Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) ittakary válasza tomp (#1849) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem

(#1852) czsolti


czsolti
csendes tag

Sziasztok! Cat s61 -es telefonon hogy lehet bekapcsolni a VoLTE -t? Telenoros vagyok, sajnos nem találom náluk a támogatott telefonok listában a Cat s61 -et. Gyári specifikáció szerint támogatja a telefon a VoLTE, VoWiFi megoldásokat. Ha a telenor listájában nincs ez a készülék, akkor esélytelen? Keresgéltem a neten is "Cat s61 volte" és hasonló kombinációkra, de nem találtam semmit.

(#1853) Gömbike válasza czsolti (#1852) üzenetére


Gömbike
senior tag

Sajna igen.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1854) czsolti


czsolti
csendes tag

Akkor míg a telenor nem nyúl hozzá, addig ez kuka?

(#1855) Gömbike válasza czsolti (#1854) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nekem mate 20 Lite van. A pannon megyei központjában voltam többször is, hogy miért nem működik a VoLTE.

A gyengébb p smart 2019 telefonon gond nélkül működik.

Akkor feloldották a sim kártyán a VoLTE tiltást!!!!!!!!!, majd kB. két hónap múlva kaptam SMS-t a szolgáltatótól, hogy kapcsoljam ki - be a telefont. Azóta működik.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1856) bl4ze


bl4ze
veterán

Samsung S8 telefonon a frissítésekkel (Vodafone) eltűnt a "VoLTE" kapcsoló és ki szeretném kapcsolni.
Meg tudjátok adni a kódot amivel kikapcsolható a "HD Hívás" avagy "VoLTE" ?
Vodafone, Samsung S8

Köszönöm ! :R

.:. bl4ze .:.

(#1857) Lackooo84 válasza bl4ze (#1856) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Beleteszel egy Tkom vagy DIGI simet megvárod míg megjelenik a kapcsoló, majd visszateszed a vodást, és gyorsan amíg ott van a kapcsoló kikapcsolod. Sietni kell. :D

The Truth is out there...

(#1858) TIT válasza Lackooo84 (#1857) üzenetére


TIT
veterán

Persze,a telefonnak meg jót is tesz.
Miért akarod kikapcsolni?
Örülj,hogy van,más szeretné de mégsincs,nekem se jelenik meg diginél a vowifi,csak a volte,vodánál nuku minden.

[ Szerkesztve ]

(#1859) Lackooo84 válasza TIT (#1858) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert mi baja lenne tőle? :U

The Truth is out there...

(#1860) TIT válasza Lackooo84 (#1859) üzenetére


TIT
veterán

Mondjuk zárlat,az elektronikai eszközökbe nem ajánlatos bekapcs.állapotban ki-be húzogatni semmit,kap egy impulzust aztán kampec.
A leírás is írja,hogy ki kell kapcsolni a telót sim cserénél.

(#1861) Lackooo84 válasza TIT (#1860) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A sim kártya "plug and play" mint az sd kártyák. Ha nem így lenne, nem is működne csak restart után. Anno a VoLTE+VoWifi profilok készítése alatt vagy tízmilliószor cserélgettem a sim kártyákat mind a Honor 8 mind a Redmi 4X készülékemben, egyiknek sincs semmi baja. Pedig a Honorban mókolt sd+sim (2 in 1) van.

The Truth is out there...

(#1862) tamas.nick válasza Lackooo84 (#1861) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

A telefonnak támogatnia kell a SIM hot swappingot, különben csak újraindítás után veszi észre az új SIM kártyát.

(#1863) MDanny válasza bl4ze (#1856) üzenetére


MDanny
senior tag

Ez érdekes, hetekkel ezelőtt Redmi 7-es készüléken is eltűnt a kapcsoló a V10.3.4.0-ra való frissítéskor, ami a V10.3.5.0-val sem állt helyre, kizárólag Vodafone kártyával.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#1864) czsolti


czsolti
csendes tag

A Telekomnál támogatott a Cat S61-en a VoLTE. Valakinek van vele tapasztalata?

(#1865) bl4ze válasza Lackooo84 (#1857) üzenetére


bl4ze
veterán

Na ez érdekes lenne :(
Nincsen rá kód ? Ezek a #* kódok

.:. bl4ze .:.

(#1866) czsolti válasza bl4ze (#1865) üzenetére


czsolti
csendes tag

*#*#86583#*#*

(#1867) Lackooo84 válasza czsolti (#1866) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez a kód csak a xiaomi készülékeken működik.

The Truth is out there...

