyugodtan. A közösség számára készült. :)

(#650) this is life válasza tomp (#649) üzenetére


this is life
Ármester

Hozzáadtam a Mi Mix 2-őt .illetve hogy miként is kapcsoltam be , vowifi modul + tárcsázó kód .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.