Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) lugosi válasza kali (#500) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy olvastam, hogy az EU is lehet ebbe az irányba megy.

(#502) szabogabor10 válasza lugosi (#499) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pár szövetséges ország (Ausztrália is) már kitiltotta őket.
Egyébként én kevesebb kínai eszközt látnék szívesen az EU-ban is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#503) kali válasza lugosi (#501) üzenetére


kali
legenda

Ez az aktuális infó: [link]

(#504) Bailey


Bailey
senior tag

Szerintem ez egyrészt politikai, másrészt gazdasági kérdés. Európában a Huawei működik közre főként az 5G tesztelésében. Az Egyesült Államokban ebben az évben már indul a kereskedelmi 5G szolgáltatás, ha most Európa kitiltaná a Huawei-t, akkor itt csúszna az egész 5G, így az EU gazdasága komoly hátrányba kerülne az Egyesült Államokkal és Kínával szemben. Így szerintem inkább megpróbálják szemmel tartani a kínai cégeket. Azok után pedig, hogy Trump az európai szövetségeseit is szivatja, nem tudom miért várja, hogy mindenki mellé fog ebben állni.

[ Szerkesztve ]

(#505) lugosi válasza kali (#503) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én ezt olvastam: Lex Huawei

(#506) tomp válasza leo81 (#498) üzenetére


tomp
Topikgazda

Gondolom egy alap rendszeren került piacra. Majd az első frissítéssel belekerül.

(#507) htc07 válasza szabogabor10 (#502) üzenetére


htc07
addikt

kémkedni úgy sem tudnak vele, a legrosszabb amit tehetnek, hogy nem adnak ki szoftverfrissítést.

(#508) akos_ur válasza leo81 (#498) üzenetére


akos_ur
aktív tag

:D :D :D

az jól hangzik

(#509) TODI1111


TODI1111
addikt

Ránéztem megint a telenor listájára. Ez komoly, hogy még mindig nem bővült a lista az indítás óta vagy csak a weblap nincs frissítve? Már az 5G-ről álmodoznak és még ez sem megy nekik?

(#510) #81524480


#81524480
törölt tag

Sziasztok!

A Honor 8A, Samsung Galaxy J4+ és J3 2017 mobilok VoLTE képesek?

(#511) #08176384


#08176384
törölt tag

Nokia 6.1 februári frissítéssel működik a Telenor Volte. Bekapcsolásnál 7.1 mondjatok be mint készüléket és bekapcsolják. IOS 12.2 béta 5-tel hiába újabb benne szolgáltató verzió, változatlanul nem működik. Sajnos még várni kell rá.

[ Szerkesztve ]

(#512) TODI1111 válasza #08176384 (#511) üzenetére


TODI1111
addikt

"Bekapcsolásnál 7.1 mondjatok be mint készüléket és bekapcsolják. "
Ez nagyban függ attól, hogy éppen kihez kapcsolnak.
az én esetem

(#513) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Samsung note 8-on, ha aktív a volte, milyen visszajelzése van?

(#514) kali válasza Elemental (#513) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Szolgáltatója és firmware verziója (is) válogatja, hogy külön kijelzi vagy sem, illetve milyen módon.
Ami általános érvényű: Működő VoLTE esetén nem vált vissza a készülék hívás közben 3G/2G hálózatra, hanem 4G-n marad.

(#515) Kuter


Kuter
senior tag

Üdv Mindenkinek.

Voltam bent adategyeztetésre,(Telenor) ha már ott voltam személyesen rákérdeztem hogy a feltöltős kártyán is lehetséges -e a volte aktiválás ,úgy hogy nincs semmilyen internet rajta. Kedves ügyfeles ránézet és aktiválta
És tökéletesen működik is. Lehet csak nekem újdonság, de mintha azt olvastam volna hogy aktív net kell és előfizetés. Amit észre vettem nagyon gyors a kapcsolás.
A telefon Xiaomi A2 Lite nem telenoros (megjelent a HD ikon)

Üdv Kuter

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#516) Elemental válasza kali (#514) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

(#517) thomas77 válasza Kuter (#515) üzenetére


thomas77
senior tag

Megjelent a VoLTE ikon is és nem vált vissza hívás közben 4G-ről?

(#518) Kuter válasza thomas77 (#517) üzenetére


Kuter
senior tag

Igen de itt HD ikon van, és nem vált vissza hívás alatt.