(#1868) TIT válasza Lackooo84 (#1861) üzenetére


TIT
veterán

Hát pc-n azért el kell távolítani,legalábbis nem véletlen van meg a lehetőség.Huawei úgy lefagy vagy kikapcsol mint a fene ha kiveszem a simet.

(#1869) sajtjani válasza MDanny (#1863) üzenetére


sajtjani
tag

Azt eddig nem írtad hogy R7-en Vodánál Neked visszajött a kapcsoló! Nekem továbbra is Voda simmel mindkét slotban nincs kapcsoló, DIGI simmel mindkét slotban van kapcsoló. MIUI 11-re frissítéskor tuti kiveszem a kártyákat, ne lássa az a tetves telepítő, hogy milyen sim-ek vannak benne. ( ebből is látszik, hogy megkattantam már ettől a kapcsoló hiánytól)

(#1870) MDanny válasza sajtjani (#1869) üzenetére


MDanny
senior tag

Sajnos nem jött vissza. Az volt az érdekes, hogy frissítés után csak a második foglalatnál nem volt kapcsoló, megcseréltem, azóta egyiknél sincs. Másik kártyák esetén van kapcsoló.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#1871) thomas77 válasza MDanny (#1870) üzenetére


thomas77
senior tag

Lehet, hogy a voda sim kapcsolja ki a kapcsoló láthatóságát.
A Samsungban és újabban az iPhone-okban is kikapcsolható a kapcsoló ios 13-tól. Valószínű a Redmi is így járt.

(#1872) MDanny válasza thomas77 (#1871) üzenetére


MDanny
senior tag

Nincs kizárva, viszont innentől mindenképpen VoLTE hívás jön létre, ameddig 4G-n tartózkodik a készülék és akkor is, ha a carrier check be van kapcsolva, pedig eddig annak kikapcsolásáig nem lehetett VoLTE-t használni. Áttettem a Redmi Note 5-be és abban továbbra is kapcsolható a vodás kártyán a VoLTE, azon továbbra is a V10.3.2.0 van.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#1873) martonl


martonl
senior tag

Akinek eltűnt volte kapcsoló van, azért ide is beírom, hátha valaki nem ismeri ezt a két appot. Quickshortcutmanager és Shortcut Master. Esetleg ezekkel lehet próbálkozni.
[link]

és

[link]

(#1874) lipy


lipy
csendes tag

Akinek Telenornál g973f Galaxy s10 keszüléken megy a VOLTE és a spam védelem írna nekem egy firmware verzíót? Öt darabot próbáltam egyikkel sem megy. Dual simes a tel.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lipy

(#1875) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Sziasztok!

Digi kártyám esetében a hívásnál megjelenik a HD logó, viszont a Telekomos kártyámon nem, pedig a VoLTE aktív. 4G Hang esetében nem alap a HD?

(#1876) kali válasza tamas.nick (#1875) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Alap, de nem minden esetben kerül külön kijelzésre, esete (szolgáltatója, készüléke és ezek kombója) válogatja.

(#1877) argenter


argenter
lelkes újonc

Sziasztok!
OnePlus 7 Pro: Vodafone VoLTE megy?
Köszönöm előre is!

(#1878) 4Grider válasza argenter (#1877) üzenetére


4Grider
nagyúr

Táblázatot láttad a topikösszefoglalóban?

(#1879) argenter válasza 4Grider (#1878) üzenetére


argenter
lelkes újonc

Jogos, megtaláltam, köszi! 👍

(#1880) argenter válasza lipy (#1874) üzenetére


argenter
lelkes újonc

XEH rom ASIG update-el mennie kellene.

(#1881) ittakary


ittakary
nagyúr

iOS 13.1.3
iPhone 7 Plus
Telenor (38.0)

nem vált vissza 3G-re azaz megy a VoLTE

(#1882) bociusz válasza ittakary (#1881) üzenetére


bociusz
aktív tag

Megerősítem, iPhone X-en is működik! :)
Átírja valaki a táblázatban?

(#1884) tomp válasza bociusz (#1882) üzenetére


tomp
Topikgazda

Átírva!
6-os modellen is megy? Mármint arra is van iOS13?

(#1885) szabogabor10 válasza tomp (#1884) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1886) bociusz válasza tomp (#1884) üzenetére


bociusz
aktív tag

6S-től felfele van iOS 13 (+ iPhone SE)

(#1887) tomp


tomp
Topikgazda

Köszönöm az infót! Melyik bundle amivel megy a Telenor VoLTE? Ugyan az mint a múltkor? Ha igen akkor most csak szimplán visszavonták az apple IMEI tiltást VoLTE rendszeren így már megkapja a VoLTE APN-t a telefon.

Amúgy érdekes egybeesés, hogy a VoLTE bevezetés óta tapasztalható lassú sms küldési(1db sms küldése 6perc volt) bugot mostanra sikerült javítani.

(#1888) mecsek20 válasza ittakary (#1881) üzenetére


mecsek20
tag

szia, kérni kell a volte tiltás levételét vagy automatikus lesz?

(#1889) bociusz válasza tomp (#1887) üzenetére


bociusz
aktív tag

39.0 a bundle, múlt héten még 38.0 volt, szóval az Apple is frissített vmit

(#1890) bociusz válasza mecsek20 (#1888) üzenetére


bociusz
aktív tag

Kérni kell.

(#1891) IT#


IT#
újonc

Melyik szolgáltatónál 39.0 a bundle? Mert nálam iOS 13.1.3 és Telenor Bundle 38.0.

(#1892) bociusz válasza IT# (#1891) üzenetére


bociusz
aktív tag

Telenor (iOS 13.2 beta3)

(#1893) IT#


IT#
újonc

Oké köszi! De nagyon örülök hogy iPhone Xs készülékkel iOS 13.1.3-al és Telenor Bundle 38.0-val (ügyfélszolgálaton kért VoLTE tiltás levételével) működik a VoLTE!
De az a furcsa, hogy a Telenor VoLTE tájékoztató oldalán fel vannak sorolva azok az ezközök amik a Telenor hálózatán jelenleg támogatják a VoLTE-t de az iPhone-okról említés sincs sőt az Apple oldalán is ha megkeresem Magyarországot és azon belül a Telenort ott sincs említés VoLTE-ről csak a Magyar Telekom alatt van VoLTE!

(#1895) tomp válasza #40993792 (#1894) üzenetére


tomp
Topikgazda

Nyugodtan átvehetik a VoLTE táblázatomat jó pénzzért. :DDD

(#1897) thomas77 válasza #40993792 (#1896) üzenetére


thomas77
senior tag

iPhone SE 13.1.3 Telenor HU 38.0
Ezen sajnos még nem megy, pedig a kártyán aktív a szolgáltatás. Redmi 7-tel hibátlan. :((

(#1898) IT# válasza thomas77 (#1897) üzenetére


IT#
újonc

Hát nekem olyan 2-3 hónapja aktiválták a SIM kártyán a VoLTE-t akkor egy Samsung Galaxy Note 9-et használtam. A Samsung Galaxy Note 9-ben tökéletesen működött aztán telefont váltottam iPhone XS-re Most szerdán reggel frissítettem az iPhone XS-t iOS 13.1.3-ra (Telenor Bundle 38.0) és csak este vettem észre, hogy nem vált vissza 3G-re hanem marad 4G-n bejövő hívásnál és kimenő hívásnál is a Telenor szolgáltató az iPhone esetében nem jelzi külön a VoLTE-t csak marad 4G-n a híváskor. Először azt hittem valami bug de aztán újra meg újra teszteltem kimenő hívással és bejövő hívással és azóta is hibátlanul működik. De ezt nem értem mert az iPhone SE iOS 13.1.3 Telenor Bundle 38.0-án működnie kéne a VoLTE-nak működnie kéne de esetleg próbáld meg a Hálózati beállítások visszaállítása opciót és utána ellenőrizd a beállításokban a Mobilhálózat menüpontban hogy 4G, VoLTE ON legyen vagyis kapcsold át (ha más beállítások volt az iPhone-od) 4G,
VoLTE ON-ra.

4G, VoLTE ON


VoLTE HÍVÁS KÖZBEN

(#1899) thomas77 válasza IT# (#1898) üzenetére


thomas77
senior tag

Telekomos kártyával használom ai iPhone-omat. Azzal nyilván megy.
Most csak azért raktam be a telenoros kártyát, hogy kipróbáljam, de a menüben sincs VoLTE kapcsoló, és vissza is vált 3G-re hívás közben.
A menüben a régi fajta jelzés van (4G hang és adat). Lehet, hogy kellene pár óra vagy nap, hogy lefrissüljön a rendszer? Mondjuk ezt azért valószínűtlen, mert egy amerikai t-mobile-os kártyát a telefonba rakva is azonnal szokott menni a VoLTE odaát.
Mind1. Ez van.

(#1900) tomp válasza IT# (#1898) üzenetére


tomp
Topikgazda

Telenoros VoLTE bekapcsolásnál feldobja még mindig a telefon az értesítést, hogy lehet nem fog működni stb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.