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#519) Adamo_sx válasza Kuter (#515) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Hahó!
Merre volt ez az ügyfélszolgálat? Én is épp ma voltam a Bp., Corvin Negyed-ben levő ügyfélszolgálaton, és simán lepattintott az ügyintéző, hogy kártyás előfizetéshez nem aktiválható a Volte :O

(#520) thomas77 válasza Adamo_sx (#519) üzenetére


thomas77
senior tag

Jó kérdés... Ez engem is érdekelne!

(#521) Gubu0101 válasza Kuter (#515) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát igen szerencsés vagy,eddig szolidan reklámozták,hogy csak előfizetéssel él és aktív net kell hozzá.Lehet még nem tették közzé a feltöltő kártyásoknak is elérhető szöveget :)) :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#522) kali válasza Gubu0101 (#521) üzenetére


kali
legenda

Telenor passz, de a Telekomnál nem kell hozzá aktív mobilinternet.

(#523) Kuter válasza kali (#522) üzenetére


Kuter
senior tag

Sajnos úgy néz ki a telenor árukapcsolást csinált a voltehoz bár én nem értek az ületi dolgokhoz, lesz ebből még panasz, ja és nem kell internet hozzá.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#524) #77646080 válasza Kuter (#523) üzenetére


#77646080
törölt tag

Kezdetben a Telekomnál is csak a post-paid előfizetők kapták meg és közülük sem mindenki. Idővel bővült a kör, mostanság már a pre-paid (Dominó) előfizetők is várhatják.

Véleményem szerint panaszt nem alapoz meg; ez egy szolgáltatás és a szolgáltató dönti el, ki és hogyan férhet hozzá. Nem kötelező ezt nyújtani és nem mindenkinek - főleg nem a bevezetés idején, egyszerre.

(#525) tomp


tomp
Topikgazda

Ma reggeli telenoros szösszenet! A nagykörúton(Corvin) teljesen megállt a 4G adatforgalom. Csak azután jött helyre, miután elindítottam egy VoLTE hívást.
Lehet valami prioritási bug jött elő ami a VoLTE adatforgalom hatására helyreállt? :F

(#526) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Az én egyik dominós számomon bekapcsolták a volte-t, működik is.

(#527) thomas77 válasza lugosi (#526) üzenetére


thomas77
senior tag

Űűű... gyorsan kipróbálom én is az összeset!

[ Szerkesztve ]

(#528) lugosi válasza thomas77 (#527) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kaptam SMS-t róla szóval szerintem várd meg.

(#529) thomas77 válasza lugosi (#528) üzenetére


thomas77
senior tag

Jajaja, ezt akartam kérdezni, de nekem nem jött semmi. Nincs is VoLTE... ☹️

(#530) lugosi válasza thomas77 (#529) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondjuk arról a számomról évi kb 10 alkalommal telefonálok max, szóval pont nem jelent semmit nekem. :/

(#531) thomas77 válasza lugosi (#530) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem az elsődleges, másodlagos és harmadlagos számom is dominós most, szóval jól jönne éppen.

(#532) Adamo_sx válasza Adamo_sx (#519) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Na, úgy tűnik nincs valami nagy egyeztetés a Telenornál. :) Elmentem egy másik ügyfélszolgálatra, ott szó nélkül aktiválták a VoLTE-t, fel sem merült, hogy kártyás előfizetésre ne lehetne. Ráadásnak még kaptam 15 perc beszélgetést is. :Y

(#533) #77646080 válasza Adamo_sx (#532) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, ez gyakori tapasztalat: ha az első üsz.-es nem tud/nem akar segíteni, akkor érdemes máshová bemenni vagy újra hívni őket. :)

(#534) thomas77 válasza Adamo_sx (#532) üzenetére


thomas77
senior tag

Holnap megpróbálom én is. Éppen megyek Telenorba is.

(#535) thomas77 válasza Adamo_sx (#532) üzenetére


thomas77
senior tag

Elmentem egy telenoros boltba. Elhajtottak.
Elmentem egy partner üzletbe, simán levették a VoLTE tiltást a kártyámról. Szóval elvileg nekem is működik, de úgy néz ki, hogy sajnos egyik készülékem se képes a telenoros VoLTÉ-ra... :W

(#536) lugosi válasza thomas77 (#535) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miért nem váltasz telekomra? Ott már tényleg a dominósoknak is kezdik bekapcsolni.

(#537) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Telenoros kártyával valakinak p smart 2018 telefonon üzemel a volte?

GO Gunners!!!

(#538) thomas77 válasza lugosi (#536) üzenetére


thomas77
senior tag

5 hsz-al feljebb írtam, hogy az első, második, harmadik számom is dominós, de azokon még nem megy.
A telenoroson legalább be tudtam kapcsoltatni, de ahhoz meg készülékem nincs... :((

(#539) #77646080 válasza thomas77 (#538) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez rendben is van, hogy Dominós a 3 számod; viszont a bekapcsolás nem egyszerre történik meg. Várnod kell, egyszer csak aktív lesz.

(#540) lugosi válasza thomas77 (#538) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs, tényleg, figyelmetlen voltam.

(#541) thomas77 válasza lugosi (#540) üzenetére


thomas77
senior tag

Semmi gond.
Viszont amit most fogok írni, az a teljességgel hihetetlen kategória.
A Nokia 8110-zel sikerült felélesztenem a Telenor feltöltőkártyás VoLTÉ-t. Ez azért érdekes, mert a banán is olyan, mint a Samsungok. Csak akkor jelenik meg a VoLTE kapcsoló, ha olyan kártya van benne, ami a készülék szerint VoLTE képes lehet. A Telenor kártyával pedig ebben az esetben nem az.
Ennek ellenére működik, de csak így:
1. Telekomos kártyát rakok az 1-es sim helyére. A 2-es üresen marad.
2. Bekapcsolom a telefont --> megjelenik a VoLTE menüpont.
3. Bekapcsolom a VoLTÉ-t (ami persze nem megy, mert a telekomos kártyámon még nem megy).
4. Ezután kikapcsolom a telefont. Berakom az 1-es sim helyére a telenoros kártyámat.
5. Bekapcsolás után átállítom az adatkapcsolatot az 1-es simre (mert ugye nem dual 4G a banán).
Ezután már megy a Telenor VoLTE is! :Y (a telefonban ilyenkor nincs VoLTE menüpont)
A kijelzőn látom, hogy nem vált vissza 4G-ről hívás közben (mint ahogy Telekom előfizetéses kártyával). A 1220-at és a 1777-et nem tudom felhvni, mert visszadobja. Ezek szerint ezt még nem javították?

Így néz ki működés közben:



(#542) dptrsk válasza thomas77 (#538) üzenetére


dptrsk
addikt

Én úgy tudom Dominot már kérésre is aktiválnak.

(#543) thomas77 válasza dptrsk (#542) üzenetére


thomas77
senior tag

Megerősítve. Sikerült 4 számomon is bekapcsoltatni. Jött a visszaigazoló sms, utána restart és már megy is. :C

Azért érdekes, hogy a telenoros kártyámon 1 nappal hamarabb sikerült elintézni... de mind1. Aki akarja, már tudja használni.

(#544) bksgbr válasza dptrsk (#542) üzenetére


bksgbr
tag

Vajon a Blue mobilosoknak is aktiválják egyszer majd a VoLTE-t?
Másképp kérdezve: a Telekom felengedi majd a Blue mobilosokat is a VoLTE-ra? (bár így hülyébben hangzik a kérdés...)

(#545) mezois


mezois
tag

Bekapcsoltattam a domino kártyámon a VoLTE szolgáltatást meg is jött az sms de a telomon nincs VoLTE kapcsoló (Redmi note 5) ha beütöm azt a bizonyos kódot akkor előjön és fog müködni?

[ Szerkesztve ]

(#546) thomas77 válasza mezois (#545) üzenetére


thomas77
senior tag

Azon mennie kell.
Vagy menni fog azonnal, vegy előjön a menüben a kapcsoló és utána be tudod kapcsolni.

(#547) mezois válasza thomas77 (#546) üzenetére


mezois
tag

Nekem nincs kapcsoló! Vagy csak nem találom! Üssem be a kódot? Nem lesz belőle probléma?

[ Szerkesztve ]

(#548) cadj92 válasza mezois (#547) üzenetére


cadj92
csendes tag

Szintén RN5-t, volt egy kód amivel engedélyezni lehetett, hogy legyen kapcsoló mindig, minden SIM-nél, arra gondolsz?

Nekem az régebbről be volt nyomva, most csak annyi dolgom volt, hogy írtam a chat-en telekomnak, repülőgép mód ki-be és már jelzi is, hogy aktív a VoLTE.

(#549) thomas77 válasza mezois (#547) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem lesz gond. Nyomassad!
Ha jól emlékszem *#*#86583#*#* a kód. Ettől nem lesz baja a telefonodnak.

(#550) mezois válasza thomas77 (#549) üzenetére


mezois
tag

Beírtam a kódot és müködik!! Köszi a segítséget!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.